Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola

Mamusie siedzące z dzieckiem 4 lata w domu to służące, których nikt (nawet ich Olusie i Stasie) nie szanuje

Polecane posty

Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wytłumaczę ci bo widzę, żeś mało bystry. Ja jestem kobietą w ciąży. To jest forum dla kobiet w ciąży i matek. Ty jesteś starym facetem, który siedzi na forum dla ciężarnyh bo wymyślił sobie misję "dosrywania" kobietom  i uważa, że to jest najlepsza rozrywka.

Jak nie byłam w ciąży to tu ie wchodziłam bo miałam wiele innych zajęć i zainteresowań.

Jak ktoś wczesniej zauważył ty wchodzisz to co 2 min. Od 8 rano do 23 (z grubsza) tu jesteś.

To nie jest normalne, w przypadku starego faceta.

To ja ci wytłumaczę: czy ten temat jest o ciąży, albo o opiece nad dziećmi? Spójrz na listę tematów i sprawdź ile z nich jest o tym. Ten co napisał, że wchodzę tu co dwie minuty nie zna sie na zegarku, jest to zmyślenie, o którym nie mam ziaru dyskutować, zresztą wystarczy porównać czas moich wpisów. A poza tym, nie mam zamiaru tłumaczyć sie tobie czy komuś innemu. Jest to nie mniej normalne niż na przykład rozwiązywanie krzyżówek. 

PS. Właśnie jestem na 110 stronie książki, która zacząłem dziś czytać. Co zrobiłem poza tym, to nie twoja sprawa i nie mam zamiaru sie tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

To ja ci wytłumaczę: czy ten temat jest o ciąży, albo o opiece nad dziećmi? Spójrz na listę tematów i sprawdź ile z nich jest o tym. Ten co napisał, że wchodzę tu co dwie minuty nie zna sie na zegarku, jest to zmyślenie, o którym nie mam ziaru dyskutować, zresztą wystarczy porównać czas moich wpisów. A poza tym, nie mam zamiaru tłumaczyć sie tobie czy komuś innemu. Jest to nie mniej normalne niż na przykład rozwiązywanie krzyżówek. 

PS. Właśnie jestem na 110 stronie książki, która zacząłem dziś czytać. Co zrobiłem poza tym, to nie twoja sprawa i nie mam zamiaru sie tłumaczyć.

Ten temat JEST o opiece nad dziećmi :-D  :-D :-D A ty włazisz i produkujesz się o dupie i odrażającym wyglądzie m.in, swojej żony..

Jesteś przegrywem. Nie masz zamiaru tłumaczyć, nie masz zamiaru dyskutować a ciągle tłumaczysz i dyskutujesz. A jak nikt się nie odzywa to podbijasz temat żebrząc o uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ten temat JEST o opiece nad dziećmi 😄😄😄 A ty włazisz i produkujesz się o dupie i odrażającym wyglądzie m.in, swojej żony..

Jesteś przegrywem. Nie masz zamiaru tłumaczyć, nie masz zamiaru dyskutować a ciągle tłumaczysz i dyskutujesz. A jak nikt się nie odzywa to podbijasz temat żebrząc o uwagę.

Jak ci sie nie podoba co piszę, to nie odpowiadaj, ignoruj moje wpisy, tak, jak sama do tego wzywasz. A nie mam zamiaru sie tłumaczyć i dyskutować o sobie. Natomiast wykazywać wasza głupotę mam zamiar jak najbardziej. 

A na temat bycia przegrywem mam jedną odpowiedź: wal sie 👆.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice i płaska ziemia

Michał od dziewic nagrywa na YT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Rescator555 napisał:

Ten co napisał, że wchodzę tu co dwie minuty nie zna sie na zegarku, jest to zmyślenie, o którym nie mam ziaru dyskutować, zresztą wystarczy porównać czas moich wpisów.

To był skrót myślowy ciulu. Jest moment co siedzisz bez tej dwuminutowej przerwy, bo obskakujesz teraz 4 tematy, więc jest pięć minut przerwy na każdym. Dłuższa przerwa jest wtedy, kiedy cię tu ignorują, lub nikt nic nie pisze, bo ma inne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To był skrót myślowy ciulu. Jest moment co siedzisz bez tej dwuminutowej przerwy, bo obskakujesz teraz 4 tematy, więc jest pięć minut przerwy na każdym. Dłuższa przerwa jest wtedy, kiedy cię tu ignorują, lub nikt nic nie pisze, bo ma inne zajęcia.

Ty masz skrócony mozg, glabie. W szkole, za moje podatki nie nauczyli ciebie jak działa zegarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe czego nauczyli za moje podatki twoja dupodajke?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czego nauczyli za moje podatki twoja dupodajke?

 

No, 🐕 piesku, jesteś mistrzem! Nie było mnie ponad dwie godziny, a ty odpowiadasz w ciągu dwóch minut po moim wpisie. Jak ty to robisz, warujesz przy komputerze? I kto z nas cały czas siedzi na kafeterii? Dobry przegryw, dobry😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

No, 🐕 piesku, jesteś mistrzem! Nie było mnie ponad dwie godziny, a ty odpowiadasz w ciągu dwóch minut po moim wpisie. Jak ty to robisz, warujesz przy komputerze? I kto z nas cały czas siedzi na kafeterii? Dobry przegryw, dobry😣.

Wiesz co przegrywie? O tym, że jesteś przegrywem pisałam ja. O czasie, w którym tu wchodzisz ktoś inny. Są jeszcze (ostatnio) na tym topiku co najmniej dwie inne osoby. Bardzo łatwo da się to wyczuć po stylu pisania i po tym co piszą. Ale ty jesteś zbyt głupi, żeby to wyłapać. Dlatego uważasz, że rozmawiasz ciągle z tą samą osobą, ktorej przypisujesz wszystkie "zmyślenia" itd. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Ani twojej dupodajki niczego nie nauczono, ani ciebie. Taka to szkoła była za twoich czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26 czerwca 2019 o 18:42, Gość Pola napisał:

Nie znam takiej, którą dziecko szanuje. Wszystkie mają drące się, niewychowane bachory:) Matka nie może z domu wyjść, bo jest tupanie nóżkami i szantaże. Nie wierzę, że siedzicie w domu dla dzieci. Gdyby tak było, to byście je wychowały na ludzi. Siedzicie, bo robić wam się nie chce! Siedzicie, bo wreszcie macie "pretekst" hahahhahahha. Madki cwierćinteligentki, siedzą na kafeterii i raz na rok przeczytają 2 zdania z psychologii. Później ich używają bez zrozumienia dla poparcia argumentów:) Nie znam lekarki, prawniczki, dyrektorki, która poszłabym na wychowawczy! Na wychowawczy chodzą tylko zarabiające minimalna krajowa Karyny!!! Dlatego jestem za żłobkiem obowiązkowym! Robicie krzywdę dzieciom! 

Albo to prowokacja albo zazdrość:) Droga autorko w twojej wypowiedzi jest tyle złości, nienawiści do pań siedzących w domu i wychowujących swoje dzieci. Twierdzisz, że żadna z pań " prawniczek, lekarek " czy będących na wysokim stanowisku nie chodzi na macieżyński:) Jesteś w błędzie i to dużym, mało widocznie znasz takich pań. Mam kontakt na codzień z tymi jak twierdzisz" lekarkami" w dużej placówce służby zdrowia i powiem szczerze, że wiele z nich bierze urlop wychowawczy. Takie właśnie osoby mogą sobie pozwolić aby jakiś czas posiedzieć w domu z dzieckiem bo mają komfort finansowy i zapewnione miejsce pracy. Natomiast panie pracujące  jak piszesz za "minimalną "niestety zazwyczaj wracają szybko do pracy ponieważ ich sytuacja finansowa jest ciężka, często partner też mało zarabia albo go brak a kobieta musi liczyć tylko na siebie. Ty jesteś za żłobkiem obowiązkowym, nikt ci tego nie zabrania ale musisz wiedzieć, że jest wiele kobiet znacznie więcej tych które by swoich maluszków do żłobka  nie oddały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27 czerwca 2019 o 10:15, Gość Gość napisał:

Popieram Rescatora. Mój mąż, szef firmy i dr nauk IT zawsze powtarza ze on nigdy nie brał ood uwagę dziewczyny bez studiów na żonę, ba, nawet brzydzil się sypiac z nieukami

Jeśli byś była wykształcona i miała faktycznie partnera tak wykształconego i na takim stanowisku jak sugerujesz to nie wypisywała byś takich bzdur na forum. Reprezentowała  byś wyższy poziom kultury osobistej, żeby kogoś kto nie ma wyższego wykształcenia nazwać nieukiem trzeba go poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27 czerwca 2019 o 15:39, Rescator555 napisał:

No dobra, nie będę się upierał przy psychologii, chociaż dla mnie to nauka o holowaniu psów. Pacjentów mają leczyć lekarze, a nie konowały od wysłuchiwania pierdół na kozetce.

Och Res....twoja wiedza akurat na ten temat jest bardzo uboga. Myślisz, że psycholog to konował od wysłuchiwania pierdół? Jesteś w dużym błędzie, jego praca jest bardzo potrzebna szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie tyle dzieci, młodzieży i dorosłych ma problemy natury psychicznej. Poczytaj na ten temat zobacz statystyki ile osób popełnia samobójstwa. Lekarz psychiatra przepisze ci tylko leki i na tym koniec. A ludzie zaburzeni z depresjami i innymi problemami wymagają rozmowy, często terapi, przerobienia pewnych tematów i naprowadzenia na prawidłowe tory. ,  Widać chłopie, że jesteś starej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wiesz co przegrywie? O tym, że jesteś przegrywem pisałam ja. O czasie, w którym tu wchodzisz ktoś inny. Są jeszcze (ostatnio) na tym topiku co najmniej dwie inne osoby. Bardzo łatwo da się to wyczuć po stylu pisania i po tym co piszą. Ale ty jesteś zbyt głupi, żeby to wyłapać. Dlatego uważasz, że rozmawiasz ciągle z tą samą osobą, ktorej przypisujesz wszystkie "zmyślenia" itd. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Ani twojej dupodajki niczego nie nauczono, ani ciebie. Taka to szkoła była za twoich czasów.

Wiesz co dupodajko? Jeśli sądzisz, że będę sie bawił w rozróżnianie, która z durnych bab piszących tu anonimowo napisała ta czy inna bzdurę, to chyba zamienilas sie na głowę z jakimś członkiem meskim.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Och Res....twoja wiedza akurat na ten temat jest bardzo uboga. Myślisz, że psycholog to konował od wysłuchiwania pierdół? Jesteś w dużym błędzie, jego praca jest bardzo potrzebna szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie tyle dzieci, młodzieży i dorosłych ma problemy natury psychicznej. Poczytaj na ten temat zobacz statystyki ile osób popełnia samobójstwa. Lekarz psychiatra przepisze ci tylko leki i na tym koniec. A ludzie zaburzeni z depresjami i innymi problemami wymagają rozmowy, często terapi, przerobienia pewnych tematów i naprowadzenia na prawidłowe tory. ,  Widać chłopie, że jesteś starej daty.

No jeśli chodzi o działalność wyciagacza pieniędzy, specjalisty od holowania psów, to jestem bardzo starej daty. I uważam, że większość tych terapii zastąpił by porządny kop w d.... a tym bardziej powołanie do wojska na parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 29.06.2019 o 20:45, Gość Gosc napisał:

Dlatego związki rówieśników pod względem seksualnym są do bani. Kobiety po 40tce powinny mieć młodszych kochanków bo ich rówieśnicy za nimi nie nadążają. Nie mówiąc już o kobietach starszych, rówieśnicy których często już nie mogą.

To może wreszcie ktoś odpowie, kto wiązał by sie z kobietami koło 25lat, które aż sie srają by mieć bachoreksa, gdyby te ryczące czterdziestki posłuchały tej super mądrej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Rescator555 napisał:

Wiesz co dupodajko? Jeśli sądzisz, że będę sie bawił w rozróżnianie, która z durnych bab piszących tu anonimowo napisała ta czy inna bzdurę, to chyba zamienilas sie na głowę z jakimś członkiem meskim.  

Jesteś zbyt głupi żeby rozróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

To może wreszcie ktoś odpowie, kto wiązał by sie z kobietami koło 25lat, które aż sie srają by mieć bachoreksa, gdyby te ryczące czterdziestki posłuchały tej super mądrej rady.

Aż tak głupi jesteś, żeby tego nie wymyślić? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Rescator555 napisał:

To może wreszcie ktoś odpowie, kto wiązał by sie z kobietami koło 25lat, które aż sie srają by mieć bachoreksa, gdyby te ryczące czterdziestki posłuchały tej super mądrej rady.

A co ty taki dobry wujek jesteś, że tak się martwisz o te 25-tki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jesteś zbyt głupi żeby rozróżnić.

To ty jesteś zbyt głupia, żeby pisać pod jakimś nickiem. Proponuję "przegrana dupodajka"😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Aż tak głupi jesteś, żeby tego nie wymyślić? 🤣

 

17 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co ty taki dobry wujek jesteś, że tak się martwisz o te 25-tki? 

Kupę mnie obchodzą, ale ciekaw jestem, czy baba która wymyśliła taka głupotę, potrafi znaleźć odpowiedź. Ale jak widać nie, sama zabrnęła i już wyjść nie potrafi. Brak argumentów więc będą zaraz wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Rescator555 napisał:

To ty jesteś zbyt głupia, żeby pisać pod jakimś nickiem. Proponuję "przegrana dupodajka"😀.

Ten nick jest jest już zajęty przez twoja zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Rescator555 napisał:

 

Kupę mnie obchodzą, ale ciekaw jestem, czy baba która wymyśliła taka głupotę, potrafi znaleźć odpowiedź. Ale jak widać nie, sama zabrnęła i już wyjść nie potrafi. Brak argumentów więc będą zaraz wyzwiska.

Baba wymyśliła głupotę? Lecz się Res. Przecież to fakt, że 40-letniej kobiecie pod względem rozbudzenia seksualnego bliżej do 20-latka niż do 40-to latka. Powiedz seksuologom, którzy to badaja, że wymyślają głupoty, bo Ty, Res, przegrywajacy życie na kafe tak twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Baba wymyśliła głupotę? Lecz się Res. Przecież to fakt, że 40-letniej kobiecie pod względem rozbudzenia seksualnego bliżej do 20-latka niż do 40-to latka. Powiedz seksuologom, którzy to badaja, że wymyślają głupoty, bo Ty, Res, przegrywajacy życie na kafe tak twierdzisz.

Widać, że jesteś za glupia, żeby zrozumieć prosty tekst. Nie jest głupotą, że 40 letniej kobiecie bliżej do 20 latka niż rówieśnika. Można o tym dyskutować, ale może to być w znacznym stopniu prawda. Głupotą jest to, ze jej zdaniem z tego powodu kobiety 40+ powinny mieć mlodszych kochanków. Pomijając fakt, że większości polskich czterdziestek, ciężko było by skusić młodego faceta, chyba, że za forsę, to kim niby mieli by być ci młodzi kochankowie? Mężami kobiet 25letnich i tatusiami ich bachoreksow? No kim, skąd ich weźmiesz? No chyba, że zaimportujemy arabusow, dla nich im bardziej spasiona baba, tym atrakcyjniejsza😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ten nick jest jest już zajęty przez twoja zone.

Sprawdź, jeśli nawet jest przez kogoś zajęty, to admin zwolni go dla ciebie, jako najbardziej przegranej dupodajki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Rescator555 napisał:

Sprawdź, jeśli nawet jest przez kogoś zajęty, to admin zwolni go dla ciebie, jako najbardziej przegranej dupodajki na forum.

Nie sądzę. Ten tytuł zdecydowanie należy się twojej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wifi
Dnia 26.06.2019 o 19:44, Gość Gość napisał:

Nie Res. Wszyscy szanują kobiety świadczące usługi seksualne swoim mężom = dające dupy na zawołanie nie chcąc orgazmu w zamian za utrzymanie i ze strachu przed odcięciem kasy (w tym żarcia).

Twoja matka też musiała dawać dipy na zawołanie,bo by przecież nie urodziła czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Wifi napisał:

Twoja matka też musiała dawać dipy na zawołanie,bo by przecież nie urodziła czegoś takiego

to przecież cytat z resa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie sądzę. Ten tytuł zdecydowanie należy się twojej żonie.

No nie udawaj, że potrafisz myśleć. Posłuchaj mądrzejszego i spróbuj. Na pewno dadzą ci ten nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Rescator555 napisał:

No, 🐕 piesku, jesteś mistrzem! Nie było mnie ponad dwie godziny, a ty odpowiadasz w ciągu dwóch minut po moim wpisie. Jak ty to robisz, warujesz przy komputerze? I kto z nas cały czas siedzi na kafeterii? Dobry przegryw, dobry😣.

Ponad dwie godziny? 😱 Wow, Res, aż tyle wytrzymałeś? No gratuluję, jak chcesz to potrafisz! Proponuje kontynuować i próbować bić własne rekordy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Ponad dwie godziny? 😱 Wow, Res, aż tyle wytrzymałeś? No gratuluję, jak chcesz to potrafisz! Proponuje kontynuować i próbować bić własne rekordy!

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×