Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gisc

Kto jest atrakcyjniejszy wolny czy zajęty?

Polecane posty

Gość Tylko

Zajęty. Mam takiego na oku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ech... gdyby to tylko od tego zależało to kobiety pewnie nie lokowały by uczuć tam gdzie nie trzeba. No niestety...nawet w zajętych. Dla mnie atrakcyjniejszy  jest ten przy którym moje serce mocniej bije, pojawia się między nami chemia i tęsknota, wzajemne przyciąganie, które jest tak silne, że wpadam na niego na każdym kroku no i ta fascynacja....  Niestety złudne myślenie, że gościu to chodzący ideał  bez wad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najatrakcyjniejszy jest wolny, ale mający powodzenie, z którego nie korzysta. A jak już "skorzysta", to dobrze to przemyśli i nie połasi się na byle kogo + nie bierze pod uwagę przelotnych znajomości 🙂 Czyli facet, który nie istnieje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Ech... gdyby to tylko od tego zależało to kobiety pewnie nie lokowały by uczuć tam gdzie nie trzeba. No niestety...nawet w zajętych. Dla mnie atrakcyjniejszy  jest ten przy którym moje serce mocniej bije, pojawia się między nami chemia i tęsknota, wzajemne przyciąganie, które jest tak silne, że wpadam na niego na każdym kroku no i ta fascynacja....  Niestety złudne myślenie, że gościu to chodzący ideał  bez wad. 

Ale przyznaj, ze zajęty jest bardziej normalny, życiowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Mizo napisał:

Najatrakcyjniejszy jest wolny, ale mający powodzenie, z którego nie korzysta. A jak już "skorzysta", to dobrze to przemyśli i nie połasi się na byle kogo + nie bierze pod uwagę przelotnych znajomości 🙂 Czyli facet, który nie istnieje 😂

Każdy korzysta, nawet kobiety. Czyli wychodzi na to, ze wolni atrakcyjni nie istnieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale przyznaj, ze zajęty jest bardziej normalny, życiowy. 

No właśnie chyba tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

No właśnie chyba tak jest. 

Czytając już prawi/ kow, można dojść do takich wniosków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

No właśnie chyba tak jest. 

To pewne, tak jak kobieta zajęta jest atrakcyjniejsza od starej panny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To pewne, tak jak kobieta zajęta jest atrakcyjniejsza od starej panny. 

Zdecydowanie, ja dążę do związku z taka kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istniejący
12 minut temu, Mizo napisał:

Najatrakcyjniejszy jest wolny, ale mający powodzenie, z którego nie korzysta. A jak już "skorzysta", to dobrze to przemyśli i nie połasi się na byle kogo + nie bierze pod uwagę przelotnych znajomości 🙂 Czyli facet, który nie istnieje 😂

No i dlatego tyle durnych bab, takich jak ty, jest samych, szukacie nie istniejących facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość istniejący napisał:

No i dlatego tyle durnych bab, takich jak ty, jest samych, szukacie nie istniejących facetów.

Ona przecież nie szuka. Czytaj dur/niu ze zrozumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość istniejący napisał:

No i dlatego tyle durnych bab, takich jak ty, jest samych, szukacie nie istniejących facetów.

To jest opinia pra/wika, du/ren obrzydły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każdy korzysta, nawet kobiety. Czyli wychodzi na to, ze wolni atrakcyjni nie istnieją. 

Niekoniecznie. Często wybory takich ludzi okazują się w perspektywie czasu nietrafione i potem mogą oni leczyć "złamane serce" a co za tym idzie, mogą być wolni. Różnica między typową kobietą a typowym facetem jest taka, że kobieta po porażce zazwyczaj zamyka się na płeć przeciwną i nie chce mieć z chłopami nic wspólnego, a mężczyzna wdaje się w niezobowiązujące relacje raniąc przy tym wszystkich dookoła, bo jemu nie wyszło 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Najczęsciej sympatyczniejszą osobą okazuje się ta zajęta. Tak która ładniejsza a nie ta która zajęta. Zajętość nie ma tu nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Mizo napisał:

Niekoniecznie. Często wybory takich ludzi okazują się w perspektywie czasu nietrafione i potem mogą oni leczyć "złamane serce" a co za tym idzie, mogą być wolni. Różnica między typową kobietą a typowym facetem jest taka, że kobieta po porażce zazwyczaj zamyka się na płeć przeciwną i nie chce mieć z chłopami nic wspólnego, a mężczyzna wdaje się w niezobowiązujące relacje raniąc przy tym wszystkich dookoła, bo jemu nie wyszło 🙂 

Są tu tacy popaprańcy na forum. Im nic nie wyszło w życiu😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Najczęsciej sympatyczniejszą osobą okazuje się ta zajęta. Tak która ładniejsza a nie ta która zajęta. Zajętość nie ma tu nic wspólnego.

Oczywiście, ze ma dużo wspólnego. Fajna i ładna nigdy nie jest wolna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelektualistka
24 minuty temu, Mizo napisał:

Najatrakcyjniejszy jest wolny, ale mający powodzenie, z którego nie korzysta. A jak już "skorzysta", to dobrze to przemyśli i nie połasi się na byle kogo + nie bierze pod uwagę przelotnych znajomości 🙂 Czyli facet, który nie istnieje 😂

Zgadzam sie ze wszystkim opròcz ostatniego.  Tacy też istnieją :) 

Mężczyzna, ktòry jest atrakcyjny a mimo to potrafi odmowic kobiecie,  ktorej nie kocha...coś fantastycznego! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Oczywiście, ze ma dużo wspólnego. Fajna i ładna nigdy nie jest wolna. 

No tu masz rację, nie ma co sobie robić nadziei. Potrafią być do tego pokrętne. Czasem zachowują się jak singielki chwilami.

Mnie bardziej chodziło że jak ktoś zapyta, czy wg mnei wolna czy zajęta jest fajniejsza. To nie wybieram w ten sposób że zajęta bo niedostępna to bardziej kręci - nie. Po prostu kieruję się tym czy przyciąga mnie urodą spojrzeniem ogólnie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Intelektualistka napisał:

Mężczyzna, ktòry jest atrakcyjny a mimo to potrafi odmowic kobiecie,  ktorej nie kocha...coś fantastycznego! 

Tak... szkoda, że tak sporadycznie spotykane (o ile w ogóle) 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Intelektualistka napisał:

Zgadzam sie ze wszystkim opròcz ostatniego.  Tacy też istnieją 🙂

Mężczyzna, ktòry jest atrakcyjny a mimo to potrafi odmowic kobiecie,  ktorej nie kocha...coś fantastycznego! 

eeeeeee tam odmówi takiej która go nie kręci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwarowali

Wolny czy zajęty nie jest miarą atrakcyjności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
12 minut temu, Gość Zwarowali napisał:

Wolny czy zajęty nie jest miarą atrakcyjności 

jasne że tak domyślnie tylko niestety nie zdarza się piękna i wolna, nie wiem jak z facetami pewnie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Zwarowali napisał:

Wolny czy zajęty nie jest miarą atrakcyjności 

Nie zwariowali, bo wolny ma coś z deklem nie halo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

jasne że tak domyślnie tylko niestety nie zdarza się piękna i wolna, nie wiem jak z facetami pewnie podobnie

to nie jest kwestia zajęty/wolny...generalnie atrakcyjnych facetów jest mało. Czy to zajętych czy w wolnych.

znam masę przeciętniaków w związkach (przeciętniak - czyli kiepska praca za psi grosz, zakola na półczachy, odstający bęben, zero mięsni, dwa patyki zamiast umięśnionych rąk, żółte zęby ) ...no i jakoś mają baby, jedni ładniejsze, drudzy tak samo "piękne" jak i oni sami. Na 100 kobiet to faceta może będę zazdrościć jednej. 

Nie powiecie mi, że tylko piękni są w związkach bo tak nie jest, bo w sumie atrakcyjnych facetów nie jest wiele i nie starczy dla każdej a każda kobieta (a przynajmniej większość) chce mieć kogoś bliskiego, chce wyjść za mąż, mieć dzieci,  więc często z braku lasku są takie związki. 

no i jasne...jest też dużo Panów samotnych "nie z wyboru" bo mają cechy podobne do tych co wyżej opisałam a sami chcą modelki...i są też tacy co są wolni z wyboru, mimo że mają powodzenie (sama znam takiego jednego doktorka co baby na niego lecą a on sam - ale gejem nie jest, sprawdzone info). Ale tych to jak kot na płakał. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie zwariowali, bo wolny ma coś z deklem nie halo. 

Jezeli jest wolny bardzo długo, od samego początku dojrzewania, a swoje lata ma to tak może być. Co nie znaczy, że zajęty nie może mieć nic z deklem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jezeli jest wolny bardzo długo, od samego początku dojrzewania, a swoje lata ma to tak może być. Co nie znaczy, że zajęty nie może mieć nic z deklem. 

Oczywiście, ze tak, ale ten wolny podwójnie ma coś z deklem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

to nie jest kwestia zajęty/wolny...generalnie atrakcyjnych facetów jest mało. Czy to zajętych czy w wolnych.

znam masę przeciętniaków w związkach (przeciętniak - czyli kiepska praca za psi grosz, zakola na półczachy, odstający bęben, zero mięsni, dwa patyki zamiast umięśnionych rąk, żółte zęby ) ...no i jakoś mają baby, jedni ładniejsze, drudzy tak samo "piękne" jak i oni sami. Na 100 kobiet to faceta może będę zazdrościć jednej. 

Nie powiecie mi, że tylko piękni są w związkach bo tak nie jest, bo w sumie atrakcyjnych facetów nie jest wiele i nie starczy dla każdej a każda kobieta (a przynajmniej większość) chce mieć kogoś bliskiego, chce wyjść za mąż, mieć dzieci,  więc często z braku lasku są takie związki. 

no i jasne...jest też dużo Panów samotnych "nie z wyboru" bo mają cechy podobne do tych co wyżej opisałam a sami chcą modelki...i są też tacy co są wolni z wyboru, mimo że mają powodzenie (sama znam takiego jednego doktorka co baby na niego lecą a on sam - ale gejem nie jest, sprawdzone info). Ale tych to jak kot na płakał. 

 

 

Generalnie uważam tak samo :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja tam uważam, żę większość "zajętych"  jest po to by mieć kiedy chcą seks i obiadek gotowy. Sami by zginęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×