Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość goascccc

Gdzie kupujecie ubrania nie dlugo nie bede miala w czym chodzic

Polecane posty

Gość gosc

Ja znalazlam wlasnie w lumpeksie dzinsy BDG z wysokim stanie- jestem bardzo zadowolona.  Nie znam tej firmy, ale dzinsy super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz luksusowych modowych marek to można liczyć na ofertę przygotowywaną przez Cheap & Fashion. Świetna grupa na FB, która specjalizuje się w sprzedaży różnych odzieżowych propozycji, w tym ubrania różnych producentów więc łatwiej coś dla siebie wybierać. Dobre produkty, a przy tym również ceny niższe niż w wielu innych sklepach więc za to dla nich duży plus. Ubrania z metkami z pierwszego gatunku więc nie trzeba obawiać się kupowania u nich.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tedi. Koszulkę i bluzkę po 2 euro ostatnio kupiłam,a bluzę 4 euro na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie inwestuję w marki i jakieś wysoko jakościowe ubrania, przyznaję.

Jeszcze nie czuję się na deklaracje co do konkretnych rzeczy, a może raczej stylu 

Kupuję dużo basiców, nie lubię wzorków i zbyt neonowych, ostrych kolorów.

Kocham beże, biele, kolorystycznie jestem nudna 

Ale kształty w sklepach doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Rozmiary trochę też, bo jestem większa.

Zwracam uwagę na skład danego ubrania, niezależnie od sklepu.

No i robię zakupy tak, że wymyślam konkretny rodzaj ciucha, który mi się spodobał i chcę go mieć. Potem wpisuję w Google kto to może mieć.

Aczkolwiek teraz najczęściej sprawdzam H&M, bo uważam że wiele produktów jest bardzo okej jakościowo i jestem klubowiczem, więc często mam jakieś kupony.

Sprawdzam Vinted - aczkolwiek ostatnimi czasy mniej, bo mi się wydaje, że coraz gorzej tam jest.

Ale bardzo lubię sprawdzać outlety na Allegro, można wypatrzeć fajne ciuchy i w niewielkiej cenie, więc jak nie potrzebuję mieć czegoś na lata to jest dla mnie okej.

Moje ostatnie zakupy to biały prążkowany top z H&M (ale musiał mieć określony dekolt), jest z bawełny, za 39 zł.A drugie to prosta biała koszula z wiskozy kupiona w outlecie na Allegro za jakieś 18 zł (chyba Stradivarius).

Lubię patrzeć na H&M, Zarę (tylko na wyprzedaży albo w outlecie, bo nawet basic rzeczy są tam ledwo warte tej ceny wg mnie), Mango, Asos, New Look, Topshop, Vila, Boohoo. Oczywiśćie warto jest wcześniej zobaczyć sobie czy sklepy nie mają kuponów rabatowych  https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo zalezy od mozliwosci finansowych. Dla mnie podstawy jak koszulki bawelniane zwykle z H&M, swetry welniane z Uniqlo albo Sezane, jeansy zwykle kupuje uzywane z vinted zwykle topshop albo Levi. ...enki na dzien roznie,  H&M, Zalando, czasami Zara ale jakosc jest slaba. ...enki na wyjscia zwykle Reiss albo Whistles, czasami Monsoon ale zadziej bo ich wybor jest strasznie pstrokaty w porownaniu z moim stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×