Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaja

starsza kobieta, młodszy facet

Polecane posty

Gość Gość

wypowiedzi pustych ludzi zakompleksionych chłopczków i dziewczynek....watych prawiczków i grubych bab.Co was to kuuurwa obchodzi kto temat zakłada.ChuuJ wam do tego czy ktoś lubi starsze czy młodsze.Zająć się swoimi pizzzdami a pisać w temacie co sądzicie o takich związkach.Banda deebili zasranych którzy nic nie robią oprócz krytykowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

wypowiedzi pustych ludzi zakompleksionych chłopczków i dziewczynek....watych prawiczków i grubych bab.Co was to kuuurwa obchodzi kto temat zakłada.ChuuJ wam do tego czy ktoś lubi starsze czy młodsze.Zająć się swoimi pizzzdami a pisać w temacie co sądzicie o takich związkach.Banda deebili zasranych którzy nic nie robią oprócz krytykowania

Dodaj jeszcze ze dwa wulgaryzmy agresywna dresiaro, będzie "lepiej". Prawda o bujających w obłokach starych babach cię tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katapulta
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Znowu jakaś stara baba - fantastka zakłada temat o tym samym. Dla 99 procent facetów starsze kobiety są przezroczyste. Bo dla facetów bardzo ważna jest kobieca uroda, młodość, witalność. Starsze kobiety są tylko dla zboczeńców, desperatów albo mamej szukających drugiej mamusi. 

I tak jest gdy zona się zestarzeje i szanowny pan małżonek szuka młodszej..choć sam juz wątpliwej kondycji hahah..przypuszczam że ziejesz jadem bo jestes marnej jakosci towarem..hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratka*
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dodaj jeszcze ze dwa wulgaryzmy agresywna dresiaro, będzie "lepiej". Prawda o bujających w obłokach starych babach cię tak boli?

Dlaczego bujających?Nigdy nie wiesz co ciebie spotka w życiu może ty będziesz w takiej sytuacji.Czy wiek jest ważny  tylko liczba.W miłości liczy się osoba nie metryka.Nie ma co się spinać życia lubi sprawiać niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Dodaj jeszcze ze dwa wulgaryzmy agresywna dresiaro, będzie "lepiej". Prawda o bujających w obłokach starych babach cię tak boli?

Prawda że jesteś pedaałem z małym ch0jem też cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuuu

Ciekawe czy Kafe- macho z taką samą pogardą traktują swoje matki, babki, siostry. Ja się z wami generalnie zgadzam, ze wszyscy cenimy młodość, urodę i witalność. Dlatego ludzie generalnie wchodzą w związki z osobami w zbliżonym wieku. Młoda dziewczyna nie chce sypiać ze starym dziadem, mimo ze wierzycie w ten mit ze kobiety wolą starszych (starszych ale nie starych- a facet 35+ to już taka kategoria). Wy macie jakaś fobie czy inne lęki przed dorosłymi kobietami? Czujecie się lepiej, ze je poobrazacie? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Uhuuu napisał:

Ciekawe czy Kafe- macho z taką samą pogardą traktują swoje matki, babki, siostry. Ja się z wami generalnie zgadzam, ze wszyscy cenimy młodość, urodę i witalność. Dlatego ludzie generalnie wchodzą w związki z osobami w zbliżonym wieku. Młoda dziewczyna nie chce sypiać ze starym dziadem, mimo ze wierzycie w ten mit ze kobiety wolą starszych (starszych ale nie starych- a facet 35+ to już taka kategoria). Wy macie jakaś fobie czy inne lęki przed dorosłymi kobietami? Czujecie się lepiej, ze je poobrazacie? 😂

Czuje się lepiej w internecie, bo w realu wiadomo że na takiego dziada nie ma chętnych więc to jest dla nich forma leczenia kompleksów, tak samo wyzywanie niskich, biednych czy puszystych. to wszystko to ich własne, niewyleczone kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Moja siostrzenica wychodzi za mąż za chlopaka 11 lat starszego..i co?? Też mozna powiedzieć ze Stary dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuuu
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Czuje się lepiej w internecie, bo w realu wiadomo że na takiego dziada nie ma chętnych więc to jest dla nich forma leczenia kompleksów, tak samo wyzywanie niskich, biednych czy puszystych. to wszystko to ich własne, niewyleczone kompleksy.

Pewnie masz racje. Wpadam czasami na takie tematy z czystej ciekawości co jeszcze ci biedni frustraci wymyślą, ale niestety nie są oryginalni. Straszny hejt na kobiety 30+ To musi być strach przed dojrzałą kobiecością, albo jakieś urojone krzywdy. Ja nie hetuje starych facetów- porostu nie zwracam uwagi, nie zaprzątam myśli, nie myśle w kategoriach obiektu seksualnego. Mam ich głęboko gdzieś, ale żeby zaraz wyzywać z taką agresją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

Jeśli kto ograniczony mentalnie, to wszystko będzie mu przeszkadzalo. Stare baby, homosie, lezby, to że pada i wieje i że Matka Boska ma tęczę. A młody i stara to dobre połączenie.Mlody ma fantazje  i ideały w głowie , stara już wie na czym polega życie. Miłość na szczęście rządzi się swoimi prawami i nikomu nic do tego. Możecie pluc jadem, a los  i tak swoje zrobi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ktoś tu ma kompleksy względem frustratow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
13 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Dziwi mnie to że ktoś gustuje w starszych , przecież im kobieta starsza tym brzydsza, ja sama po sobie widzę jak zbrzydlam w ostatnie 5 lat , rysy twarzy z wiekiem robią z kobiety czarownice chyba że ktoś ma mega mega dziecinne buzie od urodzenia 

Nie z każdej robią czarownice, trzeba o siebie dbać wtedy i po 50 można wyglądać super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ostatni permanentny makijaż zrobią ci do pogrzebu.

To ważne żebyś dobrze wyglądała w niebie.

Może najwyższy zrobi z ciebie swoją nałożnice.

Przykra informacja jest taka że z pewnością nie jest od ciebie młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ale pewnie wygląda dobrze o ile akurat ma czas pamiętać o tym aby zaspokoić twoje kobiece potrzeby estetyczne o których wiadomo że to mężczyźni są wzrokowcami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Nie wiadomo kim są kobiety ale podejrzewam, że wzrokowcami wechowcami slychowcami dotykowcami smakowcami i dodatkowo pisdowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A niektóre kobiety są nawet księżniczkami. Przeważnie samozwańczymi albo z nadania tatusiowego ale jednak.

Potem trafiają na podobnych ksieciow i się zastnawiaja WTF?

Dodam że wpadłem się tu pośmiać i opluć kogoś jadem.

Opcjonalnie mogę się spuścić na cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Dodam również że mam prawo cię nie lubić i przypominać o tym co pięć minut jak również zaznaczać że to nielubienie nie wynika z wyglądu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Mówiłem już że cię nie lubię i mam do tego prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ale to nie dlatego że jesteś stara brzydka.

Po prostu.

Będę za tobą chodził i ci to powtarzał "że cię nie lubię" bo koorfa mam takie i prawo i chooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A jak nie będziesz respektowała mojego prawa do nielubienia cię i ciągłego o tym przypominania to cię będę nie lubił jeszcze bardziej a potem ci dojepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

prawo do nie lubienia cię to najważniejsze prawo w prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Oczywiście w drugą stronę to nie działa.

Czyli ty musisz mnie lubić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Bo jak nie to wpirtul na mocy pierwszego prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Masz jakieś pytania?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
10 godzin temu, Gość DonH napisał:

Ja preferuję starsze, raz byłem z młodszą o 3 lata, zostawiłem ja, bo niewiele miała do zaoferowania. Obecnie mam 28lat i narzeczona wieku 37, ktora jest teraz zemną w ciąży,, mamcny charakter o nikt nawet nie próbował mi wmawiać, że to zły wybór. Moja kobieta jest piękna, inteligentna, ma klasę, czego nie można powiedzieć o młodszych. I nie nie jestem z nią dla kasy, to ja mam od wielu lat firmę. 

Podejrzewam że takie wyznania piszą stare zakompleksione kobiety żeby się dowartosciowac , " Nie miala mi nic do zaoferowania " a zaraz to że ty trzymasz niby kasę, brak spójności A jak ktoś ma własną firmę to nie bierze byle czego , bo zazwyczaj taki sobie bierze jakaś młoda piękna ruska albo azjatke a nie podstarzala kobietę, błagam Cię podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Honotu napisał:

Masz jakieś pytania?

 

Do kogo piszesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie słuchaj tych rozlazlych i zazdrosnych wielorybic;-)

Albo nie słuchaj innych starszych pań które w swoich własnych oczach są piękne ale dla nikogo innego już nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ja pracuje w miejscu publicznym i uwierz widzę masę różnych kobiet i najczęściej polki po 35 roku życia to jakaś masakra dla oczu , niby ubrane niby umalowane , niby zadbane ale jednak widać coraz bardziej z wiekiem ta wredote w twarzy , a największe chamstwo starych bab w Polsce polega na tym że pozuja na mlodzieniaszki a wymagają szacunku jak dojrzałe stateczne kobiety , koszmar , jedyne ładne starsze kobiety to rosjanki i japonki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Albo nie słuchaj innych starszych pań które w swoich własnych oczach są piękne ale dla nikogo innego już nie 

Wiem jak wyglądam  .. młodzi oglądają się za mna ..a to mówi wiele..wzrok mlodego faceta bezcenny.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
6 minut temu, Gość Ona napisał:

Wiem jak wyglądam  .. młodzi oglądają się za mna ..a to mówi wiele..wzrok mlodego faceta bezcenny.. 

Ma oczy to się patrzy, nie rób wielkich cudów z tego że ktoś tam się spojrzy , oczy by sobie musiał wydlubac żeby się nie patrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×