Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

irytuje mnie ta reklama kosmetyków Bambino, obydwoje z nadwagą, dzieci też grube. Typowa polska rodzina?

Polecane posty

Gość gość
6 minut temu, Gość Oschła napisał:

Macie racje, te krzyki spod prysznica, gdzie macho pogania zonke, porazka. 

MACZO 😄 krzyknąłby na niego byle drechol z blokowiska i już by się mu broda spociła, takie otyły jest, że nawet nie zdążyłby uciec w razie w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Dla mnie oni sa sympatyczni. Tacy zwyczajni, przecietni ludzie z dziecmi ktorzy umieja sie cieszyc soba i tym co maja. Sa pozytywni. Usmiechnieci. I do takich ludzi kierowana jest reklama. Dla mnie sa prawdziwi. Idealna para juz by taka prawdziwa nie byla. Nie ma sie czego czepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

i żre koty na obiad. Witamy w cebulandii. Szczupły, ładny koleś z koczkiem to ohyda, ale za to gruby z podgardlem, co to nawet sobie żelu skołować bez babinych rąk nie da rady, to już jest Polak do szpiku kości i prawilny

Wyjelas mi to z ust 👏👏👏👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślała że tylko mnie ta reklama w...ia i ten tekst "wariat ale mój" 🤮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszon

Ta reklama providenta jest genialna marketingowo, jest mega trafiona!

Te bałwany kupiły spacerowkę za 3000, na którą ich nie stać ale takie są realia ludzi pożyczających w parabankach nie zauważyliście? 

Mnie nie stać na taką spacerówkę, tzn mam na tyle ale to jest moja cała wypłata albo 3/4 wypłaty męża więc uważam ro za absurd zatem kupiłam taką za 700zł ale typowy bałwan, który nie myśli, a raczej myśli tylko o lansie, leci do parabanku po kasę na lans, żeby świecić na placu zabaw przed innymi rodzicami oraz na internetach przed znajomymi. Ja osobiście znam taką osobę. Komornicy walą do niej drzwiami i oknami, ma długi we wszystkich parabankach do spółki z mamą i babcią, które dla niej też pobrały te pożyczki ale na insta kobieta sukcesu, pełen lans, wózeczek jak celebrytka,  torebeczki, okularki, gadżety, a mieszka właśnie z babcią i mamą w mieszkaniu socjalnym. 

Parabanki dobrze wiedzą jakie reklamy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszon

ale przyciurałam moją psiapsiółkę .Dobrze jej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
56 minut temu, Gość gość napisał:

i żre koty na obiad. Witamy w cebulandii. Szczupły, ładny koleś z koczkiem to ohyda, ale za to gruby z podgardlem, co to nawet sobie żelu skołować bez babinych rąk nie da rady, to już jest Polak do szpiku kości i prawilny

Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
43 minuty temu, Gość Ags napisał:

Dla mnie oni sa sympatyczni. Tacy zwyczajni, przecietni ludzie z dziecmi ktorzy umieja sie cieszyc soba i tym co maja. Sa pozytywni. Usmiechnieci. I do takich ludzi kierowana jest reklama. Dla mnie sa prawdziwi. Idealna para juz by taka prawdziwa nie byla. Nie ma sie czego czepiac.

No tak wiadomo, że miłość to tylko u biednych i grubych. U szczupłych u ładnych brak millosci. Oj jaki prosty jest ten świat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszon
15 minut temu, Gość myszon napisał:

ale przyciurałam moją psiapsiółkę .Dobrze jej tak

Nie podszywaj się prostaczko. Pisownię popraw to może ktoś ci uwierzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszon

jednak jestem deb.ilkoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

i żre koty na obiad. Witamy w cebulandii. Szczupły, ładny koleś z koczkiem to ohyda, ale za to gruby z podgardlem, co to nawet sobie żelu skołować bez babinych rąk nie da rady, to już jest Polak do szpiku kości i prawilny

Ładny to może być ciepły model na wybiegu a nie mężczyzna. Facet ma być męski i przystojny. A ten z reklamy to anorektyk, mężczyzna powinien być umięśniony aby jego kobieta nie czuła, że jest w związku z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ktoraś napisała, że te chrumcie prowadzą ponoć jaiegoś bloga, prawda to? jeśli tak to przydałby się link zaraz zrobimy desant i nie zostawimy na nich suchej nitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

z ich bloga: "hej, to musze zacząć od tego, że zarówno mąż jak i ja jesteśmy zaimpregnowani na ruch. Znaczy to mniej więcej tyle, że gdyby w galaktyce niechęci wybrać jedną, najmniej ulubioną, albo wręcz odwrotnie – najbardziej ukochaną z czynności zaczynającej się reakcją: „ o losie nigdy w życiu, choćbym miała skisnąć”, to byłby to na sto procent sport. Kiedyś na przykład widziałam Grześka jak gra w piłkę nożną, ale to było dawno. W związku z upływem czasu pamiętam tyle, że przy próbie kopnięcia gały spadł mu but."

DZIĘKUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokon

Mnie denerwują te reklamy mam plan bo wygląda że narobili dzieci a na dostawke i wózek ich nie stać ,2000 muszą pożyczać , mają już 2 dzieci to z  500 plus to 2 miesiące odłożenia 1000zl. To dopiero nieodpowiedzialni ludzie przy trójce dzieci nie mieć 2000 oszczędności. Tak samo ta reklama z bliźniakami nie pamiętam  o jaką kwotę tam chodzi ale planując ciążę jak kogoś nie stać na wyprawke to słabo. Widać że to ludzie nieodpowiedzialni bo kobieta w ciąży a przez kilka miesięcy nie mogą odłożyć na wózki. A niby taki dobrobyt że jak np. w Gdańsku  przy progu dochodi 2500zl.netto na osobę krzyczeli że to za niski próg do dopłat do żłobków bo tylko patologia się zalapie to już nie wiem ile zarabia przeciętny Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kokon napisał:

Mnie denerwują te reklamy mam plan bo wygląda że narobili dzieci a na dostawke i wózek ich nie stać ,2000 muszą pożyczać , mają już 2 dzieci to z  500 plus to 2 miesiące odłożenia 1000zl. To dopiero nieodpowiedzialni ludzie przy trójce dzieci nie mieć 2000 oszczędności. Tak samo ta reklama z bliźniakami nie pamiętam  o jaką kwotę tam chodzi ale planując ciążę jak kogoś nie stać na wyprawke to słabo. Widać że to ludzie nieodpowiedzialni bo kobieta w ciąży a przez kilka miesięcy nie mogą odłożyć na wózki. A niby taki dobrobyt że jak np. w Gdańsku  przy progu dochodi 2500zl.netto na osobę krzyczeli że to za niski próg do dopłat do żłobków bo tylko patologia się zalapie to już nie wiem ile zarabia przeciętny Polak.

najniższa krajowa na kafe to 5 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

rety, jakby Bambino było dla biedniejszych, mniej ogarnietych rodzin

Czyli nie lubiss Instagramowiczki krystynoniedenerwujmatki. Bo to ona

Fajna jest, lubie ją sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To że oni są zaprogramowani na hejt ruchu po nich widać. Mam nadzieję, że dla dobra dzieciaków trochę się poruszają/dla przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość myszon napisał:

Ta reklama providenta jest genialna marketingowo, jest mega trafiona!

Te bałwany kupiły spacerowkę za 3000, na którą ich nie stać ale takie są realia ludzi pożyczających w parabankach nie zauważyliście? 

Mnie nie stać na taką spacerówkę, tzn mam na tyle ale to jest moja cała wypłata albo 3/4 wypłaty męża więc uważam ro za absurd zatem kupiłam taką za 700zł ale typowy bałwan, który nie myśli, a raczej myśli tylko o lansie, leci do parabanku po kasę na lans, żeby świecić na placu zabaw przed innymi rodzicami oraz na internetach przed znajomymi. Ja osobiście znam taką osobę. Komornicy walą do niej drzwiami i oknami, ma długi we wszystkich parabankach do spółki z mamą i babcią, które dla niej też pobrały te pożyczki ale na insta kobieta sukcesu, pełen lans, wózeczek jak celebrytka,  torebeczki, okularki, gadżety, a mieszka właśnie z babcią i mamą w mieszkaniu socjalnym. 

Parabanki dobrze wiedzą jakie reklamy robić.

Nie jest trafiona. A wiesz dlaczego? Bo jest 500+. Kilka lat temu jak najbardziej. Teraz to żenada tworzyć reklamy pożyczek pod zakup sprzętu dla dziecka. O ile keyboard (wcześniejsza reklama z tą rodziną) miał sens, tak wciągnięcie w temat wózka jest bez sensu.

 

12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czyli nie lubiss Instagramowiczki krystynoniedenerwujmatki. Bo to ona

Fajna jest, lubie ją sluchac

Czyli wychodzi na to, że ten durny dla wielu tekst ma jakiś sens. Nie znam kobity, ale domyślam się, że ma to związek z jej faktycznym życiem prywatnym udostępnianym na instagramie.

27 minut temu, Gość Kokon napisał:

To dopiero nieodpowiedzialni ludzie przy trójce dzieci nie mieć 2000 oszczędności.

Ta reklamowa rodzinka ma trójkę dzieci i czwarte w drodze. Większość reklam jest bardzo nieprzemyślana i dlatego mamy ubaw.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A wiecie dlaczego małżeństwo wystąpiło w reklamie środków chemicznych bambino?

Rok temu we współpracy z bambino między innymi zorganizowali zbiórkę dla domu dziecka w Łodzi hojnie obdarowując placówkę.

Okazują się więc ludźmi o sporej objętości w pasie, ale również serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Co wy pieprzycie że ona gruba jakbyście były modelkami. 90% was tak wygląda jak ta baba z reklamy. Wystarczy wyjść na plac zabaw i sie rozejrzeć. Tak was jest już dużo na ulicach grube beczki, że już nawet pod was reklamy wymyślają z innymi grubymi bekami, żebyście się czuły dostrzeżone. Najpierw kampania firmy Dove gdzie wielkie babsko sie zachwyca miękkością swojej skóry. Teraz następni. Same jesteście sobie winne. Statystyki otyłości na polskich ulicach rosną

A teraz odwróć lustro do ściany i przestań ujadać. Nikogo nie interesuje, że przytyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pozdrów misia i podaj mu mydło 🙂

Niech się sam schyli. Po mydło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Niech się sam schyli. Po mydło...

pod celą w zakładzie karnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystkie jesteście naprawdę durne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wszystkie jesteście naprawdę durne... 

a najbardziej Ty tylko ze skromności tego nie przyznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hahaha bo ludzie bogaci to same chudzielce... 😁 raczej biedny nie ma co jeść, więc nie będzie gruby... To nie wiem jakby tam fitloversi z dziećmi grali to już ok? I bogata rodzina? Żal mi was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Was wszystko wiecznie denerwuje. Banda frustratek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszon
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie jest trafiona. A wiesz dlaczego? Bo jest 500+. Kilka lat temu jak najbardziej. Teraz to żenada tworzyć reklamy pożyczek pod zakup sprzętu dla dziecka. O ile keyboard (wcześniejsza reklama z tą rodziną) miał sens, tak wciągnięcie w temat wózka jest bez sensu.

 

hahaha 500 plus ma niby starczyć? ty chyba nie znasz potrzeb takich pozerów :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ładny to może być ciepły model na wybiegu a nie mężczyzna. Facet ma być męski i przystojny. A ten z reklamy to anorektyk, mężczyzna powinien być umięśniony aby jego kobieta nie czuła, że jest w związku z koleżanką.

Kazdy ma własne gusta. Ale gosc z reklamy wygląda dobrze, ja najb. lubie naturalne umiesnienie, a nie tych panów, co ich ręce i nogi wyglądaja jak jakies pomarszczone grube kabanosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wszystkie jesteście naprawdę durne... 

chyba prawda w duzej mierze, weszłam tu i sie zdziwiłam, jakmozna az tak sie czepiac najdrobniejszych szczególów.  Ale to chyba nasza narodowa cecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość myszon napisał:

hahaha 500 plus ma niby starczyć? ty chyba nie znasz potrzeb takich pozerów 😄 

Tak się składa, że akurat znam. Siostra. Potrafi się zadłużyć po pachy, ale lans musi być. Z resztą nic dziwnego, że kasy nie ma jak ciągle odsetki gdzieś splaca. A dlaczego 500+ miałoby nie wystarczyć? Wystarczy je odkładać i się ma. Oprócz pozerów jest jeszcze mnóstwo normalnych ludzi, którzy sobie na wózek odłożą i taka reklama wywołuje tylko politowanie. Co innego konsola, dobry rower na raty, czy pralka jak się popsuje i trzeba kupić nową, a co innego spacerówka, o której wiadomo rok wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×