Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wierzycie w to, że istnieją dziś faceci którzy cieszą się że żona nie pracuje, rodzi dziecko za dzieckiem, wierzycie w to że napewno szanują bardzo te kobiety? Bo ja mam wrażenie że takich prawdziwych mężczyzn już nie ma. Koleżanka poznała, ma farta

Polecane posty

Gość Resiurek555
20 minut temu, Gość Michał napisał:

Dokładnie masz rację. Jestem na Kafe przez przypadek, żona siedziała ale poszła do dziecka. To co czytam na tym temacie to jakieś brednie. Moja żona  kilka lat już nie pracuje, możemy  sobie na to pozwolić bo ja zarabiam wystarczająco dużo. Jest inteligentną wykształconą i zadbaną kobietom. Ograniczeń dotyczących korzystania ze wspólnych pieniędzy nie ma, wypłaca ile chce i kiedy chce. Jak dla mnie kobieta zajmująca się domem i dbająca o swoją rodzinę ciężko pracuje, więc należy jej się wynagrodzenie które ja jej zapewniam. Nie pomyślałem nawet aby coś jej wypomnieć tak jak któraś z pań piszących sugerowała. Te kobiety które tak upierają się i za wszelką cenę chcą przekonać te panie niepracujące zawodowo do swoich racji musiały mieć przykre doświadczenia z mężczyznami, złych wyborów dokonać w życiu i na tej podstawie osądzają innych.

A jakby żona nie chciała rozkladac nóg na zawołanie, nawet kiedy nie ma ochoty na orgazm, to ogranicz jej finanse. A gdyby chciała jednak żreć to niech idzie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Michał napisał:

Dokładnie masz rację. Jestem na Kafe przez przypadek, żona siedziała ale poszła do dziecka. To co czytam na tym temacie to jakieś brednie. Moja żona  kilka lat już nie pracuje, możemy  sobie na to pozwolić bo ja zarabiam wystarczająco dużo. Jest inteligentną wykształconą i zadbaną kobietom. Ograniczeń dotyczących korzystania ze wspólnych pieniędzy nie ma, wypłaca ile chce i kiedy chce. Jak dla mnie kobieta zajmująca się domem i dbająca o swoją rodzinę ciężko pracuje, więc należy jej się wynagrodzenie które ja jej zapewniam. Nie pomyślałem nawet aby coś jej wypomnieć tak jak któraś z pań piszących sugerowała. Te kobiety które tak upierają się i za wszelką cenę chcą przekonać te panie niepracujące zawodowo do swoich racji musiały mieć przykre doświadczenia z mężczyznami, złych wyborów dokonać w życiu i na tej podstawie osądzają innych.

Więc piszesz, że jest kobieTOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

I chyba tej zimnej fuzji nie przeprowadzisz, jeśli nie rozumiesz, co to jest przykład. Więc może sie doucz, a na razie nie zawracaj d... swoimi mądrościami 😣.

ale z Ciebie kasztan rescator no musiało Ci się ulać, no po prostu musiało prymitywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie żałuj sobie, napisz od razu, że to podszyw Rescatora 😀😀😀.

Nieee Ty byś nie napisał "kobietom" 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież to jakaś kura domowa się podszyła pod faceta hahaahahahahahahah 😄 Jeszcze ten nick "Michał" 😄 😄😄 Próbuj dalej 😄 😄 

Taka ze mnie " kura" jak  z Ciebie kogut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555

 

25 minut temu, Gość Michał napisał:

Dokładnie masz rację. Jestem na Kafe przez przypadek, żona siedziała ale poszła do dziecka. To co czytam na tym temacie to jakieś brednie. Moja żona  kilka lat już nie pracuje, możemy  sobie na to pozwolić bo ja zarabiam wystarczająco dużo. Jest inteligentną wykształconą i zadbaną kobietom. Ograniczeń dotyczących korzystania ze wspólnych pieniędzy nie ma, wypłaca ile chce i kiedy chce. Jak dla mnie kobieta zajmująca się domem i dbająca o swoją rodzinę ciężko pracuje, więc należy jej się wynagrodzenie które ja jej zapewniam. Nie pomyślałem nawet aby coś jej wypomnieć tak jak któraś z pań piszących sugerowała. Te kobiety które tak upierają się i za wszelką cenę chcą przekonać te panie niepracujące zawodowo do swoich racji musiały mieć przykre doświadczenia z mężczyznami, złych wyborów dokonać w życiu i na tej podstawie osądzają innych.

Michale, a czy twoja żona odpowiednio zaspokaja cię seksualnie? Czy musisz zakrywac jej twarz gazeta, gdy jej sobie używasz, czy jeszcze dajesz radę bez gazety? Czy nie ma nic przeciwko nadstawieniu ci odbytu, gdy masz na to ochote? Bo jeśli ma to ogranicz jej żarcie i odetnij finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Michał napisał:

Taka ze mnie " kura" jak  z Ciebie kogut. 

A twoja żona jest kobieTOM? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555

Michale, a ty czego potrzebujesz od żony? Pamiętaj, że prawdziwy i rozsądny facet potrzebuje tylko jej dupy. I nie daj się namówić na kolejnego bachoreksa. Choćby jeczala i piszczala. Prawdziwi faceci nie chcą bachoreksow. Robią je tylko dlatego, że baby jecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

A twoja żona jest kobieTOM? 😂

Co się czepiasz? Chłopina szybko pisał w tajemnicy przed kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozumiem co to za gloryfikacja pracy zarobkowej. Oboje z mężem wolelibyśmy nie pracować zawodowo, ja już nie pracuje (mąż zarabia tyle że moja pensja nie robiła znaczącej różnicy), mąż wciąż ma etat i pensje, więc przez jeszcze rok- dwa będzie musiał pracowac. Dążymy jednak do tego żeby już nie musieć. Zaznaczę że mąż lubi swoją pracę! Ale nawet takie osoby wola żyć bez poczucia przymusu ekonomicznego, pracować jeśli, kiedy i ile chcą (a wtedy to już jest hobby, nie praca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

haha kobieta pasożyt by chciała faceta, żeby na nią robił przez całe życie, ja bym zdradzał  takiego pasożyta na lewo i prawo, skoro ją utrzymuję to mam prawo robić co chce i się zrelaksować w jakis sposób mam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

ale z Ciebie kasztan rescator no musiało Ci się ulać, no po prostu musiało prymitywie 😄

Jak przyglupie nie umiesz zrozumieć prostego tekstu, to nie zawracaj d.... swoimi bzdurami. Będzie palant wciskał sie z "mądrościami" o inflacji! A skąd głąbie pomysł, że pisalem, żeby dać te 10tys euro WSZYSTKIM ludziom? Zaraz pewnie zapytasz kto ma dać i w jakich banknotach. Takie bezmózgie trolle właśnie zamiecaja tematy durnymi dygresjami nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

haha kobieta pasożyt by chciała faceta, żeby na nią robił przez całe życie, ja bym zdradzał  takiego pasożyta na lewo i prawo, skoro ją utrzymuję to mam prawo robić co chce i się zrelaksować w jakis sposób mam ochotę

Dobrze, że nie jesteś facetem i naszczęście są panowie którzy nie myślą tak płytko jak Ty. 😊 Chyba jakieś złe doświadczenia masz. Miłego dnia i mniej złości i zazdrości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Resiurek555 napisał:

Jak baba, głupia baba, nie chce rozstawiać nóg na zawołanie, to mozna też jej zamknąć lodówkę na klucz, odciąć ciepła wodę i prad. Ja tak robię mojej żonie jak jest nieposluszna. Czasami też zamykam drzwi do kibla i musi latać za chalupe gdy zachce jej się szczac. 

No, Resiurku, dobrze, że sie wreszcie ujawniles. Bo co jakiś czas baby pisały o jakimś Resiurku, a ty byłeś anonimowy. To teraz już będzie wiadomo, że piszą do ciebie. Ale okropnie traktujesz swoją żonę, to jest przemoc lodowkowa, cieplowodowa, prądowa i kiblowa. Za to możesz dostać pięć lat pobytu karnego w burdelu dla obleśnych feministek a może nawet dla tych 50+. Wszystkie te durne baby mają mężow z flakiem miedzy nogami, więc twój skutek, chociaż mały zrobi furorę. I bedziesz musiał taka posuwać aż do orgazmu, a one o orgazmie tylko słyszały od prawdziwych kobiet, żadna go nie przeżyła.Wiec Resiurku uważaj. Lepiej po prostu pójść na ..., a babę wygonić do roboty, do jakiejś wiejskiej szkoły.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jak przyglupie nie umiesz zrozumieć prostego tekstu, to nie zawracaj d.... swoimi bzdurami. Będzie palant wciskał sie z "mądrościami" o inflacji! A skąd głąbie pomysł, że pisalem, żeby dać te 10tys euro WSZYSTKIM ludziom? Zaraz pewnie zapytasz kto ma dać i w jakich banknotach. Takie bezmózgie trolle właśnie zamiecaja tematy durnymi dygresjami nie na temat.

bo inaczej będzie to niesprawiedliwe rozdawnictwo ze strony państwa (bo chyba nie od Ciebie) Ty sponsorze dzieci hydraulika :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotel

możecie dalej tutaj się sprzeczać,ale praca pracy jest nierówna, jeżeli kobieta wcześniej pracowała na produkcji lub w sklepie no to logiczne że woli siedzieć w domu niż tyrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeep

Poza tym każda kobieta ma w życiu inne priorytety, dla każdego człowieka co innego jest ważne. Ja nie chciałam iść na studia chociaż się dobrze uczyłam, planowałam szybko wyjść za mąż i urodzić dzieci żeby być młodą mamą.Na pracę zawsze jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Resiurek555 napisał:

Baba pary z ust nie puści, bo inaczej zdechnie z głodu. Nie pracuje odkąd bachoreksa urodziła i nic nie potrafi. Do niczego się nadaje, nawet głupiej instrukcji obsługi kosiarki nie przeczyta bo nie umie 😂 Co bedzie robic? Pod latarnie pojdzie? To ja Resiurek zwany Resdupatorem jestem jej panem i władcą i baba musi rozkładać nogi kiedy ja chce. Nawet gdy nie ma ochoty na orgazm. Bo po co babie orgazm? Jakieś fanaberie głupich idio/tek.

No, na twoim miejscu Resiurku to bym tak jednak nie fikal. Bo każda kobieta to swój rozum ma. Może głupie feministki mają wyprany mózg, ale taka, co nie pcha sie do zapieprzania od 6 rano, to już taka głupia nie jest. I mówisz, że nie chce orgazmu? Coś chyba Resiurku źle ja zrozumiałeś. Na pewno chce, tylko może nie tak często jak ty, tak bywa z kobietami. Więc jeśli nie będzie miała orgazmu tak często jak zechce, to puści ciebie Resiurku w trąbę. I powinieneś kiedyś spróbować doprowadzić ją do orgazmu, ona na pewno wie jak, to ci powie. To nie jest jakaś feministka, która rozkłada nogi i czeka aż ty wszystko zrobisz a potem ma pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

bo inaczej będzie to niesprawiedliwe rozdawnictwo ze strony państwa (bo chyba nie od Ciebie) Ty sponsorze dzieci hydraulika 😄😄

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Resiurek555 napisał:

Jestem królem kafeterii. Wdeptuje wszystkie głupie baby w asfalt. To nic, że nie umiem czytać. I tak jestem najlepszy!

No, Resiurku, nie podniecaj sie tak. Musisz jeszcze dużo ćwiczyć i sie uczyc. Na przykład podpatruj Rescatora, ten to dopiero tępi głupie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Fotel napisał:

możecie dalej tutaj się sprzeczać,ale praca pracy jest nierówna, jeżeli kobieta wcześniej pracowała na produkcji lub w sklepie no to logiczne że woli siedzieć w domu niż tyrać.

Na jakiej produkcji? Tu są same właścicielki firm, z zarobkami min. 30tys/ miesiąc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango

a wy myślicie że jeżeli kobieta pracuje to mąż ją bardziej szanuje? co tutaj za bzdury piszecie, w żadnym małżeństwie nie ma szacunku,nie spotkałam się jeszcze z tym, mąż nie szanuje żony a żona nie szanuje męża. Tylko w islamie tak jest,że żony szanują mężów. Teraz to nawet dzieci nie szanują rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Rescator555 napisał:

No z taką ilością dzieci to przesada. Wystarczy jedno, góra dwójka.

Czeski siurek, wypad. Idź pokazywać przyrodzenie na czeskich stronach 😛 a nie się udzielać w dziale "Ciąża, poród...". Z ciążą to ty miałeś do czynienia, jak byłeś płodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wyszło mu wczoraj, nie było chętnych Czeszek na oglądanie marnego starego zwisa 😛  to sobie kompensuje sexualną porażkę na ciążowym forum 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

Na jakiej produkcji? Tu są same właścicielki firm, z zarobkami min. 30tys/ miesiąc 

...i jeden Pokazywacz zdechłego węża w czeskim necie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poziom rozmowy na forum to żenada totalne dno. Te tematy to chyba zakłada jakaś pani skrzywdzona przez faceta. A kolejnym powodem jest tępienie poglądów Resa. Każdy ma prawo  mieć poglądy na życie takie jakie chce i żyć jak chce, nikt nie powinien się do tego wpiep..... Ile można poruszać te same tematy i wzajemnie się poniżać i wyzywać. Przez kilka dni nie wchodziłam na Kafe, dzisiaj mam trochę wolnego czasu więc postanowiłam zobaczyć co tu się dzieje, a tu znowu te same ciągle siedzące i kłócące się osoby. Kurczę jak Wam nie szkoda na takie pierdoły tracić czasu? A co do niby pracy niektórych pracujących pań mocno potępiających kobiety niepracujące to szczerze mówiąc mam duże wątpliwości, jaki rodzaj pracy wykonują skoro od rana do wieczora są na kafeterii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Resiurek555 napisał:

Redaktor to marna podróbka faceta, wychowujące bachoreksy listonosza i hydraulika. Ja jestem prawdziwym facetem i królem forum dla ciężarnych!

Resiurku, nie podniecaj sie tak, bo jeszcze nasr... w gacie i będzie ci śmierdziało. A Redaktorów zostaw w spokoju, z prasa lepiej nie zadzierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Czeski siurek, wypad. Idź pokazywać przyrodzenie na czeskich stronach 😛 a nie się udzielać w dziale "Ciąża, poród...". Z ciążą to ty miałeś do czynienia, jak byłeś płodem.

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Resiurek555 napisał:

Redaktor to marna podróbka faceta, wychowujące bachoreksy listonosza i hydraulika. Ja jestem prawdziwym facetem i królem forum dla ciężarnych!

Machacz w necie zdołał się rozmnożyć? Czym? Bo przecież nie tym, co wystawia w necie, to się od dawna do niczego nie nadaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

...i jeden Pokazywacz zdechłego węża w czeskim necie 😛 

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×