Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wierzycie w to, że istnieją dziś faceci którzy cieszą się że żona nie pracuje, rodzi dziecko za dzieckiem, wierzycie w to że napewno szanują bardzo te kobiety? Bo ja mam wrażenie że takich prawdziwych mężczyzn już nie ma. Koleżanka poznała, ma farta

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Twój mąż nigdy ci nie dogodzi, no bo sama opisalas flaka którego ma między nogami. A mineta na twoje cipie nie wchodzi w rachubę, bo tego smrodu nikt nie zniesie 😣.

🤮🤮🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

...Jak  nie ma orgazmu przy  tzn, że jej się nie chce w tym dniu uprawiać seksu i daje dla...

Pomijając twoje chamstwo, to tak właśnie powinno być i jest w normalnych związkach, gdzie babom nie odbiło. Czyli nie chce sie jej w tym dniu uprawiać seksu,  ale daje po to, żeby sprawić przyjemność mężowi którego kocha. Nie stanowi to dla niej żadnego problemu i robi to z przyjemnością. Rozsądny facet powinien przed ślubem to sprawdzić, żeby nie trafić na babsztyla, zbyt leniwego, żeby to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Pomijając twoje chamstwo, to tak właśnie powinno być i jest w normalnych związkach, gdzie babom nie odbiło. Czyli nie chce sie jej w tym dniu uprawiać seksu,  ale daje po to, żeby sprawić przyjemność mężowi którego kocha. Nie stanowi to dla niej żadnego problemu i robi to z przyjemnością. Rozsądny facet powinien przed ślubem to sprawdzić, żeby nie trafić na babsztyla, zbyt leniwego, żeby to robić.

Co ty wiesz o normalnych związkach stary zboczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Co ty wiesz o normalnych związkach stary zboczku?

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież to proste jak budowa cepa: jeśli któraś ma problem by dawać tak często jak facet chce, to niech sie związe z impotentem, z flakiem miedzy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eros

Res, jako teoretyk zwiazkowy nie wiesz, ze zadna kobieta (oprocz zawodowych odplatnie)"nie daje" tak czesto, jak facet chce, w kazdym razie nie na dluzsza mete. I nie musi. Wiec mozesz dalej zyc w swiecie marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
49 minut temu, Gość eros napisał:

Res, jako teoretyk zwiazkowy nie wiesz, ze zadna kobieta (oprocz zawodowych odplatnie)"nie daje" tak czesto, jak facet chce, w kazdym razie nie na dluzsza mete. I nie musi. Wiec mozesz dalej zyc w swiecie marzen.

Jako praktyk znam przynajmniej kilka kobiet, które dają z przyjemnością właśnie tak często jak facet chce. I to na dłuższą metę. I jest to dla nich najzupełniej normalne. A, że tobie to sie mieści w głowie, to problem twój, a właściwie twojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Przecież to proste jak budowa cepa: jeśli któraś ma problem by dawać tak często jak facet chce, to niech sie związe z impotentem, z flakiem miedzy nogami.

Właśnie.Wziąć starego i bogatego,ma mniej testosteronu i nie będzie marudził.

I będzie bardziej szanował.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość👦
5 godzin temu, Gość gość napisał:

dla mnie żona co celowo nie chce iść do pracy do śmierdzący pasożyt, a do tego kobieta co chce mnieć więcej niż dwójkę dzieci to chora psychicznie osoba, widziałem takie rodziny i dla mnie to gorsze niż zoo dla małp.

Aleś powiedział/a

Twoja wypowiedź odmieniła moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jako praktyk znam przynajmniej kilka kobiet, które dają z przyjemnością właśnie tak często jak facet chce. I to na dłuższą metę. I jest to dla nich najzupełniej normalne. A, że tobie to sie mieści w głowie, to problem twój, a właściwie twojego faceta.

Z przyjemnością 😄 😄 😄 😄 😄 

Chyba nie ma wyjścia. Jak nie da to zdechnie z głodu, bo Res da bana na żarcie, a sama nie zarobi bo nie umie 😄 😄 😄 

Taki z ciebie praktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo
1 godzinę temu, Gość eros napisał:

Res, jako teoretyk zwiazkowy nie wiesz, ze zadna kobieta (oprocz zawodowych odplatnie)"nie daje" tak czesto, jak facet chce, w kazdym razie nie na dluzsza mete. I nie musi. Wiec mozesz dalej zyc w swiecie marzen.

Jako praktyk płci żeńskiej uprawiam seks z mężem kiedy on chce (przy czym ja wtedy też chce, bo tak samo lubimy seks). Nie wiem czy będzie tak zawsze bo dla mnie seks to przyjemność a nie obowiązek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Z przyjemnością 😄 😄 😄 😄 😄 

Chyba nie ma wyjścia. Jak nie da to zdechnie z głodu, bo Res da bana na żarcie, a sama nie zarobi bo nie umie 😄 😄 😄 

Taki z ciebie praktyk.

Mozesz sie oszukiwać.😀😀😀. Co ci zostało?😣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Margo napisał:

Jako praktyk płci żeńskiej uprawiam seks z mężem kiedy on chce (przy czym ja wtedy też chce, bo tak samo lubimy seks). Nie wiem czy będzie tak zawsze bo dla mnie seks to przyjemność a nie obowiązek. 

One i tak to nie uwierzą, powiedza, że to podszyw 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio musicie gadać z tym starym zboczkiem o seksie? 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio musicie gadać z tym starym zboczkiem o seksie? 🤮

Musimy,bo Res jest fajny ale nie kazdy się poznał na nim.Ty wszędzie widzisz zboczków.Moze masz jakąś obsesję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

One i tak to nie uwierzą, powiedza, że to podszyw 😀.

Moze nie lubią zbytnio seksu, lub mają mniejszy temperament niż ich facet, a może mają kiepskich facetów w łóżku.  Przyczyny mogą być różne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Margo napisał:

Moze nie lubią zbytnio seksu, lub mają mniejszy temperament niż ich facet, a może mają kiepskich facetów w łóżku.  Przyczyny mogą być różne. 

Jeśli nie lubią seksu, to niech nie wychodzą za mąż, albo poszukają odpowiednich partneroe. Facetow to powinne sprawdzić przed ślubem. I jeśli jest dla nich kiepski, to poszukać innego. Mniejszy temperament u kobiety do czterdziestki to raczej statystyczna prawidłowość. Ale co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Jeśli nie lubią seksu, to niech nie wychodzą za mąż, albo poszukają odpowiednich partneroe. Facetow to powinne sprawdzić przed ślubem. I jeśli jest dla nich kiepski, to poszukać innego. Mniejszy temperament u kobiety do czterdziestki to raczej statystyczna prawidłowość. Ale co z tego?

Mam pytania Czemu udzielasz sie na macierzynskim dziale ??? Skoro Jestes facetem??? Masz dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam pytania Czemu udzielasz sie na macierzynskim dziale ??? Skoro Jestes facetem??? Masz dzieci???

A co ten temat ma wspólnego z macierzyństwem? Niewiele? A inne tematy? Otwórz pierwszą stronę i sprawdź. Góra połowa. A poza tym jak mógłbym opuścić hejterke które mnie nienawidzi😀? Przecież ona mimo, że wzywa do bojkotu Rescatora, pojawia sie w ciągu paru minut, gdy tylko coś napiszę. Jak można kogoś takiego zostawić😣😣😣? Zresztą inne działy sa ostatnio nudne, ogólny jest "zasrywany" przez jakiegoś bałwana. A ona i tak polezie za mną, będzie usuwała moje tematy. To już wolę tutaj.😀.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam pytania Czemu udzielasz sie na macierzynskim dziale ??? Skoro Jestes facetem??? Masz dzieci???

On nie ma dzieci. On ma bachoreksy jak sam o nich mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam pytania Czemu udzielasz sie na macierzynskim dziale ??? Skoro Jestes facetem??? Masz dzieci???

Zrobił bachoreksy bo mu zona o nie jęczała. Zrobił i postanowił nie tknąć przy nim palcem - zona jęczała to niech się teraz bawi. Ogólnie Res uważa, że rodzenie dzieci to największa głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zrobił bachoreksy bo mu zona o nie jęczała. Zrobił i postanowił nie tknąć przy nim palcem - zona jęczała to niech się teraz bawi. Ogólnie Res uważa, że rodzenie dzieci to największa głupota.

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

On nie ma dzieci. On ma bachoreksy jak sam o nich mówi.

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Resiurek555 napisał:

Daj buzi słodziaczku 😘 Kupiłeś już nowy staniczek? Chłopaki już nie mogą się doczekać kolejnego rejsu. Oj, będzie się działo 😘

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Resiurek555 napisał:

No już tak się kryguj maleńki. Przecież wiemy, że to lubisz 😘 Ja już mam dwa nowe staniczki i już nie mogę doczekać się spotkania z tobą i chłopakami. Mrrrr

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Res jaki  tutaj skromny hehe a na ero chwali sie jak zabawiają  sie kolegami na statku hehe 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Res jaki  tutaj skromny hehe a na ero chwali sie jak zabawiają  sie kolegami na statku hehe 

 

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Resiurek555 napisał:

Pewnie, że się zabawiamy. Res jest naszą gwiazdą. Chłopaki go bardzo lubią ❤️

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevilla
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Obydwoje nie powini pracować tak 4 mieszkań na wynajem żyć wtedy to jest życie 👌😄

Trzeba zarobić na te mieszkania.

Gdyby non stop małżonkowie przebywali ze sobą to by się pozabijali. 😄

Facet musi pracować,bo inaczej odwala mu.Kobieta bez pracy ma co robić i jej nie odwali 💡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"No z taką ilością dzieci to przesada. Wystarczy jedno, góra dwójka."

Co ty masz do rodzin które maja więcej  niz 2 dzieci ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×