Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Zmiana języka

Polecane posty

Gość gość39 i pół

Ech 😕 muszę już  wracać do roboty 🙂 I kto to wymyślił żeby 100 procent testosteronu musiało pracować? 😴😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gość39 i pół napisał:

Przypomniała mi się afera, kiedy pracownicy jednej z popularnych sieci typu fast food, spuszczali sobie ciśnienie do shaków 😞

Trzydzieści dziewięć, ja naprawdę nie chciałam... Wybacz jeżeli Ci teraz niefajnie 🌸

Ja tak "z dobrego serca" tylko ostrzegłam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Ech 😕 muszę już  wracać do roboty 🙂 I kto to wymyślił żeby 100 procent testosteronu musiało pracować? 😴😉

Niestety ten świat mógłby być jednak urządzony lepiej 😛😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło zmienić zdjęcie i rozwinęła się fajna rozmowa między wami , w niektórych momentach zakrywałam usta żeby śmiechu nikt nie zauważył 🤣 

Pójdźmy za ciosem , ktoś , coś ma do żaby? 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Puchacz Rolny napisał:

Co do października, akurat mam inne odczucia, bo sporo się w tym miesiącu wydarzyło i w pracy, i w tzw. życiu prywatnym.

Natomiast dzisiejszy dzień też dał mi w kość. Choć przypuszczam, że powody tego były zupełnie inne, niż u Ciebie

U mnie głównie zawodowo i nic złego, tyle, że troszkę jeżdżenia po urzędach a tego to chyba nikt nie lubi. U Ciebie mam nadzieję, że też nic bardzo złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Myślę, że nie. Bociany już odleciały do RPA 😋

Chyba wczoraj coś mnie ominęło , ktoś zdjęcie swoje wstawił , nie wiesz kto? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Myślę, że nie. Bociany już odleciały do RPA 😋

Tzn, że żaby są bezpieczne 😂 ale ty masz chetke na jedną, a może zabie udka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Tylko na chwilę. Kiedyś mnie tego uczono, teraz przekazuję dalej. Można żyć złudzeniami, ale trzeba mieć twardą du/pę. Celem hejtu jest wyalianowanie i osaczenie podatnej jednostki. A wszystko to pod płaszczykiem "beki". Jedynym rozsądnym wyjściem, jak to już ktoś napisał, jest opuścić to miejsce, które wciąga jak bagno, a które w rzeczywistości jest szambem. Dobranoc.

Jesli hejterowi chodzi o to żeby mnie stąd wykurzć...

to tym bardziej mobilizuje mnie do zostania. Nawet, gdy będzie już tak nudno, że rozmawiać będziemy wyłącznie o pogodzie, (bo przecież każdy inny temat jest "pożywką dla hejterów") z dziką satysfakcją stanę się miłośnikiem meteorologii a nawet meteopatką dla dobra sprawy mogę być 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Puchacz, Ty się w końcu zdecyduj na jedną kobietę!😎 Wszędzie Cię pełno. Za niedługo przyjdzie mi wyrywać laski na "ciąża i macierzyństwo"😂, bo tam spokój.

To żart oczywiście.

Jeśli nasz kolega taki wszędobylski , tam lepiej nie wchodź , możesz trafić na spuściznę xuchacza Polnego 🤣 kurde , miało być Puchacza Rolnego , wszystko mi się jeszcze miesza😂😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela
11 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Myślę, że nie. Bociany już odleciały do RPA 😋

Puchacz na żaby? Czyżbyś miał coś wspólnego z Francja? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Dziękuję, wszystko pozytywnie i pomału do przodu 😉

Jakiś łysy dziadzio w okularach 😎

Nie widziałam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, ups-a napisał:

Nie tylko tu , Internet zawalony hejtem , komunikacja werbalna plotkami , niby mówi się : mądry głupiemu ustąpi , ale o czyjej silę to będzie świadczyć? Kto w tej walce będzie wygranym? Głupi? , czy mądry , który z głupim nie może sobie poradzić...

Zawsze znajdzie się ktoś , kto będzie za nami chodził jak smród po gaciach , jest na to sposób, jeśli nie możesz wroga pokonać , pokochaj go 🤣 

Otóż to.

Wszyscy radzą: olej! Nie reaguj.

39 i pół: potakuj

Wiem, niektórzy przyjęli tę taktyką, ale w sumie czemu? Ja uważam, że jednak powinniśmy się przeciwstawiać hejtowi, nie dać się obrażać, bo wciąż fajnych ludzi na tym forum jest więcej niż fałszywych troli.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lena.Wawa. napisał:

Otóż to.

Wszyscy radzą: olej! Nie reaguj.

39 i pół: potakuj

Wiem, niektórzy przyjęli tę taktyką, ale w sumie czemu? Ja uważam, że jednak powinniśmy się przeciwstawiać hejtowi, nie dać się obrażać, bo wciąż fajnych ludzi na tym forum jest więcej niż fałszywych troli.

 

 

Lenka, z hejterami się nie wygra. Najlepiej, to ich "nie widzieć" 😉 Kiedyś przecież im się znudzi, bo ileż można 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Że niby komu? Ty, co ty bierzesz? Może i ja wezmę?😎

To i ja poproszę jedną maleńką porcyjkę, skoro tak dobrze wchodzi.

Ile razy mamy tłumaczyć wszem i wobec wszystkim tu pacjentom, że ja i Endriu zupełnie nie mamy się ku sobie, nigdy nie mieliśmy i żadna siła, nawet nieczysta tego nie zmieni. Kropka.

PS

Endriu! Z wrażenia aż weszłam na Twój profil, by powiększyć to cudo co to wstawiłeś sobie w avek. Czemu właśnie taki facet? Podobny jest? Macie coś wspólnego ze sobą? Choćby kaszkiecik? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tak miło było, po co stare rzeczy wyciągać i rozpamietywac. Weszłas Lenka i nikt Ci nic nie pisał, a ty, że będziesz walczyć itd, to prawda że prowokujesz. Adrenaliny Ci brakuje? 

Tu ci przyznam rację , ciągłe wałkowanie tematu zaczyna być nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Wyżową od wczoraj, słonecznie i coraz zimniej - rano na termometrze za oknem było poniżej 2°C

U mnie w RPA ciepło 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zimna Zośka napisał:

U mnie w awku to Laetitia Casta. Dlatego, że fajnie wygląda. Nie czuję się do niej podobna. To po prostu element identyfikacji użytkownika na forum, podobnie jak nick z fikcyjnym imieniem 😉

Dokładnie tak. I nic komu do tego co kto ma nicku. Ja lubię avki, bo po avku najłatwiej skojarzyć osobę a co sobie tam kto wstawi, to już jego broszka 🙂

39 minut temu, ups-a napisał:

Pójdźmy za ciosem , ktoś , coś ma do żaby? 🙃

Twoja żabka jest przeurocza! Od razu kojarzy się z kimś pozytywnie nastawionym do życia! 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ups-a napisał:

Tu ci przyznam rację , ciągłe wałkowanie tematu zaczyna być nudne.

Fajna ta żabka. Aż się buzia sama do niej uśmiecha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, jokata napisał:

Ale Lenka pyta oficjalnie, więc nie wypada chwalić się w ukryciu. Na pewno wszyscy są ciekawi, nie tylko ja 😉

Ale o co chodzi, bo juz się pogubiłam? 😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

Ale o co chodzi, bo juz się pogubiłam? 😀

 

Pytałaś o ukryte zboczenia czy jakoś tak. Na początku tamtego dnia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, ups-a napisał:

Pójdźmy za ciosem , ktoś , coś ma do żaby? 🙃

Aż kliknęłam na Twój avek, żeby zobaczyć podobną grafikę i wiesz co? Twoja żabka najfajniejsza 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Jeśli są ukryte, to przecież nie po to, żebym publicznie się do nich przyznawał 😎

 

No dobra... Przecież nikt Cię za język nie ciągnie. Ale gdyby Ci się przypadkowo cokolwiek wymsknęło, to nikt nie miałby Ci tego za złe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Dokładnie tak. I nic komu do tego co kto ma nicku. Ja lubię avki, bo po avku najłatwiej skojarzyć osobę a co sobie tam kto wstawi, to już jego broszka 🙂

Twoja żabka jest przeurocza! Od razu kojarzy się z kimś pozytywnie nastawionym do życia! 🤩

Przeurocza powiadasz? 🤔 chyba się od chłopaków teraz nie opędzę , co mam czynić? 

Być żabą , albo nie być , oto jest pytanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Grasz zaczarowaną księżniczkę, co nie?😎

Nie dowiesz się , póki nie pocałujesz  🐍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nic komu do tego? To jego broszka? Wiecznie piszesz, jakby z karabinu do ciebie strzelali, ciągle prowokujesz takimi, nie umiesz normalnie, grzecznie jak wszyscy? Każde twoje zdanie z jakimś podtekstem, jadem. Albo też slodzisz sztucznie jak ci się za dużo na głowę wyleje, szukasz sprzymierzeńców na szybko, takie masz taktyki? A teraz powiedz, że to hejt, bo według mnie jesteś sztuczna. Bardzo cię tym obrażam? 

Nie, zupełnie mnie tym nie obrażasz. To jest po prostu Twoje zdanie. Masz do niego prawo. A, że się mylisz, to juz inna sprawa.

Chyba wiem na czym polega Twój i Tobie podobnym osobom problem. Czytając czyjeś wpisy, czytasz je w nieprawidłowej intonacji. Tak często bywa i to jest wada rozmowy pisanej. I często prowadzi do nieporozumień.

Postaraj się proszę następnym razem przeczytać mój wpis milszym, serdeczniejszym tonem a całość wypowiedzi zupełnie zmieni sens 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

O sorry, nie zauważyłem, że napierniczasz ludzkim głosem. No problem. W które miejsce mam całować i co ja z tego będę miał?😎

Jak to co? Księżniczkę na utrzymaniu 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ups-a napisał:

Jak to co? Księżniczkę na utrzymaniu 🤣 

I to bardzo mądrą księżniczkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Na tak, jak ja przychodzę to wszyscy akurat wychodzą. Piszę o zalogowanych. Jak mam nie kochać hejterów?

Nikt nie wychodzi. W pracy jesteśmy i każdy pisze "z doskoku" wtedy, kiedy może. Od rana już tak jest 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jokata napisał:

I to bardzo mądrą księżniczkę 😉

Po co komu mądra księżniczka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×