Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

Czy są tu rodzice dzieci z autyzmem którzy podaja olej bądź ekstrakt z konopii

Polecane posty

Gość Gosc

Czy to coś daje? oczywiście pytam o 100 procentowo legalny preparat,wolny od THC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opole

Czym objawia się autyzm u Twojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Duży problem z komunikacją,nadpobudliwość,brak chęci współpracy,ogólnie dziecko jest bardzo pobudzone,wszystko wymusza krzykiem,nie wykonuje żadnych poleceń,mało mówi,jest agresywny w stosunku do innych,zwłaszcza do osób które czegoś od niego wymagają,poza tym problemy ze snem,pobudki w nocy i bieganie po domu,uciekanie na spacerach,dużo by tego wymieniać.dziecko ma terapię od dwoch lat,teraz ma pięć,uczęszcza do przedszkola integracyjnego ale tam też bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka jolka

Dzieciak jest rozpieszczony i rozpuszczony. Jakby dostał porządnie w doopsko to byłby grzeczny. Sama tak go wychowałaś. Nie mam pojęcia w czym by miały pomóc konopie. Jesteś śmieszna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widać że nie masz pojęcia czym jest autyzm.jak nie masz nic mądrego do przekazania  to się nie wypowiadaj,pytanie zadałam rodzicom którzy podaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja podaje od 2 lat. Co konkretnie chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A poza tym "dać w dupsko"???czy wiesz że agresja rodzi agresję a tym bardziej u dzieci autystycznych które powinny raczej dobre wzorce przyjmowac.dziecko nie jest rozpieszczone tylko ma autyzm a więc szereg zaburzeń i deficytów rozwojowych,nie zawsze rozumie co się do niego mówi,a zresztą jak ma zrozumieć skoro jest cały czas pobudzony i komunikaty do niego nie docierają?szukam alternatywy dla środków farmakologicznych które przepisują psychiatrzy,wiadomo jakie to środki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

my olejek cbd stosujemy w innym celu, ale nie szkodzi , wiec, warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli możesz to napisz jaki podajesz?ilu procentowy i w jakiej dawce?ile dziecko ma lat i czy konsultowałas to z jakimś lekarzem?czy widzisz jakaś poprawe w zachowaniu i czy coś w ogóle się zmieniło?będę wdzięczna za każdą wskazówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
52 minuty temu, Gość Jolka jolka napisał:

Dzieciak jest rozpieszczony i rozpuszczony. Jakby dostał porządnie w doopsko to byłby grzeczny. Sama tak go wychowałaś. Nie mam pojęcia w czym by miały pomóc konopie. Jesteś śmieszna. 

Jesteś ignorantem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli możesz to napisz jaki podajesz?ilu procentowy i w jakiej dawce?ile dziecko ma lat i czy konsultowałas to z jakimś lekarzem?czy widzisz jakaś poprawe w zachowaniu i czy coś w ogóle się zmieniło?będę wdzięczna za każdą wskazówkę

Podaje olejek cbd Cibdol. Osobiście uważam,  że forma plynna pod jezyk jest lepsza niz kapsułki. Zaczynałam od 2.5% ,później 4%. Maksymalnie doszlismy do 10% , ale u nas 10% to było za dużo.  Wróciłam do 4% i daje 2 razy dziennie. Rano na czczo. Po 3 krople. Powiem szczerze , ze to drogi interes , ale w mojej ocenie dość skuteczny. Rezultat było widać po 2 miesiącach stosowania cbd oczywiscie wraz z terapia i rehabilitacja u nas. Przede wszystkim ruszyła bardzo mowa. Później widać było lepszą koncentracje. Zaczelam jak syn miał 3 lata. Obecnie ma 5 lat. Ja konsultowalam to z dwoma lekarzami. Nasza neurolog prowadząca,  która była sceptyczna , ale nie powiedziala nie. Dawkowanie kosnsultowalismy z lekarzem,  a konkretnie z dr. Bachańskim w Warszawie. 

Moim zdaniem takim matczynym , a nie potwierdzonym naukowo 😉 cbd pomógł w komunikacji i rozumieniu komunikatów. Syn nie mówił do 3 urodzin , ale też nie do końca rozumiał komunikaty. Teraz jednak choć miewa problemy fukcjonuje dużo lepiej.  Mi tez bardzo pomogły turnusy logopedyczne. Ale nie wiem czy moge tu pisac , żeby nie było,  ze robie reklamę 😶. Jak coś to czekam na pytania jeszcze. Nie reaguj na te mądre rady o tym biciu czy tam trzymaniu krótko. 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Dyśka napisał:

Podaje olejek cbd Cibdol. Osobiście uważam,  że forma plynna pod jezyk jest lepsza niz kapsułki. Zaczynałam od 2.5% ,później 4%. Maksymalnie doszlismy do 10% , ale u nas 10% to było za dużo.  Wróciłam do 4% i daje 2 razy dziennie. Rano na czczo. Po 3 krople. Powiem szczerze , ze to drogi interes , ale w mojej ocenie dość skuteczny. Rezultat było widać po 2 miesiącach stosowania cbd oczywiscie wraz z terapia i rehabilitacja u nas. Przede wszystkim ruszyła bardzo mowa. Później widać było lepszą koncentracje. Zaczelam jak syn miał 3 lata. Obecnie ma 5 lat. Ja konsultowalam to z dwoma lekarzami. Nasza neurolog prowadząca,  która była sceptyczna , ale nie powiedziala nie. Dawkowanie kosnsultowalismy z lekarzem,  a konkretnie z dr. Bachańskim w Warszawie. 

Moim zdaniem takim matczynym , a nie potwierdzonym naukowo 😉 cbd pomógł w komunikacji i rozumieniu komunikatów. Syn nie mówił do 3 urodzin , ale też nie do końca rozumiał komunikaty. Teraz jednak choć miewa problemy fukcjonuje dużo lepiej.  Mi tez bardzo pomogły turnusy logopedyczne. Ale nie wiem czy moge tu pisac , żeby nie było,  ze robie reklamę 😶. Jak coś to czekam na pytania jeszcze. Nie reaguj na te mądre rady o tym biciu czy tam trzymaniu krótko. 😂 

Nie jestem autorką ale powiedz coś o tych turnusach jeżeli możesz. ja byłam pierwszy raz z pefronu teraz i to jakaś ściema.  zwykłe wczasy dlatego teraz wybrałbym jakiś lepszy osrodek nawet jeżeli będę musiała więcej zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Strikte logopedyczny to mogę polecić turnus " Pierwsze słowo ". Moim zdaniem skuteczny i u nas bardzooo  pomogl.  Wszelkie informacje na necie znajdziesz. 😉  Rozpisywać sie nie chce, żeby nie było. Jeździłam tez na turnusy i wciąż jeżdżę do ośrodka Zabajka 2 . Ale to taka kompleksowa terapia. Praca nad wszystkim, nie tak skoncentrowana na mowie , ale na SI, dogoterapii, komunikacji społecznej.  Też jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Dyśka napisał:

Podaje olejek cbd Cibdol. Osobiście uważam,  że forma plynna pod jezyk jest lepsza niz kapsułki. Zaczynałam od 2.5% ,później 4%. Maksymalnie doszlismy do 10% , ale u nas 10% to było za dużo.  Wróciłam do 4% i daje 2 razy dziennie. Rano na czczo. Po 3 krople. Powiem szczerze , ze to drogi interes , ale w mojej ocenie dość skuteczny. Rezultat było widać po 2 miesiącach stosowania cbd oczywiscie wraz z terapia i rehabilitacja u nas. Przede wszystkim ruszyła bardzo mowa. Później widać było lepszą koncentracje. Zaczelam jak syn miał 3 lata. Obecnie ma 5 lat. Ja konsultowalam to z dwoma lekarzami. Nasza neurolog prowadząca,  która była sceptyczna , ale nie powiedziala nie. Dawkowanie kosnsultowalismy z lekarzem,  a konkretnie z dr. Bachańskim w Warszawie. 

Moim zdaniem takim matczynym , a nie potwierdzonym naukowo 😉 cbd pomógł w komunikacji i rozumieniu komunikatów. Syn nie mówił do 3 urodzin , ale też nie do końca rozumiał komunikaty. Teraz jednak choć miewa problemy fukcjonuje dużo lepiej.  Mi tez bardzo pomogły turnusy logopedyczne. Ale nie wiem czy moge tu pisac , żeby nie było,  ze robie reklamę 😶. Jak coś to czekam na pytania jeszcze. Nie reaguj na te mądre rady o tym biciu czy tam trzymaniu krótko. 😂 

A czy podziałało to chociaż trochę wyciszajaco?bo u nas to największy problem...syn po prostu jest cały czas na nie chociaż dużo rzeczy potrafiłby zrobić ale jest tak zaburzony że nie można go zachęcić do współpracy choćbym mu nie wiem jakie nagrody za to obiecywala.bardzo duże wachania nastroju od euforii po furię wręcz.do niedawna podawałam rispolept ale nie widzę żadnej poprawy chociaż stosujemy od roku.Pani doktor tylko zwiększa dawki a to i tak nic nie daje.od długiego czasu zastanawiam się nad podaniem ekstraktu z konopii chociaż jestem sceptycznie nastawiona,to znaczy nie spodziewam się jakiś spektakularnych efektow.uwazam jednak że spróbować warto bo stracę tylko pieniadze jeśli nie zadziała tak jakbym chciala.a możesz jeszcze napisać czy zauważyłaś jakiekolwiek skutki uboczne i po czym poznałaś że dawka jest za duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Powiem tak. Znam dziecko z autyzmem, któremu rodzice podają olejek z ekstraktem z konopi. Nie wiem jakie dawki i jaki olejek konkretnie, ale w zachowaniu dziecka jest duża poprawa na plus. Wiem że im doradza w dawkowaniu Pan, który ma sklep z tymi artykułami konopnymi. Z tego co wiem to dużo dzieciom pomaga. Wpisz sobie w Google namaste Białystok i znajdź namiary na niego. Bardzo miły, można do niego zadzwonić i zamówić z wysyłką to czego się potrzebuje. Ja też u niego kupuję olejki z CBD, sobie, na co innego. Jestem zadowolona. Tobie też polecam, skontaktuj się z nim. Myślę że warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Dyśka napisał:

Strikte logopedyczny to mogę polecić turnus " Pierwsze słowo ". Moim zdaniem skuteczny i u nas bardzooo  pomogl.  Wszelkie informacje na necie znajdziesz. 😉  Rozpisywać sie nie chce, żeby nie było. Jeździłam tez na turnusy i wciąż jeżdżę do ośrodka Zabajka 2 . Ale to taka kompleksowa terapia. Praca nad wszystkim, nie tak skoncentrowana na mowie , ale na SI, dogoterapii, komunikacji społecznej.  Też jest ok. 

bardzo dziękuję 

Ja byłam teraz w Contessie w Dziwnówku. Miał być turnus dla autystów, logopeda, si a nie było NIC! kąpiele w bąbelkach, naświetlanie jakimiś lampami i masaże... no kur.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
18 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A czy podziałało to chociaż trochę wyciszajaco?bo u nas to największy problem...syn po prostu jest cały czas na nie chociaż dużo rzeczy potrafiłby zrobić ale jest tak zaburzony że nie można go zachęcić do współpracy choćbym mu nie wiem jakie nagrody za to obiecywala.bardzo duże wachania nastroju od euforii po furię wręcz.do niedawna podawałam rispolept ale nie widzę żadnej poprawy chociaż stosujemy od roku.Pani doktor tylko zwiększa dawki a to i tak nic nie daje.od długiego czasu zastanawiam się nad podaniem ekstraktu z konopii chociaż jestem sceptycznie nastawiona,to znaczy nie spodziewam się jakiś spektakularnych efektow.uwazam jednak że spróbować warto bo stracę tylko pieniadze jeśli nie zadziała tak jakbym chciala.a możesz jeszcze napisać czy zauważyłaś jakiekolwiek skutki uboczne i po czym poznałaś że dawka jest za duża?

Bo syn bo zbyt dużej dawce był taki ospały i nijaki trochę. Wtedy zmniejszylam dawke. Ja nie zauważyłam skutków ubocznych. Konopie raczej nie wyciszyły mojego syna , ale pozbył sie takich napadów lekowych. Tylko też nie jest powiedziane jak zareaguje Twój.  Ja na wyciszenie podawalam najzwyklejszy korzen kozlka i valeriane. Efekt był ale nie po 3 zastosowaniach , ale po 3 miesiach. I na noc stososwalam kolderke obciazajaca taka jak terapeuci SI polecaja. Dawalam tez syrop Eye Q . I bardzo staralam sie wyżyć go. Dużo przyniosla terapia SI.  Jeszcze jedna rzecz-  u mnie nie było telewizji , ani komputera od 2 do 5 roku życia prawie w ogole. Totalne minimum. Godzina na weeekend. Więcej grzechów nie pamiętam 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam u nas syn autystyczny przyjmował i przyjmuje cannabigold intense 3000mg czyli 30%. Baaaardzo duża poprawa w zachowaniu, wydłużyła się koncentracja uwagi dobry sen. Zaczął w końcu pracować w przedszkolu. Polecam

Edytowano przez Goga1987gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2019 o 17:11, Gość Jolka jolka napisał:

Dzieciak jest rozpieszczony i rozpuszczony. Jakby dostał porządnie w doopsko to byłby grzeczny. Sama tak go wychowałaś. Nie mam pojęcia w czym by miały pomóc konopie. Jesteś śmieszna. 

Puknij się w głowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×