Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elficzek13

co gotujecie dla rodziny na koniec miesiąca i przed wypłato?

Polecane posty

Gość Gosc
19 minut temu, Gość Ggggggggggo napisał:

Wole rozciamkane warzywa niż belty z krowim mlekiem nazywane przez analfabetke "kuchnia tajska"😂😂😂

Chyba pomyliłaś osoby. Wyrzucam warzywa z rosołu ale używam mleka kokosowego do potraw curry. I nigdzie nie napisałam że to kuchnia tajska. Dodałam post w czwartek że robię  ryż z rybą i warzywa w sobie curry. Ktos mi wtedy odpisał że dodaje mleko krowie zamiast kokosowego. Jednak mamy coś wspólnego, mnie się zdarzają błędy a ty nie potrafisz czytać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chyba pomyliłaś osoby. Wyrzucam warzywa z rosołu ale używam mleka kokosowego do potraw curry. I nigdzie nie napisałam że to kuchnia tajska. Dodałam post w czwartek że robię  ryż z rybą i warzywa w sobie curry. Ktos mi wtedy odpisał że dodaje mleko krowie zamiast kokosowego. Jednak mamy coś wspólnego, mnie się zdarzają błędy a ty nie potrafisz czytać 🤣

No to p odpisujcie się d e bilka 1 i d e bilka 2 jak znów będziecie swoje ."mundrosci"głosić. Pomyliłam was bo obie walicie tak rażące błędy ortograficzne ze aż dziwne ze nie jayesxie jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zaciekawiła mnie ta kostka masła w jednym kilogramie ziemniaków. Sprawdziłam. Gordon Ramsay na 1 kg ziemniaków wrzuca 4 łyżki masła i 100ml mleka. Gdzie indziej 2 kg ziemniaków, 75g masła, 1 szkl mleka, lub śmietany. Kolejny przepis 1kg ziemniaków, 2 łyżki masła, 3 łyżki śmietany 18%, nigdzie nie znalazłam, że puree musi być z taką ilością masła. Ogólnie puree, to chyba rozpaćkane warzywa o konsystencji od stałej po właściwie sos, więc chyba nie powinno się mówić ile powinno mieć masła, czy innych płynnych dodatków. Warzywo ma być przetarte na krem, a ile się tam doda nabiału (masła, mleka, śmietany), to chyba należy do inwencji własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Goscccc napisał:

No to p odpisujcie się d e bilka 1 i d e bilka 2 jak znów będziecie swoje ."mundrosci"głosić. Pomyliłam was bo obie walicie tak rażące błędy ortograficzne ze aż dziwne ze nie jayesxie jedna osoba.

A ty ...ka 3 i mamy komplet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
6 minut temu, Gość Goscccc napisał:

No to p odpisujcie się d e bilka 1 i d e bilka 2 jak znów będziecie swoje ."mundrosci"głosić. Pomyliłam was bo obie walicie tak rażące błędy ortograficzne ze aż dziwne ze nie jayesxie jedna osoba.

Widać d e b ile tak mają ze podstawowych zasad ortografii nie znają. Nawet się rymuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Goscccc napisał:

No to p odpisujcie się d e bilka 1 i d e bilka 2 jak znów będziecie swoje ."mundrosci"głosić. Pomyliłam was bo obie walicie tak rażące błędy ortograficzne ze aż dziwne ze nie jayesxie jedna osoba.

Odezwała się polonistka z bożej łaski, która nie wie co to interpunkcja, zapomina znaku diakrytycznego i robi jedną wielką literówę zamiast słowa i zatwierdza.

Jak już komuś niedouku wypominasz brak umiejętności pisania, to sama się postaraj pisać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Pisze z telefonu i nie lubie tego eovic dlatego tak to wygląda. Ale ortow jak ty nigdy bym nie zrobiła. Jak wrócę do domu i będę miała chęć na dyskusję z tb to będzie interpunkcja analfabetko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
57 minut temu, Gość Ggggggggggo napisał:

Nie ,większość ludzi nie wrzuca kostki masła na kilo kartofli,tylko takie Berty z doopami jak armaty.Dzieci szkoda,ale najwidoczniej mamusia z tych co uważają że jak dziecko nie ma nadwagi to sąsiedzi obgadaja ze głodne chodzi 

Zostaw już te kostkę masła, ja tego nie pisałam, cały czas mówię o tym że we łbie Ci się nie mieści że ktoś może kupować warzywa w supermarkecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Bo będę z komputera dzialac😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zostaw już te kostkę masła, ja tego nie pisałam, cały czas mówię o tym że we łbie Ci się nie mieści że ktoś może kupować warzywa w supermarkecie. 

Hahahaha co?ja o żadnym kupowaniu warzyw nie pisałam, hahahaha sama analfabetko czytać nie UMIESZ. A t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosccccc napisał:

Hahahaha co?ja o żadnym kupowaniu warzyw nie pisałam, hahahaha sama analfabetko czytać nie UMIESZ. A t

Ach, w takim razie przepraszam, ale po co odpowiadasz na mój post skoro najwidoczniej nie rozumiesz o czym w nim traktuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ach, w takim razie przepraszam, ale po co odpowiadasz na mój post skoro najwidoczniej nie rozumiesz o czym w nim traktuję?

Ale w kwestii wyrzucania jedzenia do śmieci czy o ktorej swej mądrości teraz prawisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Traktowałaś o tylu mądrych rzeczach ze nie wiem której niezrozumienie mi zarzucasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosccccc napisał:

Ale w kwestii wyrzucania jedzenia do śmieci czy o ktorej swej mądrości teraz prawisz? 

O wyrzucaniu resztek do śmieci, naucz się czytać analfabetko 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

O wyrzucaniu resztek do śmieci, naucz się czytać analfabetko 😂 

I d iotko ostatnia, to komentowałam , twierdziłas ulomie bez podstawówki ze pisałam coś. O kupowaniu warzyw w supermarkecie.najpierw się ściero zastanów o co ci w ogóle chodzi a potem pisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosccc napisał:

I d iotko ostatnia, to komentowałam , twierdziłas ulomie bez podstawówki ze pisałam coś. O kupowaniu warzyw w supermarkecie.najpierw się ściero zastanów o co ci w ogóle chodzi a potem pisz 

Nic takiego nie pisałam, sama jesteś ...ką. Wisi mi gdzie kupujesz warzywa 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

A może dla takiej analfabetki kupowanie i wyrzucanie to jedno i to samo? O twojej głupocie możnaby doktorat zrobić, rzadko się trafia taki okaz😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Kobiety się wzywają o to która jak gotuje rosół i co robi z warzywami... I wy wychowujecie dzieci 🤦‍♀️patologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Zostaw już te kostkę masła, ja tego nie pisałam, cały czas mówię o tym że we łbie Ci się nie mieści że ktoś może kupować warzywa w supermarkecie. 

Masz dwoje słowa ulomie.tez.nie.twoje? Twoj szczątkowy mozdzek zapomina od razu co powiedział i napisał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Idio tka pisze głupotę za głupota i się wypiera ze nie ona pisała. I dyskutuj z taka😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja
Przed chwilą, Gość Gosccc napisał:

Idio tka pisze głupotę za głupota i się wypiera ze nie ona pisała. I dyskutuj z taka😂

Wyzwanie się to nie dyskusja miernoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosccccc napisał:

Pisze z telefonu i nie lubie tego eovic dlatego tak to wygląda. Ale ortow jak ty nigdy bym nie zrobiła. Jak wrócę do domu i będę miała chęć na dyskusję z tb to będzie interpunkcja analfabetko😘

 

Powiedziała analfabetka analfabetce hahahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosccc napisał:

Idio tka pisze głupotę za głupota i się wypiera ze nie ona pisała. I dyskutuj z taka😂

przecież nawet po stylu pisania widać że tu pisze kilkanaście osób, serio taka tępa jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

przecież nawet po stylu pisania widać że tu pisze kilkanaście osób, serio taka tępa jesteś ?

A jeszcze nie zdążyłeś zauważyć, że jest? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ona ma coś z głową... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A jeszcze nie zdążyłeś zauważyć, że jest? 😂

 Z Tobą też nie lepiej, przed chwilą mi ubliżałaś bo resztki jedzenia wyrzucam do śmieci a teraz koleżanek szukasz czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Gość Gosccccc napisał:

Ale w kwestii wyrzucania jedzenia do śmieci czy o ktorej swej mądrości teraz prawisz? 

Rozmawiałam z kimś innym na temat kupowania warzyw- twierdziłam że zapewne większość ludzi kupuje je w supermarketach, a tej osobie się to w głowie nie mieściło, na co Ty (?) odpisałaś, Bóg raczy wiedzieć po co, że "większość ludzi nie dodaje kostki masła do ziemniaków". Więc albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo potrzebujesz pomocy specjalisty bo sobie wyobrażasz rzeczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Rozmawiałam z kimś innym na temat kupowania warzyw- twierdziłam że zapewne większość ludzi kupuje je w supermarketach, a tej osobie się to w głowie nie mieściło, na co Ty (?) odpisałaś, Bóg raczy wiedzieć po co, że "większość ludzi nie dodaje kostki masła do ziemniaków". Więc albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo potrzebujesz pomocy specjalisty bo sobie wyobrażasz rzeczy... 

Nie pisałam o żadnym maśle 😂😂 od początku tego tematu napisałam autorce że ja mrożę niektóre posiłki i dałam na przykład gołąbki i bigos bo to akurat miałam zamrożone z poprzednich dni. 

Potem ktoś mi odpowiedział żebym napisała co gotuje i akurat panierowałam dorsza, zrobiłam curry z warzyw i ryż bsmantii... dziewczyna pisała ze dodaje mleko krowie odpisałam że wole kokosowe... potem napisałam  że nie lubię wygotowanych warzyw i mięsa z rosołu i je wyrzucam. Tyle pisałam. Problem jest taki że każdy pisze z gościa i odpowiada5 na jeden post

Są w necie programy że można IP podglądać, ściągnij sobie i zobaczysz co kto pisze. Ja się nie czepiam nikogo kto co gotuje co lubi i co robi ze swoimi posiłkami, nie patrzę nikomu w gar. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Zaciekawiła mnie ta kostka masła w jednym kilogramie ziemniaków. Sprawdziłam. Gordon Ramsay na 1 kg ziemniaków wrzuca 4 łyżki masła i 100ml mleka. Gdzie indziej 2 kg ziemniaków, 75g masła, 1 szkl mleka, lub śmietany. Kolejny przepis 1kg ziemniaków, 2 łyżki masła, 3 łyżki śmietany 18%, nigdzie nie znalazłam, że puree musi być z taką ilością masła. Ogólnie puree, to chyba rozpaćkane warzywa o konsystencji od stałej po właściwie sos, więc chyba nie powinno się mówić ile powinno mieć masła, czy innych płynnych dodatków. Warzywo ma być przetarte na krem, a ile się tam doda nabiału (masła, mleka, śmietany), to chyba należy do inwencji własnej.

W Grand Larousse, czyli francuskiej biblii kulinarnej jest 200g masła na 1 kg ziemniaków 😉 I jeszcze 4 żółtka do tego 😄 znaczy, potrawa typu "potrójny bypass" 😄 Ale do ziemniaków pieczonych w piekarniku, w mundurkach (więc jak już robić "jak trzeba", to od tego trzeba by zacząć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pot

Co to sa te kurrry? Jak to smakuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×