Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Weronika idzie na siłownię w makijażu, hit XD 
I nie mówię nawet o tych permanentnych brwiach czy sztucznych rzęsach, tylko perfidnie widać cienie na powiekach i szminkę. Serio?

Ona wcale nie poszła na siłownię, ubrała  się tak i mowila ze idzie tylko po to żeby zareklamować natural mojo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc
Dnia 20.01.2020 o 14:35, Gość Gość napisał:

Jej w tym „związku” chodzi tylko o fejm i wcale się z tym nie kryje. Nawet friz opowiadał kiedyś jak, gdy jeszcze nie byl znany i dopiero zaczynał na  yt, uciekała przed nim w klubie i wcale nie była nim zainteresowana. A kiedy zaczął robić większe liczby w internecie to sobie o nim przypomniała i nagle wielka milosc. 

ona po prostu wtedy nie byla gotowa na zwiazek i tyle. a wy od razu ze na fejm poleciala i kase 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość cccc napisał:

ona po prostu wtedy nie byla gotowa na zwiazek i tyle. a wy od razu ze na fejm poleciala i kase 😕

Bo niestety tak to wygląda a jej zachowanie tylko to potwierdza. Nie nasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyy
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Bo niestety tak to wygląda a jej zachowanie tylko to potwierdza. Nie nasza wina.

Może tak wyglądać ale wątpię zeby tak było... nie byliby razem tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Yyyyy napisał:

Może tak wyglądać ale wątpię zeby tak było... nie byliby razem tyle czasu

Nie wiesz do czego ludzie są zdolni, żeby osiągnąć wybrany cel ;).

Kolejny film Friza i coraz więcej komentarzy odnoszących się negatywnie do Weroniki. Coraz więcej ludzi jej EWIDENTNIE nie lubi i ich denerwuje. Ciekawe czy Wercia coś sobie przemyśli, czy dalej będzie się zachowywała jak się zachowuje. Ale wtedy oglądalność im poleci jeszcze bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ret

Z ładnej , naturalnej dziewczyny zmieniła się w pontona, jakich teraz pełno

.. i te różowe włosy

 Sodówa uderzyła do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ret

Z ładnej , naturalnej dziewczyny zmieniła się w pontona, jakich teraz pełno

.. i te różowe włosy

 Sodówa uderzyła do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiesz do czego ludzie są zdolni, żeby osiągnąć wybrany cel ;).

Kolejny film Friza i coraz więcej komentarzy odnoszących się negatywnie do Weroniki. Coraz więcej ludzi jej EWIDENTNIE nie lubi i ich denerwuje. Ciekawe czy Wercia coś sobie przemyśli, czy dalej będzie się zachowywała jak się zachowuje. Ale wtedy oglądalność im poleci jeszcze bardziej. 

Wątpię żeby cokolwiek zmienili w swoim zachowaniu. Spójrz chociażby na odcinek w którym Friz powiedział, że to Marta najbardziej gwiazdorzy z całej ekipy. Tyle negatywnych komentarzy było pod tym filmem, część zresztą została usunięta ale czy Karol odniósł się do tego albo czy przeprosił Martę za to? Pewnie nie bo po co skoro wyświetlenia się zgadzają. Podejrzewam, że takie komentarze nakrecają im tylko te wyświetlenia i lepsze zasięgi, robi się szum wokół nich, ludzie komentują i coraz więcej osób zajrzy na film. Więc po co mają cokolwiek zmieniać skoro zyskują na tym jeszcze większą popularność? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiii

Nie  no naprawdę dowalil z tą Marta już bym powiedziała że Marcyska bardziej zaczyna gwiazdorzyc niz marta masakra.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masakra co ona zrobiła z włosami tej małej. Rozumiem, że siostra też chce wyglądać jak Weronika ale bez przesady, ona ma tylko 8 lat a ta ją zaprowadziła do fryzjera który zrobił jej warkocze jakie noszą przynajmniej dwa razy starsze dziewczyny. Gdzie są jej rodzice i czemu pozwalają aby Wera zmieniała ją w taki plastik? Ewidentnie tej dziewczynie brakuje rozumu i co najgorsze jej młodsza siostra bierze z niej przykład. Strach pomyśleć co będzie za parę lat. Może jeszcze jej powiększanie ust albo sztuczne rzęsy sprezentuje na któreś urodziny 🤦🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn
46 minut temu, Gość Piiii napisał:

Nie  no naprawdę dowalil z tą Marta już bym powiedziała że Marcyska bardziej zaczyna gwiazdorzyc niz marta masakra.

 

 

dokladnie uwazam tak samo... Marta jest najskromniejsza osoba z ekipy, do tego wydaje sie taka serdeczna i po prostu miła.
Co do Wery faktycznie widac duzo negatywnych komentarzy, mozna ją lubić lub nie, ale zastanawiam się kiedy byl taki przelom, ze ludzie przestali ja lubic i pisac te negatywne komentarze? nie jestem na biezaco a ciekawi mnie to;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Piiii napisał:

Nie  no naprawdę dowalil z tą Marta już bym powiedziała że Marcyska bardziej zaczyna gwiazdorzyc niz marta masakra.

 

 

Oj tak Marcysia zaczyna pokazywać prawdziwą twarz. Taka ładna kobieta, a tak się oszpeca i staje się wyniosła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj tak Marcysia zaczyna pokazywać prawdziwą twarz. Taka ładna kobieta, a tak się oszpeca i staje się wyniosła 

Też tak myślę na filmach jest od paru miesięcy czy tygodni A już pomału zachowuje się troszkę inaczej niż na początku Marta widać jest cały czas sobą A o Werce to się już nie wypowiem nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja czekam jeszcze tydzień jak Marcysia zalozy swoj kanal i w tydzień nabija 1ml subskrypcji.... Tromba weźmie jej w leasing mercedesa w wezowa skórkę i se będą mieszkać w domu ekipy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
41 minut temu, Gość Mama napisał:

Ja czekam jeszcze tydzień jak Marcysia zalozy swoj kanal i w tydzień nabija 1ml subskrypcji.... Tromba weźmie jej w leasing mercedesa w wezowa skórkę i se będą mieszkać w domu ekipy....

To jest kwestia czasu aż ona założy swój kanał. Zastanawiam się tylko co może nagrywać, czy też pójdzie w jakieś challenge czy może stworzy bardziej własny kontent? Bo szczerze mówiąc już nudzą te filmy w stylu "jak zgadniesz coś tam to wygrywasz 2000zl". Ile jeszcze można na produkować takiego badziewa? Jeżeli ma już tworzyć na yt to wolałabym zobaczyć coś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ktoś wie co Marcysia robi? Uczy sie czy pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mama napisał:

Ja czekam jeszcze tydzień jak Marcysia zalozy swoj kanal i w tydzień nabija 1ml subskrypcji.... Tromba weźmie jej w leasing mercedesa w wezowa skórkę i se będą mieszkać w domu ekipy....

Chyba za długo sobie nie pomieszkają, kiedy kończy się projekt? Niby dom wynajęty na rok. W filmie o krokach Friz mówił, że niedługo będzie kupował mieszkanie i ogarnia rzeczy z tym związane. Więc może zaraz koniec domu ekipy. Większość ma kanały i promują się wzajemnie.

Tylko dlaczego wszystko kręci się wokół kasy i zakupów?
Friz: trafisz w kosz wygrywasz 1 tyś, zgadniesz smak 100, zgadniesz hasło 2,5 tyś, co godz daje 1 tyś najbliższej osobie, kto puści koło 500, przebijesz balon 2 tyś, wykonasz zadanie 1 tyś
Wersow: kupuje torebkę za 4,5 tyś, kupuje bratu/siostrze wszystko co dotknie, kupuje prezenty, lumpeks sieciówka
Tromba: tatuaż za 11 tyś, kupujemy coś w każdym sklepie, odkupuje zakupy od ludzi, kupuje najtańsze rzeczy z ekskluzywnych sklepów, kupuje co dotknie
Nawet u Marty i Mixera pojawiły się filmy z wygrywaniem pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamJ
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba za długo sobie nie pomieszkają, kiedy kończy się projekt? Niby dom wynajęty na rok. W filmie o krokach Friz mówił, że niedługo będzie kupował mieszkanie i ogarnia rzeczy z tym związane. Więc może zaraz koniec domu ekipy. Większość ma kanały i promują się wzajemnie.

Tylko dlaczego wszystko kręci się wokół kasy i zakupów?
Friz: trafisz w kosz wygrywasz 1 tyś, zgadniesz smak 100, zgadniesz hasło 2,5 tyś, co godz daje 1 tyś najbliższej osobie, kto puści koło 500, przebijesz balon 2 tyś, wykonasz zadanie 1 tyś
Wersow: kupuje torebkę za 4,5 tyś, kupuje bratu/siostrze wszystko co dotknie, kupuje prezenty, lumpeks sieciówka
Tromba: tatuaż za 11 tyś, kupujemy coś w każdym sklepie, odkupuje zakupy od ludzi, kupuje najtańsze rzeczy z ekskluzywnych sklepów, kupuje co dotknie
Nawet u Marty i Mixera pojawiły się filmy z wygrywaniem pieniędzy...

Bo te filmy się sprzedają i dzieciaki to oglądają. Zresztą nie potrzeba kreatywności czy pomysłowości aby wymyśleć takie filmy więc idą też na łatwiznę. Bo znacznie trudniej wymyśleć film, którego jeszcze nie było a żeby miał spore wyświetlenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosssc
Dnia 20.01.2020 o 13:52, Gość Gość napisał:

Jeżeli to prawda co piszesz, to powiedz coś więcej. Aż ciekawa jestem. 

Nie zdała matury z matmy, miała zdawke. A teraz niby prawo studiuje. Jej rodzice maja sieć sklepików osiedlowych. Chyba słyszałam ze tez ciuchlandy 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wlasnie, w filmie u Friza padly slowa, ze zalatwia jakies sprawy z kupnem czy tam wynajmem mieszkania... Ciekawe czy to bedzie nowy dom ekipy czy tez jego wlasne z Werką. Co do Marcysi, fajnie gdyby zalozyla kanal nawet odnosnie tatuazy, węży, piercingu czy cos w ten deseń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Masakra co ona zrobiła z włosami tej małej. Rozumiem, że siostra też chce wyglądać jak Weronika ale bez przesady, ona ma tylko 8 lat a ta ją zaprowadziła do fryzjera który zrobił jej warkocze jakie noszą przynajmniej dwa razy starsze dziewczyny. Gdzie są jej rodzice i czemu pozwalają aby Wera zmieniała ją w taki plastik? Ewidentnie tej dziewczynie brakuje rozumu i co najgorsze jej młodsza siostra bierze z niej przykład. Strach pomyśleć co będzie za parę lat. Może jeszcze jej powiększanie ust albo sztuczne rzęsy sprezentuje na któreś urodziny 🤦🤦

O ja cię kręcę, ale to dziecko wygląda strasznie w tych warkoczykach.. 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Oj tak Marcysia zaczyna pokazywać prawdziwą twarz. Taka ładna kobieta, a tak się oszpeca i staje się wyniosła 

11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

Te tatuaże jeszcze spoko, choć ten nowy na szyi wygląda tragicznie, jakby nosiła kołnierz ortopedyczny.. tunele w uszach... Te sztuczne usta. ... Za dużo tego, bo rzeczywiście gdyby nie to, to bardzo ładna dziewczyna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja się zdziwiłam, że ta Marcysia ma 21 lat. Myślałam, że bardziej pod 30stkę jest ok 27/28. 

I mnie najbardziej przerażają dwie sprawy - konsumpcjonizm i to, że tak lekko wydają kasę na pierdoły oraz to, że tak młode dziewczyny aż tak bardzo ingeruja w swoją urodę. i chodza na jakieś poprawki medycyny estetyczniej. Rozumiem, że kobietki po 40stce czy 50tcą chcą się odmłodzić i skorzystać czy to z kwasów czy usta podnieść a tu mamy 21-24 latki które JUZ TERAZ regularnie pompują usta, doklejają sztuczne pazury, rzęsy i oszpecają się tatuażami. Cikawe co jeszcze wstrzykują sobie w twarz a czym sie nie chwalą. muszą mieć ogromne kompleksy. 

Dziwne, młode dziewczyny są młode i nic nie powinny pompować. Ciekawe jak będą wyglądać za 10 lat jak Donatella? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ja się zdziwiłam, że ta Marcysia ma 21 lat. Myślałam, że bardziej pod 30stkę jest ok 27/28. 

I mnie najbardziej przerażają dwie sprawy - konsumpcjonizm i to, że tak lekko wydają kasę na pierdoły oraz to, że tak młode dziewczyny aż tak bardzo ingeruja w swoją urodę. i chodza na jakieś poprawki medycyny estetyczniej. Rozumiem, że kobietki po 40stce czy 50tcą chcą się odmłodzić i skorzystać czy to z kwasów czy usta podnieść a tu mamy 21-24 latki które JUZ TERAZ regularnie pompują usta, doklejają sztuczne pazury, rzęsy i oszpecają się tatuażami. Cikawe co jeszcze wstrzykują sobie w twarz a czym sie nie chwalą. muszą mieć ogromne kompleksy. 

Dziwne, młode dziewczyny są młode i nic nie powinny pompować. Ciekawe jak będą wyglądać za 10 lat jak Donatella? 😉 

no mi sie wydaje, ze oprocz ust Weronika chyba cos jeszcze poprawiala bo jej twarz tez wyglada inaczej, no chyba, ze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nielubiejej

Niedługo jej 5 minut się skończy, ekipa się rozpadnie, wtedy pocałuje Friza w d.... i koniec kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nigdy nie zrozumiem jak tacy ludzie mogą byc czyimiś idolami... z niczego nie zasłynęli przede wszystkim... nie mam do nich nic ale nie wiem co ludzie w nich widzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na spotkaniach z Weroniką same 10 latki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na spotkaniach z Weroniką same 10 latki. 

bo tylko 10 latki uważają ja za mądra, idolke, mentorkę życia 
starsze osoby maja z niej Beke albo pisza jej o konstruktywnej krytyce, której ona nie rozumie i dalej na filmach jest ta sama w...iająca ...ka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Weronika to sztosik kobitka jest mega superancka i milutka 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosv napisał:

Weronika to sztosik kobitka jest mega superancka i milutka 🙂 

Jakieś argumenty, przykłady, które to potwierdzą? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×