Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiesz

Czy jest możliwy związek osoby inteligentnej z przeciętną?

Polecane posty

Gość Gosc

Drapaliby sie po glowie i zastanawiali na co Ci gosc ktory zarabia 4 tys, 150p wydaje na zywnosc, 2 na wynajecie i zostaje mu 500 ktore przeznacza na ksiazki? Nic nie umie naprawic, zorganizowac, zrobic, na niczym sie nie zna, biznesu nie rozumie i szczyci tym ze jest lepszy? 

I powiedzieliby: czy uderzylas sie za mocno w glowe? Znajdz sobie kogos z glowa na karku a nie niebieskiego ptaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zapytaliby: czy ten facet kupi ci dom, juz nie mowie o basenie? Czy sprawi ze zycie bedzie latwiejsze? Czy on w ogole rozumie swoja spoleczna role czy buja w oblokach? A Ty? Naprawde chcialabys wstawac rano i szykowac mu chleb z salcesnem? A on okraszalby to barwnymi historiami rodem z powiesci ? To nie ma sensu, wiesz o tym

Tak a propos inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spytaliby: on w ogole umie rozlozyc suwmiarke czy musi przeczytac powiesc zeby przeprowadzic wnioskowanie indukcyjne na podstawie powiesci i ostatecznie ja polamac? Nie zostawiliby suchej nitki wiec w ogole bym sie nie zadala z kims takim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I doradziliby: rozejrzyj sie za czlowiekiem ktory jest madry, umie sobie radzic z ludzmi, wszystko go interesuje, na wszystkim sie zna, potrafi rozwiazywac problemy i bedzie Twoim Dżinem. Kasa sama przychodzi do takich osob, nawet jesli juz w ogole jej nie chca. Czlowieka ktory ma cos z filantropa, jest sprytny i nie pozwoli zaplacic za siebie zadnego rachunku bo byloby to dla niego faux pas. Klient odlotowiec jest odlotowy ale nie jest dla ciebie. A teraz chodzmy do restauracji. Zglodnialem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zapytaliby: czy ten facet kupi ci dom, juz nie mowie o basenie? Czy sprawi ze zycie bedzie latwiejsze? Czy on w ogole rozumie swoja spoleczna role czy buja w oblokach? A Ty? Naprawde chcialabys wstawac rano i szykowac mu chleb z salcesnem? A on okraszalby to barwnymi historiami rodem z powiesci ? To nie ma sensu, wiesz o tym

Tak a propos inteligencji

Twoja inteligencja a raczej jej brak, to materializm: dom, basen i zarcie. Jesteś prozaiczna i nudna do wyrzygania. Nic dziwnego, że nie poszłaś na studia, bo interesują cię tylko RZECZY i szmal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I spytalby na koniec: i co w zwiazku z faktem ze ma mastera ? Wlasciwie spytalbym tylko mastera jak niemal kazdy i uwaza sie za pepek swiata? Badzmy powazni. Nie chce nawet tego sluchac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Twoja inteligencja a raczej jej brak, to materializm: dom, basen i zarcie. Jesteś prozaiczna i nudna do wyrzygania. Nic dziwnego, że nie poszłaś na studia, bo interesują cię tylko RZECZY i szmal. 

Twoja inteligentna analiza jest bledna. Mam 9 zawodow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znaczy czytanie ksiazek jest luksusem i nikogo na to nie stac? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Twoja inteligentna analiza jest bledna. Mam 9 zawodow. 

A o czym ty piėrdolisz i o czym są w ogóle twoje teksty? Chyba nie na temat a taka wielce inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Znaczy czytanie ksiazek jest luksusem i nikogo na to nie stac? 😄

Książki są drogie to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ksiazka jest wyznacznikiem inteligencji to czyjs swiat kreci sie nie w ta strone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Twoja inteligentna analiza jest bledna. Mam 9 zawodow. 

Jakich? Wymień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ksiazka jest wyznacznikiem inteligencji to czyjs swiat kreci sie nie w ta strone. 

Co z tego ze ktos przeczyta mln ksiazek jak ma problemy emocjonalne i probuje sie dowartosciowac i zyje w swoim swiecie ze jest kims wyjatkowym. Nie ma sensu z taka osoba rozmawiac. Pewnie kto rozsadniejszy to od razu ucieka. I unika takiego towarzystwa.

Ktos chce uchodzic za elite tak na sile ale nie ma pojecia czym ta elita jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jakich? Wymień. 

Ale to ty jestes inteligentny a ja nie wiec ty mi powiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez moge powiedziec jak ty ze jestem inteligentny bo mam 9 zawodow ale przyznaje ze nie jestem. Uwazam ze daleko mi do inteligencji i sa lepsi ode mnie i nie uwazam za gorszych ludzi ktorzy nie sa wyksztalceni. Zwracam uwage na to co reprezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A o czym ty piėrdolisz i o czym są w ogóle twoje teksty? Chyba nie na temat a taka wielce inteligentna.

Chyba nie na temat to jest idea ze ksiazka wyznacza inteligencje? Ochlon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Chyba nie na temat to jest idea ze ksiazka wyznacza inteligencje? Ochlon

A kogo obchodzi twoje wyobrażenie o inteligencji? Raz już napisałaś to po co wymyślasz wciąż i jakieś teksty o salcesonie piszesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A kogo obchodzi twoje wyobrażenie o inteligencji? Raz już napisałaś to po co wymyślasz wciąż i jakieś teksty o salcesonie piszesz? 

To po co zakladasz temat o inteligencji jak nie wiesz co to jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro wiesz czym jest inteligencja to zdefiniuj to. I zadaj sobie pytanie czy ktos kto czyta ksiazki jest inteligentny czy ktos kto jest elastyczny i zna sie na wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Inteligentni ludzie robia kase czy chca czy nie chca sama przychodzi a nie rozwodza nad powiesciami na kafe. Smiechowy ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A przeczytales atlas grzybiarza od deski do deski? Przynajmniej grzybow bys sobie nazbieral i nie musial.kupowac zostaloby ci wiecej na ksiazki. Pewnie nie czytales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

To po co zakladasz temat o inteligencji jak nie wiesz co to jest? 

Przecież to nie mój temat. Masz coś z głową. Pewnie jesteś nawiedzona baba z kafeterii. Sama sobie odpowiadasz i sama ze sobą monolog prowadzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kogo obchodzi twoje wyobrazenie o inteligencji? Gdybys przyszedl do mojego towarzystwa i zaczal zadawac takie pytania i te twoje filozofie to zrobilaby sie cisza. Nikt nie ciagnalby tematu i wiecej cie nie zaprosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież to nie mój temat. Masz coś z głową. Pewnie jesteś nawiedzona baba z kafeterii. Sama sobie odpowiadasz i sama ze sobą monolog prowadzisz 

To nie jestes adresatem. Inteligentny czlowiek nie odpowiada na posty ktore nie sa skierowane do niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie potrafisz wymienic moich zawodow a na podstawie postow juz mozna wysnuc wnioski. Ja umialem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale to ty jestes inteligentny a ja nie wiec ty mi powiedz. 

Nie jestem jasnowidzem. Nie mogę wiedzieć jakie masz zawody bo cię nie znam. Ale inteligencja podpowiada mi, że masz jakis podrzędny fizyczny zawód, a twoim głównym zajęciem jest gnicie na kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

To nie jestes adresatem. Inteligentny czlowiek nie odpowiada na posty ktore nie sa skierowane do niego. 

Zabawna jesteś. Inteligentny człowiek nie kieruje słów do konkretnych osób w miejscu takim jak forum gdzie każdy może pisać co chce. Zajmij się gotowaniem obiadu bo udawanie inteligentki z elit idzie ci słabo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A podobno nie mam szkoly jak sam pisales. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie jestem jasnowidzem. Nie mogę wiedzieć jakie masz zawody bo cię nie znam. Ale inteligencja podpowiada mi, że masz jakis podrzędny fizyczny zawód, a twoim głównym zajęciem jest gnicie na kafeterii. 

Ale ksiazki cie nauczyly inteligencji emocjonalnej i podobno umiesz myslec wiec moglbys uzyc inteligencji i wykreowac cos w oparciu o analize postow. Mi podpowiada ze zarabiasz 2200 na etacie po 8 godz i to sa jedynw ksiazki ktore przeczytales jako niespelniony polonista ktory nie pracuje w zawodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Zabawna jesteś. Inteligentny człowiek nie kieruje słów do konkretnych osób w miejscu takim jak forum gdzie każdy może pisać co chce. Zajmij się gotowaniem obiadu bo udawanie inteligentki z elit idzie ci słabo . 

Nie pierwszy mi mowisz ze jestem zabawny. Wymysl cos ta swoja inteligencja rownie zabawnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×