Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Zmiana języka

Polecane posty

5 minut temu, Gość gosc napisał:

Czy ty wchodząc na forum na dzień dobry wywolujesz hejterow? 

Zresztą to słowo jest mocno nadużywanie, bo się wszystko zaczęło od jej wpadek i ludzie zaczęli na to zwracać uwagę, nie mówię o tych, co faktycznie sperme  do mózgu maja przyklejona i się slinia na widok,, skradzionego" avka czy kilku słodkich sztucznych komplementow

Nie wywołuję , nie chcę być częścią kiepskiej telenoweli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, ups-a napisał:

Nie wywołuję , nie chcę być częścią kiepskiej telenoweli .

Kochana jesteś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Z tym wspólnym wozem to nie tak. Jeżdżę na wózku inwalidzkim po korytarzach geriatrii. Mam osiemdziesiąt dwa lata i miesiączkę. Rente na głowę też mam. Codziennie zużywam opakowanie Viagry. Będziemy przekamarzali się komu lepiej a komu gorzej?😎

Fakt , ja nie muszę jeść opakowania Viagry , próbowałeś łykać bez opakowania? 🤣 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra, dajcie ten popcorn, bo tylko się nim obrzucacie 😛 Cole Wam zostawię. Oblewajcie się, to może będzie konkurs mokrego podkoszulka 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, demonicznaa napisał:

Dobra, dajcie ten popcorn, bo tylko się nim obrzucacie 😛 Cole Wam zostawię. Oblewajcie się, to może będzie konkurs mokrego podkoszulka 😎 

Bierz moją miskę , ja muszę teraz zadbać odrobinę o swoje szczęście . Cole to sobie sama wypij , niepotrzebny mi odkamieniacz rur 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, ups-a napisał:

Bierz moją miskę , ja muszę teraz zadbać odrobinę o swoje szczęście . Cole to sobie sama wypij , niepotrzebny mi odkamieniacz rur 😛

Popcorn wysypać do zagrody lub zostawić przy wyjściu, a colą chlupnąć 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fetysz to jednak coś więcej. Pogoniłbyś z łóżka śliczną dziewczynę tylko dlatego, że jej paznokcie u stóp nie są polakierowane na czerwono? Owszem, czerwone sprawią, że będziesz bardziej chętny, ale bez nich też ten seks będzie.

A zboczenia czy perwersja? Dla jednych będzie to samo "robienie loda", dla drugich tzw "głębokie gardło", dla innych "zabawa temperaturą" przy tym a dla jeszcze innych żadna z tych zabaw nie wydaje się ani zboczeniem ani perwersją. 

Nie można nazwać zboczeniem czegoś, co podoba się obojgu partnerom i żadnemu z nich nie robi żadnej krzywdy, dlatego, że różne są odcienie seksu i różnym ludziom różne zabawy sprawiają radość.

Opisywanie na forum czegoś, co robimy lub chcielibyśmy robić tylko z naszym partnerem jest według mnie przekroczeniem granic, których nie powinno się przekraczać, bo pewne sprawy powinny pozostać tylko między dwojgiem ludzi. Oczywiście nie piszę tu o tego typu drobiazgach jak to, że podobają się nam dziewczyny w pończochach czy wydepilowane łono czy zgrabny tyłeczek partnerki lub partnera czy właśnie polakierowane paznokcie u stóp albo taki a nie inny zapach, bo są to zwyczajne preferencje a nie fetysze. Fetysz, to coś, czego brak uniemożliwiłby nam seks. Tak ja to rozumiem. Jeśli ktoś to rozumie inaczej - niech po prostu napisze. Może wtedy zmienię zdanie, jeśli opis będzie bardzo przekonujący 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba inaczej zrozumiałam.

Naszej koleżance nie chodziło o wskazanie różnic , zapytała (innymi słowy) , czy potrafimy dać ujście naszemu pożądaniu , które z czasem się w nas rodzi. 

Ono jakby bardziej się różni od dotychczasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2019 o 09:52, Lena.Wawa. napisał:

- O nieodkrytych jeszcze w sobie zboczeniach, jak w przypadku Simsy 😂. Chcielibyście coś takiego w sobie odkryć? Czy raczej nie?

Pytanie jest tak szerokie, że w zasadzie można je różnie rozumieć 😉 rozumiejąc je tak jak Ty też nie byłabym w stanie odpowiedzieć na nie jakoś bardziej konkretnie, tylko raczej tak bardziej ogólnikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, jokata napisał:

Pytanie jest tak szerokie, że w zasadzie można je różnie rozumieć 😉 rozumiejąc je tak jak Ty też nie byłabym w stanie odpowiedzieć na nie jakoś bardziej konkretnie, tylko raczej tak bardziej ogólnikowo.

Konkretnie da się odpowiedzieć bez zbędnego wdawania się w szczegóły.

Potrafię być elastyczna , i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Nie jestem w temacie, za dużo stron do nadrobienia. Za to melduję,  że zaczynam długi weekend 🙂 Może odkryję w sobie małego zboczeńca  😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, gość39 i pół napisał:

Nie jestem w temacie, za dużo stron do nadrobienia. Za to melduję,  że zaczynam długi weekend 🙂 Może odkryję w sobie małego zboczeńca  😛

I pochwalisz się nam odkryciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
3 minuty temu, jokata napisał:

I pochwalisz się nam odkryciem?

Aktualnie rozpaczliwie kombinuję jak tu zabłysnąć w sztuce kochania, żeby nie wyjść na pospolitego 😉 Też kręcą mnie kobiece nogi, stopy i wszystkie te tajemnicze dodatki 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gość39 i pół napisał:

Aktualnie rozpaczliwie kombinuję jak tu zabłysnąć w sztuce kochania, żeby nie wyjść na pospolitego 😉 Też kręcą mnie kobiece nogi, stopy i wszystkie te tajemnicze dodatki 🙄

Nikt nie jest pospolity. 😉 Każdy z nas jest jedyny i niepowtarzalny. Wszak jesteśmy ludźmi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Chyba stało się coś czego jeszcze w historii tego forum nie grali.

Pani Leno!

Chylę czoła.

Też jestem tym zaskoczona, ale... 🤫

4 godziny temu, ups-a napisał:

Szczęśliwi i spełnieni nie mają konta na forum dyskusyjnym , wszyscy tu obecni jedziemy na tym samym wózku.

 

 

 

 

Dlaczego "szczęśliwi i spełnieni nie mają konta na forum dyskusyjnym"?

Nie mogą? Ja np. znalazłam to forum szukając informacji o tym dlaczego po 40-tce tak nagle wzrosło moje libido. I dlaczego dwudziesto, trzydziestolatków interesują kobiety po czterdziestce, bo dla mnie to było zaskoczenie. Życie różnie się układa, jak to mówią raz na wozie raz w karecie i nigdy nie wiesz co przyniesie jutro. Jestem tu, bo wreszcie mogę, bo mam na to czas, którego będąc młodszą wciąż mi brakowało. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Moorena napisał:

Ojej 😢 Jacy my biedni jesteśmy. Cześć  ups-a.  

O własnie 🙂

Witaj Mooreno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
6 minut temu, jokata napisał:

Nikt nie jest pospolity. 😉 Każdy z nas jest jedyny i niepowtarzalny. Wszak jesteśmy ludźmi 😉

Według badań  DNA mamy w sobie dużo z szympansów 😉 to wyjaśnia dlaczego niektórzy zamieniają się w łóżku w zwierzęta  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Dlaczego "szczęśliwi i spełnieni nie mają konta na forum dyskusyjnym"?

Nie mogą? Ja np. znalazłam to forum szukając informacji o tym dlaczego po 40-tce tak nagle wzrosło moje libido. I dlaczego dwudziesto, trzydziestolatków interesują kobiety po czterdziestce, bo dla mnie to było zaskoczenie. Życie różnie się układa, jak to mówią raz na wozie raz w karecie i nigdy nie wiesz co przyniesie jutro. Jestem tu, bo wreszcie mogę, bo mam na to czas, którego będąc młodszą wciąż mi brakowało. 

 

Ja szukałam czegoś w sferze zdrowia i wyskoczył mi temat na kafeterii. Potem z tematu na temat, z działu na dział. I zostałam. Po prostu. 

Nie trzeba mieć braków i deficytów,  żeby się tu logować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gość39 i pół napisał:

Według badań  DNA mamy w sobie dużo z szympansów 😉 to wyjaśnia dlaczego niektórzy zamieniają się w łóżku w zwierzęta  😉

A zamieniają się? 😉🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, gość39 i pół napisał:

Aktualnie rozpaczliwie kombinuję jak tu zabłysnąć w sztuce kochania, żeby nie wyjść na pospolitego 😉 Też kręcą mnie kobiece nogi, stopy i wszystkie te tajemnicze dodatki 🙄

Aaaaale pech! Znowu nie trafiłam w męski gust 😕

Nogi mam fajne, stopy zadbane, ale nie cierpię dotyku stóp! A wszystko przez to, że mam potworne łaskotki w podeszwach stopy i schizę na tym punkcie.

Pedicure od wielu lat robi mi ten sam facet, nie dam się dotknąć nikomu innemu, bo tylko on wie, że musi to robić w specjalnych, bawełnianych rękawiczkach (bo lateksowe są za cienkie) i nie ruszać przy tym palcami dłoni, bo to grozi utratą uzębienia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Ja szukałam czegoś w sferze zdrowia i wyskoczył mi temat na kafeterii. Potem z tematu na temat, z działu na dział. I zostałam. Po prostu. 

Nie trzeba mieć braków i deficytów,  żeby się tu logować. 

A mi koleżanka dała namiary na to forum. Że jest fajne i można się pośmiać i wyluzować. Sprawdziłam, poczytałam troszkę i spodobało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
6 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Też jestem tym zaskoczona, ale... 🤫

 

 

 

 

Dlaczego "szczęśliwi i spełnieni nie mają konta na forum dyskusyjnym"?

Nie mogą? Ja np. znalazłam to forum szukając informacji o tym dlaczego po 40-tce tak nagle wzrosło moje libido. I dlaczego dwudziesto, trzydziestolatków interesują kobiety po czterdziestce, bo dla mnie to było zaskoczenie. Życie różnie się układa, jak to mówią raz na wozie raz w karecie i nigdy nie wiesz co przyniesie jutro. Jestem tu, bo wreszcie mogę, bo mam na to czas, którego będąc młodszą wciąż mi brakowało. 

 

 Nie pamiętam czego szukałem, kiedy tu po raz pierwszy trafiłem,  ale pamiętam,  że przezywali mnie onan 😞 Pewnie więc szukałem jakiś informacji o środkach nawilżających 😛 Mam dość delikatne dłonie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Ja szukałam czegoś w sferze zdrowia i wyskoczył mi temat na kafeterii. Potem z tematu na temat, z działu na dział. I zostałam. Po prostu. 

Nie trzeba mieć braków i deficytów,  żeby się tu logować. 

Dziękuję za ten wpis.

Ktoś zwrócił mi tu uwagę, że cały hejt na mnie wynika z tego, że odważyłam się powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Podobno to najgorszy tu grzech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Też jestem tym zaskoczona, ale... 🤫

 

 

 

 

Dlaczego "szczęśliwi i spełnieni nie mają konta na forum dyskusyjnym"?

Nie mogą? Ja np. znalazłam to forum szukając informacji o tym dlaczego po 40-tce tak nagle wzrosło moje libido. I dlaczego dwudziesto, trzydziestolatków interesują kobiety po czterdziestce, bo dla mnie to było zaskoczenie. Życie różnie się układa, jak to mówią raz na wozie raz w karecie i nigdy nie wiesz co przyniesie jutro. Jestem tu, bo wreszcie mogę, bo mam na to czas, którego będąc młodszą wciąż mi brakowało. 

 

...bo mam na to czas, którego będąc młodą wciąż mi brakowało... i właśnie o tym piszę, kiedyś czerpaliśmy życie garściami , czasu na sen brakowało 🙂 

I czego się dowiedziałaś? dlaczego młodzi faceci interesują się dojrzałymi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Aaaaale pech! Znowu nie trafiłam w męski gust 😕

Nogi mam fajne, stopy zadbane, ale nie cierpię dotyku stóp! A wszystko przez to, że mam potworne łaskotki w podeszwach stopy i schizę na tym punkcie.

Pedicure od wielu lat robi mi ten sam facet, nie dam się dotknąć nikomu innemu, bo tylko on wie, że musi to robić w specjalnych, bawełnianych rękawiczkach (bo lateksowe są za cienkie) i nie ruszać przy tym palcami dłoni, bo to grozi utratą uzębienia 😄

Nie wierzę 🙂 Nawet gryzienia, nic a nic? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jokata napisał:

A mi koleżanka dała namiary na to forum. Że jest fajne i można się pośmiać i wyluzować. Sprawdziłam, poczytałam troszkę i spodobało mi się.

Nie mogę Ci dać serduszka, bo mi się skonczyły na dziś, ale ja z podobną rekomendacją zareklamowałam to forum swojej przyjaciółce i komuś jeszcze i choć nie wiedzą kim jestem, to bardzo im się tu spodobało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lena.Wawa. napisał:

Nie mogę Ci dać serduszka, bo mi się skonczyły na dziś, ale ja z podobną rekomendacją zareklamowałam to forum swojej przyjaciółce i komuś jeszcze i choć nie wiedzą kim jestem, to bardzo im się tu spodobało 🙂

W odróżnieniu od niektórych innych tu jest w sumie jakoś tak bardzo "rodzinnie" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ups-a napisał:

...bo mam na to czas, którego będąc młodą wciąż mi brakowało... i właśnie o tym piszę, kiedyś czerpaliśmy życie garściami , czasu na sen brakowało 🙂 

I czego się dowiedziałaś? dlaczego młodzi faceci interesują się dojrzałymi kobietami?

hahaha no właśnie wciąż szukam odpowiedzi

każdy mówi to samo a ogłoszenia typu "jestem przystojnym młodym i szukam od siebie starszej" wciąż się mnożą. Ostatnio zażartowałam, że może jakaś nowa interakcyjna gra weszła na rynek, może znudziło się polowanie na Pokemony  i teraz poluje się na kobiety 40+? Cholera wie, co tym młodym po głowie chodzi? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
1 minutę temu, jokata napisał:

W odróżnieniu od niektórych innych tu jest w sumie jakoś tak bardzo "rodzinnie" 😉

Brakuje tylko mojej byłej teściowej  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Brakuje tylko mojej byłej teściowej  😄

Bardzo chciałbyś, by tu była? 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×