Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maszka

Czarny wózek dla dziecka - czy się nagrzewa?

Polecane posty

Mam pytanie dla tych, którzy zdecydowali się na czarny (ewentualnie grafitowy/granatowy) wózek dla dziecka - jak oceniacie go pod kątem użytkowania w wysokich temperaturach? Wiadomo,ciemne kolory "przyciągają" promienie słoneczne. Czy nagrzewa się i blaknie? Wprawdzie rodzę zimą, ale jednak będę też go użytkować przez jedno lato.

Nie pytam o kwestie estetyczne, bo to rzecz gustu, a do mnie bardziej przemawiają ciemne wózki niż jasne lub pstrokate 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, że się nagrzewa.Połóż się w czarnej trumnie na słońcu przy temperaturze 30 stopni.To jest katorga dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Niestety różnica jest😔 miałam bezowy jasny i granatowy. W granatowym duzo cieplej bylo w środku kiedy bylo słońce.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Nasz nie, a wrecz daje dziecia przyjemny cien, ale moj wozej jest podwojny, ma olbrzymia bude.

Co do blakniecia, to poogladaj sobie uzywane wozki danej firmy i zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Mamy czarnego anexa i nie nagrzewa się a na pewno nie bardziej niż wózki innego koloru więc nie ma się czego obawiać😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co to za średniowiecze? nagrzewa się materiał a nie jego kolor - jak jest słaby materiał, to będzie gorąco, jak jest dobrej jakości i przystosowany do tego celu, to nagrzewał sie nie będzie. Dorośli ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Mój x-lander jest czarny ale gondolę przyszło mi używać zimą a spacerówkę wiosną i teraz latem,  nie mogę powiedzieć żeby się jakoś specjalnie nagrzewała, za to budka dzięki siateczkom i jest przewiewna i na tyle duża że nie ma problemu z nagrzewaniem się w jakiś sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tez mi sie wydaje, że to nie zależy od koloru, mam anexa w kolorze granatowym i nie zauważyłam by wózek się nagrzewał lub by panowala w nim inna temperatura niz na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wy chyba na fizyce nie uważałyście skoro twierdzicie, że czarny się nie nagrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że sie nagrzewa. Tak samo jak fotelik samochodowy:) Mozesz szukać wóak z dużym panelem wentylacyjnym, np. Cybex Priam i Cybex Mios, bo odkrywasz nie tylko sporą część budki, ale też bok gondoli. I nne rozwiązanie znajdziesz w wózku Tutis Aero albo Viva Life. W tych wózkach gondolka jest termiczna, czyli zrobiona z takich materiałów, które nie przepuszczaja za dużo ciepła do wewnatrz, szczegolnie od spodu, czyli nagrzanego asfaltu. W budce jest bardzo duży panel z siateczki, może odpiąć na prawdę sporą część budki. Zimą taka gondolka nie wypuści za dużo ciepła na zewnątrz. Poza tym jest bardzo lekka i duża, waży niecałe 3 kg, w wózkach to moim zdaniem rekord. Co do fotelika to polecam pokrowce ochronne, z frotki sa jasne, więc odbijaja promienie słoneczne, łatwo można je zdjąć do prania i szybko schną. Teraz sezon powoli się kończy, więc można wypatrywać jakich fajnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaaaka

Nasz m/type z anex właśnie taki jest ale się nie nagrzewa, a prezentuje się świetnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka
5 godzin temu, Gość Anitkaaaaaka napisał:

Nasz m/type z anex właśnie taki jest ale się nie nagrzewa, a prezentuje się świetnie 

Ja tez mam i polecam . Teraz jest po ponad 30 stopni i nic się nie nagrzewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×