Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Równy podział obowiązków domu?? CO???

Polecane posty

Gość Gość
20 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

generalnie ludzie, którzy mają szczęśliwe związki i spoko życie nie muszą nic innym udowadniać na żadnych forach.

 

W imie zasady "nie trzeba nic udowadniac jak jest sie szczesliwym" to z calego serca wspolczuje tobie i piaskunowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
31 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

generalnie ludzie, którzy mają szczęśliwe związki i spoko życie nie muszą nic innym udowadniać na żadnych forach.

Raczej osoba ze szczęśliwym życiem nie próbuje się tak, jak Ty, przysrywać bez powodu, ale co do udowadniania... niektórzy mają takie hobby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Kiss napisał:

Raczej osoba ze szczęśliwym życiem nie próbuje się tak, jak Ty, przysrywać bez powodu, ale co do udowadniania... niektórzy mają takie hobby. 

o, świetnie, że wspomniałaś o przysrywaniu bez powodu, bo zacytuję twoją wypowiedź z innego tematu:

"Napisałam Ci dużo więcej niż tylko o jedzeniu warzyw, ale wygodnie o tym zapomniałaś i dalej p i e r d o l i s z swoje kocopoły, więc raczej nie będę się więcej produkować, bo Ty uwielbiasz jojczeć, ale wszystko wiesz lepiej, warzywa nie, winogrona i słodkie owoce tak, w ogóle owoce tak, a to co napisałam, to niewidzialne. Więc po co się męczyć? Żryj co chcesz."

rozumiem, że jeśli przysrywasz grubaskom to nie masz szczęśliwego życia. to wiele wyjaśnia 😛

 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

piaskun sweter i inni nazisci - po co siedzicie na babskim forum sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

o, świetnie, że wspomniałaś o przysrywaniu bez powodu, bo zacytuję twoją wypowiedź z innego tematu:

"Napisałam Ci dużo więcej niż tylko o jedzeniu warzyw, ale wygodnie o tym zapomniałaś i dalej p i e r d o l i s z swoje kocopoły, więc raczej nie będę się więcej produkować, bo Ty uwielbiasz jojczeć, ale wszystko wiesz lepiej, warzywa nie, winogrona i słodkie owoce tak, w ogóle owoce tak, a to co napisałam, to niewidzialne. Więc po co się męczyć? Żryj co chcesz."

rozumiem, że jeśli przysrywasz grubaskom to nie masz szczęśliwego życia. to wiele wyjaśnia 😛

Może sama jest gruba i się maskuje 😛
Albo nienawidzi diety i wpędza w nią inne kobiety. Co tłumaczy czemu jako feministka dąży do ślubu. Chce w końcu zacząć jeść do woli i przytyć 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też mam 40 lat, właśnie się rozwodze....I generalnie lubię starsze babki, m.in. dlatego że te młodsze są zbyt "rownouprawnione"

Moim zdaniem to zabija w kobietach kobiecość a w mężczyznach męskość i nie jest dla mnie. Być może z tego też wynika że coraz więcej młodych facetów nie zachowuje się jak ich ojcowie ( kiedys facet byl gotowy zrobic wszustko zeby miec kase, dzisiaj coraz czesciej slysze od chlopakow ze wola slaba pensję ale bez stresu itp) I kobietom też to się nie podoba.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Też mam 40 lat, właśnie się rozwodze....I generalnie lubię starsze babki, m.in. dlatego że te młodsze są zbyt "rownouprawnione"

Moim zdaniem to zabija w kobietach kobiecość a w mężczyznach męskość i nie jest dla mnie. Być może z tego też wynika że coraz więcej młodych facetów nie zachowuje się jak ich ojcowie ( kiedys facet byl gotowy zrobic wszustko zeby miec kase, dzisiaj coraz czesciej slysze od chlopakow ze wola slaba pensję ale bez stresu itp) I kobietom też to się nie podoba.  

Kobietom nic się podoba. Mężczyzna zarabia - źle bo spędza dużo czasu w pracy. Na dużo czasu - wolnego, źle bo mało zarabia i spędza go na przyjemności.

Idealnie by było gdyby siedział w domu i sprzątał i za to jakieś korpo płaciło mu gigantyczne pieniądze. I oczywiście, żeby wyparowywał z domu na jakiś czas, żeby kobieta nie musiała ciągle oglądać jego obmierzłej gęby. I z powrotem się scalał jak znowu będzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Kobietom nic się podoba. Mężczyzna zarabia - źle bo spędza dużo czasu w pracy. Na dużo czasu - wolnego, źle bo mało zarabia i spędza go na przyjemności.

Idealnie by było gdyby siedział w domu i sprzątał i za to jakieś korpo płaciło mu gigantyczne pieniądze. I oczywiście, żeby wyparowywał z domu na jakiś czas, żeby kobieta nie musiała ciągle oglądać jego obmierzłej gęby. I z powrotem się scalał jak znowu będzie potrzebny.

I żeby mogła urządzać sobie schadzki ze swoim kochankiem. Zapomniałeś o tym Piaskun! Przecież każda kobieta puszcza się na prawo i lewo, co nie? Jak mogłeś o tym nie wspomnieć. :( :( :( Przecież ciagle o tym wspominasz. Zapomniałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

I żeby mogła urządzać sobie schadzki ze swoim kochankiem. Zapomniałeś o tym Piaskun! Przecież każda kobieta puszcza się na prawo i lewo, co nie? Jak mogłeś o tym nie wspomnieć. 😞😞😞Przecież ciagle o tym wspominasz. Zapomniałeś? 

Masz rację mogłem wspomnieć. Nie, nie zawsze o tym wspominam. I nie każda, a zgodnie z badaniami - co trzecia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja wole zeby maz mniej zarabial, ale za to byl mniej zestresowany. Wszystko jednak zalezy od sytuacji. Jak oboje maja niskie wyplaty, dzieci, a facet postanawia zostac przewraczacem burgerow na pol etatu to rozumiem frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja dosyć szybko i formuje potencjalną partnerkę że żadnego równouprawnienia nie toleruje i o dziwo wiele kobiet to akceptuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Piaskun napisał:

Masz rację mogłem wspomnieć. Nie, nie zawsze o tym wspominam. I nie każda, a zgodnie z badaniami - co trzecia. 

Och, czyli znaczna większość kobiet na tym świecie jest wierna. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja dosyć szybko i formuje potencjalną partnerkę że żadnego równouprawnienia nie toleruje i o dziwo wiele kobiet to akceptuje. 

Az tyle, ze musisz co chwile nowej szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Az tyle, ze musisz co chwile nowej szukac

Wymagający jestem, ma być idealna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wymagający jestem, ma być idealna. :)

Tak samo tlumaczyla sie moja ciotka  - stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo

piaskuny i kozly to siedza w syfie i pewnie robia w gazete bo z kanapy sie nie chce wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak samo tlumaczyla sie moja ciotka  - stara panna

Ja już starym kawalerem nie będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja już starym kawalerem nie będę. 🙂

nie, za to starym zgorzknialym rozwodnikiem nienawidzacym swiata.. czy mozna miec gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirndl__________

Dlatego, drogie kobiety, jedyne co nas uratuje to niezależność ekonomiczna. Do roboty, po co wam trutnie w domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie, za to starym zgorzknialym rozwodnikiem nienawidzacym swiata.. czy mozna miec gorzej?

Nie martw się o mnie.  Jak znajdę ideał i się zakocham to będzie zajebiscie, jak nie znajdę to będzie po prostu dobrze, będę sobie skakał z kwiatka na kwiatek, przewalal kasę na przyjemności i też będzie fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Dirndl__________ napisał:

Dlatego, drogie kobiety, jedyne co nas uratuje to niezależność ekonomiczna. Do roboty, po co wam trutnie w domu? 

Ale ktoś tam wyżej już wam napisał, czym będziemy bardziej niezależne tym bardziej będziemy przyciągać trutni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

przewalal kasę na przyjemności i też będzie fajnie.

chlopie zadnej kasy nie masz 😄 ale marzyc mozna, tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirndl__________
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ktoś tam wyżej już wam napisał, czym będziemy bardziej niezależne tym bardziej będziemy przyciągać trutni.

W sumie nie czytałam wszystkiego dokładnie. Jest w tym jakaś pokręcona logika. 

Osobiście uważam, że autora musi jednak coś mocno uwierać skoro ma czas i ochotę na przekomarzanie się na tym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Piaskun napisał:

Może sama jest gruba i się maskuje 😛
Albo nienawidzi diety i wpędza w nią inne kobiety. Co tłumaczy czemu jako feministka dąży do ślubu. Chce w końcu zacząć jeść do woli i przytyć 😛

teraz będzie bidulka pisała już tylko jako gość gość 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Och, czyli znaczna większość kobiet na tym świecie jest wierna. 🙂

Pewnie tak. Ale gdyby tylko w 33% wypadków spadochron się nie otwierał mało by było chętnych do skoków.

Na tej samej zasadzie rozsądni mężczyźni podchodzą do małżeństw.

Związki są bezpieczne bo w razie czego zawsze można zerwać bez większych strat. Małżeństwa o zupełnie inna para kaloszy. Wystarczająco wściekła ... jest w stanie wsadzić męża do pierdla, czego nie udałoby się jej gdyby się z nią nie ożenił.

Kolejna kwestia. Ciekaw jestem ile kobiet podpisałoby intercyzę z karą umowną za zdradę. Jakieś skromne 200-300 k?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla porzadku

autorem jest gruby palacy gosc w szarym swetrze 40 letni co startuje do mlodych lasek w pracy, a reszta kozlow sie zeszla po prostu do wodopoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość dla porzadku napisał:

autorem jest gruby palacy gosc w szarym swetrze 40 letni co startuje do mlodych lasek w pracy, a reszta kozlow sie zeszla po prostu do wodopoju

Wszędzie widzisz tego faceta w wnetrze, coś z Tobą nie tak.  3 czy 4 dni napisałem coś w jakimś temacie i też mnie od swetrów wyzwales. Masz obsesję na jego punkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Piaskun napisał:

Pewnie tak. Ale gdyby tylko w 33% wypadków spadochron się nie otwierał mało by było chętnych do skoków.

Na tej samej zasadzie rozsądni mężczyźni podchodzą do małżeństw.

Związki są bezpieczne bo w razie czego zawsze można zerwać bez większych strat. Małżeństwa o zupełnie inna para kaloszy. Wystarczająco wściekła ... jest w stanie wsadzić męża do pierdla, czego nie udałoby się jej gdyby się z nią nie ożenił.

Kolejna kwestia. Ciekaw jestem ile kobiet podpisałoby intercyzę z karą umowną za zdradę. Jakieś skromne 200-300 k?

 

 

Wiekszosc ktora zna prawo i wie, ze taka zasada nigdy by nie przeszla. Nakladanie kar za robienie z cialem co sie chce to forma niewolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wszędzie widzisz tego faceta w wnetrze, coś z Tobą nie tak.  

bo on istnieje i zakłada 5 wątków dziennie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nakladanie kar za robienie z cialem co sie chce to forma niewolnictwa

przecież Piaskun jest za niewolnictwem, co tu z nim gadać.

Prawda do łba dotrze dopiero po jego śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×