Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Zmiana języka

Polecane posty

Przed chwilą, ups-a napisał:

Po co komu mądra księżniczka? 

Samą urodą nie zaszpanujesz. Takie czasy. Mężczyznom się w dodatku inteligencji chce szukać u księżniczek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Ok. Zgadzam się. Nie pytam ile jesz, bo na ubiór skąpię. Wczoraj późnym wieczorem byłaś niezłą laską a teraz żabą. Czyżbyś nie przeszła testów wydolnościoeych w łóżku czarnoksiężnika?

Nadal jestem laską , tylko ukrytą pod inną maską 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jokata napisał:

Samą urodą nie zaszpanujesz. Takie czasy. Mężczyznom się w dodatku inteligencji chce szukać u księżniczek 😉

Jakby sami nie potrafili iść do biblioteki lub Empiku , tam mądrości pod dostatkiem , u kobiet inne walory cenią 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zastanawiałem się po co wchodziłaś na mój profil. Teraz już wiem. 

Dlaczego akurat taki facet? Trochę jesteśmy podobni, ale w większości różnimy się. Nie mam kaszkietu, okularów, jestem bardziej kanciasty na twarzy. Znaczy, mam bardziej wydatną dolną szczękę z taką dziurką w brodzie. W takim razie zostaje tylko kolor włosów, zarost dwu-trzydniowy [w moim przypadku] i chyba kolor skóry. Nie widziałem jeszcze bruneta o alabastrowej cerze.

No to mam już pełen obraz. Jeszcze chwila i zacznę żałować, że Cię nie podniecam, nie kręcę, nie ruszam i nie wzruszam 😉

ŻARTOWAŁAM (to do trolików, im czasami przymknięte oczko nie wystarcza i trzeba drukowanymi)

A kruczoczarnego bruneta z jaśniuteńką cerą znam i nie wygląda to dobrze. Podobno on tę cerę jeszcze wybiela, jest dość ekscentryczny Zgrzyta od samego patrzenia 😕

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Wystarczy, że nie pomylisz hamulca z gazem a biorę Ciebie żaba na dni parę. Do niedzieli wystarczy?

Krotkodystandowiec? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Wystarczy, że nie pomylisz hamulca z gazem a biorę Ciebie żaba na dni parę. Do niedzieli wystarczy?

Gdzie wyczytałeś , że ubiegam się o etet szofera? 

😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Generalnie całe życie jest jednym wielkim złudzeniem. Ale pomimo tego bagna i tego syfu i wszystkiego złego ja na forum przychodzę do ludzi mi znanych, z którymi uwielbiam rozmawiać i jednocześnie ich uwielbiam. I na nich się koncentruję czego i wam życzę.

Bardzo mądre życzenia. Oby więcej takich osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lena.Wawa. napisał:

Jeśli ktoś mnie irytuje, nie wchodzę na tej osoby tematy. Proste? 

Lena , patrząc na sprawę obiektywnie , faktycznie odnosisz się do hejtu na siebie w każdym swoim komentarzu , poniekąd prowokujesz , jaki to ma sens? Daj się poznać jako osoba , teraz widzę tylko kogoś walczącego z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, jokata napisał:

Pytałaś o ukryte zboczenia czy jakoś tak. Na początku tamtego dnia 😄

A właśnie! To jest ciekawsze niż tłumaczenie oczywistości.

A więc, takie mam pytanie:

Czy jeśli mielibyście taką możliwość, żeby obudzić w sobie (bo to chyba zawsze chodzi o pewnego rodzaju odkrycie, rozbudzenie) jakiegoś małego zboczenia, fetyszu, czegoś lekko perwersyjnego, to otworzylibyście tę puszkę, czy ją wyrzucili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

A właśnie! To jest ciekawsze niż tłumaczenie oczywistości.

A więc, takie mam pytanie:

Czy jeśli mielibyście taką możliwość, żeby obudzić w sobie (bo to chyba zawsze chodzi o pewnego rodzaju odkrycie, rozbudzenie) jakiegoś małego zboczenia, fetyszu, czegoś lekko perwersyjnego, to otworzylibyście tę puszkę, czy ją wyrzucili?

Nie tykam się niczego co małe 🤣😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Droga Kochana Niemalże Moja Kochanko! Graj swoje. Goście to tylko chór grecki. Niepotrzebnie rozkojarzasz się. Potkniesz o tunikę i wykorbisz na scenie.

Cały problem polega na tym, że nie lubię grać. Nie umiem i nie chcę. Lubię być właśnie taka, otwarta, szczera i wprost, bez ściemy

Odpowiesz na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

O tym cały czas pisałam. Nikt jej nie hejtowal i były mile rozmowy na ero i też szukała zaczepek, po co... Miałam ja kiedyś za miłą babkę, teraz się żenada jakas zrobiła 😕

Co to jest to ero? Stale o tym piszecie a ja nie wiem co to za gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ups-a napisał:

Nie tykam się niczego co małe 🤣😎

hahaha no dobra, będzie to jakaś dzika żądza, namiętność nie do pohamowania. 

Wchodzisz w to? Czy zakopujesz puszeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ups-a napisał:

Co to jest to ero? Stale o tym piszecie a ja nie wiem co to za gość.

hahaha

to jest erotyczny dział Kafeterii i stąd skrót ero 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, ups-a napisał:

Co to jest to ero? Stale o tym piszecie a ja nie wiem co to za gość.

Dział erotyczy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

hahaha no dobra, będzie to jakaś dzika żądza, namiętność nie do pohamowania. 

Wchodzisz w to? Czy zakopujesz puszeczkę?

Dzikiej żądzy nie da się pohamować , to moja odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość ??? napisał:

Ja widzę co innego. Większość rzuca się na Lenę. Pełno uszczypliwości. Być może, to jest jedna i ta sama osoba. Czeka i węszy do czego tu się  przyczepić. I to właśnie ta osoba rozdrażnia Lenę.Taki jest jej cel, jak komu dowalić.

A tu przykład zalogowanego. Miły. Nieprawdaż?

 

Tak to jest jedna i ta sama osoba. To już sprawdzone. Wstawia te same mordki jak oszalała, pisze jakiś durny post a potem pod spodem komentarz do niego z podpisem "w punkt". Cóż zrobić jak słownictwo ubogie? 😉

Ale może odpowiecie na moje pytanie, albo rzucicie inny, niedotyczący hejterów temat? 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

hahaha

to jest erotyczny dział Kafeterii i stąd skrót ero 🙂

I mnie tam nie ma? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ups-a napisał:

Dzikiej żądzy nie da się pohamować , to moja odpowiedź.

Tak wiem, ale mi nie o to chodziło 🙂

Ta żądza byłaby jeszcze w puszce. Pytanie brzmi czy chciałabyś tę puszkę otworzyć? Czy wolałabyś nigdy się nie dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Do Ciebie absolutnie niedociera nic, siebie ciągle wystawiasz na piedestał, Ty i Ty och i ach, puknij się w głowę, zdejmij różowe okulary.

Zazdrościsz? To sama sprobuj wskoczyc na ten piedestał!

Potrafisz?😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Tak wiem, ale mi nie o to chodziło 🙂

Ta żądza byłaby jeszcze w puszce. Pytanie brzmi czy chciałabyś tę puszkę otworzyć? Czy wolałabyś nigdy się nie dowiedzieć?

W puszce , czyli w mojej wyobraźni , ta się rodzi tylko gdy w praktyce nie potrafimy zaspokoić swoich pragnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba kogoś dotknęłam w czuły punkt i chyba nawet wiem a jaki. Teraz będzie szaleństwo. Żądza zemsty. Idę na śniadanko. Może przez ten czas pieniacz zdąży się wypienić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

 

Maestro Syntetyczny, czyżbyś pisał atramentem sympatycznym? 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

Hejterku pisz, nie żałuj sobie. Ilość twoich wpisów będzie świadczyła o tym jak bardzo jesteś nakręcona. Ja idę a ty dajesz. 🙂

Ty też jesteś nakręcona , nie odpuszczasz ,a zwycięzcy tej walki nadal nie ma ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówię
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie odpuścisz, co? 

Pamiętaj, kto ma rację ten stawia kolację. Parę osób tutaj jest, a ja lubię dobrze i dużo zjeść, do tego sporo wypić. Przed następnym postem do hejterów zastanów się przez moment czy warto ryzykować, bo....jak jestem najedzony i lekko zalkoholizowany, to lubię zabawić się z takimi laskami jak Ty.

Teraz pytanie: hejt, ja czy święty spokój?😎

Powiedział ten co nie gada z heterami. Przecież to ty Edek zawsze najwięcej się z nimi wykłócasz. Łatwo radzić innym. Nie krytykuję tego, bo też uważam, ze chamstu nie należy ustępować, ale nie jestem hipokrytą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Ale mój stosunek do nich jest taki sam jak ich do mnie. Nigdzie i nigdy nie ukrywałem, że ich uwielbiam. Ja sobie z nimi radzę a oni ze mną. Pełna symbioza. 

Moje uwagi dotyczą innych użytkowników, którzy mają z tym chwilowy problem. Podkreślam, chwilowy. Gdzie tutaj widzisz hipokryzję?

Hipokryzja polega na tym, że radzisz innym by nie gadali z hejterami, by pozwalali się bezkarnie obrażać i udawali, że tego nie widzą podczas gdy sam zawsze wchodzisz z nimi dyskusje. Powód dyskutowania jest mniej ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Chyba stało się coś czego jeszcze w historii tego forum nie grali.

Pani Leno!

Chylę czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja uważam, że jest zenujaca. Musi się źle dziać u niej w domu, skoro wsparcia i poklasku szuka na niszowym forum. Tak się nie zachowuje zdrowa szczęśliwa osoba

Szczęśliwi i spełnieni nie mają konta na forum dyskusyjnym , wszyscy tu obecni jedziemy na tym samym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Moorena napisał:

Ojej 😢 Jacy my biedni jesteśmy. Cześć  ups-a.  

Jeśli się nad tym głębiej zastanowisz , przyznasz mi rację .

Pisząc za siebie. Gdyby moja kariera zawodowa rozwijała się z rozmachem , życie w związku było bajką , towarzyskie nieustającą rozrywką , nie miałabym pojęcia o tym lub innym forum.

Nie mam problemu , żeby to napisać ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×