Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

irytuje mnie ta reklama kosmetyków Bambino, obydwoje z nadwagą, dzieci też grube. Typowa polska rodzina?

Polecane posty

Gość myszon
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak się składa, że akurat znam. Siostra. Potrafi się zadłużyć po pachy, ale lans musi być. Z resztą nic dziwnego, że kasy nie ma jak ciągle odsetki gdzieś splaca. A dlaczego 500+ miałoby nie wystarczyć? Wystarczy je odkładać i się ma. Oprócz pozerów jest jeszcze mnóstwo normalnych ludzi, którzy sobie na wózek odłożą i taka reklama wywołuje tylko politowanie. Co innego konsola, dobry rower na raty, czy pralka jak się popsuje i trzeba kupić nową, a co innego spacerówka, o której wiadomo rok wcześniej. 

No widzisz? twojej siostrze jakoś nie wystarcza i to jest reklama kierowana do tego typu ludzi jak ona i jak ta moja znajoma. U Ciebie to budzi politowanie i u mnie też ale to nie jest reklama kierowana do nas. My nie jesteśmy jej celem. Właśnie o tym mówię. Każda reklama ma jakąś grupę docelową, to nie jest tak, że jest kierowana do wszystkich, bo wszyscy ją oglądają. Reklamę tabletek na prostatę i potencję też oglądasz ale nie jesteś w grupie docelowej tego produktu. Rozumiesz o co mi chodzi? 

Taki pozer ma w nosie, że o spacerówce wiedział dużo wcześniej, a przeciez to jest reklama do niego kierowana i nie bez powodu tam jest wózek za 3 tysiące. To są właśnie tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

i żre koty na obiad. Witamy w cebulandii. Szczupły, ładny koleś z koczkiem to ohyda, ale za to gruby z podgardlem, co to nawet sobie żelu skołować bez babinych rąk nie da rady, to już jest Polak do szpiku kości i prawilny

Akurat jeden i drugi jest odrażający i wygląda niemęsko.

Niemniej długowłosy wygląda jak dziewczynka, pewnie niejeden imigrant z Syrii gwałci podobnych mu "mężczyzn" na Zachodzie że aż boją się wracać po zmroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Akurat jeden i drugi jest odrażający i wygląda niemęsko.

Niemniej długowłosy wygląda jak dziewczynka, pewnie niejeden imigrant z Syrii gwałci podobnych mu "mężczyzn" na Zachodzie że aż boją się wracać po zmroku.

Czyli każdy facet z długimi włosami na głowie wygląda jak dziewczynka? Boże mój, jakie ograniczenie umysłowe. To aż przeraża. Dobrze ze twój seba orżnięty na łyso. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość gość napisał:

a do mnie to "mam plan" nawet trafia. Jeśli chodzi o faceta z reklamy Bambino, wcale nie jest jakiś odpychający czy brzydki ale jakoś mnie nie przyciąga, co tu duzo mowic. :wariat ale moj' to typowy tekst wielu polskich kobiet ktore sie ciesza że mają chłopa w domu, niewazne jaki wazne ze :jej"

Prawda.Ja bynajmniej nie mówię do swojego Wariat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadzieja
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Co wy pieprzycie że ona gruba jakbyście były modelkami. 90% was tak wygląda jak ta baba z reklamy. Wystarczy wyjść na plac zabaw i sie rozejrzeć. Tak was jest już dużo na ulicach grube beczki, że już nawet pod was reklamy wymyślają z innymi grubymi bekami, żebyście się czuły dostrzeżone. Najpierw kampania firmy Dove gdzie wielkie babsko sie zachwyca miękkością swojej skóry. Teraz następni. Same jesteście sobie winne. Statystyki otyłości na polskich ulicach rosną

Hahaaha 😄 Dobre 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Z jakiej wiochy jesteś? Ile masz do cywilizacji km? Typowa polska wiesniaro dla której długie włosy to na pewno nieumyte a właściciel bierze dopalacze. "do syra" i wszystko jasne. Wracaj na swoją malopolska prowincję i najlepiej toleruj tylko chłopów oskalpowanych na jeża co by było po bożemu. Mój mąż ma długie włosy i doktorat z matematyki. Nigdy nie brał narko ani dopalaczy, ofermo. Wkurza mnie ta polska cebula taka jak ty . 

Ale Cię zabolało,bo masz męża z długimi włosami 😄

Dla mnie chłop musi mieć krótkie włosy i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość gość napisał:

A wiecie dlaczego małżeństwo wystąpiło w reklamie środków chemicznych bambino?

Rok temu we współpracy z bambino między innymi zorganizowali zbiórkę dla domu dziecka w Łodzi hojnie obdarowując placówkę.

Okazują się więc ludźmi o sporej objętości w pasie, ale również serca ❤️

To moze trzeba bylo wydobyc tę informacje w reklamie a nie pisac drętwy naiwny i durny dialog i wywoływac niesmak ? Omawiam co przelotnie widzialam nie szperam w necie informacji o każdej widzianej w tv osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To może najpierw trzeba by poszperać zanim się obsmaruje ludzi w necie na podstawie reklamy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mój ma długie włosy, boki wygolone i albo nosi związane albo plotę mu francuza i co śmieszne wcale nie wygląda jak dziewczynka😂 ale wy jesteście schematyczne, macie swoje szufladki i do nich przydzielanie, a jak ktoś nie pasuje do żadnej to już pojazd. Bardzo ograniczony sposób pojmowania świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To może najpierw trzeba by poszperać zanim się obsmaruje ludzi w necie na podstawie reklamy 🤣

A ja np nic nie mam do ich wagi ani do tego że sporu nie lubią tylko zwyczajnie irytująca jest ta reklama, ta infantylna gadka tej kobiety. Zwyczajnie denerwujące to jest. Można to było lepiej wyreżyserować i ograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale Cię zabolało,bo masz męża z długimi włosami 😄

Dla mnie chłop musi mieć krótkie włosy i koniec.

A co kogo obchodzi co facet musi DLA CIEBIE? on nie dla ciebie ma te długie włosy.

Mnie zawsze śmieszą takie proste baby jak ty, które uważają, że jak coś jest DLA NICH to jest dla wszystkich słuszne, a jak myślisz inaczej to myślisz źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czyli każdy facet z długimi włosami na głowie wygląda jak dziewczynka? Boże mój, jakie ograniczenie umysłowe. To aż przeraża. Dobrze ze twój seba orżnięty na łyso. 

"na wysepke" i do tego ćwiczy na siłowni, trenuje mma i ma pozwolenie na broń sportową w razie nieprzewidzianych okoliczności, a i jeszcze prywaciarzem jest w branży wypożyczajacej samochody, a ten z reklamy prezentuje się jak podróbka faceta. taki typ skandynawski czyli jakby mu gwałcili żonę pod blokiem ciapaci to by sie bał wyjrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale Cię zabolało,bo masz męża z długimi włosami 😄

Dla mnie chłop musi mieć krótkie włosy i koniec.

dokładnie, facet to ma być facet a nie długowłosy anorektyk, którego może kobieta przez próg przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaa... Bo wszyscy faceci z długimi włosami to anorektycy😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Dla mnie generalnie dobrze, że jeszcze pokazują kobietę i mężczyznę - nieważne czy grubych czy chudych, zaradnych czy nie, grunt że dwie płcie a nie dwie mamusie/tatusiów albo jakieś inne konfigurację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

dokładnie, facet to ma być facet a nie długowłosy anorektyk, którego może kobieta przez próg przenieść

porąbane jesteście z tymi odzywkami, chudy facet z długimi włosami nie jest mężczyzną? Może ty dla kogoś też nie jesteś kobietą? i co? to znaczy, że nie jesteś?

Jak słyszę takie teksty typu "facet to ma być facet" to widzę takiego Janusza w koszulce żonobijce, ocierającego tłuszcz z brody....

To że ktoś się nie wpisuje w wizję Janusza i Grażyny to nie znaczy, że można go odżegnywać od czci i wiary. Facetem nie jest, a może w ogóle człowiekiem nie jest?

Sama zmagam się całe życie z takim postrzeganiem. Jestem chuda, mała, mam bardzo mały biust, mam krótkie wlosy na boba, bo w dluższych wygladam jak ulizana kura czyli wg. zero-jedynkowych kanonów januszo-grażyn jestem nieatrakcyjna, niekobieca, nie jestem kobietą, bo "kobieta to ma być kobieta". Tak jakby to że mam wszystkie kobiece narządy od urodzenia, a do tego czuje się kobietą - nie wystarczało, jakby były jakieś dodatkowe egzaminy i warunki do spełnienia i ciągle jakiś de/bil  czuje się w obowiązku mi to uświadamiać. Ostatnio od obcego dziada, starego smalca lat ok. 60 usłyszałam że mam sobie stanik wypchać jak chcę nosić letnie ...enki hue  hue hue... ale ubaw komuś tak nawtykać na przystanku tramwajowym i nie był to żaden żul tylko jest takie coś, że jak widzimy kogoś w naszym mniemaniu gorszego,  dużo słabszego, takiego podczłowieka, to możemy po nim jechać jak po burej su/ce nie zastanawiając się nad swoimi myślami, słowami ani uczuciami tej wyśmiewanej osoby. Takie schamiałe, zbydlałe społeczeństwo się ostatnio zrobiło.

Za kogo wy się ludzie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

A wiecie dlaczego małżeństwo wystąpiło w reklamie środków chemicznych bambino?

Rok temu we współpracy z bambino między innymi zorganizowali zbiórkę dla domu dziecka w Łodzi hojnie obdarowując placówkę.

Okazują się więc ludźmi o sporej objętości w pasie, ale również serca ❤️

 Brawo. Ciekawa jestem czym wykazały się w życiu kafeterianki, obgadujace ta parę. Pewnie tylko tym, że są chude. To ich największe osiągnięcie, nikomu nie potrafią pomoc, ale są chude, więc ich własnym zdaniem są ekstra i najlepsze, inni to proch. Potrafią tylko ujadac jak ..., wyć wulgarnie obgadywac innych i obrabiac im dupe w internecie, bo same co najwyżej to są chude. Hahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelożelki
4 godziny temu, Gość gość napisał:

"na wysepke" i do tego ćwiczy na siłowni, trenuje mma i ma pozwolenie na broń sportową w razie nieprzewidzianych okoliczności, a i jeszcze prywaciarzem jest w branży wypożyczajacej samochody, a ten z reklamy prezentuje się jak podróbka faceta. taki typ skandynawski czyli jakby mu gwałcili żonę pod blokiem ciapaci to by sie bał wyjrzeć

'na wysepkę' hahaha no to nie wiem co gorsze :D też mi stylówa jakby go batem obtrzaskali jak widzę tych pajaców z krowim plackiem na wygolonym łbie to już wolę długie włosy jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

"na wysepke" i do tego ćwiczy na siłowni, trenuje mma i ma pozwolenie na broń sportową w razie nieprzewidzianych okoliczności, a i jeszcze prywaciarzem jest w branży wypożyczajacej samochody, 

Wiesz co mnie różni od twojego mena? Brak wysepki na głowie i wypożyczalni sparciałych autek. Jestem męska, że hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty

Mozecie mnie nazywac lewaczka, mozecie mnie nazywac grubaska (tu was wysmieje kiedy padnie taki epitet bo ciezko nazwac grubasem krasnala 160 z waga 47kg) ale mnie ta reklama nastraja mega pozytywnie. owszem mam meza i dziecko, nie wygladamy ani nie zyjemy jak ci z reklamy ( u nas jest maksymalne partnerstwo ) ale cieszy mnie to ze odchodzi sie od promowania anoreksji albo sylikonowych, poprzerabianych mutantow tylko zwyklych, przecietnych ludzi. reklamy dove tez sa genialne z doborem aktorek. dzieki temu coraz mniej osob bedzie popadac w niezdrowe kompleksy konczac z dysmorfofobia albo anoreksja czy bulimia. pisze to z wlasnej autopsji bo mam niesamowite kompleksy zwiazane ze swoim wygladem (twarza) i przechodzilam w przeszlosci przez bulimie przez co oprocz glowy leczylam tez zniszczenia gastryczne. poza tym na ulicach jakos widuje same kobiety pokroju tej z reklamy wiec w czym problem? naprawde wole takie osoby ogladac niz nadmuchane ... po 100operacjach plastycznych. a wy popatrzcie najpierw na siebie idealy hehe, juz to widze jakie pieknosci tu pisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość qwerty napisał:

poza tym na ulicach jakos widuje same kobiety pokroju tej z reklamy

Wszystko się ładnie czytało do tego momentu, w którym przestało być wiarygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

dokładnie, facet to ma być facet a nie długowłosy anorektyk, którego może kobieta przez próg przenieść

Cebularo, mój facet ma muskuly, ćwiczy na siłowni, biega, ale ma długie włosy i co, to nie facet? Dla mnie pewnie ten twój to nie facet. Nie przespalabym się z takim knurem nawet jakby był ostatnim facetem na ziemi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam ją. Michalina to super babka. Wychowuje dzieci z miłością, ale bez nadęcia. A z mężem tworzą super parę. Normalna matka, która dba o dzieci, ale nie panikuje i nawet tam cukier zjedzą a nie tylko eko sok z buraka słodzony stewią z Honolulu. Co do reklamy, to przecież według scenariusza. To kampania wymyślona przez agencję reklamową. Oni tylko zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może...
10 godzin temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Dla mnie generalnie dobrze, że jeszcze pokazują kobietę i mężczyznę - nieważne czy grubych czy chudych, zaradnych czy nie, grunt że dwie płcie a nie dwie mamusie/tatusiów albo jakieś inne konfigurację. 

No bez przesady,aż tak chyba nie będzie?Gejów i lesbijek nie jest aż tak dużo,tak jak downów czy głęboko upośledzonych..Oni są mniejszością,a mniejszości problemy są niestety nieważne.To większość steruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Taaa... Bo wszyscy faceci z długimi włosami to anorektycy😂 

ten z reklamy zdecydowanie tak, o nim mowa w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

 Brawo. Ciekawa jestem czym wykazały się w życiu kafeterianki, obgadujace ta parę. Pewnie tylko tym, że są chude. To ich największe osiągnięcie, nikomu nie potrafią pomoc, ale są chude, więc ich własnym zdaniem są ekstra i najlepsze, inni to proch. Potrafią tylko ujadac jak ..., wyć wulgarnie obgadywac innych i obrabiac im dupe w internecie, bo same co najwyżej to są chude. Hahaha. 

wstaw jeszcze kilka "hahaha" żeby odreagować a gdyby za każdą akcje charytatywną, wolontariat, w którym brałam udział grubaskom z reklamy kazaliby przebiec z 10 km to mieliby normalne fit sylwetki. taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Znam ją. Michalina to super babka. Wychowuje dzieci z miłością, ale bez nadęcia. A z mężem tworzą super parę. Normalna matka, która dba o dzieci, ale nie panikuje i nawet tam cukier zjedzą a nie tylko eko sok z buraka słodzony stewią z Honolulu. Co do reklamy, to przecież według scenariusza. To kampania wymyślona przez agencję reklamową. Oni tylko zagrali.

popiera ideologie LGBT to przekreśla wszystkie jej pozytywne działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.09.2019 o 18:33, Gość gość napisał:

Co wy pieprzycie że ona gruba jakbyście były modelkami. 90% was tak wygląda jak ta baba z reklamy. Wystarczy wyjść na plac zabaw i sie rozejrzeć. Tak was jest już dużo na ulicach grube beczki, że już nawet pod was reklamy wymyślają z innymi grubymi bekami, żebyście się czuły dostrzeżone. Najpierw kampania firmy Dove gdzie wielkie babsko sie zachwyca miękkością swojej skóry. Teraz następni. Same jesteście sobie winne. Statystyki otyłości na polskich ulicach rosną

Co ty pitolisz. U ciebie w Radomiu tak macie? To się przeprowadź do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ze względu na to, że aktorzy odbiegają od telewizyjnej estetyki, zwraca się an tę uwagę reklamę. I ja też zwróciłam. Czy to pomoże w sprzedaży? Nie wiem. Ale zastanawiałam się, czy to nie są osoby jakoś znane w sieci czy coś w tym stylu. Ja niespecjalnie śledzę blogi, vlogi itd, ale może ktoś ich zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.09.2019 o 15:08, Gość qwerty napisał:

 poza tym na ulicach jakos widuje same kobiety pokroju tej z reklamy wiec w czym problem? naprawde wole takie osoby ogladac niz nadmuchane ... po 100operacjach plastycznych. a wy popatrzcie najpierw na siebie idealy hehe, juz to widze jakie pieknosci tu pisza 😄

To, że ty jesteś brzydka nie oznacza, że wszyscy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×