Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agabaga

Problem z rozmiarem biustonosza. Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość Agabaga

Hej. Mam problem. Po porodzie, bylo to ponad 2 lata temu moje piersi sie bardzo zmienily Po karmieniu sflaczaly i bylam plaska jak decha! ale przez 1,5 roku one urosły.Z 90cm uroslo mi do 97 cm w biuscie. Mam totalny problem z doborem stanika bo te z przed porodu sa troche jeszcze za duze a teraz jak kupuje nowe caly czas jest cos nie tak.

Moje wymiary 97cm w biuscie i 85 cm pod biustem. 

Czy ktos umie wyliczyc jaki to rozmiar lub podac konkretny wiarygodny link z tabela lub kalkulatorem( uzywalam juz wielu)

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabaga

Dodam tylko ze brafiterka twierdzi ze mam 34 B rozmiarowka angielska( mieszkam w Uk) i mam tylko dopasowany 1 stanik. Jak kupuje inne modele albo piersi mi sie wylewaja z miseczki  w wewnetrznej stronie albo z zewnetrznej pod pachami, przy ramiaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W UK idź do Bravissimo, jeśli tylko możesz, bo ta obecna "brafitterka" psu na budę się nie zdała. Z wymiarów wychodzi owszem, obwód 34, ale z miseczką... DD. A jeśli pod biustem nie zmierzyłaś się poprawnie (czyli ściśle i na wydechu), i pomiar prawidłowy da np. 78 cm, to możliwe, że lepszym rozmiarem będzie 34F.

Sklep Mybra ma całkiem nieźle opisane i zilustrowane kwestie doboru stanika (i zakładania! biustonosz trzeba umieć poprawnie założyć)

mybra.pl/Jak-dobrac-rozmiar-biustonosza-chelp-pol-108.html

Poczytaj też na blogu Stanikomania:

stanikomania.pl/category/brafitting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabaga

Bardzo ci dziekuje za odpowiedz.

Na pewno sprawdze to co polecilas.

Jak sprawdzalam w kalkulatorach tez mi wyszlo ze d, ale wierzyc mi sie nie chcialo ze taka przepasc pomiedzy miseczka b i d.( bo b powiedziala mi brafiterka - _ -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Agabaga napisał:

Bardzo ci dziekuje za odpowiedz.

Na pewno sprawdze to co polecilas.

Jak sprawdzalam w kalkulatorach tez mi wyszlo ze d, ale wierzyc mi sie nie chcialo ze taka przepasc pomiedzy miseczka b i d.( bo b powiedziala mi brafiterka - _ -

Są Brafiterki i "brafiterki", tych drugich jest niestety więcej, nawet w UK - ojczyźnie brafittingu... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabaga

Jak sprawdzalam w niektorych tabelkach tyle ze po polsku to podane bylo ze w uk mam miske A lol dlatego szukalam podpowiedzi tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×