Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemniczychlopak ;))

Późno za późno zrozumialaś...

Polecane posty

Gość Tajemnicza kobieta
1 minutę temu, Gość Tajemniczychłopak ;)) napisał:

Poczytaj sobie co o Tajemniczym piszą 😉 do zobaczenia 🙂 może kiedyś.

Nie mam zamiaru czytać,bo kafeteria mnie zmęczyła.. i wynosze się stąd na amen.Popisales sobie ZE mna, posmiales i tyle w temacie..Wciąż mnie boli,że nie jedna osoba mnie zdeptala..tylko cała kolonia jego  kolegów i koleżanek..I mało mądrych komentarzy tu znalazłam tylko poniżej pewnego poziomu o życiu . Mam poczucie humoru i dystans,ale chyba wolę się pośmiać już gdzie indziej. Trzymaj się kimkolwiek jesteś tajemniczy. 😁😊

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))

Chciałem żebyś poczytala bo tu każdy wierzy w to co piszą 😉 i tak odchodzisz nagle, to ja też...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))

Trzymaj się Tajemnicza Czarodziejko 😘🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
5 minut temu, Gość Tajemniczychłopak ;)) napisał:

Chciałem żebyś poczytala bo tu każdy wierzy w to co piszą 😉 i tak odchodzisz nagle, to ja też...:(

Ja wierzę w siebie.. W przeznaczenie.. W intuicję, bo mam dobrą i zdolności czarodziejki chyba bardziej czarownicy😁nie obchodzą mnie komentarze ludzi,bo ja sama wyciągam wnioski,a nie posilkuje się komentarzami obcych ludzi..nawet jeśli to koledzy czy koleżanki..I wierzę w Ciebie tajemniczy..jesteś na wyższym poziomie niż dupek..Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))
1 godzinę temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Ja wierzę w siebie.. W przeznaczenie.. W intuicję, bo mam dobrą i zdolności czarodziejki chyba bardziej czarownicy😁nie obchodzą mnie komentarze ludzi,bo ja sama wyciągam wnioski,a nie posilkuje się komentarzami obcych ludzi..nawet jeśli to koledzy czy koleżanki..I wierzę w Ciebie tajemniczy..jesteś na wyższym poziomie niż dupek..Pozdrawiam 

Pozdrawiam 😉 Tylko nie odchodz za daleko 🙂 bądź przy mnie, a ja będę przy Tobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))
1 godzinę temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Nie mam zamiaru czytać,bo kafeteria mnie zmęczyła.. i wynosze się stąd na amen.Popisales sobie ZE mna, posmiales i tyle w temacie..Wciąż mnie boli,że nie jedna osoba mnie zdeptala..tylko cała kolonia jego  kolegów i koleżanek..I mało mądrych komentarzy tu znalazłam tylko poniżej pewnego poziomu o życiu . Mam poczucie humoru i dystans,ale chyba wolę się pośmiać już gdzie indziej. Trzymaj się kimkolwiek jesteś tajemniczy. 😁😊

 

 

Kto Cię zdeptał i dlaczego? Może to fałszywa rodzinka adamsow 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
16 minut temu, Gość Tajemniczychłopak ;)) napisał:

Pozdrawiam 😉 Tylko nie odchodz za daleko 🙂 bądź przy mnie, a ja będę przy Tobie 🙂

Weszłam z ciekawości..bo czułam,że tam cos jest..Moja intuicja ,na pewno byłam czarownica w poprzednim wcieleniu..zresztą brat szwagra wciąż mnie nazywa Cyganicha na imprezach rodzinnych,a szwagier ponad 30 lat po ślubie, więc muszę mieć nieziemskie zdolnosci😊Czasem żałuję, że nie odeszłam do innego miasta jak dostałam tam pracę..Ale wtedy ominely by mnie najpiękniejsze emocje w życiu..i czy ucieczka przed emocjami,przed sobą pomoże o nich zapomnieć???nie..to tylko iluzja ucieczki.Nie ważne, kto mnie zdeptal..nie wywlekam tak jak Ty za dużo informacji o sobie..Ważne, że jestem na tyle silną,że nie dam się już zdeptac...Czeka na mnie wanna i kieliszek wina.Wybacz,idę się zrelaksować 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))

Ja o sobie dużo wywlekam, idę też widze..że Ci się pogorszyło 😉 znikam póki grzeczny jestem zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
23 minuty temu, Gość Tajemniczychłopak ;)) napisał:

Ja o sobie dużo wywlekam, idę też widze..że Ci się pogorszyło 😉 znikam póki grzeczny jestem zegnam.

Ja tu wypowiadać się więcej nie będę..bo nawet pozartowac nie można, z dystansem i prawdziwym humorem..bo gdzieś wyczytałam,że jestem glupsza niż kiełbasa..A ta,co przywiozłam naturalną, przerobione od rzecznika ,bez chemii..jest palce lizać..a ludzie w większości nie obrażając na  kafeterii ..wywołują we mnie wymioty. Poziom bez dystansu, sarkazmu chyba tu nie istnieje..ALE GRUNT, ŻE MYŚMY SIE DOBRZE BAWILI😁😉😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychlopak ;))

😄😉 Jak zrozumiesz mnie i moje różne wcielenia to moje serce zacznie bić dla Ciebie Cyganeczko ;D Pisze sam ze sobą w tym temacie 😄 Wiesz....znałem taka jedna Cyganeczke Magde z pewnego portalu, wspaniała kobieta 🙂 dobra koniec bo znów zadyma będzie niezła, a mialalem być dobry ;D Miłego wieczoru i pomysl o mnie w wannie 😘 ;D cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
Przed chwilą, Gość Tajemniczychlopak ;)) napisał:

😄😉 Jak zrozumiesz mnie i moje różne wcielenia to moje serce zacznie bić dla Ciebie Cyganeczko ;D Pisze sam ze sobą w tym temacie 😄 Wiesz....znałem taka jedna Cyganeczke Magde z pewnego portalu, wspaniała kobieta 🙂 dobra koniec bo znów zadyma będzie niezła, a mialalem być dobry ;D Miłego wieczoru i pomysl o mnie w wannie 😘 ;D cześć

Datezone ..zalosny portal..zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dragon, czasami tu wieje desperacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
2 minuty temu, Gość Tajemniczychlopak ;)) napisał:

😄😉 Jak zrozumiesz mnie i moje różne wcielenia to moje serce zacznie bić dla Ciebie Cyganeczko ;D Pisze sam ze sobą w tym temacie 😄 Wiesz....znałem taka jedna Cyganeczke Magde z pewnego portalu, wspaniała kobieta 🙂 dobra koniec bo znów zadyma będzie niezła, a mialalem być dobry ;D Miłego wieczoru i pomysl o mnie w wannie 😘 ;D cześć

I mnie Twoje żałosne kocha..nki nie kręcą..czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta

A w wannie wolę myśleć o ludziach na poziomie..na prawdziwym poziomie..szczerych i uczciwych..A nie poniżej pewnego poziomu Panie brunecie na poziomie.Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Tajemniczychlopak ;)) napisał:

😄😉 Jak zrozumiesz mnie i moje różne wcielenia to moje serce zacznie bić dla Ciebie Cyganeczko ;D Pisze sam ze sobą w tym temacie 😄 Wiesz....znałem taka jedna Cyganeczke Magde z pewnego portalu, wspaniała kobieta 🙂 dobra koniec bo znów zadyma będzie niezła, a mialalem być dobry ;D Miłego wieczoru i pomysl o mnie w wannie 😘 ;D cześć

Zgadzam się.. W większości faceci zachwycają się szma.. tam i z portali bo dają  du..py za Free.. tandeta i brak klasy dragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

A w wannie wolę myśleć o ludziach na poziomie..na prawdziwym poziomie..szczerych i uczciwych..A nie poniżej pewnego poziomu Panie brunecie na poziomie.Zegnam

Kiełbasa szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychlopak ;))

Tylko znałem i pisalem z nią i nie wiecie jaki portal ;D Temat mój...zostawiam Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
3 minuty temu, Gość Tajemniczychlopak ;)) napisał:

Tylko znałem i pisalem z nią i nie wiecie jaki portal ;D Temat mój...zostawiam Wam...

Ty tylko piszesz z wszystkimi o dziwo na każdym portalu...Szanse na coś prawdziwego i szczerego w życiu straciłeś ..Twój wybór. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co co to za j/e/b/n/i/ę/ta de/bi/lka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Co co to za j/e/b/n/i/ę/ta de/bi/lka??

jakiś lachociąg, qta:sa poczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta

Ale jesteśmy śmieszni..dla mnie serce Tajemniczego jest zbyt pojemne..A ja nie lubię stać w kolejce z innymi..I czekać na swoją kolej...Lubie wyłączność u mężczyzn i kobiety mojego poziomu do lacho..ciągu daleko..bo my mamy klasę i nie kut..as jest u mnie na 1 miejscu..tylko mózg mężczyzny...A wieczne rozdwojenie osobowosci faceta nawet kobiete z dystansem i humorem zmeczy😋🤔TRZYMAJCIE SIE WSZYSCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))

Rozdwojenie osobowości 😄 Wrozka zmien karty i kule nawet....Ty mnie nie rozgryzlas ;)) eh i po ptokach....Nie byliśmy sobie przeznaczeni lub za późno ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))

No to wiersz na zakończenie ;))

Dziś gdy nie ma już nadziei,
Gdy już nic się nie odmieni,
Mówie Ci dziękuje.

Dziękuje za spędzone razem chwile,
Za czułe gesty których było tyle,
Dziękuje za ciepłe słowa,
Za czyste spojrzenie, 
Za drżenie ciała,
Za minutę zapomnienia,
Za przepiękne wspomnienia.

Dziś gdy nie ma już nadziei,
Mówie Ci przepraszam.
Przepraszam za słowa raniące,
Za dowody miłości nieustajace,
Przepraszam za narastającą złość,
Za to że raniłam,
Przepraszam że tą miłość zatraciłam.

Dziś gdy nie ma już nadziei,
Mówię Ci żegnaj.

Żegnaj przepiękne spojrzenie,
Żegnaj niespełnione marzenie,
Żegnaj uśmiechu słodki,
Żegnaj na zawsze moja miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
9 minut temu, Gość Tajemniczychłopak ;)) napisał:

Rozdwojenie osobowości 😄 Wrozka zmien karty i kule nawet....Ty mnie nie rozgryzlas ;)) eh i po ptokach....Nie byliśmy sobie przeznaczeni lub za późno ;D 

Dziękuję za takie przeznaczenie KŁAMCO...A bycie 215 do zaliczenia mnie nie kręci..zapisz się gdzie indziej jak skasowales..jeszcze tyle portali do przejrzenia..Wiecznie się zastanawiać czy facet nie jest na jakimś portalu, dziękuję za takie atrakcje.Bóg mnie uchronił przed błędem...Nie zależy mu,by Ciebie rozgryźć..niech inne Ciebie rozbierają ..Adi Luki..bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne
17 minut temu, Gość Tajemniczychłopak ;)) napisał:

Rozdwojenie osobowości 😄 Wrozka zmien karty i kule nawet....Ty mnie nie rozgryzlas ;)) eh i po ptokach....Nie byliśmy sobie przeznaczeni lub za późno ;D 

Spieprzy..les stary taki temat bo czytałem od początku.. Ona ta tajemnicza wiedziała o Tobie więcej niż mi wszyscy razem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
11 minut temu, Gość Tajemniczychłopak ;)) napisał:

No to wiersz na zakończenie ;))

Dziś gdy nie ma już nadziei,
Gdy już nic się nie odmieni,
Mówie Ci dziękuje.

Dziękuje za spędzone razem chwile,
Za czułe gesty których było tyle,
Dziękuje za ciepłe słowa,
Za czyste spojrzenie, 
Za drżenie ciała,
Za minutę zapomnienia,
Za przepiękne wspomnienia.

Dziś gdy nie ma już nadziei,
Mówie Ci przepraszam.
Przepraszam za słowa raniące,
Za dowody miłości nieustajace,
Przepraszam za narastającą złość,
Za to że raniłam,
Przepraszam że tą miłość zatraciłam.

Dziś gdy nie ma już nadziei,
Mówię Ci żegnaj.

Żegnaj przepiękne spojrzenie,
Żegnaj niespełnione marzenie,
Żegnaj uśmiechu słodki,
Żegnaj na zawsze moja miłości...

Wsadź sobie teraz ten wiersz, do audi..albo zanieś piętro wyżej nade mną i się posmiejscie..Miałeś znow szansę.. Ale znow wytarles buty..kłamstwo rodzi kłamstwo.. ZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))

Portal był jeden i to kilka lat temu , widzisz jak szybko oceniasz i niby taka Czarodziejka (podszyw) 😉🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))

Znikam piszcie sobie co chcecie....mam to gdzieś.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
4 minuty temu, Gość Tajemniczychłopak ;)) napisał:

Portal był jeden i to kilka lat temu , widzisz jak szybko oceniasz i niby taka Czarodziejka (podszyw) 😉🙂

Nie oceniam.. znow tylko się przekonałam,że prawda i szczerość to pojęcie trudne dla niektórych ludzi..JEZU!żeby nawet słowa prawdy nie powiedzieć czy napisać..W internecie nic nie ginie..Posmialam się.. poplakalam..wiec i radość i smutek mi przyniosles..Jeszcze pomyślą, ze sie znamy Ci co czytają TŁUMACZE .NIE ZNAMY SIE. PISALAM JAK DO SWOJEJ MIŁOŚCI W TYM TEMACIE.PAN TAJEMNICZY PODCHWYCIL KONWERSACJE I BAWILIŚMY SIE RAZEM.POTRZEBOWALAM TEGO,TROCHE EMPATII,CIEPLYCH EMOCJI I OBRZUCIC BŁOTEM. MUSIALAM WSZYSTKO Z SIEBIE WYRZUCIC O KIMS..DZIEKUJE ZA PUBLICZNOŚĆ. MELODRAMAT SKONCZONY.KURTYNA OPADŁA. PS.NIE JESTEM KIEŁBASĄ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczychłopak ;))

Nigdy mnie nie poznasz 😉 Wyzywaj się na swoich frajerach lub rodzinie....Temat nie był dla Ciebie.Teraz mogę odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×