Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gosc
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakieś argumenty, przykłady, które to potwierdzą? XD

Brak mózgu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po filmiku, w którym Friz powiedział, że Marta gwiazdorzy pojawiła się masa komentarzy, że nie Marta tylko Wera. Zgadzam się, że Wera robi z siebie gwiazdę, robi szum wokół siebie. Ale zaczęłam się lekko przyglądać. Czy mi się wydaje czy Marta lekko zaczyna się upodabniać do Weroniki? Włączyłam jej nowy filmik i jakoś niemile się zaskoczyłam. Przywitała się: Ja jestem Marta (Wera każdy film zaczyna słowami ja jestem Weronika). Założyła spodnie ze sklepu Wery. Pofarbowała włosy na fioletowo. I te sztuczne rzęsy. Na końcu zamówili z chłopakiem pizze. Ona nawija do kamery, a obok siedzi dokładnie taki jak zawsze, lekko przymulony Mixer. Wiem, że to jej filmik i widzowie oczekują energii, dynamizmu. Może się doszukuje czegoś czego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Po filmiku, w którym Friz powiedział, że Marta gwiazdorzy pojawiła się masa komentarzy, że nie Marta tylko Wera. Zgadzam się, że Wera robi z siebie gwiazdę, robi szum wokół siebie. Ale zaczęłam się lekko przyglądać. Czy mi się wydaje czy Marta lekko zaczyna się upodabniać do Weroniki? Włączyłam jej nowy filmik i jakoś niemile się zaskoczyłam. Przywitała się: Ja jestem Marta (Wera każdy film zaczyna słowami ja jestem Weronika). Założyła spodnie ze sklepu Wery. Pofarbowała włosy na fioletowo. I te sztuczne rzęsy. Na końcu zamówili z chłopakiem pizze. Ona nawija do kamery, a obok siedzi dokładnie taki jak zawsze, lekko przymulony Mixer. Wiem, że to jej filmik i widzowie oczekują energii, dynamizmu. Może się doszukuje czegoś czego nie ma...

Pewnie Ci się wydaje... nie sadze ze chciałaby się do niej upodabniać. Wiesz, przed kamerami wszyscy się tam kochają ale pewnie każdy i tak myśli swoje. Mam nadzieje ze Marta ma swój rozum. Moim zdaniem niech się nie zmienia bo jest naprawd super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossssc

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ona jest normalnym i myślącym człowiekiem? Bo jak tak patrzę na nią i jak jest ubrana to mam wątpliwości co do tego. Zero stopni na dworzu a na w spódniczce że pół tyłka jej widać, bez szalika i wiosennym płaszczu. Taka znawczyni mody a nie wie że mamy zimę a nie lato 🤦 komu ona chce tym zaipomonować? Nawet dz*wki się lepiej ubierają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czy ona jest normalnym i myślącym człowiekiem? Bo jak tak patrzę na nią i jak jest ubrana to mam wątpliwości co do tego. Zero stopni na dworzu a na w spódniczce że pół tyłka jej widać, bez szalika i wiosennym płaszczu. Taka znawczyni mody a nie wie że mamy zimę a nie lato 🤦 komu ona chce tym zaipomonować? Nawet dz*wki się lepiej ubierają 

A potem się widzi takie dzieciaki, które się nią zainspirowały i w tajemnicy przed mamą chowają czapki i szaliki do plecaków. Bo przecież najważniejsze, żeby dobrze wyglądać, a nie żeby było ciepło :D.

To jej Q&A na insta...masakra. Jej sposób wypowiedzi taki sam jak na yt, jak nie gorzej. Nic ciekawego nie ma do powiedzenia, ani do zaoferowania, a ma się za jakąś księżniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A potem się widzi takie dzieciaki, które się nią zainspirowały i w tajemnicy przed mamą chowają czapki i szaliki do plecaków. Bo przecież najważniejsze, żeby dobrze wyglądać, a nie żeby było ciepło :D.

Czapkę i szalik to się chowało w tajemnicy przed mamą do plecaków na długo przed era juciuberów 😉 A ona pewnie tak sie ubiera bo jeżdzi samochodem to jej ciepło, zwłaszcza ze ogólnie jak na zimę to zimo nie jest a ile to przejść kilka metrów z parkingu do sklepu czy domu? 😉 Fanki popylają autobusem to co innego 😉 Ale to same muszą ogarnać, że ich idolka nie korzysta z komunikacji miejskiej toteż moze swobodniej się ubrać 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjj

Ja werke lubie. Nie wiem czego się jej czepiacie... bardzo fajna miła osoba, wrażliwa to widać. Nikomu krzywdy nie robi a uwagi co do wyglądu... wyglada ślicznie, jest zadbana ładnie się ubiera , chyba tylko zazdrosne baby piszą te wszystkie rzeczy ze ona wyglada zle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Jjjj napisał:

Ja werke lubie. Nie wiem czego się jej czepiacie... bardzo fajna miła osoba, wrażliwa to widać. Nikomu krzywdy nie robi a uwagi co do wyglądu... wyglada ślicznie, jest zadbana ładnie się ubiera , chyba tylko zazdrosne baby piszą te wszystkie rzeczy ze ona wyglada zle. Czyli 

Czyli musi się podobać każdemu? Bez wyjątku bo inaczej jej zazdrosny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Myślę że jeszcze trochę kasy nabija w tym domu ekipy. Po tem zacznie się to sypać bo będą po kolei odchodzić z czasem będą jak tykajaca bomba nie wytrzymają presji i każdy pójdzie w swoją stronę między czasie zrobi się D,, drama,, jeszcze kaski utluka i jakoś to będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Friz inwestuje w różne rzeczy. Kupił mieszkanie w którym pewnie zamieszka z Wera. Ma już tyle kasy, że nawet jak już to się skończy to i tak będzie bogaty. Jak go stać na lamborghini to już się milionów dorobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***
3 godziny temu, Gość Jjjj napisał:

Ja werke lubie. Nie wiem czego się jej czepiacie... bardzo fajna miła osoba, wrażliwa to widać. Nikomu krzywdy nie robi a uwagi co do wyglądu... wyglada ślicznie, jest zadbana ładnie się ubiera , chyba tylko zazdrosne baby piszą te wszystkie rzeczy ze ona wyglada zle. 

Dlaczego za każdym razem gdy ktoś mówi co mu się nie podoba w danej osobie to już od razu jest gadnina że się czegoś zazdrości?

Czego mamy jej zazdrościć? Popularności? Wybiła się na Frizie, założyła kanał dzięki niemu. Nie osiągnęła by tego gdyby nie on. Sklepu? To również pewnym stopniu jego zasługa. Żeby założyć własny interes trzeba mieć pieniądze skąd miała je wziąć dwa lata temu Weronika, zwykła studentka nie wyróżniająca się niczym od innych. Zarobiła na YouTubie. Wyglądu? Jak się komuś podobają różowe włosy, sztuczne rzęsy, brwi, usta i co tam jeszcze ona sobie robi to proszę bardzo. 

Studenka prawa która co chwilę mówi "superancko", "sztos" itp. Która momentami zachowuje się jak dwunastolatka. Jaki ona przykład daje swoim widzkom? Pół roku później od założenia kanału ona już potrzebuje menadżera i asystentki która nosi za nią torebkę. Co sobie pomyślą te dzieci które ją oglądają? 

Ładna to ona była, teraz tylko się oszpeca. Na jej pierwszym filmie naprawdę miło się ją oglądało, miła, fajna, naturalna dziewczyna. A teraz to ma się tylko ochotę powiedzieć "dno i wodorosty".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.01.2020 o 21:07, Gość Gość napisał:

Po filmiku, w którym Friz powiedział, że Marta gwiazdorzy pojawiła się masa komentarzy, że nie Marta tylko Wera. Zgadzam się, że Wera robi z siebie gwiazdę, robi szum wokół siebie. Ale zaczęłam się lekko przyglądać. Czy mi się wydaje czy Marta lekko zaczyna się upodabniać do Weroniki? Włączyłam jej nowy filmik i jakoś niemile się zaskoczyłam. Przywitała się: Ja jestem Marta (Wera każdy film zaczyna słowami ja jestem Weronika). Założyła spodnie ze sklepu Wery. Pofarbowała włosy na fioletowo. I te sztuczne rzęsy. Na końcu zamówili z chłopakiem pizze. Ona nawija do kamery, a obok siedzi dokładnie taki jak zawsze, lekko przymulony Mixer. Wiem, że to jej filmik i widzowie oczekują energii, dynamizmu. Może się doszukuje czegoś czego nie ma...

To prędzej Weronika chce, żeby Marta się do niej upodobniła. Na swoim IG Story na siłę już widać, że wciska jej te ciuchy ze sklepu i jeszcze mówi, że kolor Marty to zdecydowanie pomarańczowy, gdzie Marta sama mówiła, że nie przepada za tym kolorem XD 
A włosy pofarbowała ze względu na filmik i jest to raczej jakaś szamponetka niż prawdziwa farba. Nie bronię Marty, ale widać, że to mega spokojna dziewczyna, która nie ma takiego parcia na szkło.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Friz spoko chłopak, widać ze ogarnięty i ma łeb na karku. Nie dostał w głowę od popularności i pieniędzy i to jest ważne. Z drugiej strony nie rozumiem ludzi którzy piszą ze wersow poleciała na jego kasę 😕 słabe.. widać ze się kochają 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fify
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Friz spoko chłopak, widać ze ogarnięty i ma łeb na karku. Nie dostał w głowę od popularności i pieniędzy i to jest ważne. Z drugiej strony nie rozumiem ludzi którzy piszą ze wersow poleciała na jego kasę 😕 słabe.. widać ze się kochają 🙂 

Czy ja wiem. Przypomnę ci tylko, że jeszcze jak był z Kingą to wykorzystywał ją w swoich filmach bo wiedział że będzie więcej wyświetleń niż jak sam nagrywał. Już każdy zapomniał jakie były komentarze pod filmami z Kingą, że on specjalnie z nią nagrywa tylko dla kasy, bo wie że dużo ludzi kliknie jak zabaczy Kingę na miniaturce. Ile to było takich filmów? Ewidentnie wykorzystywał walory Kingi w swoich celach więc jednak taki spoko to on jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Fify napisał:

Czy ja wiem. Przypomnę ci tylko, że jeszcze jak był z Kingą to wykorzystywał ją w swoich filmach bo wiedział że będzie więcej wyświetleń niż jak sam nagrywał. Już każdy zapomniał jakie były komentarze pod filmami z Kingą, że on specjalnie z nią nagrywa tylko dla kasy, bo wie że dużo ludzi kliknie jak zabaczy Kingę na miniaturce. Ile to było takich filmów? Ewidentnie wykorzystywał walory Kingi w swoich celach więc jednak taki spoko to on jest. 

Masz rację, że wykorzystywał jej walory dla klikalności. Pamiętam basen kisielu i Kingę w stroju w tym basenie. Jak ją gdzieś zabierał to była randka z kamerą. Trochę niefajnie, że facet robi ci niespodziankę tylko po to żeby mieć materiał o tytule: zrobiłem niespodziankę mojej dziewczynie. Prezent na urodziny też żeby nagrać filmik. Zajrzałam właśnie na jego kanał i te filmiki zniknęły. Jedyny dotyczący Kingi to ten z wyjaśnieniami. A całkiem niedawno oglądałam filmik Karola z Kingą, Martą i Mixerem. Nawet zniknęły te wszystkie filmiki z pokemonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakie walory ona miała zeby z niej taka gwiazdę robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Po prostu do Karola wróciła karma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Po prostu do Karola wróciła karma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jakie walory ona miała zeby z niej taka gwiazdę robić?

Ogólnie chodzi o to, że dziewczyna na miniaturce przyciąga uwagę. Szczególnie jak ma na sobie bikini, koszulkę z dekoltem, ręcznik, rozbiera się itd. Takie miniaturki powodują większą klikalność. Dziewczyna w basenie kisielu przyciągnie większą uwagę niż chłopak w takiej sytuacji. Friz o tym doskonale wie i mimo, że wszystko z Kingą zniknęło, to na jego kanele można znaleźć kilka podobnych filmików: basen z taśmy (na miniaturce mokra dziewczyna w ...ence, w tym basenie), spełniłem marzenie mojej dziewczyny (Wera stoi tyłem w bikini), puść to challenge (Wera w samym ręczniku).

Moim zdaniem słabe jest przyciąganie widza na swoją dziewczynę w bikini, albo ręczniku który musi puścić. Ale takie miniaturki się klikają i od dawna podobne robią Abstra, albo Danny. Teraz twórcy przyciągają hazardem kołami fortuny czy wygrywaniem pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Karol pewnie zaślepiony a to fajny facet sZkoda go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Właśnie włączyłam nowy film Friza o śledzeniu Wery. Mówi, że ona za minutę jedzie do maka żeby coś tam nagrać. Czekają pod makiem na nią, ona ciągle w domu. Jak w końcu podjechała to siedziała w aucie pół godziny "pewnie się maluje". W maku godzinę jakieś fotki, story. Potem filmik z zakupami z frizem. Wracają do domu. Friz, że wybrał ten dzień bo ostatnio Wera tylko jeden filmik nagra i więcej nic nie robi, a tego dnia miała nagrać dwa filmy. Przecież ona często mówi, że nie ma czasu np jeść, tyle pracowała. No cóż nie dziwię, że brak czasu się jak wychodzenie z domu to godzina, wyjście z samochodu pół godziny.

W każdym razie friz i jego koledzy oczywiście jadąc po mieście priorytetem kierowcy jest sprawdzać telefon, lokalizacje Wery, wiadomości. Super przykład dają swoim widzom... Co trzeba mieć w głowie, żeby promować korzystanie z telefonu podczas jazdy. Jak obok siedzi kamerzysta to on nie może sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Właśnie włączyłam nowy film Friza o śledzeniu Wery. Mówi, że ona za minutę jedzie do maka żeby coś tam nagrać. Czekają pod makiem na nią, ona ciągle w domu. Jak w końcu podjechała to siedziała w aucie pół godziny "pewnie się maluje". W maku godzinę jakieś fotki, story. Potem filmik z zakupami z frizem. Wracają do domu. Friz, że wybrał ten dzień bo ostatnio Wera tylko jeden filmik nagra i więcej nic nie robi, a tego dnia miała nagrać dwa filmy. Przecież ona często mówi, że nie ma czasu np jeść, tyle pracowała. No cóż nie dziwię, że brak czasu się jak wychodzenie z domu to godzina, wyjście z samochodu pół godziny.

W każdym razie friz i jego koledzy oczywiście jadąc po mieście priorytetem kierowcy jest sprawdzać telefon, lokalizacje Wery, wiadomości. Super przykład dają swoim widzom... Co trzeba mieć w głowie, żeby promować korzystanie z telefonu podczas jazdy. Jak obok siedzi kamerzysta to on nie może sprawdzić?

To był hit z tym że werka przez cały dzień nagra tylko jeden film. A taka zapracowana, jak widać to co mówi całkiem odbiega od rzeczywistości. Próbuje wykreować sobie swój własny światek xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

To był hit z tym że werka przez cały dzień nagra tylko jeden film. A taka zapracowana, jak widać to co mówi całkiem odbiega od rzeczywistości. Próbuje wykreować sobie swój własny światek xdd

Rzeczywiście, nagrać stories dla Maka o papierowych słomkach to była mega męcząca praca 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weroniczka szuka kolejnych osób do swojego „teamu” do pracy xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Weroniczka szuka kolejnych osób do swojego „teamu” do pracy xD 

Skąd info? Jeśli ktoś do zamówień i pakowania paczek to rozumiem, bo to jednak trochę czasu zajmuje. A jej asystentka robi coś więcej oprócz przynoszenia posiłków i trzymania torebki?
Swoją drogą ile oni mają operatorów? Wiem, że jeden biega za Weroniką, jeden za Frizem. Pamiętam, że Marta nagrywała jakiś film (chyba odtwarzanie dnia sima) i mówiła, że ciężko coś takiego zorganizować bo operatorzy ciągle gdzieś indziej potrzebni. Nie wiem jak inni youtuberzy sobie radzą bez kamerzystów, już nie te czasy że vlog z ręki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Skąd info? Jeśli ktoś do zamówień i pakowania paczek to rozumiem, bo to jednak trochę czasu zajmuje. A jej asystentka robi coś więcej oprócz przynoszenia posiłków i trzymania torebki?
Swoją drogą ile oni mają operatorów? Wiem, że jeden biega za Weroniką, jeden za Frizem. Pamiętam, że Marta nagrywała jakiś film (chyba odtwarzanie dnia sima) i mówiła, że ciężko coś takiego zorganizować bo operatorzy ciągle gdzieś indziej potrzebni. Nie wiem jak inni youtuberzy sobie radzą bez kamerzystów, już nie te czasy że vlog z ręki 😄

Jej instastory. Szuka kolejnych asystentów, grafików i menadżera 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyżby aktualny menager juz kończy współpracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×