Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MAM WIADOMOŚĆ- ZŁĄ

Polecane posty

Gość feft
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pozywaj, masz moje błogosławieństwo ! No żyjesz długo, ile to lat siedzisz w tym goownie? Chyba od początku jak podłączyli ci internet. Prowokacje wasze są tylko w jednym celu 

Do psychiatry i to szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość feft napisał:

Do psychiatry i to szybko. 

No wreszcie, zabrakło argumentu, prawda? Psychiatre,  jak zwykle wyciągnęliście. Czy to co pisałaś na pierwszej stronie, to zdrowe? Ja oprócz psychiatry, radzę całej waszej bandzie skorzystać z egzorcysty, tak z troski, bo nie wygląda to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

No wreszcie, zabrakło argumentu, prawda? Psychiatre,  jak zwykle wyciągnęliście. Czy to co pisałaś na pierwszej stronie, to zdrowe? Ja oprócz psychiatry, radzę całej waszej bandzie skorzystać z egzorcysty, tak z troski, bo nie wygląda to dobrze

Serio lecz się 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość feft napisał:

NIECH KAŻDY GROSZ JAKI ZA TO DOSTAJECIE, ZAMIENI SIĘ WAM W KOMÓRKĘ RAKOWĄ. 

Hm, a swoich się już pozbyłaś, czy dalej niepewność i wyrok w zawieszeniu?  Od razu widać kto bluzga klątwami, ech.... Do nickow już wlaczyliscie Ule, Krzysia, czemu pomijana jest Baska, Basia i Barbara ? Nie bluzgaj tymi komórkami, bo możesz być następna w kolejce! Ja ci nic złego nie życzę, w przeciwieństwem do was, ale sama wiesz, czasem takie klątwy wracają jak bumerang. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość feft napisał:

ty sie nawróć sz.mato. Masz z czego. Chyba nie chodzisz do komunii, podglądając ludzi? Oby ci sie to wszystko zamieniło w guzy nowotworowe. 

No emocje dzisiaj opadły, atak szału minął, czy jakiegoś guza nowotworowego  sobie znalazłaś  po tych klątwach rzucanych w swoją stronę? . Wiedziałam, że jesteś ograniczoną osobą z ciasnym umysłem , ale żeby aż tak,  to się nie spodziewałam. Uważaj pewne choroby są dziedziczne, a napady szału są jednym z ich objawów. Tak czasem się zastanawiam, jaka patologia cię wychowywała, że do tego stopnia cię zdenerwowała 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
10 minut temu, Gość Gość napisał:

No emocje dzisiaj opadły, atak szału minął, czy jakiegoś guza nowotworowego  sobie znalazłaś  po tych klątwach rzucanych w swoją stronę? . Wiedziałam, że jesteś ograniczoną osobą z ciasnym umysłem , ale żeby aż tak,  to się nie spodziewałam. Uważaj pewne choroby są dziedziczne, a napady szału są jednym z ich objawów. Tak czasem się zastanawiam, jaka patologia cię wychowywała, że do tego stopnia cię zdenerwowała 

 

Pogadaliscie sobie sami ze soba , widze ze szal cial was dotknal .Wskazac posty wciaz piszecie niby z osoba stalkowana.Na onecie tez te numery bylz teraz niki zmieniliscie.Z cudzego kompa dalej piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PiS wygrał a Internet nadal działa u każdego zyeba psychicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

PiS wygrał a Internet nadal działa u każdego zyeba psychicznego...

widze ,dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość hehehehe napisał:

 Wskazac posty wciaz piszecie niby z osoba stalkowana.Na onecie tez te numery bylz teraz niki zmieniliscie

Temat prowokacja, klątwy i przekleństwa pokrzywdzonej wczuwajacej się w rolę, stary numer, to fakt, ale nie wszystkie posty są ich, można to z łatwością wyłapać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No emocje dzisiaj opadły, atak szału minął, czy jakiegoś guza nowotworowego  sobie znalazłaś  po tych klątwach rzucanych w swoją stronę? . Wiedziałam, że jesteś ograniczoną osobą z ciasnym umysłem , ale żeby aż tak,  to się nie spodziewałam. Uważaj pewne choroby są dziedziczne, a napady szału są jednym z ich objawów. Tak czasem się zastanawiam, jaka patologia cię wychowywała, że do tego stopnia cię zdenerwowała 

 

Mam żelazne zdrowie a o tobie pamiętam i przeklinam jak tylko sobie przypomnę, nie muszę pisać w necie. Myslisz że siedze tu cały dzień tak jak ty, pscholko? Warujesz tu jak pies bo jesteś uzależniona i tu pozostaniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość feft napisał:

Mam żelazne zdrowie a o tobie pamiętam i przeklinam jak tylko sobie przypomnę, nie muszę pisać w necie. Myslisz że siedze tu cały dzień tak jak ty, pscholko? Warujesz tu jak pies bo jesteś uzależniona i tu pozostaniesz. 

Może i żelazne, ale skorodowane, kruszy się. Nie masz czasu siedzieć w necie? Raczej brak wam pomysłu,  na dalszą przestępczą działalność. Nie przejmuj się, znowu idą wybory, dorobicie  jako trolle, jakaś kasa wleci, a i rozrywki więcej mieć będziecie. ŻAL, że nie da się jak dawniej, prawda? Nie ten czas, nie to zdrowie i zbyt duże ryzyko, teraz tylko możesz poprzeklinac, rzucać  klątwy na tą,  w której winy się doszukujecie, swojej sytuacji. Jak dawniej zapytam tylko WARTO BYŁO? Co wam dają te nieustanne prowokacje i zaczepki ? Siedź w goownie jak ci z tym dobrze, ale wara ode mnie. Nie wygraliscie na Onecie, nie wygranie i tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może i żelazne, ale skorodowane, kruszy się. Nie masz czasu siedzieć w necie? Raczej brak wam pomysłu,  na dalszą przestępczą działalność. Nie przejmuj się, znowu idą wybory, dorobicie  jako trolle, jakaś kasa wleci, a i rozrywki więcej mieć będziecie. ŻAL, że nie da się jak dawniej, prawda? Nie ten czas, nie to zdrowie i zbyt duże ryzyko, teraz tylko możesz poprzeklinac, rzucać  klątwy na tą,  w której winy się doszukujecie, swojej sytuacji. Jak dawniej zapytam tylko WARTO BYŁO? Co wam dają te nieustanne prowokacje i zaczepki ? Siedź w goownie jak ci z tym dobrze, ale wara ode mnie. Nie wygraliscie na Onecie, nie wygranie i tutaj.

Wszystko ci sie dokumentnie pochrzanio, mylisz osoby i wierzysz w swoje urojenia. Poważnie ci piszę że potrzebujesz psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

A co do zdrowia, to czego innym zyczysz to stanie się tobie. Ja nikogo nie podglądam, nie podsłu...ę, nie sledzę, a ci co to wszystko robią zostaną ukarani, amen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feft

Nie rozumiem jak możecie mieć spokojne sumienie robiąc takie rzeczy oraz urządzając polowania na 1 niewinna osobę którą zaszczuwacie wszędzie jak stado psów. To na pewno do was wróci, a jak nie do was to do waszych dzieci. I nawet jak nie piszę to i tak was przeklinam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość feft napisał:

Wszystko ci sie dokumentnie pochrzanio, mylisz osoby i wierzysz w swoje urojenia. Poważnie ci piszę że potrzebujesz psychiatry. 

Hahahahahaha no coś podobnego, albo coś na dawną śpiewke , dziękuję za troskę, ale psychiatra jak na razie nie jest mi potrzebny, nooooo chyba,  żeby  bardzo się starał  i nie był mi obojętny, to może, może, któż to wie? 

Mylić się,  to ja bardzo rzadko, przecież wiesz, po co więc to gadanie twoje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość feft napisał:

Nie rozumiem jak możecie mieć spokojne sumienie robiąc takie rzeczy oraz urządzając polowania na 1 niewinna osobę którą zaszczuwacie wszędzie jak stado psów. To na pewno do was wróci, a jak nie do was to do waszych dzieci. I nawet jak nie piszę to i tak was przeklinam. 

A nie masz spokojnego sumienia? Ładnie to ujęłas, jak widać ty masz czyste sumienie, bo nie urzywane! Wiem, że mnie przeklinacie , zwłaszcza, gdy sprawy idą źle, ale one nic mi nie robią, odbijają się i wracają do ciebie i do was. Czy pisanie w cudzym imieniu, to choroba u ciebie? Próbowałaś to leczyć, czy jest ci z tym dobrze, bo tak bardzo nie lubisz siebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Temat prowokacja, klątwy i przekleństwa pokrzywdzonej wczuwajacej się w rolę, stary numer, to fakt, ale nie wszystkie posty są ich, można to z łatwością wyłapać  

mylisz sie,wylapuj policji pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość prawda napisał:

mylisz sie,wylapuj policji pomoge

Do dzieła, powodzenia! 

Bardzo rzadko się mylę, mogła bym wam wszystkie logowane wypunktowac, ale mi się nie chce, po co umilać wam czas i robić forum bardziej poczytne ,  czasem mnie coś napadnie i lubię wbić szpile,  od razu się  żwawiej ruszacie. Na dodatek musicie się pilnować, żeby coś nie napisać zwłaszcza wtedy,  gdy wsadzacie  nos w nie swoje sprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×