Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ukkiiia

Praca na produkcji za granica

Polecane posty

Gość Ukkiiia

Macie jakies doswiadczenia w pracy na produkcji za granica? Ja w Polsce nigdy nie pracowalam w ten sposob. Od tygodnia pracuje przy produkcji zywnosci

Jest to jednak straszny wycisk  , jestem okropnie zmeczona. Czy macie tez takie doswiadczenia i czy istanie moze jakis rodzaj takie pracy mniej meczacy? Ale

przy czym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek

12e na godzinę, zwłaszcza lubią stare panny po 28rż.

Jako piekarz w tamtejszym ichnim oszołomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruk
3 godziny temu, Gość Ukkiiia napisał:

Macie jakies doswiadczenia w pracy na produkcji za granica? Ja w Polsce nigdy nie pracowalam w ten sposob. Od tygodnia pracuje przy produkcji zywnosci

Jest to jednak straszny wycisk  , jestem okropnie zmeczona. Czy macie tez takie doswiadczenia i czy istanie moze jakis rodzaj takie pracy mniej meczacy? Ale

przy czym??

Przyzwyczaisz się, pozatym wyrobisz kondycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukkiiia

Zarabiam niewiele ponad najnizsza krajowa. No i tez to towarzystwo na mnie zle wplywa; ludzie maja niski iloraz inteligencji Nie chce nikogo obrazac, bo sa tez fajne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NQKZ

Ja mysle, ze to najgorszy rodzaj pracy jaki moze byc; nikt cie nie doceni, beda traktowac jak  wola roboczego.

Pomysl o zmianie, jesli znasz choc troche jezyk kraju w ktorym pracujesz. Ja kiedys tez sie skusilam , myslalm, ze pojde, zrobie swoje.
Jednak nabawilam sie tam problemow zdrowotnych, czulma sie tez jak osoba trzeciej kategorii.

Lepsza jest praca nawet przy sprzataniu mieszkan, w hotelu itp.Widaomo, ze od czegos trzeba zaczac, ale po co niszczyc sobie zdrowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qhhqhqh

Odadzam taka prace; ja sie nabawilam zespolu ciesni nadgarstka. Praca nie rozwija i jest kompletnie odmuzdzajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa Ola
53 minuty temu, Gość qhhqhqh napisał:

Odadzam taka prace; ja sie nabawilam zespolu ciesni nadgarstka. Praca nie rozwija i jest kompletnie odmuzdzajaca.

Dokładnie.

 jak juz nabawić bolesnego zespołu cieśni nadgarstka, to już zawsze lepiej pracując np. w branży kreatywnej, jak mój partner, i zarabiać jak on ponad 40,000 funtów rocznie.

 no ale to nie na start, oczywiście.

A Tobie, autorko, radzę poszukać innej pracy jak najszybciej. Choćby rozkładanie towaru w sklepie, powinno być lepsze (ale nie w nocy, oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech

Kariery tam nie zrobisz, ale i tak lepiej niż w PL za bezdurno a robota taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukkiiia

Dzieki za wasze wypowiedzi. Tez mam takie przemyslenia; wiem, ze kariery nie zrobie, ale tak sie chwycilam pierwszej roboty z brzegu
W Polsce nigdy fizycznie nie pracowalam, ale jezyka nie znam na tyle dobrze, zeby pracowac w zawodzie. Juz sie rozgladam za czym innym. Moze macie jakies dowiadczenie w pracach taki pospolitych i doradzicie co jest mniej meczace niz praca na produkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqkqkq

Mysle, ze np pokojowka to lepsza praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd

na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnwnwnw
2 godziny temu, Gość dddd napisał:

na pewno nie

Masz porownanie? Tez mnie  to interesuje bo jest sporo ofert takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×