Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hehe

kobieta powinna być niedostępna

Polecane posty

Gość hehe

łatwa szybko się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest logicznie akurat...:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
16 minut temu, Gość hehe napisał:

łatwa szybko się nudzi

Kobieta, powinna być taka, jaką ma ochotę być...i już;) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom sie w d. poprzewra

na latwe kobiety wszyscy faceci leca, choc polowa sie nie przyznaje

latwe kobiety nigdy nie sa same i zawsze maja branie

niedostepne kobiety przewaznie zostaja starymi pannami, bo facetom nudza sie kobiety, o ktore trzeba sie starac, wola miec podane na lacy by nie dostac kosza, a najlepiej zeby kobiety same zaczely ich zdobywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
4 minuty temu, Gość facetom sie w d. poprzewra napisał:

na latwe kobiety wszyscy faceci leca, choc polowa sie nie przyznaje

latwe kobiety nigdy nie sa same i zawsze maja branie

niedostepne kobiety przewaznie zostaja starymi pannami, bo facetom nudza sie kobiety, o ktore trzeba sie starac, wola miec podane na lacy by nie dostac kosza, a najlepiej zeby kobiety same zaczely ich zdobywac

Faceci pewnie tak;) dlatego liczę, że gdzieś tam, zapodział się i odnajdzie się... jakiś mężczyzna:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
6 minut temu, Gość facetom sie w d. poprzewra napisał:

na latwe kobiety wszyscy faceci leca, choc polowa sie nie przyznaje

latwe kobiety nigdy nie sa same i zawsze maja branie

niedostepne kobiety przewaznie zostaja starymi pannami, bo facetom nudza sie kobiety, o ktore trzeba sie starac, wola miec podane na lacy by nie dostac kosza, a najlepiej zeby kobiety same zaczely ich zdobywac

Mam piękne wspomnienia związane z tzw. łatwą dziewczyną. Byłem kiedyś bardzo nieśmiały i nie byłem wtedy w stanie poderwać żadnej dziewczyny, nawet łatwej. Gdy ją poznałem ona bardzo mi się spodobała. Ja jej też się podobałem. Nieśmiałość i kompletny brak doświadczenia w sprawach damsko męskich powodowały, że nie byłem w stanie wykorzystać nawet takiej okazji i zachowywałem się biernie. Na szczęście ona była odważniejsza ode mnie i to ona mnie poderwała. Ta dziewczyna wprowadziła mnie w świat cudownych doznań, których dotąd nie doświadczyłem z powodu chorobliwej nieśmiałości. Ona mnie z tego wyleczyła. Nigdy jej nie zapomnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Kobiety:) napisał:

Kobieta, powinna być taka, jaką ma ochotę być...i już;) 🙂

Czy to pani Kazimiera Szczuka? 😄

Niestety nie w tym wypadku, po prostu męska psychika jest zaprogramowana w taki sposób, że jeśli kobieta szybko odda się jednemu, drugiemu odda się jeszcze szybciej, a myśląc w taki sposób o danej kobiecie, mężczyzna wykluczy ją z każdych możliwych planów na przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.....

łatwa szybko się nudzi

x

Ja jestem niedostepna i odrzucilam faceta,ktory liczyl na cos wiecej.Potem rozpowiadal wszedzie,jaka to ze mnie k u r w a.

Przynajmniej wiem teraz,ze dobrze zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Alf napisał:

Mam piękne wspomnienia związane z tzw. łatwą dziewczyną. Byłem kiedyś bardzo nieśmiały i nie byłem wtedy w stanie poderwać żadnej dziewczyny, nawet łatwej. Gdy ją poznałem ona bardzo mi się spodobała. Ja jej też się podobałem. Nieśmiałość i kompletny brak doświadczenia w sprawach damsko męskich powodowały, że nie byłem w stanie wykorzystać nawet takiej okazji i zachowywałem się biernie. Na szczęście ona była odważniejsza ode mnie i to ona mnie poderwała. Ta dziewczyna wprowadziła mnie w świat cudownych doznań, których dotąd nie doświadczyłem z powodu chorobliwej nieśmiałości. Ona mnie z tego wyleczyła. Nigdy jej nie zapomnę. 

Jesteś jej wdzięczny, a dalej nazywasz ją "łatwą" dziewczyną... nawet jeśli myślisz o niej dobrze, twoje określenie nacechowuje ją negatywnie: łatwa, tania, puszczalska, ku/rwi/szon.

Żeby z tym skończyć po pierwsze trzeba zaprzestać klasyfikacji np. łatwa, trudna, itp.

Wtedy kobieta będzie mogła legalnie zdobywać, tak jak i mężczyzna  😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Niedostępność to twoja jedyna interesująca cecha?

No nie, ale niewielu jest mężczyzn na tyle interesujących i którzy rozumieją złożoność ludzkiej natury na tyle, by wiedzieć,  że sam seks albo szybkość jego działania nie czyni całego  człowieka i których będzie interesowało w życiu coś więcej niż tylko opinia kolegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No nie, ale niewielu jest mężczyzn na tyle interesujących i którzy rozumieją złożoność ludzkiej natury na tyle, by wiedzieć,  że sam seks albo szybkość jego działania nie czyni całego  człowieka i których będzie interesowało w życiu coś więcej niż tylko opinia kolegów. 

I dlaczego właściwie chcesz być dla nich interesująca? Po co chcesz ich przy sobie trzymać na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy to pani Kazimiera Szczuka? 😄

🙂🙂🙂

Niestety nie w tym wypadku, po prostu męska psychika jest zaprogramowana w taki sposób, że jeśli kobieta szybko odda się jednemu, drugiemu odda się jeszcze szybciej, a myśląc w taki sposób o danej kobiecie, mężczyzna wykluczy ją z każdych możliwych planów na przyszłość. 

Męska psychika wykazuje sporą dozę hipokryzji... 

To, że kobieta jednemu odda się szybko, nie znaczy, że inny będzie miał to szczęście;) 

Tak naprawdę, może postępować wedle własnych odczuć... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość facetom sie w d. poprzewra napisał:

na latwe kobiety wszyscy faceci leca, choc polowa sie nie przyznaje

latwe kobiety nigdy nie sa same i zawsze maja branie

niedostepne kobiety przewaznie zostaja starymi pannami, bo facetom nudza sie kobiety, o ktore trzeba sie starac, wola miec podane na lacy by nie dostac kosza, a najlepiej zeby kobiety same zaczely ich zdobywac

Równia pochyla ...,  teraz garbata wielblądzica,  jaką będzie następna? Jedno jest pewne, mająca każde dziecko z innym, z dużym przebiegiem i nieinteresująca autochtonow, z wiadomych przyczyn 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteś jej wdzięczny, a dalej nazywasz ją "łatwą" dziewczyną... nawet jeśli myślisz o niej dobrze, twoje określenie nacechowuje ją negatywnie: łatwa, tania, puszczalska, ku/rwi/szon.

Żeby z tym skończyć po pierwsze trzeba zaprzestać klasyfikacji np. łatwa, trudna, itp.

Wtedy kobieta będzie mogła legalnie zdobywać, tak jak i mężczyzna  😉

 

Tacy są właśnie faceci. Skorzysta i twierdzi że to normalne ale nazywa taką negatywnie i do związku by nie wziął. Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

I dlaczego właściwie chcesz być dla nich interesująca? Po co chcesz ich przy sobie trzymać na dłużej?

Nie chcę. 

Nie pójdę do łóżka od tak, bo gość jest miły i sympatyczny. Taka już jestem i taka zawsze byłam nawet, gdy co wieczór miałam kilkadziesiąt mężczyzn "do wyboru". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co wieczór miałaś kilkadziesiąt mężczyzn "do wyboru". ??

To gdzie ty pracujesz?? We wojsku na nocną zmianę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość hehe napisał:

kobieta powinna być niedostępna łatwa szybko się nudzi

Tzw. ''łatwa'' jest podejrzana na wielu płaszczyznach, ale ''niedostępna'' to zwykle przerost formy nad treścią niewarty ryzyka. To, co przyciąga płeć przeciwną nazywa się szacunkiem do samego siebie i godnością osobistą - wtenczas wszystko jest zrównoważone i 'z charakterem'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Nenesh napisał:

Tzw. ''łatwa'' jest podejrzana na wielu płaszczyznach, ale ''niedostępna'' to zwykle przerost formy nad treścią niewarty ryzyka. To, co przyciąga płeć przeciwną nazywa się szacunkiem do samego siebie i godnością osobistą - wtenczas wszystko jest zrównoważone i 'z charakterem'.

Przerost formy nad treścią to twój psychologiczny bełkot. Można mieć te przymioty ale jeśli kobieta jest gruba i brzydka to gòwno jej to da. Poza tym faceci nazywają każda która ma ich gdzieś niedostępna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przerost formy nad treścią to twój psychologiczny bełkot.

''Bełkot'',oczywiście, dla każdego, kto nie potrafi pojąć przekazu. Zawsze można zaprosić głowę do współpracy.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Można mieć te przymioty ale jeśli kobieta jest gruba i brzydka to gòwno jej to da.

A i tak będzie prezentowała się o niebo lepiej, niż jako ''gruba i brzydka'', a w dodatku łatwa / grająca niedostępną.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poza tym faceci nazywają każda która ma ich gdzieś niedostępna. 

Niedostępną dla nich, a nie niedostępną skutkiem nadmuchanego ego, czy usilnie odgrywanej roli z kiepskich poradników. Zdaje się, że wątek ma więcej wspólnego jednak z tym drugim przypadkiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli według ciebie każda niedostępna jakkolwiek to rozumieć jest w rzeczywistości łatwa i tylko udaje przez swoje wielkie ego. Jak na psychologa masz wąskie horyzonty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Nenesh napisał:

Tzw. ''łatwa'' jest podejrzana na wielu płaszczyznach, ale ''niedostępna'' to zwykle przerost formy nad treścią niewarty ryzyka. To, co przyciąga płeć przeciwną nazywa się szacunkiem do samego siebie i godnością osobistą - wtenczas wszystko jest zrównoważone i 'z charakterem'.

Szacunku do siebie,:godności wymagać od  kobiety może mężczyzna,  który sam te atrybuty człowieczeństwa posiada, nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

co wieczór miałaś kilkadziesiąt mężczyzn "do wyboru". ??

To gdzie ty pracujesz?? We wojsku na nocną zmianę???

😂Na imprezach, w klubach, w szkole, gdziekolwiek...

 

10 minut temu, Gość Gość napisał:

Przerost formy nad treścią to twój psychologiczny bełkot. Można mieć te przymioty ale jeśli kobieta jest gruba i brzydka to gòwno jej to da. Poza tym faceci nazywają każda która ma ich gdzieś niedostępna. 

Gruba i brzydka nie będzie miała dla kogo być taka... I niedostępna to w sumie błędne określenie bardziej chodzi o "trudną do zdobycia" albo po prostu nie taka "od razu" do zdobycia.

A kobieta niedostępna jest taka dla kogoś kto nie jest w jej kręgu zainteresowania.

U nas to całkiem co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak na psychologa masz wąskie horyzonty. 

Jak na uczestnika dyskusji uchybiasz kulturze manipulując. Polecam na przyszłość czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok...piszesz o facetach którzy:

-szukają okazji

-nie szukają związku

-nie interesujesz ich jako osoba bo każda kobieta ma to samo między nogami

-zakładasz temat radzącym innym kobietom jak być atrakcyjną na dłużej dla mężczyzn którzy nikogo na dłużej nie szukają.

 

No logicze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Nenesh napisał:

Jak na uczestnika dyskusji uchybiasz kulturze manipulując. Polecam na przyszłość czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

Robię to od lat a manipulacja mnie nie interesuje. Spusc powietrze z ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie. Próbowałem zdobywać "niedostępne" i żadna nie była zainteresowana.

Jeżeli kobieta jest zainteresowana, to nie powinna zgrywać niedostępnej, bo dla nas "nie" znaczy "nie". Jeżeli nie jest, to powinna być niedostępna, żeby było wiadomo, że nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla facetów "niedostępna" = niezainteresowana. I takie się po zwyczajnie olewa. Dobrze ktoś napisał: przerost formy nad treścią.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

facet powinien być niedostępny, łatwy szybko się nudzi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×