Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lokka

Koktajlkosmetyczny

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Czy tylko mnie drażni jak Ewa notorycznie na insta stories lub na YT smarcze??? Wciąga te gluty i przy tym wydaje taki okropny dźwięk, fuuuuj dziewczyno, przestań to jest obrzydliwe. 

Tylko ciebie. Ja tego nie slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jeszcze Ewę sama zdzierże tak we dwie z Sarunia w nowym filmiku, koszmar. A jak Sara paluchami nakłada bazę to wprost obrzydliwe! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak jeszcze Ewę sama zdzierże tak we dwie z Sarunia w nowym filmiku, koszmar. A jak Sara paluchami nakłada bazę to wprost obrzydliwe! 

Zeby tylko tyle, ale ona nakldal korektor aplikatorem prosto na twarz, a potem ten aplikator znowu wkldala do korektora. 😯🤭 Nie wiem kto do niej na makeup przychodzi, ale ja jak ktos mi robi makeup to uzywa jednorazowych aplikatorow i naklada produkt na reke i z niej aplikatorem nabiera wiec produkt w opakowaniu nie zbiera syfu z kazdego klienta.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Straszna tapeta wyszła. Gdybym ja miała tyle warstw na buzi to by mi twarz odpadła. Nie trzeba tyle pudru używać żeby makijaz był trwały. Ehh, czy Sarunia jest po jakiejś szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejkapist

Sara brazowila Ewke. Ewa sie pyta czy to bedzie konturowanie, a Sara na to "no... konturowanie...ocieplanie". Dla niej kontur i ocieplanie to jedno i to samo. Wielka znawczyni makijażu. Jeszcze taka szpachle Ewie zrobila, masakra, i to ma byc makijaz slubny? Weselny? Nie chcialabym wiedziec jak taka szpachla by sie sciastkowala po paru godzinach zabawy i potu, ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zeby tylko tyle, ale ona nakldal korektor aplikatorem prosto na twarz, a potem ten aplikator znowu wkldala do korektora. 😯🤭 Nie wiem kto do niej na makeup przychodzi, ale ja jak ktos mi robi makeup to uzywa jednorazowych aplikatorow i naklada produkt na reke i z niej aplikatorem nabiera wiec produkt w opakowaniu nie zbiera syfu z kazdego klienta.😂

To pewnie prywatny korektor Sary, dobrze się trzymają, więc nie brzydzi się Ewki. Ot,. żadna tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ewa poprosiła pelny mat, a sara co robi? Naklada jej rozswietlajacy puder na cala twarz!!!! I to zaraz po nalozeniu matowego pudru.... gdzie tu logika czy jakakolwiek wiedza? Pomijajac juz ze dla naszej PROfesjonalistki kontur i ocieplanie to jedno i to samo.... no ale co my tam mozemy wiedziec zwykli basic ludzie chodzacy po swiecie i nie rozumiejacy youtuberow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ewka się trzyma z taką amebą? Dramat... Czyli o niej samej to też trochę świadczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

To pewnie prywatny korektor Sary, dobrze się trzymają, więc nie brzydzi się Ewki. Ot,. żadna tajemnica

w sumie to szminke nakłada już osobnym pędzelkiem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo
9 godzin temu, Gość Mejkapist napisał:

Sara brazowila Ewke. Ewa sie pyta czy to bedzie konturowanie, a Sara na to "no... konturowanie...ocieplanie". Dla niej kontur i ocieplanie to jedno i to samo. 

Tak, też na to zwróciłam uwagę. Niestety gafa i braki w elementarnej wiedzy o makijażu. Uhhh 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak dla mnie to Ewa wyglada jak panda w tym makijazu. Oczy to dwie plamy, a jeszcze wieksze plamy ma na policzkach. To nie jest konturowanie, to jest porazka.

Dziwie sie zachwytom w komentarzach. Mozna zrobic trwaly makijaz z wyraznym konturem, ale nie trzeba nakladac od razu takiej warstwy szpachli. O dzizas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakiś tam talent Sara jednak posiada, ale może gdybym ja stosowala tyle szpachli, to tez wygladaloby to ładnie. Tylko ze do kamery, zdjecia, to jedno, ale chodzic w takim czyms caly dzien? Serio dla mnie to byłby koszmar. Przecież człowiek sie poci, to nie może wygladac dobrze po paru godzinach. Do tego Sara wydaje mi się być fleją, jak widze jak ona je, jak hipopotam wciąga, brudnymi rekami poprawia potem wlosy, trzyma tą bułkę z ktorej wysypuja sie warzywa, czesc z tego musi wiec też być pod jej dlugasnymi pazurami. Blee. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zauwazcie ze jak stoi bokiem, to wyraznie widac jak jej twarz odcina sie od reszty. Stosuje zdecydowanie za ciemny podklad! Z tymi tatuazami wyglada jak brudna. Naciapane tego, wszystko z innej bajki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

We vlogu w którym mówi o domu, przyznala ze jej mąż chciałby miec swój własny dom, a nie siedziec na wynajmach. Jej, jak mowila, jest wszystko jedno. To też pokazuje ze maja z mężem zupełne inne podejscie do życia. Facet jest dekarzem, a wiec specjalista i zarabia tam niezła kase. Mam wrazenie ze Sara jest z nim glownie z tego powodu, plus rzadko można spotkac faceta, ktoremu nie przeszkadza, żeby zona ubierala sie wyzywajaco i spedzala bez niego weekendy w klubach. Jej pasuje ktoś taki, ale oni sa z totalnie innej bajki. Facet chciałby stabilizacji, a ona wolny ptak. Szkoda mi tego goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

Ewa taka madra na tych lajwach, prawdy zyciowe objawione opowiada. W Polsce nie jest latwo, ale w Anglii też nie jest. Fajnie, ze jej i Matiemu sie poszczescilo, ale jest masa Polakow, ktora ledwo wiaze koniec z koncem w tym raju na wyspach.

Ewe boli to, ze jej siostra jako nauczcielka bedzie miala 900 zl emerytury. Wiem, ze nauczycielom nie jest latwo, pensje sa niskie, ale bez przesady. *Zeby miec tak niska emeryture, musiala oplacac najniższe skladki i nie myslec o swojej przyszlosci.* To nie jest wina systemu, tylko jej glupoty, bo znam mase nauczycieli, nawet sprzataczek, ktorzy maja o wyzsza emeryture, za ktora mogą godnie wyzyc.

Wiem, ze nie jest latwo i wiele emerytow ledwo wiaze koniec z koncem, wielu nie stac na leki. Ale widac, niektorzy sami sa sobie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

"niech kazdy na slub sie ubierze jak chce, a nie jak powinien"

tak jak te celebrytki, ktorych kreacje slubne skrytykowala w filmie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość goscc napisał:

Ewa taka madra na tych lajwach, prawdy zyciowe objawione opowiada. W Polsce nie jest latwo, ale w Anglii też nie jest. Fajnie, ze jej i Matiemu sie poszczescilo, ale jest masa Polakow, ktora ledwo wiaze koniec z koncem w tym raju na wyspach.

Ewe boli to, ze jej siostra jako nauczcielka bedzie miala 900 zl emerytury. Wiem, ze nauczycielom nie jest latwo, pensje sa niskie, ale bez przesady. *Zeby miec tak niska emeryture, musiala oplacac najniższe skladki i nie myslec o swojej przyszlosci.* To nie jest wina systemu, tylko jej glupoty, bo znam mase nauczycieli, nawet sprzataczek, ktorzy maja o wyzsza emeryture, za ktora mogą godnie wyzyc.

Wiem, ze nie jest latwo i wiele emerytow ledwo wiaze koniec z koncem, wielu nie stac na leki. Ale widac, niektorzy sami sa sobie winni.

Ja nie wiem, czy im się aż tak bardzo poszczęściło. Ewa wypowiada się w taki sposób, jakby ogarnęła wszystkie tajniki udanego życia w UK. Wszystko wie. Tyle że, jak przyjdzie jej opowiadać o jakichś zagadnieniach bardziej dokładnie, to opowiada wiele bzdur i podaje nieprawdziwe informacje. A co do tego poszczęszczenia się, to tak - Ewa zarabia na YT a ta jej 'druga praca' to promowanie online kursów da univerku. Taka akwizycja. Uniwersytet ma swój cały dział marketingu i student recruitment team który zajmuje się na poważnie rekrutacją studentów. To co robi Ewa to jest praca na poziomie roznoszenia ulotek, dodatkowa fucha do której najcześciej angażuje się studentów żeby sobie parę groszy dorobili. Czyli robi to i YT. Takie osiągnięcie życiowe? Mati zaś jest studentem, i też zajmuje się udzielaniem info o kursach, czyli tym samy co Ewa. A tak naprawdę, to podejrzewam, że to jest tak naprawdę zajęcie wyłacznie Matiego, a Ewka formalnie tego nie robi a jedynie próbuje mu pomagać bo on skupia się na magisterce. Był kiedyś taki vlog gdzie mówili o studiach w UK, i widać było, że Ewa nie ma za bardzo na ten temat pojęcia, jak słuchałam co ona mówi, to byłam przerazona, że ktoś taki może udzielać informacji potencjalnym studentom. Widać było też, że to Mati bardziej wie o co chodzi, a jej coś tam dzwoni ale nie wiadomo w którym kościele. Mieszkają w nieciekawym miejscu, w wynajmowanym domu ze ścianami pokrytymi grzybem. Czy to dla kogoś jest definicja życia człowieka, któremu się poszczęściło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja nie wiem, czy im się aż tak bardzo poszczęściło. Ewa wypowiada się w taki sposób, jakby ogarnęła wszystkie tajniki udanego życia w UK. Wszystko wie. Tyle że, jak przyjdzie jej opowiadać o jakichś zagadnieniach bardziej dokładnie, to opowiada wiele bzdur i podaje nieprawdziwe informacje. A co do tego poszczęszczenia się, to tak - Ewa zarabia na YT a ta jej 'druga praca' to promowanie online kursów da univerku. Taka akwizycja. Uniwersytet ma swój cały dział marketingu i student recruitment team który zajmuje się na poważnie rekrutacją studentów. To co robi Ewa to jest praca na poziomie roznoszenia ulotek, dodatkowa fucha do której najcześciej angażuje się studentów żeby sobie parę groszy dorobili. Czyli robi to i YT. Takie osiągnięcie życiowe? Mati zaś jest studentem, i też zajmuje się udzielaniem info o kursach, czyli tym samy co Ewa. A tak naprawdę, to podejrzewam, że to jest tak naprawdę zajęcie wyłacznie Matiego, a Ewka formalnie tego nie robi a jedynie próbuje mu pomagać bo on skupia się na magisterce. Był kiedyś taki vlog gdzie mówili o studiach w UK, i widać było, że Ewa nie ma za bardzo na ten temat pojęcia, jak słuchałam co ona mówi, to byłam przerazona, że ktoś taki może udzielać informacji potencjalnym studentom. Widać było też, że to Mati bardziej wie o co chodzi, a jej coś tam dzwoni ale nie wiadomo w którym kościele. Mieszkają w nieciekawym miejscu, w wynajmowanym domu ze ścianami pokrytymi grzybem. Czy to dla kogoś jest definicja życia człowieka, któremu się poszczęściło? 

To chyba jedna ze sprzataczek-szlachcianek z londyńskiej 1 strefy się wypowiada 😄 Przecież Ewa pracowała na Uniwersytecie w Aberswyth, normalnie, fizycznie chodziła tam do pracy, razem z Maritzą. Ona na temat studiów w UK wie wiele. 

Co do makijażu, to ona chciała taki ciemny, finalnie doszły do wniosku, że to jednak nie to, więc czego wy się tak naprawdę czepiacie?

Korektor schowała do opakowania! nieprofesjonalna, fuj! No, to może się nie brzydzi Ewki, ale szminkę nakładała aplikatorem - więc kolejny powód do czepiania. Laski! W Sary vlogu jest pokazane, że ona ten korektor Ewce ODDAŁA, to był Ewy korektor, więc po kiego grzyba miała go nakładać aplikatorem. Czepialstwo dla samego czepialstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego zbanowali lajwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Ten grzyb to oni mają w tym mieszkaniu straszny. Nie da się go tak łatwo usunąć jak to mówiła Ewa we vlogu. Wyobrażam sobie jak im muszą cuchnąć ciuchy tym syfem. Moja siostra miała grzyb w mieszkaniu, ale nie aż w takim wymiarze i to był spory problem, bo powierzchownym remontem się tego nie usunie. Trzeba było podcinać i izolować ściany. A oni mają grzyb wszędzie, nawet w szafach, osiada się na drzwiach pomalowanych emalią, więc w powietrzu jest go mnóstwo.  Oni nawet nie zdają sobie sprawy jakie to jest szkodliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego zbanowali lajwa?

No właśnie, ktoś oglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość gość napisał:

To chyba jedna ze sprzataczek-szlachcianek z londyńskiej 1 strefy się wypowiada 😄 Przecież Ewa pracowała na Uniwersytecie w Aberswyth, normalnie, fizycznie chodziła tam do pracy, razem z Maritzą. Ona na temat studiów w UK wie wiele. 

Co do makijażu, to ona chciała taki ciemny, finalnie doszły do wniosku, że to jednak nie to, więc czego wy się tak naprawdę czepiacie?

Korektor schowała do opakowania! nieprofesjonalna, fuj! No, to może się nie brzydzi Ewki, ale szminkę nakładała aplikatorem - więc kolejny powód do czepiania. Laski! W Sary vlogu jest pokazane, że ona ten korektor Ewce ODDAŁA, to był Ewy korektor, więc po kiego grzyba miała go nakładać aplikatorem. Czepialstwo dla samego czepialstwa.

Sarunia jest nieprofesjonalna. Nie przestrzega podstawowych zasad higieny przy aplikowaniu makeupu. Szminke nakldala pedzelkiem ale znowu juz po nalozeniu tym pedzlem produktu na usta znowu dotykala tym samym pedzlem szminki (zamiast sciagnac troche szminki na palete/reke i z niej aplikowac jednorazowym aplikatorem jak to normalne dziewczyny zajmujace sie profesjonalnie makeupem robia. Kolejne niedopatrzenie, ktore moze kosztowac jej klientki twarz w syfach, albo jakas infekcje. To nie czepianie sie dla czepiania, tylko brak profesjonalizmu, o ktorym Sarunia tak wspomina co chwile. Strach pomyslec ona wyprawia przy aplikacji rzes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie, ktoś oglądał?

Jest jeszzce jakiś oprócz tego, który teraz wisi?

Niezla jest ta Paula moderatorka, jakie błędy robi i jaka jest niemiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paula usunela komentarz dziewczynie, ktora napisala mniej wiecej, ze tez chcialaby tak siedziec swobodnie z chlopakiem i na luzie z nim pogadac jak Ewa z Matim. Ale po chwili juz go nie bylo.

Zauwazylam, ze widzowie pytali sie Ewy co sadzi na temat pozaru Amazonii, a ona na to, ze to wielka szkoda, a potem niedowierzala, jak ludzie pisali, ze rolnicy specjalnie podpalaja tamtejsze tereny i ze to kwestia polityki. Wole jak sie wypowiada na luzne tematy, o ciuchach lub kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

To chyba jedna ze sprzataczek-szlachcianek z londyńskiej 1 strefy się wypowiada 😄 Przecież Ewa pracowała na Uniwersytecie w Aberswyth, normalnie, fizycznie chodziła tam do pracy, razem z Maritzą. Ona na temat studiów w UK wie wiele. 

Co do makijażu, to ona chciała taki ciemny, finalnie doszły do wniosku, że to jednak nie to, więc czego wy się tak naprawdę czepiacie?

Korektor schowała do opakowania! nieprofesjonalna, fuj! No, to może się nie brzydzi Ewki, ale szminkę nakładała aplikatorem - więc kolejny powód do czepiania. Laski! W Sary vlogu jest pokazane, że ona ten korektor Ewce ODDAŁA, to był Ewy korektor, więc po kiego grzyba miała go nakładać aplikatorem. Czepialstwo dla samego czepialstwa.

No i co z tego, że kiedyś chodziła do pracy? Ja mówiłam o tym, co ma dziś. A co do jej wiedzy na temat studiów w UK, to nie przekonasz mnie - widziałam filmy, słyszałam co mówiła, i co drugie zdanie to wpadka. Ona może i wie coś na temat studiów, ale chyba tylko wyłącznie z perspektywy własnego doświadczenia jako student. Do doradzania i udzielanie innych nie ma jednak wiedzy i wprowadza ludzi w błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Paula usunela komentarz dziewczynie, ktora napisala mniej wiecej, ze tez chcialaby tak siedziec swobodnie z chlopakiem i na luzie z nim pogadac jak Ewa z Matim. Ale po chwili juz go nie bylo.

Zauwazylam, ze widzowie pytali sie Ewy co sadzi na temat pozaru Amazonii, a ona na to, ze to wielka szkoda, a potem niedowierzala, jak ludzie pisali, ze rolnicy specjalnie podpalaja tamtejsze tereny i ze to kwestia polityki. Wole jak sie wypowiada na luzne tematy, o ciuchach lub kosmetykach.

z powodu jakiejś politycznej rozmowy ludzie zaczęli zgłaszać pierwszego dzisiejszego lajwa, dlatego nie chciała ciągnąć tematu. Ona zrobiła to specjalnie, jest bardzo inteligentną osobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość gość napisał:

z powodu jakiejś politycznej rozmowy ludzie zaczęli zgłaszać pierwszego dzisiejszego lajwa, dlatego nie chciała ciągnąć tematu. Ona zrobiła to specjalnie, jest bardzo inteligentną osobą. 

no tyle to wiadomo z wyjaśnień w drugim live... a ktoś wie jaka to była rozmowa, czy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

no tyle to wiadomo z wyjaśnień w drugim live... a ktoś wie jaka to była rozmowa, czy temat?

W tym lajwie nie bylo ani slowa o polityce, no moze poza tym, ze Ewa przeczytala komentarz, ze podatki w pl poszly do gory przez polityke prorodzinna. Film zniknal bo w tytule bylo, ze Ewa pije wódę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Sarunia jest nieprofesjonalna. Nie przestrzega podstawowych zasad higieny przy aplikowaniu makeupu. Szminke nakldala pedzelkiem ale znowu juz po nalozeniu tym pedzlem produktu na usta znowu dotykala tym samym pedzlem szminki (zamiast sciagnac troche szminki na palete/reke i z niej aplikowac jednorazowym aplikatorem jak to normalne dziewczyny zajmujace sie profesjonalnie makeupem robia. Kolejne niedopatrzenie, ktore moze kosztowac jej klientki twarz w syfach, albo jakas infekcje. To nie czepianie sie dla czepiania, tylko brak profesjonalizmu, o ktorym Sarunia tak wspomina co chwile. Strach pomyslec ona wyprawia przy aplikacji rzes.

Skoro to byl korektor ewy to dlaczego tlumaczyla ewie z jakiej on jest firmy a ewa zrobila mine jakby pierwszy raz o tym slyszala? Poza tym wiele razy sara malowala sie tym korektorem -to byl jej korektor a nie ewy. Pomijajac juz brak wiedzy elementarnej - kontur i ocieplanie to NIE jest to samo. Tak samo nakladanie matowego pudru a chwile potem rozswietlajacego i to na cala twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

W tym lajwie nie bylo ani slowa o polityce, no moze poza tym, ze Ewa przeczytala komentarz, ze podatki w pl poszly do gory przez polityke prorodzinna. Film zniknal bo w tytule bylo, ze Ewa pije wódę. 

dzieki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×