Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Niko napisał:

Szkoda tylko że Weronika i tak tego nie czyta. 

Dopóki ma więcej łapek w górę, niż w dół to pewnie się nie przejmuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem po co nagrywać filmik o kupnie torebki. I podkreślanie jaka to droga torebka. Ma kasę, podoba jej się niech kupuje. Ale po co nagrywac o tym film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
47 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem po co nagrywać filmik o kupnie torebki. I podkreślanie jaka to droga torebka. Ma kasę, podoba jej się niech kupuje. Ale po co nagrywac o tym film?

Bo pierwsze musiała się pochwalić przed swoimi widzami a po drugie pewnie nie miała pomysłu na film a coś nagrywać musi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /*/
2 godziny temu, Gość Klaudia napisał:

Bo pierwsze musiała się pochwalić przed swoimi widzami a po drugie pewnie nie miała pomysłu na film a coś nagrywać musi. 

To już lepiej żeby filmu w ogóle nie było jeśli ma takie coś nagrywać. Pomysł by się jakiś znalazł ale musi pokazać co to ona nie kupiła i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqq
48 minut temu, Gość /*/ napisał:

To już lepiej żeby filmu w ogóle nie było jeśli ma takie coś nagrywać. Pomysł by się jakiś znalazł ale musi pokazać co to ona nie kupiła i za ile.

Ona nie myśli w takich kategoriach przecież każdy jej film robi sporo wyświetlenia więc ma z tego kase. A że akurat se kupiła torebke to stwierdziła że swietnym pomysłem bedzie chwalenie się nią na yt. Przecież to już sodowka jej do glowy uderzyla to co się dziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

obejrzalam wyrywkowo kilka odcinkow Werki sprzed prawie roku... ale ona sie zmienila. Byla taka sliczna i naturalna 😮 teraz tez jest bardzo ładna ale przed metamorfozą wlosow i ust wygladala o niebo lepiej. Mlodziej i bardziej świeżo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

obejrzalam wyrywkowo kilka odcinkow Werki sprzed prawie roku... ale ona sie zmienila. Byla taka sliczna i naturalna 😮 teraz tez jest bardzo ładna ale przed metamorfozą wlosow i ust wygladala o niebo lepiej. Mlodziej i bardziej świeżo 🙂

cały czas wygląda świeżo i olśniewająco! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

cały czas wygląda świeżo i olśniewająco! 

Ona świeżo? Niby gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezar

Różowa pościel? Serio? Z przykrością muszę stwierdzić że ten różowy to zjada jej ostatnie resztki rozumu i ogłupia. Niedługo się okaże że jej kilkuletnie fanki są od niej mądrzejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Cezar napisał:

Różowa pościel? Serio? Z przykrością muszę stwierdzić że ten różowy to zjada jej ostatnie resztki rozumu i ogłupia. Niedługo się okaże że jej kilkuletnie fanki są od niej mądrzejsze. 

Najgorsze jest to jaki ona daje przykład daje tym swoich fanom xddd im mniej masz na ciele tym lepiej, sztuczność nazywa naturalnością, KOZACKO, EWIDENTNIE, KOSMICKO, różowy, wszystko to osiągnęła „sama”, błąd za błędem, nieodpowiedzialne zachowanie, nagrywanie instastory jadąc na hulajnodze, lub co gorsza autem. No faktycznie „super z niej babka”, taka nie za mądra 😉 ten Friz również z resztą nie lepszy, dla wyświetleń by chyba zrobił wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Najgorsze jest to jaki ona daje przykład daje tym swoich fanom xddd im mniej masz na ciele tym lepiej, sztuczność nazywa naturalnością, KOZACKO, EWIDENTNIE, KOSMICKO, różowy, wszystko to osiągnęła „sama”, błąd za błędem, nieodpowiedzialne zachowanie, nagrywanie instastory jadąc na hulajnodze, lub co gorsza autem. No faktycznie „super z niej babka”, taka nie za mądra 😉 ten Friz również z resztą nie lepszy, dla wyświetleń by chyba zrobił wszystko. 

Widać było to w filmie gdzie razili się prądem czy psikali się gazem pieprzowym w twarz. Nie wiem dla kogo to jest zabawne, chyba tylko dzieci w wieku 10 lat mają z oglądania tego rozrywkę. A Wersow to troszkę zakłamana jest z tą 'naturalnością' swoją. Jeżeli chce mieć powiększone usta jej sprawa ale po co nawija, że lubi naturalność skoro każdy widzi zupełnie co innego. I też nie rozumiem czemu pokazuje na swoim kanale tak wyzywające stylizacje. Może i to ładne jest, nie mnie to oceniać, ale przecież jej widownia to nawet staników nie nosi a ta pokazuje wydekoltowane ...enki z wyciętymi plecami xdd ewidentnie laska nie ogarnia jaki ma kontent na swoim kanale. Raz wstawia filmy dla dzieci a raz dla starszej widowni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Uwielbiam Martę z ich ekipy, fajna, szczera naturalna dziewczyna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Uwielbiam Martę z ich ekipy, fajna, szczera naturalna dziewczyna 🙂

W najnowszym filmie, Frizoluszek i WerSow twierdzą, że to Marta  najbardziej gwiazdorzy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaja
38 minut temu, Gość Zeus napisał:

W najnowszym filmie, Frizoluszek i WerSow twierdzą, że to Marta  najbardziej gwiazdorzy 🙂 

Bo Friz bał się powiedzieć, że to jego dziewczyna gwiazdorzy, więc wolał powiedzieć, że to Marcie odp***ił fejm 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhh
12 minut temu, Gość Jakaja napisał:

Bo Friz bał się powiedzieć, że to jego dziewczyna gwiazdorzy, więc wolał powiedzieć, że to Marcie odp***ił fejm 😄

Jak Friz później tłumaczył czemu Marta niby gwiazdorzy, to po minach Krzycha, Majka i Mixera widać takie zażenowanie. A Weronisia jak zawsze twarz nieskalana intelektem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Zeus napisał:

W najnowszym filmie, Frizoluszek i WerSow twierdzą, że to Marta  najbardziej gwiazdorzy 🙂 

I większość negatywnych komentarzy z tego powodu. Ludzie piszą, że Friz nie jest szczery, ma spojrzeć na swoją dziewczynę, że stracili szacunek do niego. Ciekawe czy komentarze zostaną. Marta była na filmikach jak Karol był jeszcze z Kingą. Od tego czasu jakoś bardzo się nie zmieniła. Za nią nikt nie musi nosić torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

I większość negatywnych komentarzy z tego powodu. Ludzie piszą, że Friz nie jest szczery, ma spojrzeć na swoją dziewczynę, że stracili szacunek do niego. Ciekawe czy komentarze zostaną. Marta była na filmikach jak Karol był jeszcze z Kingą. Od tego czasu jakoś bardzo się nie zmieniła. Za nią nikt nie musi nosić torebki.

Ogólnie mam wrażenie, że podczas tych wszystkich filmików to Marcie się najbardziej obrywa. Friz zawsze coś dopowie, zaczepi niby w formie żartów, ale słabo się to ogląda. Chyba się domyśla, że powoli widzowie wolą Martę, Kasie, czy Marcysię od Weroniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coca

Jak on mógł powiedzieć że to Marta najbardziej gwiazdorzy? To było po prostu zwykłe chamstwo. W tym momencie straciłam jakikolwiek szacunek do tego człowieka. I teraz właśnie wychodzi prawdziwa natura Friza. Na inne osoby potrafi powiedzieć coś złego ale oczywiście nie na Weronike bo przecież ona jest idealny. No czy to nie jest fałszywość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Coca napisał:

Jak on mógł powiedzieć że to Marta najbardziej gwiazdorzy? To było po prostu zwykłe chamstwo. W tym momencie straciłam jakikolwiek szacunek do tego człowieka. I teraz właśnie wychodzi prawdziwa natura Friza. Na inne osoby potrafi powiedzieć coś złego ale oczywiście nie na Weronike bo przecież ona jest idealny. No czy to nie jest fałszywość? 

Odnoszę wrażenie ze friz to wie ale nie zwróci jej uwagi bo boi się ze ja straci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDD
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Odnoszę wrażenie ze friz to wie ale nie zwróci jej uwagi bo boi się ze ja straci. 

No to świetny mają wtedy ten związek, jeżeli to co piszesz jest prawdą. 
Pod najnowszym filmem coraz więcej osób staje w obronie Marty, praktycznie nie ma komentarza który byłby przechylny Frizowi i odcinkowi. A Friz jak to Friz masowo usuwa komentarze (i tak to nic nie daje skoro ludziom ten filmik się nie podoba i nie popierają jego zachowania w większości).

A wypowiedź Sowy na odcinku? „Powiedzieliśmy, że gwiazdorzy i Marta już znormalniała. Hehehehhe”. 
:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Odnoszę wrażenie ze friz to wie ale nie zwróci jej uwagi bo boi się ze ja straci. 

Werka jest zaopatrzona w siebie ale chyba nie na tyle by zrywać z chłopakiem tylko dlatego, że powiedział jej uwagę odnośnie jej zachowania. Jeśli to prawda to okazuje się że Weronika jest jeszcze bardziej niedojrzała i dziecinne niz sądziłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co XD
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Ogólnie mam wrażenie, że podczas tych wszystkich filmików to Marcie się najbardziej obrywa. Friz zawsze coś dopowie, zaczepi niby w formie żartów, ale słabo się to ogląda. Chyba się domyśla, że powoli widzowie wolą Martę, Kasie, czy Marcysię od Weroniki. 

powoli? nikt z widzów, który ma swój rozum nie jest ślepo zapatrzony w napompowaną lalę, z której wylewa się kłamstwo na każdym kroku poza dziewczynkami, które uwielbiają kolor różowy i to, że 20-letnia kobieta zachowuje się jak 5-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

... jakim Friz stał się pantoflem to hit XD 
Wszyscy widzą jak zachowuje się ta jego laska, jak bardzo fałszywe i żenujące zachowanie ma, a ten i tak powie, że jest najlepsza i nie gwiazdorzy, ale oczywiście Friz jej tego nie powie, bo Weronika jest pewnie takim typem dziewczyny w związku, która musi mieć wszystko podane na tacy i jej własny chłopak nie może na nią powiedzieć złego słowa bo jeszcze z nim księżniczka zerwie.
Kinga go zdradziła, ale uważam, że mimo wszystko byli o wiele lepszą parą i czuć to było na filmikach, a na samą Kingę gdy byli jeszcze w związku nie było takiego hejtu jak na Weroniczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemo

Mam nadzieję, że niedługo największy hype na nich minie. Sama nie wiem kto jest gorszy-Friz, czy jego różowa księżniczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemo

Mam nadzieję, że niedługo największy hype na nich minie. Sama nie wiem kto jest gorszy-Friz, czy jego różowa księżniczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Zawsze mnie śmieszy ten jej wzrooookk, kiedy ktoś coś tłumaczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No takie dziwne to spojrzenie 😛 jakby nie kumala 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No takie dziwne to spojrzenie 😛 jakby nie kumala 😜 

Ja nie wiem jak ona sobie radzi na studiach i w jaki sposób zamierza zostać prawnikiem xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaja

Czytam komentarze pod filmem Friza i jaki atak na niego i Weroniczkę. Ciekawe, czy będzie taki honorowy i przeprosi Martę w jakimś filmie, czy oleje sprawę ciepłym moczem. A co do Weroniki - na początku była fajna, spokojna, wydawała się rozważna, a jak zobaczyła ile kasy zarabia Friz, od***ło jej i teraz mamy plastik is fantastik. Jak przestaną mieszkać razem w jednym domu, nie zdziwię się, jeśli Marta i Mikser przestaną brać udział w produkcjach. Może i cała Ekipa się posypie przez zachowanie Weroniki i Friza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Jakaja napisał:

Czytam komentarze pod filmem Friza i jaki atak na niego i Weroniczkę. Ciekawe, czy będzie taki honorowy i przeprosi Martę w jakimś filmie, czy oleje sprawę ciepłym moczem. A co do Weroniki - na początku była fajna, spokojna, wydawała się rozważna, a jak zobaczyła ile kasy zarabia Friz, od***ło jej i teraz mamy plastik is fantastik. Jak przestaną mieszkać razem w jednym domu, nie zdziwię się, jeśli Marta i Mikser przestaną brać udział w produkcjach. Może i cała Ekipa się posypie przez zachowanie Weroniki i Friza.

Myślę, że powoli już się zaczyna sypać, tylko przed kamerą udają, że wszystko jest ok. Dużo osób najeżdża na Team X, jaki to jest siaki i owaki, ale przecież od początku było mówione, że to jest projekt bardziej komercyjny, mający wypromować Kostere, Błońskiego, Lexy, tego Xaviera i teraz jeszcze Michała Gałę. A Ekipa? Grupa przyjaciół? Przecież Friz szukał do projektu karła, nawet pisał ogłoszenie na fb. Za wszystkim stoi Łuki, który jako manager ma pewnie najwiecej do gadania. Wystarczy trochę poobserwować niektóre reakcje poszczególnych członków ekipy podczas filmów (jak ktoś już wcześniej napisał, zażenowanie chłopaków po tym tekście Friza, jak to Marta gwiazdorzy było widoczne). Ten cały projekt jest inwestycją, dobrze skalkulowanym projektem, który jest nastawiony na zysk. 
A Weronika? Najbardziej sztuczna i za przeproszeniem tępa osoba w tym ich domu. I nie chce mi się wierzyć, że robi to specjalnie tylko na potrzeby filmów (jazda na hulajnodze i równoczesne nagrywanie instastory wtf). No i jeszcze ten jej tekst do Marty, że mówili jej wcześniej, że gwiazdorzy, ale Marta już ZNORMALNIAŁA. Co to miało znaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×