Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiesz

Czy jest możliwy związek osoby inteligentnej z przeciętną?

Polecane posty

Gość Gosc

Chyba kupie sobie powiesc przeczytam i powiem do kolegow z biznesu: jestem inteligenyny bo czytam powiesci. Hehe ubaw bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

do  kiełbasy to pasuje musztarda, co nie?

Zabawne jak jakaś babę ubodlo słowo powieść. Aż tak się przejmujesz opinią jakiegoś chłopa? Przeżywasz Jak by o ciebie konkretnie chodziło. Zabawnie się czyta twoje wywody. Musisz być zakompleksiona poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo mnie ubodlo ze ktos czyta ksiazke a ja w tym czasie podrozuje i bawie sie z pieknymi kobietami. Wolalbym siasc i poczytac powiesc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zabawne jak jakaś babę ubodlo słowo powieść. Aż tak się przejmujesz opinią jakiegoś chłopa? Przeżywasz Jak by o ciebie konkretnie chodziło. Zabawnie się czyta twoje wywody. Musisz być zakompleksiona poważnie. 

a o co ci chodzi, ja tylko o grillowaniu a nie  literaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Chyba kupie sobie powiesc przeczytam i powiem do kolegow z biznesu: jestem inteligenyny bo czytam powiesci. Hehe ubaw bedzie

słowo powieść 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Bardzo mnie ubodlo ze ktos czyta ksiazke a ja w tym czasie podrozuje i bawie sie z pieknymi kobietami. Wolalbym siasc i poczytac powiesc. 

Bawisz się pisząc na forum dla psychicznych bab. To musisz się super bawić. Inteligentny człowiek wie że każdy może realizować się na różne sposoby. Zdecyduj się na płeć która grasz bo nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bardzo mnie ubodlo ze ktos czyta ksiazke a ja w tym czasie podrozuje i bawie sie z pieknymi kobietami. Wolalbym siasc i poczytac powiesc. 

słowo powieść 1x, szybko dobiejesz do tego 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bawisz się pisząc na forum dla psychicznych bab. To musisz się super bawić. Inteligentny człowiek wie że każdy może realizować się na różne sposoby. Zdecyduj się na płeć która grasz bo nie wiadomo.

może to atak LGBT, sie jeszcze nie zdecydowało ono na płeć, bądźmy tolerancyjni dla innoście onemu musi byc i tak trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Bawisz się pisząc na forum dla psychicznych bab. To musisz się super bawić. Inteligentny człowiek wie że każdy może realizować się na różne sposoby. Zdecyduj się na płeć która grasz bo nie wiadomo.

A dlaczego mialbym je uwazac za takie? Sluchaj chlopcze nie rozumiesz psychiki kobiet. Kobiety rzadza sie emocjami a emocje nie sa racjonalne. 

Mam sie realizowac w niedziele? Ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A dlaczego mialbym je uwazac za takie? Sluchaj chlopcze nie rozumiesz psychiki kobiet. Kobiety rzadza sie emocjami a emocje nie sa racjonalne. 

Mam sie realizowac w niedziele? Ch

Jako kobieta zapewniam Cię że twoja wiedza o kobietach to są powijaki. Pora na nowa prowo bo ta już nudna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba przedawkowales powiesci. Moze wyjdz na swieze powietrze. Inteligentny czlowiek jest opanowany. Nie kontrolujesz emocji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie moge wyjsc z podziwu ze ktos bardziej ksiazke ceni nad kobiete.

U mnie wszystko sie samo robi, wiec nie jest mi potrzebna do garow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Wykształcony napisał:

Sorry ale ludzie po studiach sa o klase wyżej od tych niewykształconych i nic tego nie zmieni. Studia są czasem, gdzie mody człowiek przeobraza się ze zwykłego robola i wieśniaka w inteligentnego, bystrego człowieka obytego z inteligencja i kulturą. Tak więc fryzjerki, kasjerki i wszelkiego innego rodzaju "babsko-robolskie barachło" bez wykształcenia NIE MA SZANS U NAS ludzi wykształconych. Tyle w temacie.

W dzisiejszych czasach są tysiące tłuków po studiach, którzy nie mają podstawowej wiedzy o świecie i mizerne umiejętności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ten wykształcony napisał:

Niestety  inteligentni mężczyźni maja szersze horyzonty aniżeli niewykształcone kobiety. To się da wyczuć podczas rozmowy. Dla niewykształconej kobiety celem nadrzędnym jest "kiełbasa na talerzu" i nic tego nie zmieni. Ja, jako człowiek wykształcony ,jeśli znajdę się już na imprezie wśród kobiet po zawodówce , muszę się najpierw porządnie uraczyć alkoholem celem obniżenia  swego  IQ do ich poziomu. Dlatego też nie ma takiej możliwość abym dzielił codzienne życie z Kobieta po zawodówce z ciasnymi umysłowymi horyzontami.

Zdradzisz gdzie się kształciłeś i cóż to za wspaniałe studia skończyłeś? Czyżby jakieś humanistyczne, do niczego nie przydatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A coz innego mogl skonczyc skoro tak pasjonuje sie literatura? Ktory facet czyta powiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wlasnie sie zastanawiam czy gdyby mija ulubiona piekna kobieta nagle chciala pracowac na kasie to mialbym cos przeciw. 

Pewnie bym spytal dlaczego majac inne predyspozycje chce akurat pracowac na kasie czy scinac wlosy.

Ale gdyby odpowiedziala ze ma dosc odpowiedzialnosci i chce po prostu miec wiecej czasu dla mnie byloby to dla mnie nieco dziwne i zaskoczyloby mnie ale nie odrzucilbym jej z tego powodu poniewaz znam ja jako czlowieka i gdybysmy poznali sie w innych zawodach to nic by to nie zmienilo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwazam iz jest to atrakcyjny pomysl.iz np otwarlaby salon fryzjerski, czy salon pieknosci, opowiadala mi o profesjonalnych akcesoriach, technikach strzyzenia, zdobytych dyplomach i chciala rozwijac w kierunku fryzjerstwa czy kosmetycznym bo nagle ma dosc pracy z duza odpowiedzialnoscia.

Zaakceptowalbym to. Nie powiedzialbym teraz to cie nie chce bo juz nie masz super pracy. 

Byloby to cos osobliwego ale ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

Otwarlaby? Skończ już się ośmieszać kielba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Az trudno pojac ze ktos stawia ksiazke nad wszystko inne i jest wyznacznikiem.

Pewnie chodzilo o to zeby zlecialy sie tu kobiety na inteligentnego arystokrate ktory byc moze nie przeczytal 1 powiesci ale dobry bajer to polowa sukcesu. Zgadlem znowu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Beka napisał:

Otwarlaby? Skończ już się ośmieszać kielba.

Czy jest mozliwy zwiazek z kims kto wielbi tylko ksiazki i z ksiazkami chce sie zestarzec i samym soba bo nie ma dla niego rownie inteligentnego człeka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Czy jest mozliwy zwiazek z kims kto wielbi tylko ksiazki i z ksiazkami chce sie zestarzec i samym soba bo nie ma dla niego rownie inteligentnego człeka? 

Nie wiem. Ja starzec się nie będę bo umrę młodo. Idź do tego psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdajesz sobie sprawe ze jak walniesz taka epopeje o powiesciach to kazda laska ucieknie do lepszego i czeka cie los z papierem kredowym i badaniem papieru organoleptycznie dotykowo i ze to bedzie jedyna kobieta- ksiazka ktora dotkniesz? Masz tego swiademosc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam ci przeczytac ksiazki o milosci. Otworzyc na nieznane, nie segregowac ludzi. Wtedy jak dasz komus szanse nie wiedzac jak pracuje masz szanse poznac te osobe, polubic ja, spedzic mile chwile a moze sie zakochac. Odloz te ksiazki i tak po ludzku po prostu w tej kwestii pokieruj sie tym co czujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odloz rozum na polke z powiesciami i daj komus szanse siebie poznac. Nie kieruj sie uprzedzeniami. Nie szukaj idealu, nie upieraj sie przy swoim, a moze sie trafi. Moze nawet akurat nawet pasjonatka ksiazek ktora pracuje na kasie i sie zakochacie w sobie. Poczujesz szczescie, poczujesz magie, poczujesz sie raz w zyciu fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ten koleś może czytać np. literaturę piękną, a nie dać rady kompletnie z książką o fizyce kwantowej, bo mu nie starczy właśnie tej odmienianej przez niego przez wszystkie przypadki inteligencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czytanie książek jest super. Epatowanie tym, że się czyta, to zwyczajne buractwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedys mnie irytowalo ze podchodzi do mnie dziewczyna, ktora nie ma oglady, jest kiepsko ubrana, bezceremonialnie mnie podrywa i proponuje kawe, mowi o jakichs prozaicznych rzeczach np ze lubi zelki miski jakby wylazla prosto z blota i myslalem sobie ze tez ma czelnosc do mnie podchodzic. Ale nie mozna kogos ponizac z tego powodu iz posiadles wiedze, jestes oczytany oraz z racji wykonywanego zawodu i dotarlo do mnie ze to jest taki sam czlowiek jak ja ktory chce uczuc wiec podchodzi i proponuje. I pomyslalem sobie o czym z nia bede rozmawial o zelkach miskach? Ale okazuje sie ze z kazda osoba mozna nawiazac dialog. Kazdy ma prawo do swoich pogladow, do tego by nie chciec posiadac wiedzy.  W sumie nawet ja polibilem choc jestesmy calkiem rozni. Poznalem jej zalety itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

A coz innego mogl skonczyc skoro tak pasjonuje sie literatura? Ktory facet czyta powiesci?

słowo powieść x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrozumialem iz to ja jestem glupi ze oczekuje od innych ludzi zbyt wiele, a sam nie jestem doskonaly. Nie kazdy jest taki jak ty. I moze to i cale szczescie bo jak bys sie czul gdyby wszyscy ludzie byli identyczni jak ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i jeszcze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×