Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Też madka

Co daje kobiecie uciekaanie od pracy latami ?

Polecane posty

Gość gosc
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Hahahahaha. Każdy mąz niepracującej żony jest właścicielem firmy a każda kobieta pracująca chodzi na sznurku szefa.

A jak mąż porzuca dzieci żeby pracować to jest OK według ciebie?

Daj spokój, przeciez od razu widać, że to ten de.bil rescator. Dla tego czuba każda kobieta pracuje na kasie w biedrze, lub ewentuialnie w urzędzie za 2 tys na rękę 😄 

Gość gość

Autorko nie każdy nadaje się do pracy. Są ludzie którzy nie dają sobie rady. Nie potrafią np. logicznie myśleć czy pracować w szybkim tempie, nie radzą sobie ze stresem. Są jeszcze ludzie leniwi i tacy , którzy nie lubią mieć narzuconych z góry reguł. Rzadko kto się do tego przyzna, najlepiej zasłonić się dziećmi albo wyśmiać kogoś, że pracuje za psie pieniądze, chociaż sam nigdy nie byłby w stanie ich zarobić.

Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

ja to bym sobie leżała całymi dniami na trawce, mocząc ogon w rzece i się nim ochlapując jak za ciepło. 

Chore psychiczne kobiety uważające się za tygrysy (lub inne zwierzęta) nie mają prawa głosu w tym temacie. 

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Autorko nie każdy nadaje się do pracy. Są ludzie którzy nie dają sobie rady. Nie potrafią np. logicznie myśleć czy pracować w szybkim tempie, nie radzą sobie ze stresem. Są jeszcze ludzie leniwi i tacy , którzy nie lubią mieć narzuconych z góry reguł. Rzadko kto się do tego przyzna, najlepiej zasłonić się dziećmi albo wyśmiać kogoś, że pracuje za psie pieniądze, chociaż sam nigdy nie byłby w stanie ich zarobić.

uwielbiam jak feministki poniżają kobiety i określają je jako mniej inteligentne, a same drą cipkę z rozpaczy, że mężczyźni to robią :D wychodzi fajnie ten cały szkaradny ryj i hipokryzja waszego lesbijskiego ruchu

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chore psychiczne kobiety uważające się za tygrysy (lub inne zwierzęta) nie mają prawa głosu w tym temacie. 

też tak myślę, nie lubię jak ktoś się pod nas podszywa

Gość gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

uwielbiam jak feministki poniżają kobiety i określają je jako mniej inteligentne, a same drą cipkę z rozpaczy, że mężczyźni to robią :D wychodzi fajnie ten cały szkaradny ryj i hipokryzja waszego lesbijskiego ruchu

Sama niektore tu pisały, że nie nadają się do pracy i wolą być gospodyniami domowymi.

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Sama niektore tu pisały, że nie nadają się do pracy i wolą być gospodyniami domowymi.

feministki to tu pisały? 

Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Daj spokój, przeciez od razu widać, że to ten de.bil rescator. Dla tego czuba każda kobieta pracuje na kasie w biedrze, lub ewentuialnie w urzędzie za 2 tys na rękę 😄 

Rescator? Zglosiłam właśnie jeden z jego pedofilkich wpisów na innym wątku na policję....

Gość gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

feministki to tu pisały? 

Najpierw poczytaj wątek, żadne feministki tylko nie pracujące pisały, że nie dają rady psychicznie. Zresztą to żadna tajemnica, że ludzi się zwalnia, bo źle pracują.

Gość gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Rescator? Zglosiłam właśnie jeden z jego pe/dofilskich wpisów na innym wątku na policję....

27 minut temu, Gość gość napisał: I jeszcze ją zabezpiecza,oddaje firmę, zakłada konto i wpłaca kasę żeby miała oszczędności, do tego drugie na zachcianki. To jest życie X moja siostra ma ubezpieczenie za ponad 400zł miesięcznie, w razie śmierci męża kredyt hipoteczny splacony itd 👌😄

Gość Gosc
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Takie proste ćwiczenie, zatrudniam was za te same pieniądze, wasza praca 8h polega na tym że robocie co chcecie, na co macie ochotę. Możecie nawet stawiać pasjansa w domu. Nie lepiej niż praca? 

A gdzie w tym wszystkim wasza złota opieka nad dzieckiem, lepsza jakościowo niż przez obcą kobietę. Dbanie niby o dom. Nie zawsze sie ma ochote podłogi myć czy bawić klockami z dzieckiem, więc coś sie to kupy nie trzyma, a być w domu dla samego bycia i dla przyjemności własnej i stawiania pasjansów to tego to nawet mąż nie łyknie i nie sądzę abyście jemu tak to przedstawiały to tak delikatnie mówiąc.

Gość gość

A ja się właśnie bzykam z takim biznesmenem, swoją żonę traktuje jak popychadło i mówi o niej wieśniara, żałuje że się z nią ożenił. Baba całe życie w domu z dziećmi siedzi, wygląda jak kocmołuch. Jeszcze trochę go urobię i od niej odejdzie.

Gość Gość
34 minuty temu, Gość gosc napisał:

A uprawiasz z nim seks zawsze wtedy kiedy on chce czy tylko wtedy gdy oboje macie na to ochotę?

A g... cię to obchodzi, prostaku. Nie twoja sprawa czyjeś życie seksualne i g... ma to do tematu.

Gość Gość
21 minut temu, brokentiger87 napisał:

uwielbiam jak feministki poniżają kobiety i określają je jako mniej inteligentne, a same drą cipkę z rozpaczy, że mężczyźni to robią 😄 wychodzi fajnie ten cały szkaradny ryj i hipokryzja waszego lesbijskiego ruchu

Nie mniej inteligentne, co po porostu mniej ogarnięte/zaradne. Czy właśnie leniwe. Inteligencja a zaradnośc to dwie różne kwestie. Czytaj ze zrozumieniem piewczynio patriarchatu.

Najadlem się tym łososiem na śniadanie aż jestem zdziwiony że tyle trzyma 😮 ale trzeba iść robić obiad 😞

• Thanks 1

31 minut temu, brokentiger87 napisał: też tak myślę, nie lubię jak ktoś się pod nas podszywa X 😘

Gość Justynka 2 urwisy
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

ok fajnie niech każdy robi jak uważa. 

ale nikt mi nie wmowi że mając dorosłe dzieci to   jest normalne żeby dorosła baba nie chciała coś swojego zarobić. Nauczyć się czegoś, rozwijając pasję, zdolności a potem na tym zarobić. Nawet żony milionerów maja jakaś rolę życiową , zostają modelami , trenerami , itp i zarabiają na tym kokosy.  

madki które mają już dorosłe dzieci (albo wyrośnięte) i nie idą do pracy to toksyczne matki, dla mnie taki wyrośnięty to jakieś powiedzmy 11-13 lat, takie dziecko to już nie malutkie dziecko które trzeba podcierać, tylko samodzielny człowiek. One po prostu zawsze widzą w dzieciach nieudaczników i niemowlaków, one wiedzą lepiej, one nie zostawią nastolatków w domu bo jeszcze somsiadka pomyśli że jest złą madką. I taka mamuśka do 50 może truć dupę swoim potomkom, bo pozniej do pracy nie pójdzie.

12 minut temu, Gość Justynka 2 urwisy napisał:

madki które mają już dorosłe dzieci (albo wyrośnięte) i nie idą do pracy to toksyczne matki, dla mnie taki wyrośnięty to jakieś powiedzmy 11-13 lat, takie dziecko to już nie malutkie dziecko które trzeba podcierać, tylko samodzielny człowiek. One po prostu zawsze widzą w dzieciach nieudaczników i niemowlaków, one wiedzą lepiej, one nie zostawią nastolatków w domu bo jeszcze somsiadka pomyśli że jest złą madką. I taka mamuśka do 50 może truć dupę swoim potomkom, bo pozniej do pracy nie pójdzie.

Matki które mają wyrośnięte dzieci nie ida do pracy bo tym bardziej tego nie potrzebują. Mniejsze wydatki, większe oszczędności, pewnie także większe zarobki męża. Można pozyc, pojeździć z mężem po świecie, a nie ładować się w robotę, bo Wasia traktorzystka tak robiła.

1 godzinę temu, brokentiger87 napisał:

uwielbiam jak feministki poniżają kobiety i określają je jako mniej inteligentne, a same drą cipkę z rozpaczy, że mężczyźni to robią 😄 wychodzi fajnie ten cały szkaradny ryj i hipokryzja waszego lesbijskiego ruchu

Nie wiem co feministki Ci zrobily że tak ciągle o nich wspominasz... 

Nie bądź wredota : )

Gość Gość

Autorko, co Ciebie obchodzi los obcych bab i ich mężów? Ja wyznaję taką zasadę, dopóki ktoś do mnie po pieniądze nie przychodzi, nie wpie/przam się w jego wybory. Może sobie być panią bizneswoman, może sprzątać a może nic nie robić. Jak się spotykam z ludźmi, znajomymi, rodziną to z grzeczności zapytam o to co w życiu robi, ale nie komentuję, nie podsumowuję, nie "dobrze radzę" co powinien bo to nie mój interes. Najczęściej po uzyskaniu informacji zmieniam temat na inny, ciekawszy niż praca i wykształcenie i mniej natrętny dla rozmówcy, bo nie każdy lubi o tym rozmawiać. Nie analizuję co kto wśrd znanych mi osób robi, ile pracował, nie pracował i z czego żyje. Tobie też polecam. 

Gość gość

Co wy z tym rozwijaniem ? Od kiedy to każda praca musi rozwijać. ?

Czy panie która w ośrodku  zmienia chorym pieluchy rozwija  sie ? Nie aleee wykonuje bardzo prace która jest 1000000 razy ważniejsza dla ludzi niz kura  domowa która jedynie stoi  przy garach i biega z mopem . 

Gość gosc
46 minut temu, Rescator555 napisał:

Matki które mają wyrośnięte dzieci nie ida do pracy bo tym bardziej tego nie potrzebują. Mniejsze wydatki, większe oszczędności, pewnie także większe zarobki męża. Można pozyc, pojeździć z mężem po świecie, a nie ładować się w robotę, bo Wasia traktorzystka tak robiła.

hahahaha. Mniejsze wydatki na wyrosniete (nieusamodzielnione) dzieci :-D Widac, ze nigdy dzieci nie miałeś.

Gość Gość

Nie życzę wam tego, ale gdybyście doświadczyły prawdziwych problemów w życiu, np. chorób w bliskiej rodzinie, śmierci, to zrozumiałybyście ile te wasze rozkminy na temat cudzej pracy nie nie pracy są warte. 

20 minut temu, Gość Gość napisał:  to z grzeczności zapytam o to co w życiu robi,  X według mnie to niegrzeczne pytać się kogoś czy pracuje 😔

Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Rescator? Zglosiłam właśnie jeden z jego pe/dofilskich wpisów na innym wątku na policję....

No. Administracja już wpis usuneła. Zobaczymy co zrobi policja.

Gość AHASDD
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ale wiecie, to fakt że nie trzeba pracować 8h by być jak inni itd... Ale jak sie zakłada rodzinę i siedzi w domu, nic nie zarabia (można przecież inaczej pracować, okazjonalnie, dorywczo, można liczyć towar, zbierać puszki, można udzielać się artystycznie itd itd itd...) ja też nie lubię pracy na etacie ale nie wyobrażam sobie nic nie robić i liczyć na męża a jak madka nic nie znosi do domu tylko chce siedzieć 24h i mieć dzieci to sorry ale krzywdę robi i rodzinie (bo mąż musi się napracować więcej a ona tylko korzysta jak pasożyt) albo i sobie bo bierność zawsze zle wplywa - nie trzeba przecież pracować na etacie ale człowiek chce być potrzebny komuś innemu niż tylko dzieciom, więc taka bierność wpływa na samoocenę. Nawet jeśli ta kobieta wyjdzie do koleżanki, udzieli się wolontaryjnie i coś da w środowisku innym niż rodzina to się trochę odtruje i nie będzie wylewać jadu na dzieci. Dzieci sobie dadzą radę, inaczej rosną nieudacznicy i psychopaci.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.