Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaja

starsza kobieta, młodszy facet

Polecane posty

Gość Solllo

Paradoks polek polega na tym że jak są młode i piękne to maja wiele kompleksow i nie wierza w swoja urode a jak sie robia stare i brzydkie to nagle dostają mega pewności siebie i uważają że są piękniejsze niż miss Argentyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos rozumu

Niestety to smutne co się tu czyta , większość kobiet po 40 siedzi na forum i pisze głupoty że chce je 20 letni brazylijski miliarder z własną firma, niestety to są marzenia zbzikowanej starszej pani bo młodzi najczęściej biorą sobie starsza jak wiedza , że nie stać ich na zachcianki młodej rozpuszczonej , starsza przede wszystkim to większy wkład do kasy i możliwość startu dla młodego, taka pani robi za skarbonke ewentualnie chociaż się dokłada więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q ość

Nie wszystkie kobiety 30 czy 40 to stare zakompleksione baby.Wszystko zależy od tego jaką kobieta ma urodę i jak o siebie dba.Dobre odżywianie fitness zadbane włosy i ciało odpowiednie ciuchy makijaż.Wcale nie muszą siedzieć na grubych d0pskach oglądać seriale w tv i zalić się na forach.Mam 28 lat moja partnerka 35.Różnicy wieku wgl.nie widać.Jest piękna inteligentna ma w sobie to coś.Mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku.Co chwile jakiś pajac się znajduje żeby ją czarować.Poznaliśmy się w pracy.To ja za nią biegałem próbując umówić się przez 2 miesiące zbywała mnie aż w końcu mi się udało.Nie wiedziałem na początku ile ma lat.Na swoje nie wygląda.Nie przeszkadza nam różnica wieku dogadujemy się w każdej kwestii.Planuje wkrótce się jej oświadczyć.Kobieta dojrzała jest całkiem inna od 20-latek.Wie czego chce od życia a małolatki mają inny pogląd na świat moim zdaniem dziecinny.Nie ma reguły że związki ze starszymi kobietami muszą być niewypałem.W sytuacji gdy partnerka jest młodsza a on starszy jakoś nie budzi kontrowersji.A przecież różnica jest on za pare lat siwy z kłopotem w sprawach intymnych ona w kwiecie wieku z potrzebyami zdradzać go będzie z kim kolwiek.Wiem że równie dobrze młodszy może zdradzać starszą ale dopóki jest dobrze w łóżku dobrze jest też w życiu a gdy jest jeszcze milość wtedy jest się spełnionym.Nie oceniajcie kobiet starszych od siebie najpierw spróbujcie z nimi być potem wystawiajcie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

Dzisiaj większość kobiet woli młodszych facetów, niestety trendy się zmieniają, Ja już mając 30 w metryczce mimo że wyglądam młodo jestem przekonany że już nie będę miał kobiety bo teraz wszystkie kobiety w moim wieku lub trochę młodsze patrzą na młodszych od siebie a oczywiście starsze ode mnie już dawno są zajęte i dzieciate

ja też mam 30 lat dwa nie udane związki.Z pierwszym(on 4 lata starszy)ślub po 8 latach rozwód z drugim związek 9 miesięcy (on 3 lata młodszy)nie porozumienie w kwestii jego dojrzałości emocjonalnej.Teraz jestem sama i mam wrażenie że tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Podejrzewam że takie wyznania piszą stare zakompleksione kobiety żeby się dowartosciowac , " Nie miala mi nic do zaoferowania " a zaraz to że ty trzymasz niby kasę, brak spójności A jak ktoś ma własną firmę to nie bierze byle czego , bo zazwyczaj taki sobie bierze jakaś młoda piękna ruska albo azjatke a nie podstarzala kobietę, błagam Cię podszywie

owszem, jeśli chce mieć otwór do r^chania. Ja akurat szukam zawsze kobiety. Nie zrozumiesz tego zakompleksiona brzydiło/tłusty prawiczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

Dzisiaj większość kobiet woli młodszych facetów, niestety trendy się zmieniają, Ja już mając 30 w metryczce mimo że wyglądam młodo jestem przekonany że już nie będę miał kobiety bo teraz wszystkie kobiety w moim wieku lub trochę młodsze patrzą na młodszych od siebie a oczywiście starsze ode mnie już dawno są zajęte i dzieciate

Dlaczego niestety? To normalne, że skoro kobiety się bogacą i bardziej dbaja o siebie nie szukają juz sobie kanapowego miśka. Dla mnie to normalne a nie żadne "niestety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Głos rozumu napisał:

Niestety to smutne co się tu czyta , większość kobiet po 40 siedzi na forum i pisze głupoty że chce je 20 letni brazylijski miliarder z własną firma, niestety to są marzenia zbzikowanej starszej pani bo młodzi najczęściej biorą sobie starsza jak wiedza , że nie stać ich na zachcianki młodej rozpuszczonej , starsza przede wszystkim to większy wkład do kasy i możliwość startu dla młodego, taka pani robi za skarbonke ewentualnie chociaż się dokłada więcej 

ja mieszkam w amsterdamie i na codzień związki starsza-młodszy to norma, kobiety po 35 sa na prawdę piękne :) Wiadomo polki sa najpiękniejsze :P ale chodzi mi bardzie o kwestę "trzymania się" dbania o siebie, figurę i nastawienie na życie, polegające na tym, że po 40 wszytso dopiero sie zaczyna. Pozdrawiam wszystkich polskich frustratów, dobrze, że mieszkam od lat w innym kraju. Ta wasdza mentalność i zawiść pożera was od środka i potem wygladacie jak wygladacie po 30tce, zapuszczone ciała, smętne pomarszczone twarze i zazdrosne spojrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Q ość napisał:

Nie wszystkie kobiety 30 czy 40 to stare zakompleksione baby.Wszystko zależy od tego jaką kobieta ma urodę i jak o siebie dba.Dobre odżywianie fitness zadbane włosy i ciało odpowiednie ciuchy makijaż.Wcale nie muszą siedzieć na grubych d0pskach oglądać seriale w tv i zalić się na forach.Mam 28 lat moja partnerka 35.Różnicy wieku wgl.nie widać.Jest piękna inteligentna ma w sobie to coś.Mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku.Co chwile jakiś pajac się znajduje żeby ją czarować.Poznaliśmy się w pracy.To ja za nią biegałem próbując umówić się przez 2 miesiące zbywała mnie aż w końcu mi się udało.Nie wiedziałem na początku ile ma lat.Na swoje nie wygląda.Nie przeszkadza nam różnica wieku dogadujemy się w każdej kwestii.Planuje wkrótce się jej oświadczyć.Kobieta dojrzała jest całkiem inna od 20-latek.Wie czego chce od życia a małolatki mają inny pogląd na świat moim zdaniem dziecinny.Nie ma reguły że związki ze starszymi kobietami muszą być niewypałem.W sytuacji gdy partnerka jest młodsza a on starszy jakoś nie budzi kontrowersji.A przecież różnica jest on za pare lat siwy z kłopotem w sprawach intymnych ona w kwiecie wieku z potrzebyami zdradzać go będzie z kim kolwiek.Wiem że równie dobrze młodszy może zdradzać starszą ale dopóki jest dobrze w łóżku dobrze jest też w życiu a gdy jest jeszcze milość wtedy jest się spełnionym.Nie oceniajcie kobiet starszych od siebie najpierw spróbujcie z nimi być potem wystawiajcie opinie.

Ja za kilka miesięcy biorę slub z facetem młodszym o prawie 4 lata :) jesteśmy parą prawie 10 lat i nie jest to w moim otoczeniu nic niezwykłego. Znam więcej takich par, z większa różnicą wieku, wspólnymi dziećmi, wszyscy wyglądają wciąż rewelacyjnie i są szczęśliwi. Więc wszyscy forumowi frustraci mogą się zamknąć, bo albo z taką mentalnością juz zawsze beda sami albo w wieku 60+ sie im poszczęści i poznają w warzywniaku jedyną wolną tłustą Grażynę/Janusza i z braku laku się zwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

widocznie jestes babą, bo faceci w tym przypadku cierpią

a o ile jestes facetem, to pomysl sobie, ze od 35+ juz nie bedziesz mial szans na kobiete, fajnie?

No jestem i co z tego? Związałam sie z mlodszym facetem 10 lat temu, nie musze teraz narzekać, że nie ma dla mnie nikogo.

Nie rozumiem do kogo w sumie masz żal? Do kobiet, bo wolą młodszych? Mają takie prawo.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie rozumiem hejtu na starsze bo lubia młodszych ??? Ale jak fecet bierze młodsza to jest super macho i zazdrosci mu kazdy facet tak>>> tylko co bedzie gdy facet ma 60 - wtedy juz nie ten wigor sprawność nie mówiąc o sprawach intymnych, cięzko go z domu wyciągnąc a tu młoda wciąż zona i co ??? dalej juz różowo sie nie robi...samo życie..i zaczynają sie schody..facet dziadzieje koło  50 już..może nie kazdy ..kobieta potrafi mieć wiecej wigoru od starszego faceta..ona zyje chce życ ciekawa świata sexu a małżonek w domu poierdzi w fotel..a daj mi spokój już nie chce mi sie ..tak to jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

widocznie jestes babą, bo faceci w tym przypadku cierpią

a o ile jestes facetem, to pomysl sobie, ze od 35+ juz nie bedziesz mial szans na kobiete, fajnie?

trzeba było zainteresować się w młodości o kilka lat starszą, miałbyś problem z głowy. Rozumiem trochę twoją frustrację ale sam jestes sobie winien. Mnie nigdy nie interesowali starsi, chociaż tacy potrafili być namolni i natarczywi a do tego straszliwie nudni po 30tce, tylko praca, dom, praca, dom czasem sprawa rozwodowa.. do tego zawsze miałam alergię na takich, którzy chcieli mnie "kupić" machając przed oczami kluczykami od najnowszego bmw.
Wolałam zainwestować swój czas i zasoby w młodszego o kilka lat chłopaka, inteligentnego gołodupca (ja też portfel miałam pusty wtedy)miałam wtedy 23 lata , on był po 19 i był na 1 roku studiów :)Teraz jest juz tylko lepiej, po 10 latach seks mamy wciąż udany a mój narzeczony z młodziaka stał się samcem alfa,  to sie nazywa długotrwała inwestycja na rynki wschodzące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Nie rozumiem hejtu na starsze bo lubia młodszych ??? Ale jak fecet bierze młodsza to jest super macho i zazdrosci mu kazdy facet tak>>> tylko co bedzie gdy facet ma 60 - wtedy juz nie ten wigor sprawność nie mówiąc o sprawach intymnych, cięzko go z domu wyciągnąc a tu młoda wciąż zona i co ??? dalej juz różowo sie nie robi...samo życie..i zaczynają sie schody..facet dziadzieje koło  50 już..może nie kazdy ..kobieta potrafi mieć wiecej wigoru od starszego faceta..ona zyje chce życ ciekawa świata sexu a małżonek w domu poierdzi w fotel..a daj mi spokój już nie chce mi sie ..tak to jest 

Ja mam teraz prawei 35 lata i znajomych 30-45 lat, wszyscy dobrze zarabiają i sa zaradni. Nie znam wśród nich ani jednej pary, gdzie kobieta byłaby dużo młodsza, albo jest dużo strasza (ok 8 lat) albo równolatka (+/- 2 lata) , nie sądzę, żeby inteligentny facet na siłę chciał brac sobie głupiutką 20tke tylko po to, żeby się pochwalić. Ok, weźmie ją na impreze kilka razy ale na związek? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja mam teraz prawei 35 lata i znajomych 30-45 lat, wszyscy dobrze zarabiają i sa zaradni. Nie znam wśród nich ani jednej pary, gdzie kobieta byłaby dużo młodsza, albo jest dużo strasza (ok 8 lat) albo równolatka (+/- 2 lata) , nie sądzę, żeby inteligentny facet na siłę chciał brac sobie głupiutką 20tke tylko po to, żeby się pochwalić. Ok, weźmie ją na impreze kilka razy ale na związek? Nie sądzę.

A dlaczego twoim zdaniem 20 latka jest głupia? Ja znam wiele mądrych dziewczyn w tym wieku, za to ostatnio się wyroilo wiele głupich starych kobiet które udają na siłę mlodzieniaszki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

trzeba było zainteresować się w młodości o kilka lat starszą, miałbyś problem z głowy. Rozumiem trochę twoją frustrację ale sam jestes sobie winien. Mnie nigdy nie interesowali starsi, chociaż tacy potrafili być namolni i natarczywi a do tego straszliwie nudni po 30tce, tylko praca, dom, praca, dom czasem sprawa rozwodowa.. do tego zawsze miałam alergię na takich, którzy chcieli mnie "kupić" machając przed oczami kluczykami od najnowszego bmw.
Wolałam zainwestować swój czas i zasoby w młodszego o kilka lat chłopaka, inteligentnego gołodupca (ja też portfel miałam pusty wtedy)miałam wtedy 23 lata , on był po 19 i był na 1 roku studiów :)Teraz jest juz tylko lepiej, po 10 latach seks mamy wciąż udany a mój narzeczony z młodziaka stał się samcem alfa,  to sie nazywa długotrwała inwestycja na rynki wschodzące 😉

A nie przyszło Ci do głowy że nie każdemu się podoba starsza ? Dlaczego ukrainki japonki są uważane za najpiękniejsze na świecie ? Bo mają dziecinne niewinne pyzate twarze , polki już za młodu wyglądają średnio A na starość to totalna tragedia , twarz czarownicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość Gość gość napisał:

A nie przyszło Ci do głowy że nie każdemu się podoba starsza ? Dlaczego ukrainki japonki są uważane za najpiękniejsze na świecie ? Bo mają dziecinne niewinne pyzate twarze , polki już za młodu wyglądają średnio A na starość to totalna tragedia , twarz czarownicy 

Bierz się za te cudowne Ukrainki, tylko nie dziw si.ę, że zniknał ci portfel, bo księzniczka poszła na tipsy :) A u stóp brud za paznokciami i zajechane, twarde jak tarki pięty ;) Tak tak, ja tez regularnie jeżdżę na Ukrainę w celach  biznesowych i widzę jak wyglądają te cudowne Ukrainki, niestety te pyzate buzie o których piszesz w wieku 15 lat zapchane są 1 cm tapety, więc niestet ale taka w wieku 30 lat wyglada na mocno wyeksploatowaną. Mentalność mają wschodnią, potrafią zadbac o dom co prawda, ale to wciąż wschód a więc roszczeniowość i rywalizacja względem innych młodszych dziewczyn jest ogromna, one potrafią sobie oczy wydrapać za faceta ;) Taka rośnie tylko z myslą o usidleniu takiego głupka jak ty a potem puszcza się z kolejnym, który bedzie mieć grubszy portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
44 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

A nie przyszło Ci do głowy że nie każdemu się podoba starsza ? Dlaczego ukrainki japonki są uważane za najpiękniejsze na świecie ? Bo mają dziecinne niewinne pyzate twarze , polki już za młodu wyglądają średnio A na starość to totalna tragedia , twarz czarownicy 

Większość dziewczyn z Ukrainy szuka męża Polaka aby poprawić sobie życie. Głupi jest ten, który myśli, żę przywiezie sobie miłą, ułorzoną i podporządkowaną żonę. Owszem będzie tak jeśli facet ma kasę i wtedy będzie ok. Ukrainki to staszne materialistki. Ile byś nie dał i tak będzie mało. Dzisiaj jest z tobą, ale często ma plan awaryjny. Może być tak, żę któregoś dnia wracasz do domu a jej nie będzie, ponieważ zabrał ją następny frajer, który ma fajniejszy samochód od twojego. Od razu może napiszę, że sam mam żonę ukrainkę. Zresztą nie jestem jedyny w mojej rodzinie. Ktoś kto decyduje się na taki związek musi wiedzieć co go czeka. Nie wolno ich nigdzie puszczać samych, trzeba pilnować jak dziecka. To samo z pieniędzmi. Kasa musi być skromnie dawkowana. Po za tym trzymanie na krótkiej smyczy to konieczność. Wspópracuję od 15 lat na Ukrainie i co nie co wiem. Wszystkie są TAKIE SAME i przeztrzegam przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość gość napisał:

A nie przyszło Ci do głowy że nie każdemu się podoba starsza ? Dlaczego ukrainki japonki są uważane za najpiękniejsze na świecie ? Bo mają dziecinne niewinne pyzate twarze , polki już za młodu wyglądają średnio A na starość to totalna tragedia , twarz czarownicy 

jak żadna młodsza go nie chce to co mu zostaje? :D Starsza albo wlasna łapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youngG
45 minut temu, Gość gosc napisał:

Większość dziewczyn z Ukrainy szuka męża Polaka aby poprawić sobie życie. Głupi jest ten, który myśli, żę przywiezie sobie miłą, ułorzoną i podporządkowaną żonę. Owszem będzie tak jeśli facet ma kasę i wtedy będzie ok. Ukrainki to staszne materialistki. Ile byś nie dał i tak będzie mało. Dzisiaj jest z tobą, ale często ma plan awaryjny. Może być tak, żę któregoś dnia wracasz do domu a jej nie będzie, ponieważ zabrał ją następny frajer, który ma fajniejszy samochód od twojego. Od razu może napiszę, że sam mam żonę ukrainkę. Zresztą nie jestem jedyny w mojej rodzinie. Ktoś kto decyduje się na taki związek musi wiedzieć co go czeka. Nie wolno ich nigdzie puszczać samych, trzeba pilnować jak dziecka. To samo z pieniędzmi. Kasa musi być skromnie dawkowana. Po za tym trzymanie na krótkiej smyczy to konieczność. Wspópracuję od 15 lat na Ukrainie i co nie co wiem. Wszystkie są TAKIE SAME i przeztrzegam przed nimi.

Haha dokładnie, spotykałem się z taką ukrainka właśnie, wyżej sr*ła niż dupe miała. Za wszystko płaciłem, ale przynajmniej nadawała się do łóżka. Na początku malowała się jak typowa kure^wka z czasem pokazałem, że można inaczej to robić, wysyłałem do salonów kosmetycznych. Na początku miła i wdzięczna a potem coraz większy woch jak zakrecałem kurek z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roselee

Moja znajoma w wieku 39 lat poznala niesamowicie przystojnego 25 i zakochali sie. Ona miala juz za soba malzenstwo i prawie doroslego syna. On mlodzianin, ale bardzo dojrzaly, taki juz naprawde facet, nie chlopak. Ona jest sliczna, ale nie jakas tam gwiazda, tylko taka wlasnie wesola pyzata buzia i piekne dlugie wlosy. No i po krotkim czasie wzieli slub i mieli synka. To sie bylo jakies 10+ lat temu. Do dzis sa szczesliwa para, pieknie wygladaja, roznice wieku to widac jak ktos wie i sie przyglada, ale nie rzuca sie nawet w oczy. I to byl zwiazek taki naprawde szczery, nie ze ktos lecial na czyjas kase, czy bral co mogl, bo innego nie bylo.

Druga znajoma ma meza 6 lat mlodszego. On sie w niej zakochal gdy mial 24, ona 30. Ona dlugo nie byla przekonana, bo za wzgledu na panujace stereotypy bala sie, ze jak mlodszy, to ona sie zestarzeje, a on ja zostawi dla mlodszej. Ale na szczescie zaczela myslec po swojemu. Sa razem juz chyba z 12 lat, maja synka, sa jedna z najszczesliwszych i najweselszych par, jakie znam. A jesli chodzi o wyglad, to ona nadal wyglada jak mloda gazela ze swietna sylwetka nastolatki, jedynie na twarzy ma troche zmarszczek. A on, taki niby mlodzianin, ale zapuscil sie na tatusiowatego miska grubasa z brzuchem troche lysiejacego. Wyglada starzej od niej. Ale to bez znaczenia, sa super szczesliwa rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

No jestem i co z tego? Związałam sie z mlodszym facetem 10 lat temu, nie musze teraz narzekać, że nie ma dla mnie nikogo.

Nie rozumiem do kogo w sumie masz żal? Do kobiet, bo wolą młodszych? Mają takie prawo.
 

Woleć to sobie mogą. 99 procent młodszych od nich facetów ogarnąłby pusty śmiech gdyby się dowiedziało, że jakiejś starszej od nich kobiecie wydaje się, że mogliby coś razem. Bo to naprawdę śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie rozumiem hejtu na starsze bo lubia młodszych ??? Ale jak fecet bierze młodsza to jest super macho i zazdrosci mu kazdy facet tak>>> tylko co bedzie gdy facet ma 60 - wtedy juz nie ten wigor sprawność nie mówiąc o sprawach intymnych, cięzko go z domu wyciągnąc a tu młoda wciąż zona i co ??? dalej juz różowo sie nie robi...samo życie..i zaczynają sie schody..facet dziadzieje koło  50 już..może nie kazdy ..kobieta potrafi mieć wiecej wigoru od starszego faceta..ona zyje chce życ ciekawa świata sexu a małżonek w domu poierdzi w fotel..a daj mi spokój już nie chce mi sie ..tak to jest 

Kobiety dziadzieją po 40-stce, więc taki młodszy od nich ucieka do młodszej. Na starej piczy poćwiczy i baju baj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Prawda że jesteś pedaałem z małym ch0jem też cie boli?

Karyna, to nie twój rynsztok, zachowuj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Ona napisał:

Wiem jak wyglądam  .. młodzi oglądają się za mna ..a to mówi wiele..wzrok mlodego faceta bezcenny.. 

Kolejna fantastka. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość roselee napisał:

Moja znajoma w wieku 39 lat poznala niesamowicie przystojnego 25 i zakochali sie. Ona miala juz za soba malzenstwo i prawie doroslego syna. On mlodzianin, ale bardzo dojrzaly, taki juz naprawde facet, nie chlopak. Ona jest sliczna, ale nie jakas tam gwiazda, tylko taka wlasnie wesola pyzata buzia i piekne dlugie wlosy. No i po krotkim czasie wzieli slub i mieli synka. To sie bylo jakies 10+ lat temu. Do dzis sa szczesliwa para, pieknie wygladaja, roznice wieku to widac jak ktos wie i sie przyglada, ale nie rzuca sie nawet w oczy. I to byl zwiazek taki naprawde szczery, nie ze ktos lecial na czyjas kase, czy bral co mogl, bo innego nie bylo.

Druga znajoma ma meza 6 lat mlodszego. On sie w niej zakochal gdy mial 24, ona 30. Ona dlugo nie byla przekonana, bo za wzgledu na panujace stereotypy bala sie, ze jak mlodszy, to ona sie zestarzeje, a on ja zostawi dla mlodszej. Ale na szczescie zaczela myslec po swojemu. Sa razem juz chyba z 12 lat, maja synka, sa jedna z najszczesliwszych i najweselszych par, jakie znam. A jesli chodzi o wyglad, to ona nadal wyglada jak mloda gazela ze swietna sylwetka nastolatki, jedynie na twarzy ma troche zmarszczek. A on, taki niby mlodzianin, ale zapuscil sie na tatusiowatego miska grubasa z brzuchem troche lysiejacego. Wyglada starzej od niej. Ale to bez znaczenia, sa super szczesliwa rodzinka.

Nie zastanawiałaś się czy nie pisać bajeczek dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kolejna fantastka. Żałosne.

Źałosne jest twoje plucie po monitorze..żałosne jest jak Polak jeździ po Polaku.. są kobiety po 40 zadbane czego nie można powiedzieć po niektórych zapuszczonych 20 reszta zaniedbanych pluje po zadbanych..i tyle w temacie..sa gusta i gusciki.. komuś pasuje starsza to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Źałosne jest twoje plucie po monitorze..żałosne jest jak Polak jeździ po Polaku.. są kobiety po 40 zadbane czego nie można powiedzieć po niektórych zapuszczonych 20 reszta zaniedbanych pluje po zadbanych..i tyle w temacie..sa gusta i gusciki.. komuś pasuje starsza to jego sprawa

Ale kto mówi, że 40-stka nie może być zadbana? Chodzi tylko o jakieś tragikomiczne wyobrażenia ryczących czterdziestek, że rzekomo pożądają ich młodzi faceci. Każdy normalny facet ma z tego bekę. Może jakiś ułamek procenta byłby chętny, ale na szybki numerek z "milfem" z ciekawości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale kto mówi, że 40-stka nie może być zadbana? Chodzi tylko o jakieś tragikomiczne wyobrażenia ryczących czterdziestek, że rzekomo pożądają ich młodzi faceci. Każdy normalny facet ma z tego bekę. Może jakiś ułamek procenta byłby chętny, ale na szybki numerek z "milfem" z ciekawości.  

Otóż to..nikt brzydkiej zaniedbanej nie bedzie porzadał.. i wierz mi 40 wie czego chce i co moze..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Bierz się za te cudowne Ukrainki, tylko nie dziw si.ę, że zniknał ci portfel, bo księzniczka poszła na tipsy 🙂 A u stóp brud za paznokciami i zajechane, twarde jak tarki pięty 😉 Tak tak, ja tez regularnie jeżdżę na Ukrainę w celach  biznesowych i widzę jak wyglądają te cudowne Ukrainki, niestety te pyzate buzie o których piszesz w wieku 15 lat zapchane są 1 cm tapety, więc niestet ale taka w wieku 30 lat wyglada na mocno wyeksploatowaną. Mentalność mają wschodnią, potrafią zadbac o dom co prawda, ale to wciąż wschód a więc roszczeniowość i rywalizacja względem innych młodszych dziewczyn jest ogromna, one potrafią sobie oczy wydrapać za faceta 😉 Taka rośnie tylko z myslą o usidleniu takiego głupka jak ty a potem puszcza się z kolejnym, który bedzie mieć grubszy portfel

Stara polke doopal piecze ? Takiej jedzy to nikt nie dogodzi, młode polki źle, młode ukrainki źle, najlepiej to wziąć sobie babcię i się nią zachwycać, A co do pieniędzy starsze kobiety też tego szukają, znam taka 40lat stke która się umawia z gnojami pożycza niby kasę A później nie oddaje a najgorsze że ma 178 wzrostu i twarz wiedźmy , długą chuda, długi nos , niektórzy faceci są naprawdę zdesperowani albo zakomoleksieni zeby sie czepic czegos takiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
7 godzin temu, Gość Ona napisał:

Źałosne jest twoje plucie po monitorze..żałosne jest jak Polak jeździ po Polaku.. są kobiety po 40 zadbane czego nie można powiedzieć po niektórych zapuszczonych 20 reszta zaniedbanych pluje po zadbanych..i tyle w temacie..sa gusta i gusciki.. komuś pasuje starsza to jego sprawa

Ja jakoś nie widuje zapuszczonych mlodych dziewczyn , za to widze nadete jak balon 40 stki , ktore rozumem wcale nie grzesza tak samo jak mlodsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

I jeszcze jedno czasy gdy " starsza" oznaczało madrzejsza już dawno minęły, teraz przeciętna polska 40 stka ma tak samo nasrane w głowie jak młodsza, brak pokory i rozumu to znak rozpoznawczy takiej " starszej pani" czasy gdy starsze kobiety były wartościowe to było 20 lat temu na wsi, teraz wszystkie się pruja jednakowo , swoje widziałam pracując w klubie nocnym , nawet bym powiedziała że młodsze mają większe opory bo nie molestuja facetów jak starsze zaprawione w boju haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×