Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Ciężarne chodzą po galeriach jak damulki

Polecane posty

Gość agat
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

Really? Już zawsze? Trochę się chyba zagalopowałaś 😄

A tak przede wszystkim, to kto jej każe?

ale Cię piecze zad. Ojoj jak pieczeeee! I bardzo dobrze. Od kilku stron już się produkujesz, porównujesz do Anglii, teraz już pytasz kto nam każe mieć dzieci, a że słabowite, a to i tamto i wiercisz i wiercisz, a co ci to daje? NIC TYM NIE ZMIENISZ. Kobiety dalej będą chodzić na zwolnienia, a tobie puste pozostaje ujadanie, a ujadaj sobie dziecko. 

Ja właśnie poszłam niedawno za zwolnienie, bo jestem w ciąży. Jestem senna, mam mdłości, a poza tym to nikt mnie nie przeniesie na inne stanowisko, ani nie dostosuje go dla mnie. Pracuję w ośrodku MSW jako fizjoterapeuta z weteranami. Muszę im pomagać się podnosić, stawać oraz spędzać wiele czasu przy stole do masażu, a to nie są chuderlaki tylko chłopy po 1.80 lub 2 metry i góra mięśni. Nie jestem w stanie tego robić, a jak inaczej miałabym tam pracować? co miałabym robić? pracować na pół gwizdka? gimnastyka nadgarstków i masaż uszu? Przecież na tym cierpią pacjenci.

Ty jesteś jakąś odklejona od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Masz rację. Jest plucie jadem. Zadanie zwykłego pytania skutkuje tym, że ciężarne wyzywają od imb/ecyli i idio/tek 😄 Widać nudzi się wam na tym L4. Oj, bardzo nudzi.

Zadanie zwykłego pytania skutkuje jadem ze strony ciężarnych? Co ty czytać nie potrafisz? 

 

6 minut temu, Gość gosc napisał:

No biedne, uciemiężone kobiety. Takie zaharowane przez całe życie, że ciąża to pierwszy i jedyny raz kiedy mogą złapać oddech. A potem jużdo końca życia 24 h na dobę. No order z kartofla wam się za to należy.

Całe życie może nie, ale kilka lat na pewno. Zapomniałaś, że te kobiety pracują, więc po pracy zbytnio luzu mieć nie będą. Znowu wychodzi na to, że pracująca kobieta nie powinna zachodzić w ciążę i mieć dzieci, a że dzieci rodzic się muszą, to trzeba wspierać swoimi podatkami i składkami patologiczne, roszczeniowe królice. One złodziejkami na pewno nie są korzystając z całej służby zdrowia, zasiłków i pobierając w przyszłości za free emeryturę za 4 dzieci. Jak się będziesz musiała z taką podzielić swoją emeryturą, to ci się oczy jedna z druga otworzą. 

Ps. Nie jestem w ciąży i już nigdy nie będę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas w pracy to żeśmy same prosiły żeby ciezarne poszły na l4 bo dzięki temu szef przyjął kogoś na zastępstwo a tak jak koleżanka poszła na tydzien l4 i wracała to bam walily się urlopy i pracować w jakimś stopniu za nią trzeba było..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

No biedne, uciemiężone kobiety. Takie zaharowane przez całe życie, że ciąża to pierwszy i jedyny raz kiedy mogą złapać oddech. A potem jużdo końca życia 24 h na dobę. No order z kartofla wam się za to należy.

Nie, nie do końca życia ale i tak o wiele dłużej niż będą korzystać z l4 bo jak wiadomo cisza trwa 9 miesiecy - l4 najczęściej od 3 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Really? Już zawsze? Trochę się chyba zagalopowałaś 😄

A tak przede wszystkim, to kto jej każe?

Oczywiście, masz rację. Pracujące kobiety nie powinny mieć dzieci, bo trzeba je wesprzeć w czasie ciąży.

Nie miejmy dzieci za to pracujmy i płaćmy na bezrobotne królice, które dostaną opiekę porodową w szpitalu, opiekę dla siebie i dziecka w przychodni, rok kosiniakowego, zasiłek rodzinny i +500 i nie przejmują się tym, że kogokolwiek obciążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Really? Już zawsze? Trochę się chyba zagalopowałaś 😄

A tak przede wszystkim, to kto jej każe?

Oczywiście, masz rację. Pracujące kobiety nie powinny mieć dzieci, bo trzeba je wesprzeć w czasie ciąży.

Nie miejmy dzieci za to pracujmy i płaćmy na bezrobotne królice, które dostaną opiekę porodową w szpitalu, opiekę dla siebie i dziecka w przychodni, rok kosiniakowego, zasiłek rodzinny i +500 i nie przejmują się tym, że kogokolwiek obciążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

O rany autorko ale jesteś sfrustrowana, żałosne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość agat napisał:

ale Cię piecze zad. Ojoj jak pieczeeee! I bardzo dobrze. Od kilku stron już się produkujesz, porównujesz do Anglii, teraz już pytasz kto nam każe mieć dzieci, a że słabowite, a to i tamto i wiercisz i wiercisz, a co ci to daje? NIC TYM NIE ZMIENISZ. Kobiety dalej będą chodzić na zwolnienia, a tobie puste pozostaje ujadanie, a ujadaj sobie dziecko. 

Ja właśnie poszłam niedawno za zwolnienie, bo jestem w ciąży. Jestem senna, mam mdłości, a poza tym to nikt mnie nie przeniesie na inne stanowisko, ani nie dostosuje go dla mnie. Pracuję w ośrodku MSW jako fizjoterapeuta z weteranami. Muszę im pomagać się podnosić, stawać oraz spędzać wiele czasu przy stole do masażu, a to nie są chuderlaki tylko chłopy po 1.80 lub 2 metry i góra mięśni. Nie jestem w stanie tego robić, a jak inaczej miałabym tam pracować? co miałabym robić? pracować na pół gwizdka? gimnastyka nadgarstków i masaż uszu? Przecież na tym cierpią pacjenci.

Ty jesteś jakąś odklejona od rzeczywistości.

A to że masz beznadziejną pracę dla kobietu to już twój problem. Trzeba było wybrać inny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na te trolice
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Chyba ty, skoro tak świetnie wiesz co jest w tych reklamidłach.

A swoją drogą ciekawe jest to, że akurat ciężarne Polki są taaaakie słabe, żenie nadają siędo żadnej pracy. W żadnym innym kraju nie ma tyle L4 na ciążę. Tylko tutaj. I to od niedawna. Może nie ma sensu powielać dalej tak słabych genów?

 

12 godzin temu, Klara napisał:

Brzmisz albo jak stary kawaler albo zdesperowana kobieta, która albo jeszcze nie jest dojrzała emocjonalnie albo z jakiegoś powodu nienawidzi innych kobiet 

Bo ta kre/tynka nienawidzi każdej, która urodziła. Durna, bezmózga trolica pier/doli ciagle to samo od 2 lat co najmniej. Pewnie też ją już kojarzycie. Ciągle to pie/rdolenie o genach (że "miłość" do dziecka to tylko geny) i w kazdym temacie musi koniecznie wtrącić "to było trzeba w ogóle nie rodzić"itd. bo inaczej sie pos/ra z frustracji. Zamiast odpowiadac na temat, to ZAWSZE zaczyna te swoje kocopoły "to po co rodziłaś" itd.

Już dawno tak skrajnego betona nie spotkałam. Radze wam ją ignorowac, bo rozmowa z tą durną peezdą  to na serio jak z betonem. Wiele razy juz została merytorycznie przegadana i skrytykowana przez wiele różnych osób i w różnych tematach, ale nadal woli palić głupa i wys/r/ywac takie kocopoły. 

W dodatku ameba usprawiedliwia jeszcze te, która nie kochaja dziecka lub oddały dzieci do domu dziecka - choć tutaj akurat pasowałoby pytanie - po co takie kobiety rodziły i dlaczego uległy presji? Ale to już temat na inna dyskusję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

A to że masz beznadziejną pracę dla kobietu to już twój problem. Trzeba było wybrać inny zawód.

Tak, tak, przyszłe matki mają wybierać takie, a nie inne zawody, bo bezdzietnym frustratkom nie podoba się to, ze chodza na L4. 🤣🤣🤣🤣🤣 Jakieś jeszcze życzenia, malkontentko? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość gość napisał:

A to że masz beznadziejną pracę dla kobietu to już twój problem. Trzeba było wybrać inny zawód.

Poczekaj żebyś jeszcze kiedyś nie musiała skorzystać z pomocy osoby pracującej w tym zawodzie..... Oczywiście nie jako weteranka, chyba że kafe.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość agat napisał:

ale Cię piecze zad. Ojoj jak pieczeeee! I bardzo dobrze. Od kilku stron już się produkujesz, porównujesz do Anglii, teraz już pytasz kto nam każe mieć dzieci, a że słabowite, a to i tamto i wiercisz i wiercisz, a co ci to daje? NIC TYM NIE ZMIENISZ. Kobiety dalej będą chodzić na zwolnienia, a tobie puste pozostaje ujadanie, a ujadaj sobie dziecko. 

Ja właśnie poszłam niedawno za zwolnienie, bo jestem w ciąży. Jestem senna, mam mdłości, a poza tym to nikt mnie nie przeniesie na inne stanowisko, ani nie dostosuje go dla mnie. Pracuję w ośrodku MSW jako fizjoterapeuta z weteranami. Muszę im pomagać się podnosić, stawać oraz spędzać wiele czasu przy stole do masażu, a to nie są chuderlaki tylko chłopy po 1.80 lub 2 metry i góra mięśni. Nie jestem w stanie tego robić, a jak inaczej miałabym tam pracować? co miałabym robić? pracować na pół gwizdka? gimnastyka nadgarstków i masaż uszu? Przecież na tym cierpią pacjenci.

Ty jesteś jakąś odklejona od rzeczywistości.

Przecież mi chodzi tylko i wylącznie o kobiety, które wyłudzają zwolnienia. Mogłyby spokojnie pracować ale im się nie chce. Już przed ciążą wiedzą, że one na pewno od początku pójdą na L4 mimo, że ich praca ciężka nie jest. chodzi mi o kobiety, które postrzegają L4 jako "jedyny czas w życiu kobiety kiedy może złapać trochę oddechu.... Później będzie na nogach 24h na dobę." czyli okazję, żeby się pobyczyć, wić gniazdko i "produkować endorfiny dla dzidziusia" na koszt podatnika.

Przecież każdy dobrze wie jak to wygląda w Polsce. Każdy dobrze wie, że ciężarne nagminnie nadużywają L4. I te nadużywające L4 robią czarny PR reszcie. Przez nie, każda ciężarna jest postrzegana jako potencjalna kombinatorka i oszustka.

Nie. Nie jestem odklejona od rzeczywistości. Dokładnie widzę co się dzieje wokół mnie. Rozmawiam z ludźmi i wiem jakie motywy ma część ciężarnych idących na L4.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Uważajcie na te trolice napisał:

 

Bo ta kre/tynka nienawidzi każdej, która urodziła. Durna, bezmózga trolica pier/doli ciagle to samo od 2 lat co najmniej. Pewnie też ją już kojarzycie. Ciągle to pie/rdolenie o genach (że "miłość" do dziecka to tylko geny) i w kazdym temacie musi koniecznie wtrącić "to było trzeba w ogóle nie rodzić"itd. bo inaczej sie pos/ra z frustracji. Zamiast odpowiadac na temat, to ZAWSZE zaczyna te swoje kocopoły "to po co rodziłaś" itd.

Już dawno tak skrajnego betona nie spotkałam. Radze wam ją ignorowac, bo rozmowa z tą durną peezdą  to na serio jak z betonem. Wiele razy juz została merytorycznie przegadana i skrytykowana przez wiele różnych osób i w różnych tematach, ale nadal woli palić głupa i wys/r/ywac takie kocopoły. 

W dodatku ameba usprawiedliwia jeszcze te, która nie kochaja dziecka lub oddały dzieci do domu dziecka - choć tutaj akurat pasowałoby pytanie - po co takie kobiety rodziły i dlaczego uległy presji? Ale to już temat na inna dyskusję. 

Zacytowałaś posty dwóch rożnych osób. I to posty z zupełnie dwóch przeciwnych "obozów". W sumie o nawet śmiesznie. Gdyby głupota umiała latać to byś już była w innej galaktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Jak tam damulki galerie odhaczone????? Kupione śpiochy po 300 zeta za jedne rajty bo musi być zarka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Autorka napisał:

Jak tam damulki galerie odhaczone????? Kupione śpiochy po 300 zeta za jedne rajty bo musi być zarka? 

Wolę h&m, ale na szczęście mogę wszystko zamówić z dostawą do domu, nie dam rady lazic po galeriach. Więc nie pieprz głupot jak nie wiesz jak czuję się kobieta w zaawansowanej ciąży! 🖕🖕🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×