Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ściągacz majtek

Zdejmowanie majtek

Polecane posty

Gość Ściągacz majtek

Pytania do Dziewczyn

Czy wolicie same zdejmować majtki, czy wolicie żeby to robił On?

Czy powo...powo...powolutku, czyCiach! i już!

Czy to legenda z tym szalonym rwaniem majtek na Was? To chyba bajka? Przecież chyba nakładacie przed tym jakieś majtki, które same uważacie za atrakcyjne, podniecające. I co? Trach? I już po nich?

Ja tam wolę zdejmować Jej majtki i to BARDZO powolutku. W czasie zdejmowania co chwilę zatrzymuję się i przesuwam palcem lub ustami tuż nad gumką. Chcę żeby czuła "jak daleko sprawy zaszły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
2 godziny temu, Jo-asia napisał:

No raczej. Powoli. Najlepiej zębami. 🙂

Uwielbiam to robić w miejscu publicznym, siedzę na ławce ona stoi między moimi nogami. Wkładam jej ręce pod spódniczkę i ściągam, podniesie jedną nózię, drugą i mam majtki w kieszeni. Wiesz jak to jara jak idziemy miastem a tylko ja wiem że ma gołą pipkę? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Moja zona kiedys tak mnie zaskoczyla w restauracji. Zdjela biale majteczki i podala mi je do reki...

Wspaniale uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściągacz majtek
2 godziny temu, Gość Stefan58 napisał:

A wąchasz później te przepocone i zapierdziane reformy?

Ty chyba nie słyszałeś, że:

"Myjcie się Dziewczyny. Nie znacie dnia ani godziny" (no czyje to, czyje?)

W jakim ty środowisku żyjesz, w którym dziewczęce majteczki nie pachną ślicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zdziwiony
2 godziny temu, Gość Facet napisał:

Moja zona kiedys tak mnie zaskoczyla w restauracji. Zdjela biale majteczki i podala mi je do reki...

Wspaniale uczucie 🙂

Wiem jakie to uczucie bo moja dziewczyna często zdejmuje majtki na rożnych imprezkach mając krótką spudniczke ze widać jej wygoloną  cipkę. Prowokuje wtedy jakiegoś chłopaka do seksu w trójkącie. Jak jakiś koleś widzi że daje mi seksi majtki do ręki bo nie ma kieszonki by je schować a do tego jeszcze prowokujaco parzy na niego lekko rozchylając nogi by widział co nieco. W większości gosć podchodzi i pyta czy ma nią niego ochotę? Pada odpowiedź że tak ale razem ze mną trójkąt.  Nigdy żaden nie odmówił sobie tskiej przyjemność. Mija dziewczyna jest drobna , ładna , szczupła blondynka. Tak że prawie podczas tych trójkątów dochodzi do mocnego szczytowania. A prawie kazdy facet lubi gdy dobija do końca w cipce zwlaszcza gdy na wytrysk trzyma wbitego do końca aż nie skończy tryskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogüsia

lubię jak mój bejtek ściąga zębami moje kołonkowe majcioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Majtki się po to zdejmuje by się rżnać obojętnie czy w trojkącie czy grupowo. Rozumiem ze dajesz swemu facetowi by inni widzieli ze jesteś  gotowa na seks z innymi. Misiu gdy zdejmę majtki wie że cipkę będzie zerżnieta i to zależy gdzie jesteśmy wtedy grupowo lub solo z misiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czasem mój za długo chce być na imprezie a ja mam ochotę już do domu, a szczególnie do łóżka na figle. Wtedy stosujęniezawodny sposób - właśnie zdejmuję majteczki i mu je podaję. Taka mobilizacja żeby zajął się już tylko mną, żeby pilnował mnie w takiej ryzykownej stylizacji. Żeby podkreślić ryzykowność sytuacji zdejmowanie odbywa się co prawda dyskretnie, ale nie w toalecie tylko przy stoliku, tak żeby była przynajmniej taka możliwość, że ktoś zobaczył że zdejmuję. I od razu ruszam np. na wysokie krzesełko przy barze. Jak tu nie zabrać mnie szybciutko dla siebie ? Często po drodze, już bezpośrednio przy domu prowadzi mnie tak że obejmuje za pośladki i wkłada palec w cipkę lub nawet w pupkę. Lubię takie perwersyjne i bezwzględne potraktowanie. Jak wejdziemy do domu to już nic nie potrzeba, tylko szybko pozbyć się ciuszków i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×