Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Noworodek bardzo mało śpi, co robić? Proszę o radę

Polecane posty

Gość Gość

Hej, bardzo prosze o radę doświadczone mamy bo ja juz nie wiem co robić :) moj synek ma 3 tygodnie, w sumie na dobę śpi tylko 3-8 godzin. O ile w dzień jeszcze coś pośpi tak w nocy jest dramat, wstaje co godzinę-dwie bo bardzo marudzi, płacze w niebogłosy często, ma czysto, jest nakarmiony, jest na mm, je przeważnie 60-100 ml, ale głodny jest co godzinę, dwie mam wrażenie, usypianie graniczy z cudem, nie pomaga bujanie, przytulanie, kołysanki, szumy itp. i tak właśnie nie przesypiam w ogóle nocy. Mały zasypia rano na 2-3 godziny, później jeszcze też pośpi trochę ale od popołudnia zaczyna się marudzenie, płacz i tak aż z małymi przerwami do rana, wykoncze się niedługo. Myślałam że może kolka, ale nie pręży się itp. sama nie wiem, co ja mogę robić źle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile razy je twój dzidziuś. Z tego co ja wiem powinien jeść 7 razy na dobę jeśli jest karmiony butelka. 

Najlepiej to mieć dzidziusia obok siebie i przytulać. Niektóre dziedzi np.: moja córeczka są spokojne, nie płaczą, przesypiają noc. Inne jednak np.: twój synek nie śpi w nocy, ciągle płacze. Każde dziecko jest inne ale właśnie chyba to jest piękne. Oczywiście nie dla mam które w nocy cierpią 😣😂 

Poczekaj jakiś czas, może to przejściowe? Jak po jakimś czasie jednak nic się nie zmieni to ja bym udała się do lekarza aby upewnić się czy nic mu nie dolega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Próbowałaś ciasno go owijac? Albo wkładać w kokon? Może mu za zimno? Za gorąco? Za często je i boli brzuch? Dac wodę? Trudno tak doradzić,  próbuj, jadę dziecko jest inne. Mój brat tski był. I mój najstarszy syn. W nocy malutka lampka,  w dzień jasno, niech się uczy rytmu dobowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Słuchaj jak moja córka się urodziła noce były super za to dzień spania może 1h byłam załamana chciała tylko na ręce nie umiała wytrzyma w wózku byłam pewna Że będzie jedynaczka a tu niespodziewanie za miesiąc rodzę;) więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×