Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwykły średniak

Dla młodych dziewczyn własne mieszkanie i średnia krajowa u faceta to mało

Polecane posty

Gość Pani prawda

Wszystkich inceli powinno się profilaktycznie zalać betonem, z powodu nadgnilej larwy w gaciach i skislej spermy uciskającej istotę szara mogą być niebezpieczni dla otoczenia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Dziewczyna, która pracuje w biurze zarabia maks. 3 tysiące to ma dobre stanowisko i dla mnie, co jednak ma kilkaset złotych więcej i własne mieszkanie to partnerka o zbyt wysokim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafefanka

Tak. Szukaj takiej która zarabia ok 30% mniej niż ty i wynajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Mam się brać za takie bez studiów? Przecież to brzmi jak poddanie się i desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafefanka

Zawsze możesz do końca życia walić konia. Lub korzystać z prostytutek 😂

twoj wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Zwykły średniak napisał:

Mam się brać za takie bez studiów? Przecież to brzmi jak poddanie się i desperacja.

A jak wyglądasz ,ile masz wzrostu, masz ładna twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

skąd jesteś chłopaku? możemy wyjść na miasto i zapewniam, że coś wyrwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Kaferanka, skoro dla Ciebie dobry związek to taki w którym się zagryza zęby, to chyba nie mamy o czym gadać. Nie dla mnie laska, która disco polo słucha.

Cała firma by miała ze mnie ubaw, że sobie wziąłem nieokrzesaną, prostą dziewuszkę, z gorszego świata. To trąci desperacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
10 minut temu, Gość Zwykły średniak napisał:

Kaferanka, skoro dla Ciebie dobry związek to taki w którym się zagryza zęby, to chyba nie mamy o czym gadać. Nie dla mnie laska, która disco polo słucha.

Cała firma by miała ze mnie ubaw, że sobie wziąłem nieokrzesaną, prostą dziewuszkę, z gorszego świata. To trąci desperacją.

No w związku trzeba czasem zagryźć żeby i iść na kompromis. Nie wiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Związek z rozsądku, z desperacji, to tylko męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
4 minuty temu, Gość Zwykły średniak napisał:

Związek z rozsądku, z desperacji, to tylko męczarnia.

Ja wygladasz?Nie napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

czytam Twoje odpowiedzi na podpowiedzi przychylnych Ci ludzi zwykły średniaku i nie ma dla Ciebie ratunku. musisz się czymś przeczyścić, bo jesteś zbyt zgorzkniały, by móc cieszyć się życiem. nie zasługujesz na związek, bo tylko być skrzywdził dziewczynę sącząc jej do serca gorycz, która Cię przepełnia.  Im wcześniej do tego dojdziesz, tym szybciej się odbijesz i ruszysz w dobrym kierunku. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac. Ale wypowiem sie co do tematu.

Chlopie nie placz, kobieta (jesli soba oczywiscie cos reprezentujesz), zostawi dla ciebie wszystko. Stabilizacje tez. 

Co za ...yczne podejscie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły średniak

Przychylni mi ludzie każą się wiązać z jakąś totalnie prostą dziewuszką i być wiecznie nieszczęśliwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex
3 minuty temu, Gość Zwykły średniak napisał:

Przychylni mi ludzie każą się wiązać z jakąś totalnie prostą dziewuszką i być wiecznie nieszczęśliwym?

Robisz się na osobę inteligentną, a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Projekcje są dobre, ale pod warunkiem, że właśnie angażujesz się w teatrzyk kukiełkowy dla Twojego kochanego dziecka. W innym wypadku nie.

Wierzę, że nie jesteś ostatnim przegrywem, dlatego doradziłem Ci, jakbyś był normalnym facetem, który przechodzi przez trudną sytuację, ale wie, że po nocy będzie dzień. Mogłem się pomylić, cóż, w takiej sytuacji pozostaje Ci pogodzić się tym, że żółć zatruła Ci szare komórki i nic już z tym nie zrobisz. Dobra wiadomość - wszystko zależy od Ciebie (a nie od innych, ani w życiu, ani na tym portalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
8 godzin temu, blednygosc napisał:

Chlopie nie placz, kobieta (jesli soba oczywiscie cos reprezentujesz), zostawi dla ciebie wszystko. Stabilizacje tez. 

Prawda, pod warunkiem, że coś sobą reprezentujesz = jesteś przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
9 godzin temu, Gość alex napisał:

skąd jesteś chłopaku? możemy wyjść na miasto i zapewniam, że coś wyrwiesz

Chciałbym, żeby tak ze mną ktoś gdzieś wyszedł... Ale nawet znajomych nie mam, ludzie w ogóle nie chcą ze mną rozmawiać, mimo że inicjuję kontakt, jestem kulturalny, uprzejmy, pomocny, mam pasje i poczucie humoru. Nic to nie daje, jestem odrzucany od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, wygląd jest ultra

ważny u faceta. Żeby kasa zrekompensowała średni wygląd, to musi być bardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×