Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiesz

Czy jest możliwy związek osoby inteligentnej z przeciętną?

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Szanuje Twoje zdanie ale mam odmienne w tym temacie. Ale jesli ktos ocenia ksiazke po okladce to znowu nie mam pytan. I dostrzegam bezsens dalszych elaboratow.

Spoko, ale chlopomania to juz nie ta epoka by w motłochu szukać pereł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U got nerve boy

Tutaj się chwali intelektem a siedzi i seriale na netfliksie ogląda bo myśli że to inny poziom kulturalny  😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co wnosi czytanie o perypetiach i inicjacji czy tez analiza zachowan sprzed prawiekow w kontekscie wspolczesnosci? 

Mamy do czynienia z roznymi ludzmi i z roznymi prowadzi sie interesy. Kluczem jest zrozumienie czego oczekuje druga strona by wyniesc z tego mac korzysci? Nadal nie nadazasz? 

Wiedzę o niezmiennosci pewnych zachowań 🙂 lub też ich zmiennosci🙂. Jesteś żydem że widzisz tylko geszeft i ile można zarobic🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie to obojetne z kim prowadze rozmowy, czy czyta literature czy doi krowy, istotne jest dla mnie to zebysmy doszli do konsensusu i na tym skorzystali. To by wyczerpywalo temat analizy. 

Dodam ze nawet ciekawie jest przeanalizowac co siedzi w glowie rezysera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość U got nerve boy napisał:

Tutaj się chwali intelektem a siedzi i seriale na netfliksie ogląda bo myśli że to inny poziom kulturalny  😂 

nie oglądam seriali i nie mam netto za. Tak mi przykro🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A teraz po analizie moich wpisow ktore byc moze odrozniasz powiedz mi kim jestem z zawodu bo ja sadze ze Ty jestes polonista, humanista, byc moze studiowales finanse. Zgadlem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

nie oglądam seriali i nie mam netto za. Tak mi przykro🤣

A brutto masz? A dasz? A co masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle tez iz jestes rocznikiem mieszczacym sie w przedziale 42-45 lat? Tez sie zgadza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A brutto masz? A dasz? A co masz? 

Dam konika bujanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mysle tez iz jestes rocznikiem mieszczacym sie w przedziale 42-45 lat? Tez sie zgadza? 

Obie insynuacje błędne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dam konika bujanego

O ho ho jaka inteligencja. A paszczu dajesz czy tylko w anusa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A teraz po analizie moich wpisow ktore byc moze odrozniasz powiedz mi kim jestem z zawodu bo ja sadze ze Ty jestes polonista, humanista, byc moze studiowales finanse. Zgadlem? 

W sumie mam w d...kim jesteś. Nie będziemy że sobą chodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

O ho ho jaka inteligencja. A paszczu dajesz czy tylko w anusa? 

No coz, kmiotem daje tylko po mordzie🙂 ale fakt, że Z przyjemnością . Słabe to było, nie umiesz lepiej się odgryzc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No coz, kmiotem daje tylko po mordzie🙂 ale fakt, że Z przyjemnością . Słabe to było, nie umiesz lepiej się odgryzc?

No tak to już jest gdy ma się kmiota a się marzy o maczudze. Ja ci nic odgryzac nie będę zapomnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja analiza Twoich postow wygladala nastepujaco: skoro przedstawiasz poglady z innej "epoki" prawdopodobnie jestes 40+, watpie iz masz kontakt z inz oraz pracujesz w takiej branzy, poniewaz wtedy wiedzialbys o tym, ze specjalisci skupiaja sie na wiedzy specjalistycznej i niespecjalnie interesuje ich "abstrakcja". Wygloszone poglady pasuja do polonisty, ktory zachwyca sie i dostrzega piekno jezyka, pragnie wzbogacac slownictwo dlatego siega po literature a studiowanie finansow- poniewaz jednak wpleciony jest watek kalkulacji i mowa o tym iz nalezy byc uniwersalnym...

Nie neguje ze ta analiza jest bledna.lecz gdyby nawet byla to prawda to bys tego nie przyznal zgadza sie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😴😴🤤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moja analiza Twoich postow wygladala nastepujaco: skoro przedstawiasz poglady z innej "epoki" prawdopodobnie jestes 40+, watpie iz masz kontakt z inz oraz pracujesz w takiej branzy, poniewaz wtedy wiedzialbys o tym, ze specjalisci skupiaja sie na wiedzy specjalistycznej i niespecjalnie interesuje ich "abstrakcja". Wygloszone poglady pasuja do polonisty, ktory zachwyca sie i dostrzega piekno jezyka, pragnie wzbogacac slownictwo dlatego siega po literature a studiowanie finansow- poniewaz jednak wpleciony jest watek kalkulacji i mowa o tym iz nalezy byc uniwersalnym...

Nie neguje ze ta analiza jest bledna.lecz gdyby nawet byla to prawda to bys tego nie przyznal zgadza sie? 

No ok. Mam całe 35 lat i jestem prawnikiem. A co do kontaktu z inżynierami to mąż, teść, ojciec i brat inżynierowie. I też czytają  np mąż uwielbia Marqueza. Ale co Ci będę tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skad moglbys to wiedziec ze w dawnych czasach specjalisci intetesowali sie literatura jesli masz mniej niz 30? Z powiesci? 

Szczerze watpie w te teorie ze kiedykolwiek specjalisci z branzy technicznych pasjonowali sie literatura, z prostej przyczyny ze nie sa humanistami. Chyba ze srodowisko i kanony tego wymagaly wowczas w takim zakresie sie tym interesowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No ok. Mam całe 35 lat i jestem prawnikiem. A co do kontaktu z inżynierami to mąż, teść, ojciec i brat inżynierowie. I też czytają  np mąż uwielbia Marqueza. Ale co Ci będę tlumaczyc

Zatem mozna uznac moja analize za trafna, ze humanista. I wiek zblizony, wiele sie nie pomylilem. 

Ja to czytalem i szczerze to nie wiem o co tam chodzi. Nie bylo nic o kasie? Jak zrobic mydlo? Jak wybudowac most? 

Moze Ty mi wytlumaczysz o czym wlasciwie byla ta ksiazka bo chyba cos ominalem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Skad moglbys to wiedziec ze w dawnych czasach specjalisci intetesowali sie literatura jesli masz mniej niz 30? Z powiesci? 

Szczerze watpie w te teorie ze kiedykolwiek specjalisci z branzy technicznych pasjonowali sie literatura, z prostej przyczyny ze nie sa humanistami. Chyba ze srodowisko i kanony tego wymagaly wowczas w takim zakresie sie tym interesowali...

Wiesz , są jeszcze biografie  ,książki tematyczne , historyczne itp . Np dobre opracowanie o polskiej szklole matematycznej, nie bede tlumaczyc co tow sumie nie przerosnie Ciebie poczytanie biogramu na Wiki. A na serio to twój wpis obnaża strasznie twoja głupotę. Serio myślisz że jeśli czegoś nie widziałeś sam to tego nie było? Historia świata nie zaczyna się od twoich urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To ciekawe ze maz uwielbia te ksiazje. A mozesz mi przyblizyc co w niej uwielbia? Chcialbym tez przezyc taka iluminacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zatem mozna uznac moja analize za trafna, ze humanista. I wiek zblizony, wiele sie nie pomylilem. 

Ja to czytalem i szczerze to nie wiem o co tam chodzi. Nie bylo nic o kasie? Jak zrobic mydlo? Jak wybudowac most? 

Moze Ty mi wytlumaczysz o czym wlasciwie byla ta ksiazka bo chyba cos ominalem? 

No tak niewiele, w sumie i 15 lat to nie różnica. Prawo jest średnio humanistyczne ma dużo z logiki. O dupach tam jest,  o dupach . Ale ty synku piertolisz byle coś napisać. Wyśpij się lepiej, bo pozno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po okresie nieswiadomej analizy o co chodzi dlaczego jest kasia kasia kasia kasiowa i kasia kasiowa i kasia i czemy wszyscy spali chcialbym aby przyszlo gotowe rozwiazanie i bys mi wyjasnila co w tym kochac oraz jakie jest przeslanie bo nie jestem inteligentny jak widac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Wiesz napisał:

Że np jedno czyta Prousta, a drugie ogląda "Rolnik szuka żony ". Czy taki związek ma rację bytu? Osoba inteligentna z typowym "Kowalskim/Kowalską"

Każdy jest inteligentny ale w różnych dziedzinach. Ty czytasz Prousta, a facet zna się np. na mechanice, z której jesteś im be cy lem. Byłoby ci miło, gdyby twoj facet zastanawiał się z kolegami, czy powinien być z de bi lką, która nie zna się na silnikach? Obrzydliwy post, wstrętny popełniłaś. Pokazuje, że masz koszmarnie niskie poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

To ciekawe ze maz uwielbia te ksiazje. A mozesz mi przyblizyc co w niej uwielbia? Chcialbym tez przezyc taka iluminacje. 

W celu doznania iluminacji przeczytaj najpierw książkę Wszystko jest iluminacją . Moze tak ci bedzie latwiej zacząć iluminowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illuminati

Wstąp w nasze progi, a zostaniesz oświecony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Każdy jest inteligentny ale w różnych dziedzinach. Ty czytasz Prousta, a facet zna się np. na mechanice, z której jesteś im be cy lem. Byłoby ci miło, gdyby twoj facet zastanawiał się z kolegami, czy powinien być z de bi lką, która nie zna się na silnikach? Obrzydliwy post, wstrętny popełniłaś. Pokazuje, że masz koszmarnie niskie poczucie własnej wartości.

A jeśli to pisał facet? I nie chodzi o różne dziedziny A upodobanie do czytania vs programy rozrywkowe dla głupich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Muszę przez was wstać i zjeść coś słodkiego 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz , są jeszcze biografie  ,książki tematyczne , historyczne itp . Np dobre opracowanie o polskiej szklole matematycznej, nie bede tlumaczyc co tow sumie nie przerosnie Ciebie poczytanie biogramu na Wiki. A na serio to twój wpis obnaża strasznie twoja głupotę. Serio myślisz że jeśli czegoś nie widziałeś sam to tego nie było? Historia świata nie zaczyna się od twoich urodzin

Moja glupote bo nie rozumiem co jest fantastycznego w literaturze ale stac mnie bylo na auto za 300 tys w wieku 30 lat?  Aha no ok. A Ciebie jak sadze nadal nie stac bo jestes inteligentny ok. 

Ja poznalem setki inz i przedsiebiorciw i szczerze to zaden nie czytal literatury z prostej przyczyny ze jak ktos robi biznes to robi biznes i nie ma czasu ale Ty wiesz lepiej bo 3 czytalo. Ok ok nie mam pytan

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Gość napisał:

W celu doznania iluminacji przeczytaj najpierw książkę Wszystko jest iluminacją . Moze tak ci bedzie latwiej zacząć iluminowac

Jasne. Bede czytal ksiazke a nastepnie napisze tomik wierszy o pieknie kobiety zeby zrobic z nia interes i jej zaimponowac. Bardzo inteligentne i wcale nie strata czasu. Befe przesuwal o wektory zamiast robic kase. Masz holistyczna inteligencje. Chyle czola twej inteligencji. Bardzo zyciowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×