Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

irytuje mnie ta reklama kosmetyków Bambino, obydwoje z nadwagą, dzieci też grube. Typowa polska rodzina?

Polecane posty

Gość gość

Mnie irytuje częstotliwość nadawania tej reklamy. Ostatnio wczoraj wieczorem przewinęła się trzykrotnie w jednym bloku reklamowym: na początku, w środku i na końcu. Ja się pytam: po co? Mnie akurat nachalność bardzo odstręcza. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka
Dnia 11.09.2019 o 08:17, Gość Gość napisał:

Ale Cię zabolało,bo masz męża z długimi włosami 😄

Dla mnie chłop musi mieć krótkie włosy i koniec.

pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.09.2019 o 23:07, Gość Gosc napisał:

Wszystkie jesteście naprawdę durne... 

A ty jedna namaszczona przez Ducha darem mądrości, rozumu i rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.09.2019 o 21:46, Gość gość napisał:

ktoraś napisała, że te chrumcie prowadzą ponoć jaiegoś bloga, prawda to? jeśli tak to przydałby się link zaraz zrobimy desant i nie zostawimy na nich suchej nitki.

"te chrumcie"... 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Znam ją. Michalina to super babka. Wychowuje dzieci z miłością, ale bez nadęcia. A z mężem tworzą super parę. Normalna matka, która dba o dzieci, ale nie panikuje i nawet tam cukier zjedzą a nie tylko eko sok z buraka słodzony stewią z Honolulu. Co do reklamy, to przecież według scenariusza. To kampania wymyślona przez agencję reklamową. Oni tylko zagrali.

Super babka, super para... super reklama nie super myjadeł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak lubiłam Bambino, tak więcej nie kupię. Może przestaną spamować tą mierną reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mnie jednak bardziej wkurza parówczak zawodzący głosem kastrata, że ma plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli bambino pośrednio przycznia się do ofensywy moralnej LGBT? To dziękuje bardzo, średnio sobie dobrali osoby współpracujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość gość napisał:

popiera ideologie LGBT to przekreśla wszystkie jej pozytywne działania

No i bardzo dobrze. A Ty dalej żyjesz w mrokach średniowiecza? Nawet jakby Twoje dziecko nie znało słowa gej czy lesbijka, to jeśli będzie miało takie predyspozycje, to i tak odnajdzie w sobie pociąg do tej samej płci. W takiej rodzinie jak tamtą to może przynajmniej normalnie i zdrowo dojrzeć. Po takim rodzicu jak Ty to ucieknie z domu z depresją i traumami na całe życie. Ja na całe szczęście miałam rozgarniętych rodziców i już wtedy to dla nich nie był temat tabu. I uwaga, uwaga nie wyrosłam ani na lesbijkę ani na prostytutkę. Mam całe życie jednego faceta i jest cudownie. Nie jestem ani zboczona, ani oziębła, tylko dlatego, że miałam otwartych, tolerancyjnych rodziców. Wszystkim takich życzę. A nie takiego zacofanego człowieka jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przez ta reklame nie kupuje juz produktów z firmy Bambino . O ile babka wydaje mi sympatyczna to scena brzydkiego owłosionego gościa pod prysznicem mogli sobie darować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Czyli bambino pośrednio przycznia się do ofensywy moralnej LGBT? To dziękuje bardzo, średnio sobie dobrali osoby współpracujące.

o matko skąd się takie imbecyle biorą jak ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Przez ta reklame nie kupuje juz produktów z firmy Bambino . O ile babka wydaje mi sympatyczna to scena brzydkiego owłosionego gościa pod prysznicem mogli sobie darować. 

O nie! facet jest owłosiony? SAKREBLE! trzeba odwołać świat i ogłosić apokalipsę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serio kręci cie widok niskiego , grubego ,owłosionego faceta który drze ryja bo sam nie potrafi sobie zorganizować " coś do mycia" .? Swoją droga jaki facet myje się żelem dla dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×