Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama

Ciąża.. zniszę nam życie?

Polecane posty

Gość Gość

Jak możesz myśleć o seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak możesz myśleć o seksie?

??

A czemu nie?żeby rozładować emocje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak możesz myśleć o seksie?

Jeśli ktoś lubi ten sport to czemu by nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosci napisał:

??

A czemu nie?żeby rozładować emocje?!

Ty ją popierasz? Ona nie wie czy jest w ciąży nie potwierdzonej opowoada o padającym życiu a tu seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty ją popierasz? Ona nie wie czy jest w ciąży nie potwierdzonej opowoada o padającym życiu a tu seks

Bez przesady. A ile jest kobiet, które o ciąży dowiadują się późno i przez ten czas uprawiają seks?

To jest dobre dla rozładowania emocji, szczególnie teraz, gdzie nie trzeba już się martwić o zabezpieczenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Xxxxx napisał:

Z seksem bym się wstrzymała aż do info od lekarza, zresztą nie to jest tego wieczoru najważniejsze, a rozmowa.

No ok, superbezpieczne będzie, jak lekarz najpierw zrobi usg i obejrzy szyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Bez przesady. A ile jest kobiet, które o ciąży dowiadują się późno i przez ten czas uprawiają seks?

To jest dobre dla rozładowania emocji, szczególnie teraz, gdzie nie trzeba już się martwić o zabezpieczenie 😉

 Oj mam ogromną ochotę, ale jednocześnie nie chce zaszkodzić dziecku.

 

9 minut temu, Gość Gość napisał:

No ok, superbezpieczne będzie, jak lekarz najpierw zrobi usg i obejrzy szyjkę.

Szyjka była obejrzana, USG dopiero przy następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Przyszła mama napisał:

 Oj mam ogromną ochotę, ale jednocześnie nie chce zaszkodzić dziecku.

 

Szyjka była obejrzana, USG dopiero przy następnej wizycie.

To zrób romantyczną kolację, seks itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

5 tc to jeszcze nie dziecko  a co najwyzej zarodek.Sex smialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
17 minut temu, Gość mama napisał:

5 tc to jeszcze nie dziecko  a co najwyzej zarodek.Sex smialo!

Może nie dziecko, ale mówiąc tak mam nadzieję, że przyzyczaje się do myśli o nim.

Naprawdę mam ogromną ochotę na seks, a narzeczony napisał mi, że będzie później i sama nie wiem czy ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo

A mnie  niepokoi, jak kobieta prawnik  ma rozwiazywac i czesto decydowac o waznych sprawach ludzi, skoro zawstanawia sie, czy problemem nie bedzie zmiana pampersa i czy seks zaszkodzi  w tym stadium ciązy, a sama ciąza jest czyms nieomal abstrakcyjnym do tego stopnia , ze musi pytac o wszystko zupelnie obcych, przypadkowych  ludzi i zwierzać się im z dosc intymnej sytuacji, jak reakcja męza. Rozumiem - 17tka - a tak -  albo ściema, albo strach się bać młodych prawników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
Przed chwilą, Gość nooo napisał:

A mnie  niepokoi, jak kobieta prawnik  ma rozwiazywac i czesto decydowac o waznych sprawach ludzi, skoro zawstanawia sie, czy problemem nie bedzie zmiana pampersa i czy seks zaszkodzi  w tym stadium ciązy, a sama ciąza jest czyms nieomal abstrakcyjnym do tego stopnia , ze musi pytac o wszystko zupelnie obcych, przypadkowych  ludzi i zwierzać się im z dosc intymnej sytuacji, jak reakcja męza. Rozumiem - 17tka - a tak -  albo ściema, albo strach się bać młodych prawników 🙂

Wiesz, że większość prawnków ma problemy w życiu prywatnym? Lepiej radzić komuś niż sobie samemu. Naprawdę. Nie jestem wszystko wiedząca. Życie zawodowe różni się od prywatnego. Jak domniewam znajdują się tutaj mamy, które mają dużo większe pojęcie o dzieciach i ciąży niż ja. Każdy człowiek ma prawo do nie poradzenia sobie z emocjiami, a ja po prostu nie wytrzymałam i weszłam na forum, aby się wypłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Wiele kobiet w ciazy ma zwiekszone libido. Co wiecej seks w ciazy moze sprawiac z powodu mocniejszego ukrwienia wieksza przyjemnosc. Kochajcie sie na zdrowie. Jesli ciaza nie jest zagrozona bedziecie mogli kochac sie az do samego rozwiazania. 

No i juz bez stresu. Co mialo sie zdarzyc, zdarzylo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
4 minuty temu, Gość Ags napisał:

Wiele kobiet w ciazy ma zwiekszone libido. Co wiecej seks w ciazy moze sprawiac z powodu mocniejszego ukrwienia wieksza przyjemnosc. Kochajcie sie na zdrowie. Jesli ciaza nie jest zagrozona bedziecie mogli kochac sie az do samego rozwiazania. 

No i juz bez stresu. Co mialo sie zdarzyc, zdarzylo sie.

Żałuję, że nie porozmawiałam z gienekologiem. To jest ledwo 5 tydzień, więc nie wiem czy powinnam mieć jakieś objawy, ale nic mi nie dolega.

No tak co się miało wydarzyć to się wydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

W piatym tygodniu ciezko o objawy. W szostym lub po szostym moga pojawic sie mdlosci. Ciesz sie czasem kiedy jeszcze nie czujesz, ze jestes w ciazy. Moja rada: na nastepna wizyte spisz sobie na karteczce pytania jakie masz do ginekologa. W trakcie wizyty zapomnisz o co chcialas spytac. Prawdopodpbnie w trakcie usg uslyszysz bicie serduszka swojego dziecka. Bedzie tylko punkcikiem na ekranie ale jego lub jej serce bedzie trzepotac jak u ptaszka. To robi wrazenie i moze wylaczyc logiczne myslenie. Notuj sobie wszystko co bys chciala sie dowiedziec.

I kup kwas foliowy. Twoje dziecko go potrzebuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Ags napisał:

Ciesz sie czasem kiedy jeszcze nie czujesz, ze jestes w ciazy. 

Ta jeszczw doradzajcie jej romantyczne wieczory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
14 minut temu, Gość Ags napisał:

W piatym tygodniu ciezko o objawy. W szostym lub po szostym moga pojawic sie mdlosci. Ciesz sie czasem kiedy jeszcze nie czujesz, ze jestes w ciazy. Moja rada: na nastepna wizyte spisz sobie na karteczce pytania jakie masz do ginekologa. W trakcie wizyty zapomnisz o co chcialas spytac. Prawdopodpbnie w trakcie usg uslyszysz bicie serduszka swojego dziecka. Bedzie tylko punkcikiem na ekranie ale jego lub jej serce bedzie trzepotac jak u ptaszka. To robi wrazenie i moze wylaczyc logiczne myslenie. Notuj sobie wszystko co bys chciala sie dowiedziec.

I kup kwas foliowy. Twoje dziecko go potrzebuje.:)

Kwas foliowy kupiony, przepisany przez lekarza. W trakcie tej wizyty zapomniałam o wszystkim. Tak jakby świat się zatrzymał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co nakłaniacie ją na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja
1 godzinę temu, Gość nooo napisał:

A mnie  niepokoi, jak kobieta prawnik  ma rozwiazywac i czesto decydowac o waznych sprawach ludzi, skoro zawstanawia sie, czy problemem nie bedzie zmiana pampersa i czy seks zaszkodzi  w tym stadium ciązy, a sama ciąza jest czyms nieomal abstrakcyjnym do tego stopnia , ze musi pytac o wszystko zupelnie obcych, przypadkowych  ludzi i zwierzać się im z dosc intymnej sytuacji, jak reakcja męza. Rozumiem - 17tka - a tak -  albo ściema, albo strach się bać młodych prawników 🙂

Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Po co nakłaniacie ją na seks.

Nie rozumiem? Kobieta ma swój rozum i zrobi jak będzie chciała. Ale my tylko piszemy, że seks w ciąży nie jest zakazany i spokojnie można to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

A kto ja naklania? My tylko piszemy, ze skoro ma ochote to nie istnieja powody by sobie tego odmawiala. Seks w ciazy jest dozwolony. W czym wiec problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ags napisał:

A kto ja naklania? My tylko piszemy, ze skoro ma ochote to nie istnieja powody by sobie tego odmawiala. Seks w ciazy jest dozwolony. W czym wiec problem? 

Powinni porozmawiać a leżeć w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama

Ależ rozmawialiśmy, może nie wszystko się wyjaśniło, ale rozmawialiśmy. Czas na przyjemności też była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ślub?

To najgorsze co można zrobić. Brać ślub, jak okazało się, że wpadli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To najgorsze co można zrobić. Brać ślub, jak okazało się, że wpadli. 

Na ślub kiedyś przyjdzie czas, ale nie teraz. Nawet nie planowaliśmy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiraty
2 minuty temu, Gość Przyszła mama napisał:

Na ślub kiedyś przyjdzie czas, ale nie teraz. Nawet nie planowaliśmy go.

Może zacznij rozmawiać z nim o ślubie, wasze rodziny będą wtedy zadowolone. Jak będzie miał po kolei w głowie to ci się oświadczy. Przecież facet kurde ma 32 lata a nie 22. Wcale nie jesteście tacy młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiraty
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To najgorsze co można zrobić. Brać ślub, jak okazało się, że wpadli. 

Mylisz się, nawet gdyby się kiedyś rozstali to przecież lepiej być rozwódką niż panną z dzieckiem, nieprawdaż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Emiraty napisał:

Mylisz się, nawet gdyby się kiedyś rozstali to przecież lepiej być rozwódką niż panną z dzieckiem, nieprawdaż??

Chyba po to, by później ciągnąć od niego alimenty. Wstydźcie się baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Chyba po to, by później ciągnąć od niego alimenty. Wstydźcie się baby!

No a jak przez ciąże faktycznie on zrobi karierę a ona utknie w domu z dzieckiem bo on nie będzie chciał się nim zajmować to nie uważasz że należą się jej alimenty? Dziecko ma matkę i ojca, a często ojciec zrzuca wszystko na matkę i sam żyje jak król. To niech potem jej płaci jak jej zniszczył karierę. On też decydował się na seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×