Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fffff

Czemu kochanek/kochanka w lozku zrobia wszystko a maz/zona nie chca?

Polecane posty

Gość todesperatki

kochanka ma zawsze jeden CEL odbić faceta tej drugiej wchodząc w taką relacje zrobi WSZYSTKO jak profesjonalna dzifka za kasę dla klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylkoty
24 minuty temu, Gość Ccc napisał:

Kobiety silnie identyfikują seks z uczuciami.

Wiele kobiet nie wie że seks dla faceta to zupełnie coś innego.

Dla nich to czynność jak kazda inna. Tyle że bardzo przyjemna.

Dlatego bez szczerej rozmowy niewiele da się wskórać

Jak to dla nich to czynnosc jak kazda inna??? 😮 to obojętne im kogo posuwaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67676
9 minut temu, Gość todesperatki napisał:

kochanka ma zawsze jeden CEL odbić faceta tej drugiej wchodząc w taką relacje zrobi WSZYSTKO jak profesjonalna dzifka za kasę dla klienta

Nie nie zawsze ma taki cel. Czasem sie zako...e, czasem nie ma zamiaru nikogo odbijac chodzi jej tylko o seks. A czasem to nie jej wina! bo np. facet klamie ze jest wolny. Wiec nie pisz ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha
12 minut temu, Gość todesperatki napisał:

kochanka ma zawsze jeden CEL odbić faceta tej drugiej wchodząc w taką relacje zrobi WSZYSTKO jak profesjonalna dzifka za kasę dla klienta

Wiec badz taka dziffgka dla swojego meza to nie bedzie musial szukac kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Moja była z bólem serca loda mi zrobiła prawie po kilku miesiącach, koleżanka z biura od loda zaczęła to co działo się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
6 minut temu, Gość 67676 napisał:

Nie nie zawsze ma taki cel. Czasem sie zako...e, czasem nie ma zamiaru nikogo odbijac chodzi jej tylko o seks. A czasem to nie jej wina! bo np. facet klamie ze jest wolny. Wiec nie pisz ZAWSZE

Też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
11 minut temu, Gość Tylkoty napisał:

Jak to dla nich to czynnosc jak kazda inna??? 😮 to obojętne im kogo posuwaja??

Nie do końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosta odppp
2 godziny temu, Gość Fffff napisał:

?

Proste.

Z kochankiem łączy namiętność więc zrobią wszystko.

Z mężem cóż... najczęściej wybierany jest z innych niż namiętność powodów więc jest jak jest. Najczęściej nijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfe
2 minuty temu, Gość Prosta odppp napisał:

Proste.

Z kochankiem łączy namiętność więc zrobią wszystko.

Z mężem cóż... najczęściej wybierany jest z innych niż namiętność powodów więc jest jak jest. Najczęściej nijak.

U nas jest namiętnosc tylko on uwaza ze powinnam cos umiec nie wiadomo skad oczekuje odemnie ze odrazu bede super kochanka i sie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todesperatki
24 minuty temu, Gość 67676 napisał:

Nie nie zawsze ma taki cel. Czasem sie zako...e, czasem nie ma zamiaru nikogo odbijac chodzi jej tylko o seks. A czasem to nie jej wina! bo np. facet klamie ze jest wolny. Wiec nie pisz ZAWSZE

zakochanie to trzeba sobie w kieszeń schować wobec uczciwości i przyzwoitości tu się moralność kłania więc nie wpiep.sza się w czyjś związek jest jak w przysłowiu ' jak ... nie da to pies nie weźmie' ale w drugim przypadku to zgoda ,gdy chłop kłamie i manipuluje ze jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore baby
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Boję się że jak mu powiem czego chcę to będzie przekraczał granice. Np ja chcę czegoś spróbować ale może mi się nie spodoba a jemu tak i będzie chciał znowu. I wtedy może mnie zdradzić bo już raz spróbowal i chce tego a ja już nie. I jeszcze będzie miał pretensje że się nim bawię za duże ryzyko.

Jak mu nit powiesz to on własnej fantazji nie ma ktorom bedxie chciał zrealizowac której ty nie chcesz? Wtedy tezv cie zdradzi myślenie nieboli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodź do mnie
2 godziny temu, Gość Eeh napisał:

Ja wiem że on chce loda i też tego chce a nie mogę się przełamać gdyby mnie trochę bardziej zachęcał, pozwolił na błędy, ale faceci chcą dziewicy tylko takiej która już wszystko umie a gdzie miała się nauczyć

Bede bardzo wyrozumiały ucz się ile chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlAsnie
2 godziny temu, Gość Jak napisał:

Chcecie mi powiedzieć ze moja zona chce wiecej niz po bozemu jak tyle razy coś chciałem a ona ze nie chce? Teraz to zgupialem to w końcu jak mowi że nie chce to chce czy nie chce

zdania są podzielone 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot co

Kochanka to taka co ma głębokie gardlo i połyka pozwoli ci wejść pod pachę albo miedzy cyce czy uda i nie wyda jej się to wyuzdaniem możesz mieć pupę bez zgorszenia moze się przebierac za uczennice zrobi to co chcesz 

a zonę należy traktowac z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fridddd
1 godzinę temu, Gość Pfe napisał:

U nas jest namiętnosc tylko on uwaza ze powinnam cos umiec nie wiadomo skad oczekuje odemnie ze odrazu bede super kochanka i sie blokuje

Co za ... z tego twojego meza. Znajdz sobie kochanka niech cie pouczy a potem pokaz mezowie co potrafisz i powiedz ze bralas lekcje i czy teraz jest zadowolony 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko

to juz wiem gdzie pies pogrzebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ktoś jest kładą to bedzie i z kochankiem i z mężem/ żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaa
7 minut temu, Gość Ot co napisał:

Kochanka to taka co ma głębokie gardlo i połyka pozwoli ci wejść pod pachę albo miedzy cyce czy uda i nie wyda jej się to wyuzdaniem możesz mieć pupę bez zgorszenia moze się przebierac za uczennice zrobi to co chcesz 

a zonę należy traktowac z szacunkiem

Co za buc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfe
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jak ktoś jest kładą to bedzie i z kochankiem i z mężem/ żoną

A jak ktoś nie chce być kłoda 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfe
5 minut temu, Gość Fridddd napisał:

Co za ... z tego twojego meza. Znajdz sobie kochanka niech cie pouczy a potem pokaz mezowie co potrafisz i powiedz ze bralas lekcje i czy teraz jest zadowolony 😂

Jeszcze sie nabijacie że mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Na małżeństwo decydują się prawie wszyscy.

Na pozamalzenski romans tylko tacy dla których sex jest bardzo ważny.

Mialem kilka kochanek i żadnej nie chciałbym na żonę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Też tak mam. myślę że jak się dowie co mi chodzi po głowie to uzna mnie za zboczona i ladacznica, albo będzie podejrzewać zdrade

tu tkwi problem, brak komunikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Pfe napisał:

A jak ktoś nie chce być kłoda 😔

Niektórych rzeczy nie da się zmienić. Albo jestes albo nie, ewentualnie ten ktos cie w ogole nie pociaga lub go nie kochasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Aaaaaaa napisał:

Co za buc

I najprawdopodobniej kochanke widzial na filmie w tv 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne pozory
3 godziny temu, Gość Ccc napisał:

A wy nie chcecie żebyśmy miały figurę 90/60/90, były piękne obyte, były doskonałymi partnerkami, przyjaciółkami, kochankami, potrafiły smacznie gotowac, wszystko zorganizować, być samowystarczalne ale się tym nie przechwalać i nie marudzić 😉

absolutnie NIE, to wy kobiety tego od siebie wymagacie, my chcemy zwykłą kobiete z wadami która nie boi się przy nas pierdnąć czy beknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy
3 godziny temu, Gość 12333 napisał:

No wlasnie bo w seksie najlepsi sa ci co nie nadaja sie do zwiazku. Dranie pewni siebie ktorzy sa bezpozredni i nie ma dla nich zadnych tabu ale taki na meza juz się nie nadaje.  Dlatego na meza szukamy wrazliwca ktory sie nami zaopiekuje i bedzie nas szanowal. A taki bedzie szanowal cie tez w lozku wiec ma ograniczenia

chyba odwrotnie, wrażliwca i namiętnego do seksu a drania za męża, bo tak to zwykle wygląda u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfe
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Niektórych rzeczy nie da się zmienić. Albo jestes albo nie, ewentualnie ten ktos cie w ogole nie pociaga lub go nie kochasz 

Pociąga mnie i kocham go tylko nie wiem czy on mnie kocha skoro nie rozumie że potrzebuje czulosci i dlatego się blokuje bo nie wiem czy on zasługuje na to żebym mu sie oddała w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proli
3 godziny temu, Gość Smutnomi napisał:

A moj nie chce piescic mnie oralnie. I jak mam mu o tym powiedziec ze ja tego chce?? Poprzedni partnerzy sami sie do tego garneli a on cakuje mnie po brzuchu i nizej nie zejdzie. Jestem zdania za jakby chcial to sam by to zrobil wiec co mam mu powiedzieć skoro on nie ma na to ochoty?

wstydzi się bo ksiądz zabronił, albo się boi, weź z nim pogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfe
23 minuty temu, Gość Ot co napisał:

Kochanka to taka co ma głębokie gardlo i połyka pozwoli ci wejść pod pachę albo miedzy cyce czy uda i nie wyda jej się to wyuzdaniem możesz mieć pupę bez zgorszenia moze się przebierac za uczennice zrobi to co chcesz 

a zonę należy traktowac z szacunkiem

Zony tez by tak mogly gdyby czuly sie kochane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
4 minuty temu, Gość Pfe napisał:

Zony tez by tak mogly gdyby czuly sie kochane 

zasadnicze pytanie: czy on o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×