Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość Minimum

Czemu ona nie przymierza tych ciuchów tylko bierze i od razu kupuje? Czy ona później oddaje te ciuchy które są niedobre czy leżą bezsensownie w jej szafie? Bo skoro już łazi po tych lumpach i opisuje te ...enki, spódniczki, kurtki itd to ludzie pewnie chcieli by zobaczyć jak wyglądają te ciuchy na kimś a nie tylko na wieszaku. Gdzie w tym logika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia
Dnia 6.01.2020 o 12:13, Gość gosc napisał:

No tak:

- sztuczne rzesy

- sztuczne brwi

- sztuczne usta

I tekst, oh jestem dzisiaj bez makijazu, jeszcze nie zdazylam sie pomalowac ale niewazne lubie wam sie pokazywac w naturalnej wersji hahahahahah. Przestalaby sie w koncu osmieszac. Niech nam sie bez rzes i brwi pokaze i wtedy to gada.

W punkt ! Zaczelam ja obserwowac jakis czas temu chcac zrozumiem skad tyle fallowersów. Miła, to fakt, ale litości. To ciągłe zakłamywanie rzeczywistości mowiac kokieteryjnie, ze no makeup, gdzie 80% go ma juz na sobie. I takie oto mlode fallowerki, ktore nasluchają się jej to popadną w kompleksy, ze one tak nie wyglądają bez makijazu (te jej rzesiory 4D robią swoje - tandeta swoja drogą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananowa Truskawka
57 minut temu, Gość Olivia napisał:

W punkt ! Zaczelam ja obserwowac jakis czas temu chcac zrozumiem skad tyle fallowersów. Miła, to fakt, ale litości. To ciągłe zakłamywanie rzeczywistości mowiac kokieteryjnie, ze no makeup, gdzie 80% go ma juz na sobie. I takie oto mlode fallowerki, ktore nasluchają się jej to popadną w kompleksy, ze one tak nie wyglądają bez makijazu (te jej rzesiory 4D robią swoje - tandeta swoja drogą).

sama kiedys mowila ze nie lubi takich gestych rzes i NIGDY sobie ich nie zrobi XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Olivia napisał:

W punkt ! Zaczelam ja obserwowac jakis czas temu chcac zrozumiem skad tyle fallowersów. Miła, to fakt, ale litości. To ciągłe zakłamywanie rzeczywistości mowiac kokieteryjnie, ze no makeup, gdzie 80% go ma juz na sobie. I takie oto mlode fallowerki, ktore nasluchają się jej to popadną w kompleksy, ze one tak nie wyglądają bez makijazu (te jej rzesiory 4D robią swoje - tandeta swoja drogą).

Ale wystarczy skomentować, że rzęsy i brwi to też makijaż i zaraz naskakują fanki, że to wcale nie tapeta i Wera ma rację.

Przewijałam dzisiejszy filmik, bo normalnie całego nie da się obejrzeć przez ubogie słownictwo. Superancko boli moje uszy... Ale do rzeczy. Do Weroniki podchodzi dziewczynka z mamą. Daje jej rysunek, mama robi zdjęcie. Dziewczynka nie jest nastolatką. Ma 2 lata! (mama wspomina, że prawie 3). Dziewczynka zachęcona przez mamę wymienia członków ekipy. Wie, że chłopakiem Weroniki jest Karol. Jest jeszcze Tromba i Majk.

Serio 3 letnie dziecko zamiast bajek ogląda Weronikę w kusych ...enkach wyginającą się do kamery? Friza i jego wygrywasz 500 zł, wygrywasz 1000 zł? Ok, rozumiem family friendly, kolorowe miniaturki i kontent dla nastolatków. Ale dla nastolatków, a nie 3 letnich dzieci! Dla mnie to jest przerażające. Nie jestem w stanie zrozumieć matki, która nie widzi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale wystarczy skomentować, że rzęsy i brwi to też makijaż i zaraz naskakują fanki, że to wcale nie tapeta i Wera ma rację.

Przewijałam dzisiejszy filmik, bo normalnie całego nie da się obejrzeć przez ubogie słownictwo. Superancko boli moje uszy... Ale do rzeczy. Do Weroniki podchodzi dziewczynka z mamą. Daje jej rysunek, mama robi zdjęcie. Dziewczynka nie jest nastolatką. Ma 2 lata! (mama wspomina, że prawie 3). Dziewczynka zachęcona przez mamę wymienia członków ekipy. Wie, że chłopakiem Weroniki jest Karol. Jest jeszcze Tromba i Majk.

Serio 3 letnie dziecko zamiast bajek ogląda Weronikę w kusych ...enkach wyginającą się do kamery? Friza i jego wygrywasz 500 zł, wygrywasz 1000 zł? Ok, rozumiem family friendly, kolorowe miniaturki i kontent dla nastolatków. Ale dla nastolatków, a nie 3 letnich dzieci! Dla mnie to jest przerażające. Nie jestem w stanie zrozumieć matki, która nie widzi problemu.

I co myślisz, że takie 3 letnie dziecko zrozumie wartość pieniądza lub pseudo seksowne wyginanie się Weroniki? Poza tym, to nie jest kontent dla nastolatków, założę się, że raczej żadnego nastolatka nie bawią 20-latki zachowujące się gorzej niż dzieci, clickbaitowe tytuły i na...ie kolorowych w każdej scenie kolorowych napisów. Oni celują w dzieci, które są łatwowierne i namówią rodzica na każdą pierdołę za +100 zł z ich sklepu. Gdyby celowali w osoby dorosłe, to po co w takim razie ciuchy w rozmiarach dziecięcych na sklepie Wersow? Tylko one się wyprzedają, reszta stoi w miejscu. 
Skoro tworzą taki family friendly kontent, to jaki cel miał filmik z rzucaniem paralizatora? Friz zapomniał, że jego widownia to same dzieci, które są ślepo wpatrzone w swojego idola i tylko czekać aż któreś się porazi prądem po mordzie bo nie wie do czego to służy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

I co myślisz, że takie 3 letnie dziecko zrozumie wartość pieniądza lub pseudo seksowne wyginanie się Weroniki? Poza tym, to nie jest kontent dla nastolatków, założę się, że raczej żadnego nastolatka nie bawią 20-latki zachowujące się gorzej niż dzieci, clickbaitowe tytuły i na...ie kolorowych w każdej scenie kolorowych napisów. Oni celują w dzieci, które są łatwowierne i namówią rodzica na każdą pierdołę za +100 zł z ich sklepu. Gdyby celowali w osoby dorosłe, to po co w takim razie ciuchy w rozmiarach dziecięcych na sklepie Wersow? Tylko one się wyprzedają, reszta stoi w miejscu. 
Skoro tworzą taki family friendly kontent, to jaki cel miał filmik z rzucaniem paralizatora? Friz zapomniał, że jego widownia to same dzieci, które są ślepo wpatrzone w swojego idola i tylko czekać aż któreś się porazi prądem po mordzie bo nie wie do czego to służy. 

Pomysł z paralizatorem bardzo słaby... My dorośli pośmiejemy się i git, ale takie dzieciaki ? Pomyślą, że to fajna zabawa i tylko czekać aż zaczną z czymś takim po osiedlach biegać... W ogóle ostatnie pomysły są mega nie na miejscu, jeśli rzeczywiście celują w dzieciarnię z tymi swoimi filmikami ... Wsadzanie palców w pułapki na myszy, siedzenie jak najdłużej w wannie wypełnionej lodem... Dzieciom naprawdę wiele nie potrzeba, żeby powielać tak ...yczne i niekiedy niebezpieczne pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

I co myślisz, że takie 3 letnie dziecko zrozumie wartość pieniądza lub pseudo seksowne wyginanie się Weroniki? Poza tym, to nie jest kontent dla nastolatków, założę się, że raczej żadnego nastolatka nie bawią 20-latki zachowujące się gorzej niż dzieci, clickbaitowe tytuły i na...ie kolorowych w każdej scenie kolorowych napisów. Oni celują w dzieci, które są łatwowierne i namówią rodzica na każdą pierdołę za +100 zł z ich sklepu. Gdyby celowali w osoby dorosłe, to po co w takim razie ciuchy w rozmiarach dziecięcych na sklepie Wersow? Tylko one się wyprzedają, reszta stoi w miejscu. 
Skoro tworzą taki family friendly kontent, to jaki cel miał filmik z rzucaniem paralizatora? Friz zapomniał, że jego widownia to same dzieci, które są ślepo wpatrzone w swojego idola i tylko czekać aż któreś się porazi prądem po mordzie bo nie wie do czego to służy. 

Miniaturki, tytuły mają przyciągnąć młodszego widza. Naście lat to także 12, 13 itd. Mają też starszych widzów, nawet kilka dziewczyn tutaj przyznało, że ogląda. Oczywiście, że głównie jest to podstawówka i dzieci poniżej 10 lat. Na takich widzach zarabiają. Dorosłe osoby jak oglądają, to raczej bez większego przywiązania. Nie mają ochoty wspierać np kupując koszulki.

Jasne, że ta dziewczynka może nie rozumieć wszystkiego. Ale moim zdaniem te filmy nie są odpowiednie dla 3 letniego dziecka. Dzieci naśladują zachowania innych. Takie maluchy mogą wiedzieć więcej niż nam się wydaje. Za chwilę pójdzie do przedszkola i będzie się bawić w Weronikę i Karola, którzy się prankują, robią wyzwania, pokazują ubrania.

O jaki filmik z paralizatorem chodzi? Oni już sami nie wiedzą w kogo chcą celować. Z jednej strony kolorowe napisy na miniaturkach. Weronika proponująca stroje na Wigilię, które dla dzieci się nie nadają. Filmiki, w których wygrywają pieniądze. Simsy. Słodki głosik Wery, wszystko różowe, cukierkowe. Filmy pełne dynamizmu, domownicy pełni energii. Drogie samochody i Friz zapraszający widzów, żeby reagowali na przyspieszenie samochodu (w terenie zabudowanym). Stracenie prawa jazdy przez szybką jazdę. Śledzenie Karola podczas kolejnego egzaminu (wolno nagrywać czyiś egzamin?). Nikt nie przeklina. Ale niektóre zachowania nie nadają się do widowni jaką mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kto to ogląda? Chyba widownia pokroju tej, która kiedyś oglądała telezakupy Mango😂

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

oni generalnie wiedza ze ogladaja ich dzieci, ale zachowuja sie tak jakby srednia ich widzow zaczynala sie od 16+
stad te wyuzdane stroje na wigilie, rzucanie paralizatorem, szastanie forsa na prawo i lewo
skoro dzieci biora z nich przyklad to powinni pokazac, ze do pieniadza nalezy miec szacunek a nie za kazde zdenerwowanie sie przez mini majka dawac mu 100 zł, no ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ktoś nie chce to nie musi oglądać. Proste prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

oni generalnie wiedza ze ogladaja ich dzieci, ale zachowuja sie tak jakby srednia ich widzow zaczynala sie od 16+
stad te wyuzdane stroje na wigilie, rzucanie paralizatorem, szastanie forsa na prawo i lewo
skoro dzieci biora z nich przyklad to powinni pokazac, ze do pieniadza nalezy miec szacunek a nie za kazde zdenerwowanie sie przez mini majka dawac mu 100 zł, no ludzie 

A skąd wy wiecie kto ich ogląda 😂 zazdrość zazdrość i jeszcze raz zazdrość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosdc
35 minut temu, Gość Goscgosc napisał:

A skąd wy wiecie kto ich ogląda 😂 zazdrość zazdrość i jeszcze raz zazdrość 

zazdrość? nie chciałabym trafiać tylko i wyłacznie w dzieciecych odbiorcow 
popatrz sobie na ich filmiki jak gdzies chodza na miescie, kamera za nimi lapie chodzacych za swoimi idolami 8-13 latkow
friz nagral film zeby jego widzowie poszli na wybory to w komentarzach go wysmiali ze ogladaja go same dzieci, to dzien pozniej nagral filmik ze yyyy on zdaje sobie z tego sprawe i poproscie doroslych o wziecie udzialu w wyborachXD
jesli jestes w nich slepo zapatrzona widzka, to sie nie osmieszaj na tym watku i znikaj bo nikt nie chce czytac twoich wypocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Goscgosc napisał:

A skąd wy wiecie kto ich ogląda 😂 zazdrość zazdrość i jeszcze raz zazdrość 

Niczego nie zazdroszczę. Ani Weronice, ani tej całej ekipie. Przeraża mnie, że tyle młodych nastolatków, jak moja dwunastoletnia siostra stawia za wzór dziewczynę, która nie potrafi się wysłowić i wygina się prawie naga przed kamerą i ekipę, która na najnowszym filmie razi siebie nawzajem paralizatorem ot tak dla zabawy :). Jeżeli według ciebie to jest w porządku to spoko twoja opinia, ale nie narzucaj jej innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gosdc napisał:

zazdrość? nie chciałabym trafiać tylko i wyłacznie w dzieciecych odbiorcow 
popatrz sobie na ich filmiki jak gdzies chodza na miescie, kamera za nimi lapie chodzacych za swoimi idolami 8-13 latkow
friz nagral film zeby jego widzowie poszli na wybory to w komentarzach go wysmiali ze ogladaja go same dzieci, to dzien pozniej nagral filmik ze yyyy on zdaje sobie z tego sprawe i poproscie doroslych o wziecie udzialu w wyborachXD
jesli jestes w nich slepo zapatrzona widzka, to sie nie osmieszaj na tym watku i znikaj bo nikt nie chce czytac twoich wypocin

No trochę trudno sobie wyobrazić, żeby 20-25 latkowie za nimi łazili jak ta dzieciarnia... Na pewno ogląda ich sporo dorosłych, ale nie robią z nich swoich idoli... Oglądają dla beki, żeby się odmóżdżyć i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No trochę trudno sobie wyobrazić, żeby 20-25 latkowie za nimi łazili jak ta dzieciarnia... Na pewno ogląda ich sporo dorosłych, ale nie robią z nich swoich idoli... Oglądają dla beki, żeby się odmóżdżyć i tyle....

Dokładnie. Dla odmóżdżenia jak najbardziej można pooglądać . Ja ich poniekąd podziwiam za kreatywność i upór w dążeniu do celu. Na dobre im to wychodzi. Na pewno bawią się super przy tym wszystkim i na dodatek zarabiają 🙂 uczciwie, nie okradają nikogo wiec niech zarabiają i wyciskają z tego ile się da 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosciowa napisał:

Dokładnie. Dla odmóżdżenia jak najbardziej można pooglądać . Ja ich poniekąd podziwiam za kreatywność i upór w dążeniu do celu. Na dobre im to wychodzi. Na pewno bawią się super przy tym wszystkim i na dodatek zarabiają 🙂 uczciwie, nie okradają nikogo wiec niech zarabiają i wyciskają z tego ile się da 🙂 

Kreatywności jakoś dużo nie mają. Friz często ściąga filmiki nawet 1:1 z zagranicznych kanałów. Niektóre filmy rzeczywiście są dobre do odmóżdżenia. Karol potrafi utrzymać dynamikę odcinka. Ale niestety pojawiają się takie które są zwyczajnie głupie np ostatni z paralizatorem, czy śledzenie i nagrywanie friza jak zdaje prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Werka nowe zdjęcie  Na ig jak zawsze ładne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Werka nowe zdjęcie  Na ig jak zawsze ładne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem ciekawe co myślą pracownicy sklepu i inni klienci jak ktoś wchodzi coś nagrać. Wera w jakimś markecie, przed nią idzie kamerzysta i ona coś opowiada. Albo te filmiki kupuje wszystko co dotknie. W nowym filmie Wery, jej brat ma zawiązane oczy i co dotknie to Wera kupuje. Z tym, że oprócz nich jest jeszcze operator kamery i asystentka. Jasne, że klient jak każdy inny. Ale taka mała grupka może jednak przeszkadzać innym klientom w zakupach. Szczególnie, że nie każdy chce być nagrywany. Oczywiście nie tylko Wera tak robi, bo podobnych filmów na yt jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jestem ciekawe co myślą pracownicy sklepu i inni klienci jak ktoś wchodzi coś nagrać. Wera w jakimś markecie, przed nią idzie kamerzysta i ona coś opowiada. Albo te filmiki kupuje wszystko co dotknie. W nowym filmie Wery, jej brat ma zawiązane oczy i co dotknie to Wera kupuje. Z tym, że oprócz nich jest jeszcze operator kamery i asystentka. Jasne, że klient jak każdy inny. Ale taka mała grupka może jednak przeszkadzać innym klientom w zakupach. Szczególnie, że nie każdy chce być nagrywany. Oczywiście nie tylko Wera tak robi, bo podobnych filmów na yt jest sporo.

tez jestem ciekawa 😄 ktoś może spotkał się z tym kiedyś?:P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo
2 godziny temu, Gość To ja napisał:

Werka nowe zdjęcie  Na ig jak zawsze ładne 🙂

Przerażają mnie te jej miny na ig. Szczególnie to zdjęcie z telefonem, gdzie wywraca oczami. Ona chyba nie rozumie, że to wygląda śmiesznie, a nie seksownie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

tez jestem ciekawa 😄 ktoś może spotkał się z tym kiedyś?:P 

Oni pytają się klientów i pracowników czy chcą być nagrywani, jeśli nie wyrażają zgody, montażysta zakrywa im twarz. Wiele razy zdarzyło się tak, że pracownik lub ochrona wyrzuciła ich ze sklepu (już nie samą Weronikę, ale w filmach Friza wiele razy tak było)
Pracownicy ich prawdopodobnie nie znają, nie wiedzą, że nagrywają to w celach rozrywkowych, może myślą, że przyszła grupa osób, które będzie nagrywać jak bardzo ch*jowe są produkty w danym sklepie. 
Może w mniejszych miastach to sensacja, że jakaś laska łazi po sklepie i jakiś koleś ją nagrywa, ale w większych wszyscy mają na to wywalone i każdy zajmuje się sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc chyba
12 godzin temu, Gość Elo napisał:

Przerażają mnie te jej miny na ig. Szczególnie to zdjęcie z telefonem, gdzie wywraca oczami. Ona chyba nie rozumie, że to wygląda śmiesznie, a nie seksownie xD 

ot taka panienka, ktora mysli, ze jak przefarbowala wlosy, zrobila usta, brwi i rzesy to jest najpiekniejsza top modelka na swiecie i kazda poza w jej wykonaniu wychodzi seksownie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc chyba napisał:

ot taka panienka, ktora mysli, ze jak przefarbowala wlosy, zrobila usta, brwi i rzesy to jest najpiekniejsza top modelka na swiecie i kazda poza w jej wykonaniu wychodzi seksownie:-)))

Weronika to chyba ogólnie nie słucha swoich fanów i jest mało kumata. Ludzie pod filmami zarzucali jej, że jest sztuczna i nie chodziło im o wygląd tylko zachowanie (sami nie zaprzeczycie, że od dłuższego czasu z jej filmów bije zakłamanie i nie czuć tej Wery z pierwszych filmów), więc Wera nagrała film "24H BEZ RÓŻOWEGO" gdzie na początku mówiła, że postanowiła taki nagrać, ponieważ jej widzowie narzekali, że jest sztuczna. I to słowo nawet powiedziała tak prześmiewczo i z sarkazmem, jakby uważała, że ludzie wyolbrzymiają to, że ona ma obsesję na punkcie tego koloru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

E tam, ja uwazam, ze ona wie jak sie sprzedac [szkoda, ze za taka cene] 
W glownej mierze ogladaja ja male dziewczynki, ktore uwielbiaja kolor rozowy, weronika to wie wiec to wykorzystuje, tym samym zapominajac ze ma rowniez starszych fanow, ktorzy niekoniecznie przepadaja za stylem 20-paro letniej dziewczyny, ktora robi sie na mala dziewczynkę tymi rozowymi ciuszkami, skakaniem, piszczeniem i ogolnie glupotą 
Co jak co, ale gdybym byla tak popularna jak ona, na pewno nie znizylabym sie do takiego poziomu Xd o ile mozna nazwac to jakimkolwiek poziomem.. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik

Ostatnio natrafiłam na film młodej dziewczynki, która opowiadała o tym jak bardzo chciała spotkać Wersow ale jej się nie udało bo przyszło tak wiele osób, że spotkanie musieli po prostu odwołać. Ona prawie płakała na tym filmie bo jej 'marzeniem' było spotkać Weronike 🤦‍♀️ dawno nie widziałam aż takiej depresji i rozżalenia z powodu błahostki a najgorsze jest to, że za pare lat do niej dotrze jak ślepo była zapatrzona w dziewczyne z różowymi włosami i porobionymi ustami. To się aż w głowie nie mieści. Ja się pytam gdzie są rodzice tej dziewczynki, że pozwalają jej tak pajacować w internecie? 

gdyby ktoś chciał się pośmiać to wpiszcie sobie w yt "Spotkanie z idolką okazało się porażką" xDDDD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro jest taka naturalna i nie maluje się mocno (XD), to proszę bardzo niech zrezygnuje ze sztucznych rzęs, powiększonych ust i brwi 🙂. Robi tym małym dzieciom wodę z mózgu, a one jeszcze stawiają ją za wzór. Dla mnie jej niektóre filmiki i zachowania są szkodliwe. Szkoda, że większość ludzi tego nie widzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość elfik napisał:

Ostatnio natrafiłam na film młodej dziewczynki, która opowiadała o tym jak bardzo chciała spotkać Wersow ale jej się nie udało bo przyszło tak wiele osób, że spotkanie musieli po prostu odwołać. Ona prawie płakała na tym filmie bo jej 'marzeniem' było spotkać Weronike 🤦‍♀️ dawno nie widziałam aż takiej depresji i rozżalenia z powodu błahostki a najgorsze jest to, że za pare lat do niej dotrze jak ślepo była zapatrzona w dziewczyne z różowymi włosami i porobionymi ustami. To się aż w głowie nie mieści. Ja się pytam gdzie są rodzice tej dziewczynki, że pozwalają jej tak pajacować w internecie? 

gdyby ktoś chciał się pośmiać to wpiszcie sobie w yt "Spotkanie z idolką okazało się porażką" xDDDD

 

widziałam, jak kiedyś dzieci w internecie były śmieszne (przykład Agati, która paplała nieszkodliwe głupoty) tak przy tej dziewczynce, która mówi o weronice, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
ale tak się kończy  jak rodzice nie chcą wychowywać dziecka i w wieku 7 lat dają mu iphona 11 żeby sam się sobą zajął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oni pytają się klientów i pracowników czy chcą być nagrywani, jeśli nie wyrażają zgody, montażysta zakrywa im twarz. Wiele razy zdarzyło się tak, że pracownik lub ochrona wyrzuciła ich ze sklepu (już nie samą Weronikę, ale w filmach Friza wiele razy tak było)
Pracownicy ich prawdopodobnie nie znają, nie wiedzą, że nagrywają to w celach rozrywkowych, może myślą, że przyszła grupa osób, które będzie nagrywać jak bardzo ch*jowe są produkty w danym sklepie. 
Może w mniejszych miastach to sensacja, że jakaś laska łazi po sklepie i jakiś koleś ją nagrywa, ale w większych wszyscy mają na to wywalone i każdy zajmuje się sobą. 

Rozumiem, że pytają pracowników  czy mogą nagrywać. U różnych youtuberów mają zamazane twarze. Ale klientów nikt się nie pyta. Ich twarze normalnie są. Podobno zgodnie z prawem tłum, przechodnie mogą mieć normalnie widoczne twarze.

Kiedyś widziałam u kruszwila jak chodzili po sklepach. Kamerzysta się kłócił (chyba z pracownikiem), że może w sklepie nagrywać, tylko twarzy pokazać nie może. Też wiele razy byli wyrzuceni, bo ochrona mówiła, że w sklepie nie można. Ochrony raczej nie interesuje cel nagrania, nie można i tyle.

Gdybym poszła do rossmanna i zza półki wyskoczyłoby mi 4 ludzi z kamerą czułabym się skrępowana. Nieważne, że nagrywają siebie, a ja jestem tłem w tym momencie. Tak samo nie chciałabym być nagrywana w pracy, nawet sam głos z zamazaną twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejne największe marzenie Weroniki spełnione- torebka z LV 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×