Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Też madka

Co daje kobiecie uciekaanie od pracy latami ?

Polecane posty

Gość Gosc

Ja wolałabym już przewalać papierki w korpo albo być tym agentem ubezpieczeniowym albo chociaż na pół etatu pracować niż siedzieć w domu. Bo co z tego że mąż dużo zarabia, skoro po pierwsze może odejść, po drugie może mu się coś stać albo umrzeć i utrzymanie rodziny i tak będzie na moich barkach, a w takiej sytuacji jak nigdy się nie pracowało to ciężko znaleźć pracę. Poza tym praca daje własne pieniądze, które można wydać tak jak się chce, no i co robić tyle godzin codziennie w domu jak mąż jest w pracy a dzieci w szkole czy przedszkolu? Ale nie ukrywam że fajniej się pracuje z tym komfortem, że w każdej chwili można zrezygnować z pracy, bo mąż może sam utrzymać rodzinę. 

Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się, moja mama zawsze pracowała a jakoś w życiu nie odczułam żeby nie miała dla nas czasu. Wiadomo że nie było tak że codziennie siedziała z nami i spędzała czas, ale czy wszystkie niepracujące matki tak dużo czasu spędzają ze swoimi dziećmi? 

Można to pogodzić. Pracuję 4 godziny dziennie (cały etat) i zawsze mam czas dla dzieci, które zaplanowałam i chciałam mieć więcej, niż 1. 

Gość gość
1 minutę temu, Gość olea napisał:

I dodam jeszcze że ja akurat lubię dzieci, lubię tę "robotę", cała masa kobiet nie lubi i kombinuje jak koń pod górkę by iść do jakiejkolwiek pracy, byleby się pozbyć "kłopotu" w postaci opieki nad WŁASNYM dzieckiem (nie rozumiem po co sobie te dzieci zrobiły, skoro nawet 2 lat nie posiedzą z nimi, ale ok, są różne odchyły), na gwałt szukają niań, babć, kogokolwiek by upchnąć dziecko, a żlobek to w ogóle patologia już. Słyszałam pod takim jednym żłobkiem jak te biedaki ryczą i nianki mają je w d..pie. No way.

A w pracy miałam takie koleżaneczki jak autoreczka wątku, wścibskie, zazdrosne i bardzo nieżyczliwe, w mojej pracy był mobbing i bolał mnie brzuch jak musiałam do niej iść, a mobbowały dwie mniej zarabiające ode mnie psiapsiółki, które przyczyn słabszych zarobków nie upatrywały we własnym lenistwie i gorszych kwalifikacjach, ale próbowały poprawiać sobie humor gnojeniem mnie i śmichami chichami za moimi plecami ale tak żebym usłyszała. Dziekuję bardzo. Na pierwszym L4 ciązowym ODETCHNĘŁAM.

Wszystko ładnie ale Ciebie nie można krytykować a kobiety które po 1,5 roku wracają do pracy już tak i Ty możesz z nich szydzić i wmawiać im że specjalnie upchnęły swoje dziecko gdzie się dało bo mają na nie wywalone. Tak samo jak Ty oceniasz tak samo inni będą to robić. Ja uważam grunt to żyć po swojemu. Ty siedzisz 3 lata w domu, koleżanka rok a inna całe życie. Czy to wpływa na czyjeś życie?? Po to są żłobki żeby z nich korzystać. Nie każda ma cud miód sytuację i 100 zabezpieczeń. Mąż koleżanki miał zawał i po roku macierzyńskiego musiała wrócić do pracy. Wcale nie glodowali, oszczędności mieli, ale myślisz że chcieli je ruszać żeby ona mogła siedzieć w domu. Minęło 7 lat i już są na prostej. Mąż cały i zdrowy a dziecko mimo żłobka bardzo mądre i ułożone. Naprawdę warto czasem pomyśleć o innych a nie oczekiwać pokłonów a samemu pluć jadem.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gwoździk napisał:

Próbujesz się jakoś podbudować? Mam przyjaciółkę. Dwójka dzieci, jedno dorosłe studiuje. Drugie w liceum. Nie pracowała nigdy. Żyje na bardzo dobrym poziomie. Zarabia mąż. Często nie ma go w domu. Zawsze jest o czym z nią pogadać. Inteligentna kobieta. Taką podjęli dawno decyzję i tak jest. Ja od zawsze pracowałam, tak jak i moja mama i o niczym to nie świadczy.

Dobrze gadasz, polać ci.

Gość gosc
43 minuty temu, Rescator555 napisał:

A po co ma szukać pracy ktoś, kto tego nie potrzebuje? Bo ma dosyć forsy zarobionej przez męża?

No jak mąż przyoszczędzi na internecie podczas rzekomego rejsu to ma :-D :-D :-D

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kobiety idą do pracy z nudów albo dlatego,że nie mogą wytrzymać ze swoimi dziećmi.

Albo po prostu brakuje pieniędzy.Tyle

I aż tyle.

100 % racji 🙂

Gość Ggg
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja wolałabym już przewalać papierki w korpo albo być tym agentem ubezpieczeniowym albo chociaż na pół etatu pracować niż siedzieć w domu. Bo co z tego że mąż dużo zarabia, skoro po pierwsze może odejść, po drugie może mu się coś stać albo umrzeć i utrzymanie rodziny i tak będzie na moich barkach, a w takiej sytuacji jak nigdy się nie pracowało to ciężko znaleźć pracę. Poza tym praca daje własne pieniądze, które można wydać tak jak się chce, no i co robić tyle godzin codziennie w domu jak mąż jest w pracy a dzieci w szkole czy przedszkolu? Ale nie ukrywam że fajniej się pracuje z tym komfortem, że w każdej chwili można zrezygnować z pracy, bo mąż może sam utrzymać rodzinę. 

Lepiej sama bym tego nie ujęła.👏👏👏👏👏

Gość gość
5 minut temu, Gość olea napisał:

A co do kasy, mąż opłaca rachunki, kupuje wakacje, mamy kilka kont, dwa są jego, jedno wspólne z którego mogę brać kasę na zakupy do domu, dla dziecka, na jedzenie dla cąlej naszej rodziny, oprócz tego mam swoje konto na które mąż przelewa tez miesięcznie fajną sumkę bo powiedziałam mu, że lubię mieć poczucie że oprócz wspolnej kasy mam tez własną. Nie szkodzi, że od niego. To co zarobię w większosci i tak musielibysmy wydać na niańki i żłobki. bo u nas niania bierze 2500 wiec mi by zostało 500 z tej wypłaty, a dziecko nie byłoby z matką, która lubi dzieci, tylko z obcą kobietą.

Gratuluję sytuacji multimilionerko ale ty serio myślisz że każda siedząca w domu tak ma? Większość ledwo wiąże koniec z końcem. Poza tym spójrz na siebie mąż mąż mąż gdyby nie on to byłabyś nikim że swoimi marnymi 3000.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Też madka napisał:

Alle co za różnica kim jestem. Spotykam wiele kobiet które robia ciekawe rzeeeeczy i się spełniają w różnych zawodach od kucharki, krawcowa przez trenerski fitnes korepetytorki po dyrektorki w korpo. 

I nie mozesz pojac, ze sa kobiety ktore spelniaja sie w roli matki i w domu robia ciekawe dla nich rzeczy ? 🙂

A no właśnie jak się nie ma co ze sobą zrobić to praca jest super, ja mam pasję mogę tydzień siedzieć w domu bez wystawiania twarzy na wiatr 💨 

Gość Też madka

ZGŁOSILAM WATEK DO ZAMKNIECIA WIEC PROSZE BARDZO DYSKUTUJCIE DO WOLI SZCZEGÓLNIE CI Z PROBLEMAMI Z GLOWA

JA UCIEKAM OD PSYCHOLI I WRACAM DO PRAWDZIWEGO ZYCIA 

niestety ta forum przyciąga głównie PSYCHOLI

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ggg napisał:

W korpo zarabia się co najmniej tysiaka więcej.Jestes nie na bieżąco.A jak dla Ciebie 3.200 to nic to podam nr konta to mi przelejesz😀

Serio tak słabo tam zarabiacie? Jak dobrze, że się nigdy nie skusiłam, choć ktoś próbował mi to wcisnąć 😛 

2 minuty temu, mama_monia napisał: A nie można pracować w domu?  X można ale po co, nie lepiej zająć się hobby? 😙

Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

I nie mozesz pojac, ze sa kobiety ktore spelniaja sie w roli matki i w domu robia ciekawe dla nich rzeczy ? 🙂

A nie możesz pojąć że sa kobiety ktore spełniają się w pracy?

Gość Ggg
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Serio tak słabo tam zarabiacie? Jak dobrze, że się nigdy nie skusiłam, choć ktoś próbował mi to wcisnąć 😛 

Od takiej kwoty się zaczyna No ale trzeba mieć przynajmniej przeciętne IQ więc pewnie Cię nie przyjeli

Gość gość
52 minuty temu, Gość gość napisał:

W domach zostają leniwe i nie zaradne.  W dzisiejszych czasach nie móc znaleźć pracy to śmiech na sali.

Tyle wiesz, co zjesz 🙂 Zostają także te, które NIE MUSZĄ pracować, bo mąż zapewnia im bardzo dobre warunki bytowe. Ciebie natomiast nie stać nawet na najtańszy słownik ortograficzny, bo gdyby było cię stać, nie popełniał/abyś tak rażących błędów. Zanim napiszesz coś ponownie, odpal sobie automatyczny w kompie.

Gość Ggg
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Twój zawód to dzi.wka i kuchta męża. No faktycznie ustawiłaś się.

😂😂😂😂😂

Gość Ggg
6 minut temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, mama_monia napisał: A nie można pracować w domu?  X można ale po co, nie lepiej zająć się hobby? 😙

Ale trzeba mieć za co żyć.Mnie rodzice nie utrzymuja

Gość gość

Bardzo się nudzą te milionerki skoro ciągle siedzą na kafe. Mężuś pewnie w pracy albo odpoczywa i ostatnią rzeczą na jaką ma ochotę jest rozmowa z głupawą żoną, która cały dzień zupę mieszała albo obejrzała Klan. 

Takie proste ćwiczenie, zatrudniam was za te same pieniądze, wasza praca 8h polega na tym że robocie co chcecie, na co macie ochotę. Możecie nawet stawiać pasjansa w domu. Nie lepiej niż praca? 

Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Takie proste ćwiczenie, zatrudniam was za te same pieniądze, wasza praca 8h polega na tym że robocie co chcecie, na co macie ochotę. Możecie nawet stawiać pasjansa w domu. Nie lepiej niż praca? 

Zejdź na ziemię.

Gość gosc
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja wolałabym już przewalać papierki w korpo albo być tym agentem ubezpieczeniowym albo chociaż na pół etatu pracować niż siedzieć w domu. Poza tym praca daje własne pieniądze, które można wydać tak jak się chce, no i co robić tyle godzin codziennie w domu jak mąż jest w pracy a dzieci w szkole czy przedszkolu?

Co robic ? Kochana mi czasami doby brakuje 😉 I nie sa to zajecia , ze tak powiem okolodomowe ani fryzjery, silownie, baseny  kosmetyczki,ploty itp.

Nudza sie tylko nudni ludzie 🙂

Gość beka z przegrywa
9 minut temu, Gość gość napisał:

Twój zawód to dzi.wka i kuchta męża. No faktycznie ustawiłaś się.

Twojej mamusi tu nie ma. Żeby jej to powiedzieć, musisz wstać, podnieść swoje otyłe ciało i zajrzeć za zasłonkę, gdzie we wnęce bez okna zmywa naczynia po waszym pseudposiłku udającym obiad. 

2 minuty temu, Gość Ggg napisał: Ale trzeba mieć za co żyć.Mnie rodzice nie utrzymuja X a no to myśl tak żeby pieniądze były za jak najmniej pracy, może bogaty mąż, może wynajem nieruchomości, obligacje skarbowe, biznes automatów ze słodyczami nie wiem 😙

Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Tyle wiesz, co zjesz 🙂 Zostają także te, które NIE MUSZĄ pracować, bo mąż zapewnia im bardzo dobre warunki bytowe. Ciebie natomiast nie stać nawet na najtańszy słownik ortograficzny, bo gdyby było cię stać, nie popełniał/abyś tak rażących błędów. Zanim napiszesz coś ponownie, odpal sobie automatyczny w kompie.

Zapewnia warunki bytowe 😂 sama byś zginęła. Dobrze że tacy głupcy są. O mój słownik się nie martw. Też błędy popełniasz, a jakie to się domyśl.

1 minutę temu, Gość gość napisał: Zejdź na ziemię. X właśnie lezakuje po kawie, hobby czas wolny zawsze jest lepszy niż praca, praca jest potrzenba gdy nie masz pieniędzy... 

Gość gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

Poza tym spójrz na siebie mąż mąż mąż gdyby nie on to byłabyś nikim że swoimi marnymi 3000.

Czyli dla ciebie kasa definiuje wartosc czlowieka ?

A zarabiasz choc tyle by mozna otobie powiedziec " wartosciowa " ? 😉 

Przyklej sobie metka na czole ,by kazdy wiedzial jakas cenna 😄

3 minuty temu, Gość gosc napisał: Co robic ? Kochana mi czasami doby brakuje  I nie sa to zajecia , ze tak powiem okolodomowe ani fryzjery, silownie, baseny  kosmetyczki,ploty itp. Nudza sie tylko nudni ludzie   X oj jak często mam tak samo, 😍

Gość gość
12 minut temu, Gość Ggg napisał:

Od takiej kwoty się zaczyna No ale trzeba mieć przynajmniej przeciętne IQ więc pewnie Cię nie przyjeli

Nie wysilaj się, nie podołasz. IQ takich jak ty diagnozuję kilka razy w miesiącu (bo rzadko trafiają tu upośledzeni, ale się zdarzają) za spokojne i dobre pieniądze, których ty nigdy nie zobaczysz 😄 Nie obrazisz, bo to nie twój poziom 😛 Ale próbuj wyskakiwać do kogoś z twoich nizin społecznych.   

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.