Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaja

starsza kobieta, młodszy facet

Polecane posty

Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Gość gość napisał:

mnie nie gorszą. Moi dziadkowie byli całe życie w takim zwiazkiem, babcia starsza 8 lat. Miedzy moimi rodzicami jest równe 11 lat (mama starsza), takie związki sa dla mnie zupelnie normalne. Tak samo jak np starszy facet, młodsza kobieta. Jesli dwójka ludzi jest szczęśliwa to wiek nie ma znaczenia.

Jednak ma bo facet może mieć dzieci całe życie a jak kobieta przekwitnie to doopa zbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Jednak ma bo facet może mieć dzieci całe życie a jak kobieta przekwitnie to doopa zbita

no i co z tego, że może zapłodnić? Na co komu stary ojciec, 60 latek, który pcha juz swoj balkonik albo trzeba pieluchy zmieniać jak dziecku ?:) Kobieta może dzisiaj zamrozić jajeczka i zapłodnić się także na stare lata. Wielkie mi halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Jednak ma bo facet może mieć dzieci całe życie a jak kobieta przekwitnie to doopa zbita

Im facet starszy tym większe wady genetyczne jego plemników i słabsze nasienie, więc nie byłabym taka pewna. Nie każdy jest Mickiem Jaggerem. Plemniki na starość bywaja zdeformowane, powolne, jest ich mniej. Poza tym przez tryb życia jakoś nasienia nawet u młodych spada, obecnie prawie zaden facet nie spełnia warunków prawidłowej ilości nasienia dla lat 80tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Tak plujecie jadem na starsze.

Znam faceta 4 lata po slubie piekna zona w domu dziecko on wojskowy a na boku kochanka starsza o 13 lat.wiec sie pytam co szukasz chłopie czego ci brakuje masz wsxystko usłyszałam ze takiej dzikości w sexie jak ma u kochankiem zona nigdy mu nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Im facet starszy tym większe wady genetyczne jego plemników i słabsze nasienie, więc nie byłabym taka pewna. Nie każdy jest Mickiem Jaggerem. Plemniki na starość bywaja zdeformowane, powolne, jest ich mniej. Poza tym przez tryb życia jakoś nasienia nawet u młodych spada, obecnie prawie zaden facet nie spełnia warunków prawidłowej ilości nasienia dla lat 80tych.

Jest coraz więcej klinik leczenia niepłodności, w których wykonuje się invitro. A wiadomo, że 50% "winy" moze po stronie zarówno kobiety jak i faceta, bez znaczenia jest wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
9 minut temu, Gość Mila napisał:

Tak plujecie jadem na starsze.

Znam faceta 4 lata po slubie piekna zona w domu dziecko on wojskowy a na boku kochanka starsza o 13 lat.wiec sie pytam co szukasz chłopie czego ci brakuje masz wsxystko usłyszałam ze takiej dzikości w sexie jak ma u kochankiem zona nigdy mu nie da..

No faktycznie jest się czym chwalić , być zlewem na nasienie jakiegoś gowniarza , który nie szanuje związku i tego co ma , tylko bic brawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

No faktycznie jest się czym chwalić , być zlewem na nasienie jakiegoś gowniarza , który nie szanuje związku i tego co ma , tylko bic brawo 

jakim zlewem? ale masz archaiczne podejscie do zycia. Oboje mają zdrowe podejście i używanie. Pewnie jestes taka meczennicą polską, co tylko po ciemku rozkłada nogi i cicho daje i odlicza czas do końca, bo trzeba wczesniej rano wstać gacie męzowi uprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jakim zlewem? ale masz archaiczne podejscie do zycia. Oboje mają zdrowe podejście i używanie. Pewnie jestes taka meczennicą polską, co tylko po ciemku rozkłada nogi i cicho daje i odlicza czas do końca, bo trzeba wczesniej rano wstać gacie męzowi uprać.

W punkt.. piękne zony a sex niemal wymuszony..😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

jakim zlewem? ale masz archaiczne podejscie do zycia. Oboje mają zdrowe podejście i używanie. Pewnie jestes taka meczennicą polską, co tylko po ciemku rozkłada nogi i cicho daje i odlicza czas do końca, bo trzeba wczesniej rano wstać gacie męzowi uprać.

Niby swoje lata masz a myślenie dużo gorsze od malolatki , jeśli Ci zdrada nie przeszkadza to jesteś kiepskim człowiekiem z kiepskim charakterem, tylko żałować Twojego faceta, a uwierz że można być dobrym w seksie i przy tym mieć jakieś zasady ale tobie to się pewnie nie mieści w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moja żona jest starsza o 9 lat, jest chodzacym ideałem, mamy dwójke dzieci. Nie widze w tym niczego nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Mila napisał:

Tak plujecie jadem na starsze.

Znam faceta 4 lata po slubie piekna zona w domu dziecko on wojskowy a na boku kochanka starsza o 13 lat.wiec sie pytam co szukasz chłopie czego ci brakuje masz wsxystko usłyszałam ze takiej dzikości w sexie jak ma u kochankiem zona nigdy mu nie da..

Głupiec. Mógł poszukać sobie dwudziestki które też się zna na rzeczy, a ciało znacznie lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

moja żona jest starsza o 9 lat, jest chodzacym ideałem, mamy dwójke dzieci. Nie widze w tym niczego nadzwyczajnego

Kolejny desperat, którego żadna fajna rówieśniczka nie chciała. To się ożenił ze starą babą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmieszne i pocieszne są te kobiety 35+, tak zwane "dzidzie-piernik", co to się uważają za "atrakcyjne" (w porównaniu z laskami 20-30 lat są bez szans) i jeszcze roi im się, jakoby młodsi faceci na nie spoglądali z zainteresowaniem. A to jest politowanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx
8 minut temu, Gość xyz napisał:

Kolejny desperat, którego żadna fajna rówieśniczka nie chciała. To się ożenił ze starą babą. 

MORDA poj$ebie, ciebie to nawet nie chce kulawy pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość xxxxxx napisał:

MORDA poj$ebie, ciebie to nawet nie chce kulawy pies.

Nie dość że despero to jeszcze pajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha

Ta starsza pocieszna pani która wciąż zakłada te tematy jest już trochę żałosna, dzień w dzień musi na kaffe usprawnić swoje fantazje o tym że każdy młody siurdak jej porzada , tak to jest jak się przedawkuje brazylijskie telenowele i się zaczyna rozdwojenie jaźni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Śmieszne i pocieszne są te kobiety 35+, tak zwane "dzidzie-piernik", co to się uważają za "atrakcyjne" (w porównaniu z laskami 20-30 lat są bez szans) i jeszcze roi im się, jakoby młodsi faceci na nie spoglądali z zainteresowaniem. A to jest politowanie 🙂

Masz rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gusta maja takie, pewnie dlatego. Niedawno chyba na jakims programie lecial dokument jak stare baby maja chlopakow 15 lat mlodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na tyle

Myślę że dla ludzi którzy są zakochani w sumie wiek nie gra roli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość to na tyle napisał:

Myślę że dla ludzi którzy są zakochani w sumie wiek nie gra roli ...

Dokładnie też tak myślę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Mam zone 7 lat starsza - znamy sie 5 lat. W tej chwili ja 30 a ona 37. Mamy dwójkę dzieci i wszystko gra jak trzeba ;) po prostu sie w sobie zakochaliśmy i często po prostu zapominam o różnicy wieku a nigdy o niej nawet nie myslalem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Mam zone 7 lat starsza - znamy sie 5 lat. W tej chwili ja 30 a ona 37. Mamy dwójkę dzieci i wszystko gra jak trzeba ;) po prostu sie w sobie zakochaliśmy i często po prostu zapominam o różnicy wieku a nigdy o niej nawet nie myslalem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

7lat to żadna różnica 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na to.

Sam miałem 3 kobiety w wieku 29, 30, 32 lat dodam, że ja mam 23 lata.

Dwie z nich miało dzieci. Związki trwały 2-4 misiące po prostu nie było dla mnie tego czegoś. 

Najlepszy z tego wszystkiego był seks. Był bardzo dojrzały. Były mną bardzo podniecone jak i ja nimi, od zawsze lubiałem starszę kobiety. Wszystkie trzy w łóżku były bardzo dynamiczne wiedziały o co chodzi, nie leżały jak kłody na początku były trochę zestresowane ale bardzo mnie to kręciło i szybko ich onieśmielałem. 

Bardzo polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
Dnia 14.05.2019 o 18:51, Gość Gość gość napisał:

Tak mówi kazda stara baba , człowiek z wiekiem brzydnie biologii się nie oszuka , kobieta jest atrakcyjna do 25 roku życia, sama mam 30 ale umiem spojrzeć na życie krytycznie 

Mów co chcesz, ale pewnie i tak bym szarpał.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Kocham młodszego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Nigdy młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, McMoney napisał:

Nie patrz na to.

Sam miałem 3 kobiety w wieku 29, 30, 32 lat dodam, że ja mam 23 lata.

Dwie z nich miało dzieci. Związki trwały 2-4 misiące po prostu nie było dla mnie tego czegoś. 

Najlepszy z tego wszystkiego był seks. Był bardzo dojrzały. Były mną bardzo podniecone jak i ja nimi, od zawsze lubiałem starszę kobiety. Wszystkie trzy w łóżku były bardzo dynamiczne wiedziały o co chodzi, nie leżały jak kłody na początku były trochę zestresowane ale bardzo mnie to kręciło i szybko ich onieśmielałem. 

Bardzo polecam. 

Jak można być zadowolonym z tego że traktowałeś te kobiety jak szmaty seks a potem bye bye 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szmaty ?  Skąd ten pomysł ? Kto powiedział, że to ja im mówiłem "bye bye" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×