Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIOLAA

Ciągłe Starania 2019

Polecane posty

Gość VIOLAA
2 minuty temu, Gość Agata napisał:

Cler blue ma czulos 25 i wg mnie najbardziej profesjonalny. Nawet lekką kreskę pokazuje jasno ciąża 1-2tyg ja mam takie doswiadczenie i będę go bronić 

mnie musisz patrzeć pod światło 

Dlatego pisałam że to skala angielska. Ale różnica 10£ w cenie to nic z różnica w wychwytywanym poziomie HCG. Porownalam po prostu dwa testy dostępne tutaj w każdej aptece 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Większość z nas będzie wiedzieć już w tym tygodniu czy się udało. Będzie wiadomo czy nasze spostrzeżenia dotyczące objawów są adekwatne czy niestety nie. Jeżeli się uda to nasze spostrzeżenia będą pomocne dla przyszłych mam. Oby się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka

Muszę zwrócić uwagę jak będę w aptece na czułość tych testów jak to wygląda. 

Ale powiem wam , że najgorsze jest czekanie :( 

ja po odstawieniu tabletek nie poznaje siebie , od długiego czasu nie miałam tak wielkiej ochoty na seks . Jest to po prostu dla mnie samej coś trudnego do wytrzymania bo ciagle mi się chce 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

O kurcze, ale zrobił się ruch na forum, super :-D. Witam nowe osoby :-).

Co do doszukiwania się objawów i pisania na forum - ja uważam, że to jest fajne doświadczenie i na pewno zależy od osobowości. Jak ktoś tego nie potrzebuje, niech po prostu nie komentuje. A my będziemy pisać, szukać, stresować się, mieć nadzieję, a później miło to wspominać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Niespodzianka najlepiej idź do Rossmanna albo apteki gdzie sama możesz przejrzeć testy, ponieważ niektóre panie z apteki kompletnie nie przywiązują wagi do tego jakie testy sprzedają. Osobiście zdarzyło mi się, że w aptece kompletnie nie wiedziały, że są testy o różnej czułości.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
6 godzin temu, Gość Agata napisał:

Od kilku dni nadwrażliwość na zapachy i ból piersi. Mdłości. Nie żyganie, ale po prostu mi nie dobrze. Chwilami zawroty głowy. Jak szybko się podniosę, wstanę z łóżka itp. Senność i zmęczenie.  

Wczoraj powinna być @ a dziś mam swój pozytywny test ciążowy 

GRATULACJE :-)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
3 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Iza myślę, że nie byłaś w skórze kobiet które poroniły. Dla nas każdy pojawiający się sygnał jest nadzieją na ciążę....

Osobiście wyczekuje czwartku i tego czy @ się pojawi czy też nie. 11 sierpnia miałam ostatnia @. Sama już chyba wariuje. Od kilku dni mam codziennie zgage której nigdy nie miałam. Śluzu mlecznego ale takiego lejącego się mam coraz więcej, brzuch boli jak na @ co chwilę biegam i sprawdzam czy przyszła przez to, że jest cały czas mokro. Mój facet zaczyna razem ze mną świrować podsuwa testy ciążowe mimo tłumaczeń, że jeszcze parę dni zanim coś wyjdzie. Szaleństwo.

Karolina, to razem czekamy na czwartek :-). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
2 godziny temu, Gość Revi napisał:

Ines,violaa,nika. Ja tak jak wy czekam niecierpliwie na dwie kreski . Staramy się z mężem od kwietnia. Cykle mam nieregularne (32-49 dni) . W tym miesiącu wspomagałam się testami owulacyjnymi które wyszły mi dodatnie w 26 dniu cyklu czyli we wtorek 20.08 . Od tamtego czasu czekam,czekam,czekam na zrobienie testu. Od wczoraj mam kłucie w podbrzuszu które czułamm w pierwszej ciąży 4 lata temu. Albo sobie wmawiam 😁 życzę nam pozytywów 😉

A kiedy termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
2 godziny temu, Gość Niespodzianka napisał:

Cześć dziewczyny :) miałam założyć nowy wątek ale trafiłam na ten wasz i postanowiłam dołączyć . Mam nadzieję, że mogę. 

Mam 2 córki ( 7 i 10 lat ) a teraz czas na trzecie . Mam 31 lat i mówię do męża , że to ostatni moment na trzecie :) albo teraz albo nigdy . Wcześniej jakieś 2 lata brałam tabletki anty i po wakacjach je odstawiłam . Wzięłam w sierpniu tylko kilka tabletek i po prostu przestałam . Pierwsza miesiączkę dostałam 14/8 

krwawienie trwało od 14/8-18/7 . 

Cykle przed braniem tabletek anty miałam 30-31 dni , więc nie wiem jak to liczyć . Mam aplikacje która mniej więcej liczy dni płodne itp ,  z tego co widzę to seks był w tych „dobrych dniach „ 

wg aplikacji która przyjęła cykle 28 dni , wypada owulacja 28/8 . Kolejna miesiączka powinna nadejść 11/9 i czekam jak na szpilkach :) 

nie wiem czy korzystalyscie z testów clear blue ( te które pokazują tydzień ciąży )? Wg ich wyliczeń mogę śmiało testować 6 -7/9 

co do objawów to mega napięcie w dole brzucha. 

Milego wieczoru 

Trzymamy kciuki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 minuty temu, Gość Ines napisał:

Karolina, to razem czekamy na czwartek :-). 

Ines razem zawsze raźniej. Trzymam kciuki za każdą z nas. Musimy się wspierać i też kontrolować abyśmy w paranoję nie popadły:-) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
1 godzinę temu, Gość VIOLAA napisał:

Hej dziewczyny! Pewnie ze możecie dołączyć 😉

Revi ja te klucie mam, jak pisałam, od ponad tygodnia, czekam dość niecierpliwie ale nie będę testować przed środa bo czuje ze będę się załamywać nad I kreska..

Niespodzianko, ja liczyłam na szybkie zajście po tabletkach, od listopada czekałam do 1 czerwca na II kreski, ale pisałam już ze 3 dni później było po wszystkim. Wtedy żadnych objawów nie miałam, o dziwo!

Życzę, żebyś zaskoczyła od razu! 

Ten cykl, teraz jest inaczej, naprawdę. Moje PSM-y są tragiczne, dre się na wszystkich o byle co, mam 1 Dzień do @ a dziś u mnie dziwny spokój, aż mnie to dziwi. 

PS. Mąż pochwalił moje o rozmiar większe cycki 😂

Ja zawsze się drę haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
1 godzinę temu, Gość Agata napisał:

O i ból głowy miałam przez kilka dni z rzędu  ale ja migrenowa jestem , przed okresem wiec nie wzięłam tego za objaw . 

Agata, ja miałam migrenę 2 dni temu. Ale też jestem migrenowa. Straszne to :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

A jak z Waszym apetytem? Jejku, ja ciągle głodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka

Moje dwie poprzednie ciąże to były mdłości i wymioty przez 6 msc !!!!! 

6 msc nie jadłam mięsa bo od razu wymiotowałam :D 

U mnie chyba za wcześnie na jakiekolwiek objawy ale od 2 dni mam mdłości . 

Ja tłumacze to skutkami ubocznymi tabletek 

mam w domu jakieś tanie testy ciążowe ale pokazuje czułość 25

czyli żeby testować przed @trxeba kupić te o czułości 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ines ja jem tyle, że w pracy aż mi wstyd:-)

Od 4 dni mam codziennie zgage więc trochę apetyt zmalał. W pierwszym tygodniu po owulacji miałam brzuch strasznie napięty twardy i wyglądałam jakbym była w 4mc ciąży. Piersi bolaly, sutki przeraźliwie wrażliwe i swędzące. Teraz cieżkie i napięte. Od dwóch dni mega ból głowy z rana. Temperatura podwyższona o 0.5- 0.7 stopnia. Uderzenia gorąca. Pojawił się mleczny lejący śluz i ból podbrzusza dlatego ciągle latam do toalety i patrzę czy to @ którą przyszła za szybko. 

Niestety zdaje sobie sprawę, że większość tych objawów mogą być też objawami nadchodzącej @. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

Ja to znowu nie mam praktycznie objawów. Czasami lekkie pobolewanie podbrzusza, stan podgorączkowy (norma przed @) i tylko jednorazowy incydent ze śluzem. Ale też po @ leczyłam bezobjawową obecność Candida. Kurczę, może po prostu nie wyleczyłam do końca infekcji i do tego wróciła ze zdwojoną siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Ale fajnie, ze jest nas więcej! :) 

Ja w ogóle nie mam apetytu. Dziś 29 dc. Znowu małe plamienie (przy podcieraniu), mdłości. Czy plamienie implantacje może być takie z przerwami (przedwczoraj i dzisiaj)? Od wczoraj mega migrena, ale to może być tez na zmianę pogody. Tylko boje się wziąć tabletki :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

Z plamieniem niestety nie wiem jak może być.

Ja wczoraj też miałam ból głowy i pół nocy nie spałam. Też nie biorę tabletki...polecam dużo wody, szklanka za szklanką ze szczyptą soli kamiennej lub himalajskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja dziś to już zero objawów.. myślę że jednak @ przyjdzie punktualnie jakoś opadłam z nadziei. Może dlatego że dziś rozpoczęcie roku człowiek zalatany jeszcze praca.. ehh 

A jak u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Nika, ja sądzę, że tak może być. Nie doświadczyłam tego osobiście, więc tylko się mogę domyślać.

Jak to mówią - w kupie raźniej 😂

Fajnie że pojawiło się więcej wyczekujacych 😁

Dziś 30dc. @ ani widu ani slychu 😀

Rozmawiałam wczoraj bardzo długo z siostrą, poprosiła mnie żebym po prostu uzbroila się w cierpliwość chociaż sama wie że to nie jest proste. O drugie dziecko starała się 11 lat, ale to bardzo długa historia. Przy okazji wypiłam z nią parę drinków. Teraz umieram z powodu kaca  i jest mi z tym źle 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na ból głowy aspiryna dziewczyny. Wspomaga implantację. 

Scianki macicy są bardziej ukrwione i mięciutkie. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
17 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Iza myślę, że nie byłaś w skórze kobiet które poroniły. Dla nas każdy pojawiający się sygnał jest nadzieją na ciążę....

Osobiście wyczekuje czwartku i tego czy @ się pojawi czy też nie. 11 sierpnia miałam ostatnia @. Sama już chyba wariuje. Od kilku dni mam codziennie zgage której nigdy nie miałam. Śluzu mlecznego ale takiego lejącego się mam coraz więcej, brzuch boli jak na @ co chwilę biegam i sprawdzam czy przyszła przez to, że jest cały czas mokro. Mój facet zaczyna razem ze mną świrować podsuwa testy ciążowe mimo tłumaczeń, że jeszcze parę dni zanim coś wyjdzie. Szaleństwo.

Nie znasz mnie, niewiesz w czyjej byłam skórze...

Poroniłam 4 ciąże zanim zaszłam w te właściwą. Zrobiłam setki testów owulacyjnych i ciążowych w swoim życiu i wiem z autopsji że jeśli się nie da, to się nie da i choćby skały srały.. na nic ci się nie zda robienie tysiąca testów, bet, wystarczy zrobić jeden z moczu po terminie miesiączki a później mieć nadzieje że maleństwo zdecyduje się z tobą zostać. Bien obejdziesz tego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka

Cześć dziewczyny :) 

kupilam dziś test w aptece , czułość 10 

(te co mam w domu maja czułość 25)

jest na nim napisane , że można testować 6 dni przed spodziewana miesiączką. 

Ja jeszcze poczekam , zrobię test w sobotę rano , bo nie wiem jak te miesiączki liczyć teraz ? Czy po staremu czy zakładać 28 dni ? 

Nie mam jakiś specjalnych objawów , czuje się tak jakbym za chwile miała dostać mega okres. Takie rozpieranie od środka. 

Powiedzcie mi jedno czy w podczas starań ograniczacie imprezy , alkohol ? Czy po prostu żyjecie normalnie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Niespodzianko, nie wierz we wszystko co piszą na testach. To że jest napisane że mozna go zrobić 6 dni przed @, nie daje Ci gwarancji. O ile dobrze pamiętam to 4 i więcej dni przed @ w ok 60% daje poprawny wynik.

Ja napisałam. Nie chcę zwariować i żyje tak jakby @ miała normalnie przyjść. Na chwilę obecną nie ograniczam i nie eliminuje leków czy alkoholu. Jeśli fasolka ma być to będzie. A jedną tabletką czy drinkiem się tego faktu nie zmieni. Idąc tym tokiem myślenia w czasie starań każdego miesiąca powinnyśmy wszystko ograniczać na te 2 tygodnie. Ale czy tak robimy?? No właśnie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA
14 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Niespodzianka najlepiej idź do Rossmanna albo apteki gdzie sama możesz przejrzeć testy, ponieważ niektóre panie z apteki kompletnie nie przywiązują wagi do tego jakie testy sprzedają. Osobiście zdarzyło mi się, że w aptece kompletnie nie wiedziały, że są testy o różnej czułości.. 

Z tym się zgodzę! Ja pytając w aptece czy dostanę testy o większej czułości niż 25 Pani farmaceutka się zaśmiała że wszystkie są takiej samej czułości... 99% 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ po prostu wyszłam I do tej apteki i tej Pani nie wrócę nawet po paracetamol... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Jednak biorę tabletkę - właśnie miałam plamienie już intensywniejszego koloru, jestem wiec pewna, ze to znowu będzie @. Nie będzie niespodzianki w tym miesiącu ;) Ale życzę Wam II na testach! 

A miałam jutro pojechać po test Hihi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
7 minut temu, Gość Nika napisał:

Jednak biorę tabletkę - właśnie miałam plamienie już intensywniejszego koloru, jestem wiec pewna, ze to znowu będzie @. Nie będzie niespodzianki w tym miesiącu ;) Ale życzę Wam II na testach! 

A miałam jutro pojechać po test Hihi 

:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
1 godzinę temu, Gość Niespodzianka napisał:

Cześć dziewczyny :) 

kupilam dziś test w aptece , czułość 10 

(te co mam w domu maja czułość 25)

jest na nim napisane , że można testować 6 dni przed spodziewana miesiączką. 

Ja jeszcze poczekam , zrobię test w sobotę rano , bo nie wiem jak te miesiączki liczyć teraz ? Czy po staremu czy zakładać 28 dni ? 

Nie mam jakiś specjalnych objawów , czuje się tak jakbym za chwile miała dostać mega okres. Takie rozpieranie od środka. 

Powiedzcie mi jedno czy w podczas starań ograniczacie imprezy , alkohol ? Czy po prostu żyjecie normalnie . 

Ja po owulacji zachowuję się jak ciężarna :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Ja dziś to już zero objawów.. myślę że jednak @ przyjdzie punktualnie jakoś opadłam z nadziei. Może dlatego że dziś rozpoczęcie roku człowiek zalatany jeszcze praca.. ehh 

A jak u was dziewczyny?

U mnie też brak jakichkolwiek objawów. Może jeszcze za wcześnie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka
35 minut temu, Gość VIOLAA napisał:

Niespodzianko, nie wierz we wszystko co piszą na testach. To że jest napisane że mozna go zrobić 6 dni przed @, nie daje Ci gwarancji. O ile dobrze pamiętam to 4 i więcej dni przed @ w ok 60% daje poprawny wynik.

Ja napisałam. Nie chcę zwariować i żyje tak jakby @ miała normalnie przyjść. Na chwilę obecną nie ograniczam i nie eliminuje leków czy alkoholu. Jeśli fasolka ma być to będzie. A jedną tabletką czy drinkiem się tego faktu nie zmieni. Idąc tym tokiem myślenia w czasie starań każdego miesiąca powinnyśmy wszystko ograniczać na te 2 tygodnie. Ale czy tak robimy?? No właśnie.. 

Wiem Viola :) ale ja z tych mega niecierpliwych jestem 😂

ja żyje normalnie , ale słyszę i czytam dookoła , że ludzie się serio „ przykładają „ jak należy a nie tak na spontanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×