Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balbinka

Ile facet może wytrzymać

Polecane posty

Gość kochliwy

 Ja najdłużej to wytrzymałem ponad godzinę, myślę że pół godziny oczywiście nie licząc gry wstępnej jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka
1 godzinę temu, Gość Jolka napisał:

To ten sam facet od pizzy za 15 zeta, pożyczania kasy,bez prawka i wozu, spacerów po parku w deszczu i braku kontaktu i komunikacji?

No to ten od Pizzy za 15 Zeta, chyba wytrzyma mam nadzieję taka cichą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka
43 minuty temu, Gość kochliwy napisał:

 Ja najdłużej to wytrzymałem ponad godzinę, myślę że pół godziny oczywiście nie licząc gry wstępnej jest spoko.

To mnie pocieszyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
3 minuty temu, Gość balbinka napisał:

To mnie pocieszyles.

Wybieracie takich typów zamiast spokojnego chłopaka, a potem zdziwienie że zdradza... właśnie dlatego jest o wielewięcej prawi.czków niż dzie.wic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
9 minut temu, Gość balbinka napisał:

No to ten od Pizzy za 15 Zeta, chyba wytrzyma mam nadzieję taka cichą.

Tak myślałam i taki gołodupiec może mieć kobiet na pstryknięcie? Hmm, trochę dziwne i co kusi tymi randka i w parku na ławce przy - 1 stopni, czy może tym, że nie ma pomysłu ani kasy na jakiekolwiek spotkanie? Nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Zapierniczasz pewno gdzieś na saksach 2 miechy a po przyjeździe będziesz anonimową sponsorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość balbinka napisał:

Bez seksu? Pytam, bo nie będę się widzieć z moim chlopakiem sześćdziesiąt dni, wyjechałam. No i się martwię że nie wytrzyma, chociaż nie byliśmy jeszcze razem w łóżku, bo nie chciałam przed wyjazdem aż tak się angażować.On mówi że jest moim chłopakiem mimo że nie byliśmy razem i że będzie mi wierny. Wiem że jest bardzo doświadczony no i teraz nie wiem czy faktycznie wytrzyma te sześćdziesiąt dni bez bzykania.Wypowie się ktoś na ten temat?

Bez walenia konia góra tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, marcin_wawa napisał:

Bez walenia konia góra tydzień.

Lubisz azjatki/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Lubisz azjatki/?

Jezu kolejny. Nie, są mi obojętne, avatar jest 100% przypadkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack

I sądzisz że tu znajdziesz odpowiedzi na Twoje wątpliwości, tu otrzymasz złoty środek na niepewność, fora internetowe to jedyne źródło godne uwagi, zaufania? 😔Nie potrafię Cię zrozumieć, życzę by dał radę i Cię nie zawiódł 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
38 minut temu, Gość Jack napisał:

I sądzisz że tu znajdziesz odpowiedzi na Twoje wątpliwości, tu otrzymasz złoty środek na niepewność, fora internetowe to jedyne źródło godne uwagi, zaufania? 😔Nie potrafię Cię zrozumieć, życzę by dał radę i Cię nie zawiódł 😔

Dziękuję, może da radę to tylko szesdziesiat dni a może przedłuży się do dziewięćdziesięciu albo stu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
1 godzinę temu, Gość Jolka napisał:

Tak myślałam i taki gołodupiec może mieć kobiet na pstryknięcie? Hmm, trochę dziwne i co kusi tymi randka i w parku na ławce przy - 1 stopni, czy może tym, że nie ma pomysłu ani kasy na jakiekolwiek spotkanie? Nieźle

Tak, bo ma w sobie coś. Nie wiem czemu kobiety tak na niego lecą.Moze jakaś go zaprosi do siebie, ja nie mam takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Ja wytrzymalem rok, ale jestem impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack
28 minut temu, Gość Balbinka napisał:

Dziękuję, może da radę to tylko szesdziesiat dni a może przedłuży się do dziewięćdziesięciu albo stu.

Dożo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka
10 minut temu, Gość Jack napisał:

Dożo szczęścia

Dużo szczęścia.....hmmmm nie wyczuwasz ironii w tym co piszę? Przecież wiadomo, że żaden mężczyzna nie da rady być tak długo sam,  dziś w nocy zepsuły mu się dwa telefony i nie ma z nim żadnego kontaktu. To nie jest raczej ktoś poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak facet kocha na serio to wytrzyma bez seksu wiele lat. Dlatego z seksem powinno się czekać jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość balbinka napisał:

Dużo szczęścia.....hmmmm nie wyczuwasz ironii w tym co piszę? Przecież wiadomo, że żaden mężczyzna nie da rady być tak długo sam,  dziś w nocy zepsuły mu się dwa telefony i nie ma z nim żadnego kontaktu. To nie jest raczej ktoś poważny.

To daj mu dupy a potem nie płacz gówniaro że facet odszedł bo zbyt szybko rozłożyłaś nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To serio chodzi o tego skąpego kolesia ktory jedyne co Ci (raz) postawil to pizzę i każde inne spotkanie odbywalo się na ławce w parku ,,o suchym pysku"? Jeszcze przejmujesz się Jaśnie Paniczem Golodupcem i Sknera czy przypadkiem nie znajdzie innej na seks? Madra kobieta by takiego olala. Widać jesteś desperatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To serio chodzi o tego skąpego kolesia ktory jedyne co Ci (raz) postawil to pizzę i każde inne spotkanie odbywalo się na ławce w parku ,,o suchym pysku"? Jeszcze przejmujesz się Jaśnie Paniczem Golodupcem i Sknera czy przypadkiem nie znajdzie innej na seks? Madra kobieta by takiego olala. Widać jesteś desperatka. 

Byliśmy często w różnych kawiarniach, ale to nie ma znaczenia, było ciepło to lepiej chyba być na powietrzu niż siedzieć w zatęchłej kawiarni czy Pizzeri.To nie zmienia jednak faktu że wydaje mi się sknera, bo się bardzo szczypał gdy gdzieś mnie zapraszał.Mozliwe że powinnam nie interesować się co porabia gdy jesteśmy tak daleko od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała92
1 godzinę temu, Gość Balbinka napisał:

Byliśmy często w różnych kawiarniach, ale to nie ma znaczenia, było ciepło to lepiej chyba być na powietrzu niż siedzieć w zatęchłej kawiarni czy Pizzeri.To nie zmienia jednak faktu że wydaje mi się sknera, bo się bardzo szczypał gdy gdzieś mnie zapraszał.Mozliwe że powinnam nie interesować się co porabia gdy jesteśmy tak daleko od siebie.

Hehe jak to sobie przetłumaczyła żeby go usprawiedliwić 😂 on liczy kazda Złotowke żeby nie musieć na Ciebie wydać, chce żebyś się na wszystko składała jeśli juz gdzieś pojdziecie zjeść, w dodatku nie ma prawa jazdy i auta i nie kwapi sie zeby to zmienic . Goloopiec bez honoru, peezda nie facet. Z takim zawsze będziesz miała pod górkę, liczenie każdego grosza, poczytaj o sknerach inny watek, jak mecza się z takimi kobiety). No ale jak nie ma na horyzoncie innego to byle ochlapow musisz się trzymać, prawda,? Bo bez faceta żyć pewnie nie umiesz. Jesteś desperatka i tyle.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
1 godzinę temu, Gość Mała92 napisał:

Hehe jak to sobie przetłumaczyła żeby go usprawiedliwić 😂 on liczy kazda Złotowke żeby nie musieć na Ciebie wydać, chce żebyś się na wszystko składała jeśli juz gdzieś pojdziecie zjeść, w dodatku nie ma prawa jazdy i auta i nie kwapi sie zeby to zmienic . Goloopiec bez honoru, peezda nie facet. Z takim zawsze będziesz miała pod górkę, liczenie każdego grosza, poczytaj o sknerach inny watek, jak mecza się z takimi kobiety). No ale jak nie ma na horyzoncie innego to byle ochlapow musisz się trzymać, prawda,? Bo bez faceta żyć pewnie nie umiesz. Jesteś desperatka i tyle.  

Prawo jazdy ma, umiem żyć bez faceta.Desperatka nie jestem, chciałabym żeby facet sam od siebie czasami mi coś kupił ale jeśli nie chciał pogodziłam się z faktem że nie chce. Nie potrzebuje żeby mi coś stawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary prawol

Facet może wytrzymać całe życie. Jako prawiczek 35+ wiem coś o tym 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81
2 minuty temu, Gość stary prawol napisał:

Facet może wytrzymać całe życie. Jako prawiczek 35+ wiem coś o tym 😐

Mozna bardzo dlugo wytrzymac...Ja nie uprawiam regularnie seksu juz od 4 lat.Aktualnie gardze kobietami i nie szukam jakichkolwiek kontaktow z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
1 godzinę temu, Gość Balbinka napisał:

Prawo jazdy ma, umiem żyć bez faceta.Desperatka nie jestem, chciałabym żeby facet sam od siebie czasami mi coś kupił ale jeśli nie chciał pogodziłam się z faktem że nie chce. Nie potrzebuje żeby mi coś stawiał.

Nie chce nic Ci kupowac, szkoda mu kasy bo nie traktuje Cie poważnie, jesteś czasoumilaczem na chwile dlatego mróz czy deszcz będzie Cie ciągnął po parkach i na spacery, a jak juz łaskawie zgodzi się iść do kawiarni czy restauracji to będzie wymagał żebyś płaciła za siebie bo wie ze Ty i tak z nim zostaniesz, nie musi się starać, pokazywać ze jest facetem. Jak juz znajdzie odpowiednia kobietę i się zauroczy to jej będzie stawiał, robil prezenty chocby male, pokaże ze ma honor i będzie się starał, lepiej traktował niż Ciebie a Ciebie kopnie w d...e.  Zakład???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary prawol
6 minut temu, Gość Pootas81 napisał:

Mozna bardzo dlugo wytrzymac...Ja nie uprawiam regularnie seksu juz od 4 lat.Aktualnie gardze kobietami i nie szukam jakichkolwiek kontaktow z nimi.

Ja nikim nie gardzę, po prostu traktuję kobiety jak..... ludzi. Jednak nie mam ochoty wchodzić z nimi w jakieś głębsze relacje. Jestem samotnikiem. Nie wyobrażam sobie siebie w związku z kimkolwiek ani uprawiającego seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poczytaj sobie inne tematy o skąpych facetach jakie problemy z nimi maja kobiety...będzie coraz gorzej a szczególnie jesli dzieci się pojawia. No ale Ty widać desperatka jesteś i będziesz się go trzymać rękami i nogami byleby był, bo chłop byc musi, a dla niego jesteś tylko przejściowa, czasoumilaczem. Kobietę w kotrej jest zakochany inaczej by traktował i sie staral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poczytaj sobie inne tematy o skąpych facetach jakie problemy z nimi maja kobiety...będzie coraz gorzej a szczególnie jesli dzieci się pojawia. No ale Ty widać desperatka jesteś i będziesz się go trzymać rękami i nogami byleby był, bo chłop byc musi, a dla niego jesteś tylko przejściowa, czasoumilaczem. Kobietę w kotrej jest zakochany inaczej by traktował i sie staral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsvegg

Ja juz wytrzymuje 4 lata bez seksu i pewnie juz nigdy nie por0cham, więc odpowiedź brzmi, bardzo długo  potrafi wytrzymac... , facet nie ma tak latwo zeby miec kogos na seks tak jak kobieta , niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
3 godziny temu, Gość Malutka napisał:

Nie chce nic Ci kupowac, szkoda mu kasy bo nie traktuje Cie poważnie, jesteś czasoumilaczem na chwile dlatego mróz czy deszcz będzie Cie ciągnął po parkach i na spacery, a jak juz łaskawie zgodzi się iść do kawiarni czy restauracji to będzie wymagał żebyś płaciła za siebie bo wie ze Ty i tak z nim zostaniesz, nie musi się starać, pokazywać ze jest facetem. Jak juz znajdzie odpowiednia kobietę i się zauroczy to jej będzie stawiał, robil prezenty chocby male, pokaże ze ma honor i będzie się starał, lepiej traktował niż Ciebie a Ciebie kopnie w d...e.  Zakład???

Czasoumilacz skoro spotykał się ze mną co weekend? Nie chciał nigdy żebym płaciła w kawiarni, prezentów mi nie robil, nie potrzebuje prezentów.Nie wierzę że jak będzie z inną kobietą to się zmieni, może na chwilę będzie grał rolę kogoś kim nie jest żeby ją zdobyć, ale za jakiś czas będzie sobą czyli skapcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka

Parę razy tylko coś kupiliśmy płacąc po połowie ale często sama wychodziłam z inicjatywą że płacimy po połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×