Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Zmiana języka

Polecane posty

1 minutę temu, jokata napisał:

W odróżnieniu od niektórych innych tu jest w sumie jakoś tak bardzo "rodzinnie" 😉

Tak, czasami też mam takie wrażenie i lubię to. Kiedyś, gdy jeszcze nie poznałam tutejszego hejtu, myślałam, że kiedyś wszyscy umówimy się na wspólne piwo, taki ogólnopolski zlot kafeterian 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gość39 i pół napisał:

Nie wierzę 🙂 Nawet gryzienia, nic a nic? 😞

ale gdzie to gryzienie?

bo jesli w stopy to nie ryzykuj uzębienia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, gość39 i pół napisał:

 Nie pamiętam czego szukałem, kiedy tu po raz pierwszy trafiłem,  ale pamiętam,  że przezywali mnie onan 😞 Pewnie więc szukałem jakiś informacji o środkach nawilżających 😛 Mam dość delikatne dłonie 😉

Uwaga, drogie Panie, mamy do czynienia z podprogową autoreklamą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lena.Wawa. napisał:

Uwaga, drogie Panie, mamy do czynienia z podprogową autoreklamą 🙂

Lena, a jak się przed nią obronić? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

hahaha no właśnie wciąż szukam odpowiedzi

każdy mówi to samo a ogłoszenia typu "jestem przystojnym młodym i szukam od siebie starszej" wciąż się mnożą. Ostatnio zażartowałam, że może jakaś nowa interakcyjna gra weszła na rynek, może znudziło się polowanie na Pokemony  i teraz poluje się na kobiety 40+? Cholera wie, co tym młodym po głowie chodzi? 😄

20-latek , to kipiący testosteron w ludzkiej skórze, 40-letnia kobieta , to najlepszy dla nich, dojrzały, świadomy i doświadczony kąsek .

Jest takie określenie , rycząca czterdziestka, kobieta nadal jest atrakcyjna , lecz czuje ,że coś jej umyka, chętnie więc tworzy nieformalny i

często krótkotrwały związek , to taka wymiana swoich atutów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Uwaga, drogie Panie, mamy do czynienia z podprogową autoreklamą 🙂

I co najgorsze, to oczami wyobraźni już te dłonie zdążyłam zobaczyć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
4 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

hahaha no właśnie wciąż szukam odpowiedzi

każdy mówi to samo a ogłoszenia typu "jestem przystojnym młodym i szukam od siebie starszej" wciąż się mnożą. Ostatnio zażartowałam, że może jakaś nowa interakcyjna gra weszła na rynek, może znudziło się polowanie na Pokemony  i teraz poluje się na kobiety 40+? Cholera wie, co tym młodym po głowie chodzi? 😄

Jeśli kobieta mnie kręci,  nie patrzę na to czy jest starsza, czy młodsza.  Choć przyznaję,  że pewnych granic wiekowych bym nie przekroczył 🙂 Widać każdy ma swojego bzika 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jokata napisał:

I co najgorsze, to oczami wyobraźni już te dłonie zdążyłam zobaczyć 😄

I co tam jeszcze było w tej wyobraźni?

 

 

39,5 czy Ty zdajesz sobie sprawę jaką ja Ci robotę tu uskuteczniam? Wisisz mi flaszkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
11 minut temu, jokata napisał:

Bardzo chciałbyś, by tu była? 🤭

To kochana kobieta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Dziękuję za ten wpis.

Ktoś zwrócił mi tu uwagę, że cały hejt na mnie wynika z tego, że odważyłam się powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Podobno to najgorszy tu grzech. 

Proszę 😉

Tak, wiem. Rzadko udzielam się poza Alską, ale czytam różne tematy i widziałam. 

Cóż...od siebie mogę dodać tylko, że niepotrzebnie wchodzisz w dyskusję z tymi osobami. To nie chodzi o to, czy grzechem jest bycie szczęśliwym, czy cokolwiek innego. Czujesz taką nieodpartą potrzebę udowadniania komukolwiek, że nie jesteś wielbłądem? Po co? To tylko niepotrzebnie nakręca. Jesteś szczęśliwa i spełniona-i super, a reszta niech myśli co chce. W życiu może zdarzyć się milion nieszczęść i problemów, to po co dokładać sobie wojenek na forum. A wierz mi, że nie wygrasz. Jakie znaczenie ma dla Ciebie zdanie kogoś, kto Cię wyzywa i miesza z błotem? On o tak zdania nie zmieni, chociaż byś na rzęsach stanęła😉 

Mnie zdarzało się czytać, jak ktoś cytował moje słowa z priva (choć nieco przekręcone) i budziło to jedynie politowanie i śmiech. Reakcja jest jedna-brak reakcji. I tobie Leno radzę to samo 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

i "przyjaciółka" by  cię po zdjęciu nie poznała? ?? 

Gdy w avku było moje zdjęcie nie rekomendowałam kafeterii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam pobieżnie, wracam na poprzednie strony i wydaje mi się, że nikt nie zrozumiał mojego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

To kochana kobieta 😉

Nie każdy ma fajną teściową. Moja nie była taka kochana, ale jakichś powodów do narzekania też nie miałam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie, nie trzeba, tylko gdy masz własną rodzinę, dobra pracę, przyjaciół, to uwierz ze nie będziesz miała czasu aby całe dnie od rana tu przesiadywac i pisać o hejcie, czyli nic konstruktywnego, wyklocac się, a tak robiła lena. Jeśli masz już ten wolny czas, to szukasz ambitniejszych rozrywek, nie oszukujmy się. A jeśli ona ma tak dobrego męża, to dlaczego szukała poklasku u jakiś onankow? Przecież to ponizanie się 😉

Nie, cały czas nie. 

Ja nie wiem czy ktoś tu szuka poklasku od kogokolwiek czy nie. Ale jeśli nawet, to co? Komuś to ma w czymś przeszkadzać? Nooo dajcie już spokój 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

Tak czytam pobieżnie, wracam na poprzednie strony i wydaje mi się, że nikt nie zrozumiał mojego pytania.

To dawaj jeszcze raz. Wytłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię jeszcze raz. Dokładniej. 

Wyobraźcie sobie taką sytuację: 

Żyjecie sobie spokojnie jak dotychczas i nagle dowiadujecie się, że każdy z nas ma taką puszkę w której jest zamknięty jeden Wasz bardzo silny erotyczny fetysz, lub jakaś  niesamowicie dzika żądza, jakieś szaleństwo namiętności o której nic nie wiecie. I teraz sami musicie zdecydować, czy chcecie tę puszkę otworzyć czy nie. 

Wiadomo, tak jak z puszką Pandory, od tego nie ma odwrotu, jak już otworzysz, to nie zamkniesz a jesli nie otworzysz, nigdy nie dowiesz się co tam było i jaka erotyczna przygoda Cię ominęła.

Otwierasz tę puszkę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Proponuję Lenie nie tylko flaszkę, ale również wstawienie w avek zdjęć tych nóg,  którymi może wybić zęby. Wszyscy powinni być szczęśliwi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
1 minutę temu, Lena.Wawa. napisał:

Wyjaśnię jeszcze raz. Dokładniej. 

Wyobraźcie sobie taką sytuację: 

Żyjecie sobie spokojnie jak dotychczas i nagle dowiadujecie się, że każdy z nas ma taką puszkę w której jest zamknięty jeden Wasz bardzo silny erotyczny fetysz, lub jakaś  niesamowicie dzika żądza, jakieś szaleństwo namiętności o której nic nie wiecie. I teraz sami musicie zdecydować, czy chcecie tę puszkę otworzyć czy nie. 

Wiadomo, tak jak z puszką Pandory, od tego nie ma odwrotu, jak już otworzysz, to nie zamkniesz a jesli nie otworzysz, nigdy nie dowiesz się co tam było i jaka erotyczna przygoda Cię ominęła.

Otwierasz tę puszkę?

 

Oczywiście,  że tak. Kocham ryzyko, choć mam nadzieję,  że nie musiałbym zostać przez to odrażającym zwyrolem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

Oczywiście,  że tak. Kocham ryzyko, choć mam nadzieję,  że nie musiałbym zostać przez to odrażającym zwyrolem 😉

Otwieram. Zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zamiast zacytować Lenkę zacytowałam Ciebie. Co ta podświadomość i te delikatne dłonie potrafią narobić 😛😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Wyjaśnię jeszcze raz. Dokładniej. 

Wyobraźcie sobie taką sytuację: 

Żyjecie sobie spokojnie jak dotychczas i nagle dowiadujecie się, że każdy z nas ma taką puszkę w której jest zamknięty jeden Wasz bardzo silny erotyczny fetysz, lub jakaś  niesamowicie dzika żądza, jakieś szaleństwo namiętności o której nic nie wiecie. I teraz sami musicie zdecydować, czy chcecie tę puszkę otworzyć czy nie. 

Wiadomo, tak jak z puszką Pandory, od tego nie ma odwrotu, jak już otworzysz, to nie zamkniesz a jesli nie otworzysz, nigdy nie dowiesz się co tam było i jaka erotyczna przygoda Cię ominęła.

Otwierasz tę puszkę?

 

To się kupy nie trzyma. Ciało i umysł zawsze wysyła sygnały o naszym pożądaniu, to czy je spełnię , zależy od elastyczności i zgodności z partnerem , po co mieszasz w to puszkę hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem Wam teraz, muszę jechać na zebranie.

Ale ciekawa jestem Waszych opinii. Ryzykowalibyście dla nowych doznań czy wybralibyście spokój i bezpieczeństwo?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Nie odpowiem Wam teraz, muszę jechać na zebranie.

Ale ciekawa jestem Waszych opinii. Ryzykowalibyście dla nowych doznań czy wybralibyście spokój i bezpieczeństwo?

 

Spokój i bezpieczeństwo?  o czym my tu rozmawiamy? o zaspokojeniu żądzy , czy skoku z samolotu  bez spadochronu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie dasz dziewczynie spokoju? Przecież ma rząd ludzi, którzy ją lubią, akceptują i tak dalej i na nic te wynurzenia. Twarz jak twarz, zawsze można położyć gazetę z jakąś fajną aktorką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
14 minut temu, jokata napisał:

No i zamiast zacytować Lenkę zacytowałam Ciebie. Co ta podświadomość i te delikatne dłonie potrafią narobić 😛😂

A gdybym tak okazał się być wilkiem w owczej skórze? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
8 minut temu, ups-a napisał:

Spokój i bezpieczeństwo?  o czym my tu rozmawiamy? o zaspokojeniu żądzy , czy skoku z samolotu  bez spadochronu? 

Są różne fetysze 🤢 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, gość39 i pół napisał:

Są różne fetysze 🤢 

Mam tego świadomość, dawno temu czytałam kilka publikacji Starowicza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Brzydko pisać z samym sobą. Słyniesz z tego na tym forum. Z liczby mnogiej też. A przede wszystkim z sztucznego tłumu, nawet o trzeciej w nocy. Czasami warto pomyśleć.

Edek ma rację, to jedna i ta sama hejtująca chora na umyśle osoba. Te same teksty u wszystkich kogo probuje obrazić. Pisze o sobie "my" lub "wszyscy" taki znak rozpoznawczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Żeby życie miało smaczek hejterze, raz jesteś dziewczynką a raz chłopaczkiem. A imię twoje...Skończ te gierki przy/głu/pie.

Pewnie uprawia naprzemienne bdsm  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×