Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena.Wawa.

Zmiana języka

Polecane posty

Gość gość
7 godzin temu, jokata napisał:

Wolę grafikę. Lubię sobie wyobrażać ludzi, z którymi piszę. Na pytanie oczywiście nie odpowiem, bo wolę również, żebyś sobie mnie wyobrażała po swojemu. Nie chcę narzucać żadnego swojego wizerunku 😉

Też wolę wyobrażać sobie ludzi, z którymi piszę.  Szczerze mówiąc,  nawet przejście na priv oraz wymiana zdjęciami,  zawsze było dla mnie w pewnym sensie traumatycznym przeżyciem.  Przeważnie dana osoba w jakiś sposób burzyła porządek mojego wirtualnego świata.  Może dlatego, że okazywała się zwykłą  "osobą", taką pajdą chleba powszedniego. A nie baśniowym tworem z zakamarków mojej wyobraźni. Dlatego, nawet na priv, nigdy nie narzucałam się pragnieniem dostania zdjęcia, które mogłoby zidentyfikować mi bliżej mojego rozmówcę.   W pewnym sensie było to moje tchórzostwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Endriu, a ciebie wyobrażałam sobie bardziej w stylu Dona Drapera. Muszę się przyzwyczaić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

A mnie jak sobie wyobrażasz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

Dzień dobry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawsze uśmiechnięty facet z sąsiedztwa, z  które mijam codziennie przy porannym joggingu i który pomaga sąsiadkom  nosić siatki z zakupami. American dream 39.   Lena zaś kojarzy mi się  z perfekcjonistką, coś w stylu Bree Van De Kamp.  Dlatego nie  może pogodzić się z tym jak mają się sprawy na Kafe. Najzabawniejsze, że co do Puchacza mam pewne wątpliwości, ale w mojej wyobraźni  to bardziej kafeteryjny Buzz Astral.  Bunia nie znam.  Cześć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół

To ja do tego wszystkiego dodam,  że skończyło się na zamówieniu  pizzy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jokata napisał:

Śmieszą mnie te twarze, które mają na celu... kurczę no nie wiem co mają na celu, bo przecież nie są twarzami ludzi, którzy tu piszą.

U mnie w awku to Laetitia Casta. Dlatego, że fajnie wygląda. Nie czuję się do niej podobna. To po prostu element identyfikacji użytkownika na forum, podobnie jak nick z fikcyjnym imieniem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. O matko... a nie wszystko jedno jak się wygląda? Przecież to tylko literki. Na zasadzie: baba napisała, a ja taki nieuczesany? 😂 Zaraz się wykończę ze śmiechu 🤭

9 minut temu, gość39 i pół napisał:

To ja do tego wszystkiego dodam,  że skończyło się na zamówieniu  pizzy 😄

Wiesz co? To ja wolę już nawet zwykłą jajecznicę na boczku niż danie sporządzone przez nie wiadomo kogo w nie wiadomo jakich warunkach sanitarnych. Sanepid nie jest w stanie wszystkiego dopilnować.

 

18 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Bunio i Kwaku to nowe postacie w Toy Story 4 🙂

Zaraz sobie obejrzę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zimna Zośka napisał:

U mnie w awku to Laetitia Casta. Dlatego, że fajnie wygląda. Nie czuję się do niej podobna. To po prostu element identyfikacji użytkownika na forum, podobnie jak nick z fikcyjnym imieniem 😉

Ty mi akurat pasujesz, bo od początku taka byłaś i nie muszę sobie nic w głowie przestawiać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Bunio i Kwaku to nowe postacie w Toy Story 4 🙂

Kwaku, to ten rozzłoszczony kurczak? Też niezły jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
14 minut temu, jokata napisał:

Dzień dobry. O matko... a nie wszystko jedno jak się wygląda? Przecież to tylko literki. Na zasadzie: baba napisała, a ja taki nieuczesany? 😂 Zaraz się wykończę ze śmiechu 🤭

Wiesz co? To ja wolę już nawet zwykłą jajecznicę na boczku niż danie sporządzone przez nie wiadomo kogo w nie wiadomo jakich warunkach sanitarnych. Sanepid nie jest w stanie wszystkiego dopilnować.

 

Zaraz sobie obejrzę 😉

🤢 dzięki 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... Cudny ten filmik 😄

W domu jeszcze raz go obejrzę. Bardziej na spokojnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

🤢 dzięki 😂 

Co się stało? Pizza "się wróciła"?🤭 Ojeeeej... Przepraszam... Nie chciałam...🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
21 minut temu, Zimna Zośka napisał:

U mnie w awku to Laetitia Casta. Dlatego, że fajnie wygląda. Nie czuję się do niej podobna. To po prostu element identyfikacji użytkownika na forum, podobnie jak nick z fikcyjnym imieniem 😉

Ja myślę,  bo zimna Zośka brzmi jakbyś zamawiała facetom pizzę  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, jokata napisał:

Wiesz co? To ja wolę już nawet zwykłą jajecznicę na boczku niż danie sporządzone przez nie wiadomo kogo w nie wiadomo jakich warunkach sanitarnych. Sanepid nie jest w stanie wszystkiego dopilnować.

Ej no, zakładasz, że jakaś pizzeria czy inna firma sprzedająca jedzenie "na telefon" mogłaby nie spełniać kryteriów sanepidu? to ja jednak mam więcej zaufania do świata 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Zimna Zośka napisał:

U mnie w awku to Laetitia Casta. Dlatego, że fajnie wygląda. Nie czuję się do niej podobna. To po prostu element identyfikacji użytkownika na forum, podobnie jak nick z fikcyjnym imieniem 😉

A jak się kliknie twój avek w wyszukiwarkę, to tylko kafe wyskakuje. Cenię kobiety, które potrafią się przyznać, że foto z neta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Zimna Zośka napisał:

U mnie w awku to Laetitia Casta. Dlatego, że fajnie wygląda. Nie czuję się do niej podobna. To po prostu element identyfikacji użytkownika na forum, podobnie jak nick z fikcyjnym imieniem 😉

Dobrze, że nie gadasz, że tylko jedno oko w avku😂 masz swoją osobowość i charakter, to da się wyczuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
2 minuty temu, jokata napisał:

Co się stało? Pizza "się wróciła"?🤭 Ojeeeej... Przepraszam... Nie chciałam...🤣

Wiem, że są takie momenty w życiu, kiedy prawdziwy facet powinien walnąć pięścią w stół i  🤬 Niestety, wczoraj zabrakło tych jaj 😞😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zimna Zośka napisał:

Ej no, zakładasz, że jakaś pizzeria czy inna firma sprzedająca jedzenie "na telefon" mogłaby nie spełniać kryteriów sanepidu? to ja jednak mam więcej zaufania do świata 🤔

Ja miałam dopóki nie znałam dziewczyny, która pewne sprawy zna "od kuchni" w dosłownym tego słowa znaczeniu (w przenośnym też) 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gość39 i pół napisał:

wczoraj zabrakło tych jaj

Dlatego nie mogłeś zrobić jajecznicy i zamówiłeś pizzę. Wszystko jasne :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Wiem, że są takie momenty w życiu, kiedy prawdziwy facet powinien walnąć pięścią w stół i  🤬 Niestety, wczoraj zabrakło tych jaj 😞😉

O jejku 😲 To gdzie Ty je miałeś? A w ogóle, to których zabrakło? Bo Twoja wypowiedź sugeruje, że wcale nie tych w lodówce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
1 minutę temu, Zimna Zośka napisał:

Dlatego nie mogłeś zrobić jajecznicy i zamówiłeś pizzę. Wszystko jasne :classic_biggrin:

Dwóch ostatnich w domu było jednak szkoda 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
Przed chwilą, jokata napisał:

O jejku 😲 To gdzie Ty je miałeś? A w ogóle, to których zabrakło? Bo Twoja wypowiedź sugeruje, że wcale nie tych w lodówce 😉

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba z tego adresu "zajepałam"

XX

Śliczna ona, ale z włosami i ta fryzura inaczej niż na avku. Jednak fryzura dużo zmienia u kobiety 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zimna Zośka napisał:

Chyba z tego adresu "zajepałam" 😉

Twój avek bardzo mi pasuje do twoich wypowiedzi. Świetnie jest dobrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gość39 i pół napisał:

Dwóch ostatnich w domu było jednak szkoda 🙄

Ekhm... No tak...

🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
3 minuty temu, jokata napisał:

Ja miałam dopóki nie znałam dziewczyny, która pewne sprawy zna "od kuchni" w dosłownym tego słowa znaczeniu (w przenośnym też) 😂

Przypomniała mi się afera, kiedy pracownicy jednej z popularnych sieci typu fast food, spuszczali sobie ciśnienie do shaków 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×