Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

irytuje mnie ta reklama kosmetyków Bambino, obydwoje z nadwagą, dzieci też grube. Typowa polska rodzina?

Polecane posty

Gość Gosc

Tak bardzo drażni mnie to promowanie body positivity. Do ...a wafla przecież to jest niezdrowe jak cholera. Dlaczego wciskają nam otyłość w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta reklama jest podwójnie szkodliwa.

Po pierwsza zawiera afirmację nałogu objadania i otyłości a co za tym idzie nadciśnienia, podwyższonego cholesterolu, obtłuszczonych organów wewnętrznych etc.

Po drugie jako normalny model rodziny prezentuje dom wariatów. Facetowi można wybaczyć wszystko bo ma portki w domu.No sorry, ale jakby mi mąż pozował na pana i władcę despotę co to może mi ryja drzeć i napastliwie poganiać to po tym przeciągłym "miśkaaaa" wlazłabym do łazienki i rzuciła mu mydło prosto w jego niedogolony ryj z podgardlem - tak powinna zrobić ta grubaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak bardzo drażni mnie to promowanie body positivity. Do ...a wafla przecież to jest niezdrowe jak cholera. Dlaczego wciskają nam otyłość w tv?

Czy twoim zdaniem oni są otyli? Jako matka 12-latki bardzo ale to bardzo się cieszę, że w końcu wychodzimy z mentalności "wyłącznie talia 55cm w telewizji".  Moja siostra pracuje z dziewczynami, które próbują wyjść z anoreksji. Myślisz, że co im te choroby od lat napędzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Czy twoim zdaniem oni są otyli? Jako matka 12-latki bardzo ale to bardzo się cieszę, że w końcu wychodzimy z mentalności "wyłącznie talia 55cm w telewizji".  Moja siostra pracuje z dziewczynami, które próbują wyjść z anoreksji. Myślisz, że co im te choroby od lat napędzało?

nie, w ogóle nie są otyli, zdrów jak ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Czy twoim zdaniem oni są otyli? Jako matka 12-latki bardzo ale to bardzo się cieszę, że w końcu wychodzimy z mentalności "wyłącznie talia 55cm w telewizji".  Moja siostra pracuje z dziewczynami, które próbują wyjść z anoreksji. Myślisz, że co im te choroby od lat napędzało?

Między talia 55 cm a otyłością jest jeszcze dużo przestrzeni więc nie wyolbrzymiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Między talia 55 cm a otyłością jest jeszcze dużo przestrzeni więc nie wyolbrzymiaj.

I tak, dla mnie są otyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze jej nadwaga może być skutkiem ubocznym ciąży, ale jego? Popodnosiłby ciężary ze 4 razy w tygodniu raz w tygodniu przebiegł chociaż 10 km i już by wyglądał jak człowiek. No ale "mój wariat" z wielkim ryjem, ślepy, wierna kopia Adonisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

Super reklama i  wreszcie normalna rodzina o normalnych gabarytach a nie pokazowi anorektycy.  Takich rodzin jest tysiące i to sa prawdziwe rodziny a nie wszystko sztuczne mdłe na pokaz, przesłodzone , przerysowane. Bambino wielki plus za tą reklamę oby takich więcej. 

CO was tak denerwuje w tej rodzinie, że kobitka jest troche pulchniejsza i to was tak wkurza, ajak wy wygladacie, czy u was wszystko jest takie piekne jak z obrazka, zadnej rysy, dzieci piekne inteligentne, oburzacie się na faceta ze mówi do żony daj cos do mycia, a wasi męzowie to jacy są jak się do was zwracaja,  ??????

ja nie lubie reklam wkurzające sa ale ta własnie jest fajna, taka rodzinna, troszkę śmieszna, pokazuja tu miłośc , pokazują fajna rodzinke

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość BIUS napisał:

pokazuja tu miłośc , pokazują fajna rodzinke

Zochaaaa mydłooooo...(leci z płynikiem dla misia)..."wariat...ale Mój ci on". Kurtyna opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rany, ale to trzeba mieć ujowe życie, żeby tak jeździć po tej parze z reklamy 🤣 dobrze, że wy jesteście idealne i macie takich idealnych mężów, no tylko pozazdrościć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rany, ale to trzeba mieć ujowe życie, żeby tak jeździć po tej parze z reklamy 🤣 dobrze, że wy jesteście idealne i macie takich idealnych mężów, no tylko pozazdrościć 😂

Pozdrów misia i podaj mu mydło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość BIUS napisał:

Super reklama i  wreszcie normalna rodzina o normalnych gabarytach a nie pokazowi anorektycy.  Takich rodzin jest tysiące i to sa prawdziwe rodziny a nie wszystko sztuczne mdłe na pokaz, przesłodzone , przerysowane. Bambino wielki plus za tą reklamę oby takich więcej. 

CO was tak denerwuje w tej rodzinie, że kobitka jest troche pulchniejsza i to was tak wkurza, ajak wy wygladacie, czy u was wszystko jest takie piekne jak z obrazka, zadnej rysy, dzieci piekne inteligentne, oburzacie się na faceta ze mówi do żony daj cos do mycia, a wasi męzowie to jacy są jak się do was zwracaja,  ??????

ja nie lubie reklam wkurzające sa ale ta własnie jest fajna, taka rodzinna, troszkę śmieszna, pokazuja tu miłośc , pokazują fajna rodzinke

 

właśnie wiemy, że takich rodzin są tysiące i coraz bardziej bezwstydnie prezentują nadwagę na ulicach, wcześniej tego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Lepsi tacy pulpeciarze niż ta reklama pożyczkowa "mam plan" z dwójką dzieci i trzecim w brzuchu, która dumna jest, że bierze pożyczkę na 2k.... Aczkolwiek to standard chyba w naszym społeczeństwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Lepsi tacy pulpeciarze niż ta reklama pożyczkowa "mam plan" z dwójką dzieci i trzecim w brzuchu, która dumna jest, że bierze pożyczkę na 2k.... Aczkolwiek to standard chyba w naszym społeczeństwie. 

ci też dostali pocisk już w tym temacie, że włochaty niby narkoman i dlatego nie ma na wózek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

ci też dostali pocisk już w tym temacie, że włochaty niby narkoman i dlatego nie ma na wózek 😄

Eee, bardziej dlatego, że spłukali się na chatę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Facet nie ogarnia zabrania żelu pod prysznic? A wam się nigdy nie zdarzyło, że żel się skończył, a wy byłyście pewne, że jeszcze coś tam w butelce jest, a tu zonk? Albo wołać mężuuu, przyniesiesz mi ręeeczniiik? Druga sprawa, że oni nie są otyli. Maja nadwagę, ale otyli nie są.

Co do reklamy providenta. Wydaje mi się, że w dobie 500+ reklama mija się z celem. He he, ktoś zwrócił uwagę na wielkość mieszkania, a brak kasy na spacerówkę. Może to dlatego, że wcześniej kupił keyboard córce, której nie widać w odcinku ze spacerówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chodzi o promowanie anoreksji, tylko czemu wg was może istniec tylko anorektyczka i grubaska jak ta od bambina? Serio nie ma nic posrodku? I nie, takie babska to nie jest norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Eee, bardziej dlatego, że spłukali się na chatę 😛

tego nie wiemy, lepiej przyjąc, że włochaty narkoman i anarchista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

tego nie wiemy, lepiej przyjąc, że włochaty narkoman i anarchista

E, na to się nie piszę. Lubię włochatych, ale nie nieogarniętych organizacyjnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

A wam się nigdy nie zdarzyło, że żel się skończył,

Albo wołać mężuuu, przyniesiesz mi ręeeczniiik?

Nie 🙂 A ręczniki mam w komodzie w łazience.

14 minut temu, Gość gość napisał:

brak kasy na spacerówkę. Może to dlatego, że wcześniej kupił keyboard córce, której nie widać w odcinku ze spacerówką.

Tak, czy owak, promowanie niezaradności i braku umiejętności zarządzania budżetem domowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

E, na to się nie piszę. Lubię włochatych, ale nie nieogarniętych organizacyjnie 🙂

Przestań ten wygląda jak peezda w rurkach z dwubiegunówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

tego nie wiemy, lepiej przyjąc, że włochaty narkoman i anarchista

i żre koty na obiad. Witamy w cebulandii. Szczupły, ładny koleś z koczkiem to ohyda, ale za to gruby z podgardlem, co to nawet sobie żelu skołować bez babinych rąk nie da rady, to już jest Polak do szpiku kości i prawilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

DWA TYSIĄCE DOSTAŁEM, DWA CZTERYSTA SPŁACAŁEM :) - interes życia, qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

nachalne lewackie promowanie "body positive"  😄 

tez mnie juz wnerwia to wciskanie wszedzie grubasow na sile

tak jak grube to lewackie, akurat ta reklama jest ewidentnie skierowana do typowych prawaków czyli zaniedbanych biedusów którzy naklepali dzieci i tylko tym żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Macie racje, te krzyki spod prysznica, gdzie macho pogania zonke, porazka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takmabyć

długie włosy mają kobiety a krótkie mężczyźni i szluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

tak jak grube to lewackie, akurat ta reklama jest ewidentnie skierowana do typowych prawaków czyli zaniedbanych biedusów którzy naklepali dzieci i tylko tym żyją.

raczej wyborców Lewicy, ten grubcio to nawet do Zadberga podobny 😛 afirmacja tego jakim jesteś, akceptacja negatywnych wzorców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość takmabyć napisał:

i szluz

Śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

tak jak grube to lewackie, akurat ta reklama jest ewidentnie skierowana do typowych prawaków czyli zaniedbanych biedusów którzy naklepali dzieci i tylko tym żyją.

ale to nie mowa o reklamie Provudenta tylko tych "jestem gruby bo mnie stać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

A reklama Providenta? Coz, faktycznie wyglada to absurdalnie, bo ladnie ubrani, nowe mieszkanie, wrazenie, ze raczej sie przelewa, a tu trzeba brac kredyt na wozek. Ale ale - jak powiedzial klasyk - kredyty sa dla bogatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×