Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Gość magda80.k

Dziewczyny w Nowym Roku spełnienia marzeń i oczywiście szampańskiej zabawy sylwestrowej🎆🎇🧨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość magda80.k napisał:

Dziewczyny w Nowym Roku spełnienia marzeń i oczywiście szampańskiej zabawy sylwestrowej🎆🎇🧨

Ja bezalkoholowo z soczkiem, ale to najlepszy Sylwester życia 😍 z młodym w brzuchu. Tobie tez Madziu najlepszego. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staraczki bawcie się na całego, bo za rok już będziecie w ciąży lub z maluchami to się nie pobawicie 😃 Życzę wam wszystkim tego z całego serca 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasek

ja wam tez zycze, zeby nastepny rok nalezal do WAS i waszych duzych brzuszkow 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, jak beta? 

Jak transfery dzisiejsze? Nie pamiętam czy miał być jeden czy dwa. 

Wszystkiego dobrego dziewczyny! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim spełnienia upragnionego marzenia. 

Ja wczoraj miałam transfer, ciężko było bo miał mało wypełniony pęcherz ale podobno ok. Dziś jeszcze miałam wlew z atosibanu, właśnie wróciłam z kliniki z jakimś roztrojem zeładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja również życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 🍾😘
mi niestety beta spadła, ale coś się zadziało, wierze, ze następnym razem się uda 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, katarzyna2502 napisał:

Dziewczyny ja również życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 🍾😘
mi niestety beta spadła, ale coś się zadziało, wierze, ze następnym razem się uda 🙂 

No z pewnością! Transfer w następnym cyklu? Ile masz jeszcze zarodków? Długo czekalaś na dawczynię? Jaki jest koszt całej procedury? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, plastka-77 napisał:

No z pewnością! Transfer w następnym cyklu? Ile masz jeszcze zarodków? Długo czekalaś na dawczynię? Jaki jest koszt całej procedury? 

To był mój ostatni zarodek w Gyncentrum... teraz będę podchodzić do procedury w Białymstoku 🙂 nie mam pojęcia ile czeka się na dawczynie, dam znać jak będę wiedzieć 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.12.2019 o 11:01, Gość Marlena9002 napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.12.2019 o 11:01, Gość Marlena9002 napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 75

witam w nowym roku. nie pamietam ktora z dziewczyn chyba Ika pisała o trwajacej trzy lata walce z nerwica.mam prosbe opowiedz jak sobie dalas rade.jakie leki i w ogole. jakbys nie chciala pisac o tym tak publicznie to otworze konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2020 o 15:50, katarzyna2502 napisał:

To był mój ostatni zarodek w Gyncentrum... teraz będę podchodzić do procedury w Białymstoku 🙂 nie mam pojęcia ile czeka się na dawczynie, dam znać jak będę wiedzieć 🙂

Katarzyna2502 bylas w GynCentrum w Polsce czy w Czechach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Batidora napisał:

Alo77 mialas dzis pierwsza weryfikacje? Zdecydowalas sie na nie? 

Tak miałam. Estradiol 2400, pro 15. Mam zwiększony prog już byłam u doktor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Alo77 napisał:

Tak miałam. Estradiol 2400, pro 15. Mam zwiększony prog już byłam u doktor. 

Wyglada ladnie. Ile bralas proga do tej pory i jak Ci zwiekszyla? Robila Ci transfer doktor W-O? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2020 o 15:50, katarzyna2502 napisał:

To był mój ostatni zarodek w Gyncentrum... teraz będę podchodzić do procedury w Białymstoku 🙂 nie mam pojęcia ile czeka się na dawczynie, dam znać jak będę wiedzieć 🙂

Rozumiem. Będę trzymać kciuki i obserwować. Zdawaj relacje na bieżąco, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2020 o 15:50, katarzyna2502 napisał:

To był mój ostatni zarodek w Gyncentrum... teraz będę podchodzić do procedury w Białymstoku 🙂 nie mam pojęcia ile czeka się na dawczynie, dam znać jak będę wiedzieć 🙂

Rozumiem. Będę trzymać kciuki i obserwować. Zdawaj relacje na bieżąco, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Wyglada ladnie. Ile bralas proga do tej pory i jak Ci zwiekszyla? Robila Ci transfer doktor W-O? 

3x2 a od transferu 3x3, a teraz 3x3, doustnie 3x3 i 2x1 proplutex. Nie transfer robiła dr gawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo77 obstawiona jestes dobrze! A robilas sobie tez progesteron przed samym transferem? 

I w ogole jak sie czujesz? Jesli mialas blastocyte to cuda juz sie napewno w brzuszku dzieja😊

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Batidora napisał:

Alo77 obstawiona jestes dobrze! A robilas sobie tez progesteron przed samym transferem? 

I w ogole jak sie czujesz? Jesli mialas blastocyte to cuda juz sie napewno w brzuszku dzieja😊

Przed nie robiłam. Podany zarodek z 6 doby. Zero objawow i to mnie martwi, wiem że to wcześnie ale może jakieś uściski coś malutkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy wiecie ile mniej wiecej kosztuje badanie pgd (to genetyczne - nie wiem czy ten skrot dobry) zarodków? Placi sie za sztuke czy za wszystkie w danej procedurze? Czy jak sie okaze, ze wszystkie zarodki wadliwe, to zwracaja jakies koszty procedury? 

Alo77 juz po weekendzie bedziesz wiedziala. Bardzo bym chciala, aby Ci sie Twoje marzenia noworoczne spelnilo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Batidora napisał:

Dziewczyny czy wiecie ile mniej wiecej kosztuje badanie pgd (to genetyczne - nie wiem czy ten skrot dobry) zarodków? Placi sie za sztuke czy za wszystkie w danej procedurze? Czy jak sie okaze, ze wszystkie zarodki wadliwe, to zwracaja jakies koszty procedury? 

Alo77 juz po weekendzie bedziesz wiedziala. Bardzo bym chciala, aby Ci sie Twoje marzenia noworoczne spelnilo. 

Pgd w invikcie chyba 8 tys badanie 6 zarodków. 

Jutro mam kolejną weryfikację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty90
Dnia 19.12.2019 o 09:32, Emmi. napisał:

 

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Za rok o tej porze wszystkie mamy siedzieć w pieluchach!! 

 

Odebrałam wyniki z kariotypu małża, to co znalazłam na necie mnie zmroziło, klinika narazie nie odnosi się do wyników, może która z Was słyszała o inwersji chromosomu 9 inv(9)(p12q13) ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2019 o 18:01, katarzyna2502 napisał:

Dziewczyny ja również życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 🍾😘
mi niestety beta spadła, ale coś się zadziało, wierze, ze następnym razem się uda 🙂 

Kasiu następny raz jest Twój 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Alo77 napisał:

Przed nie robiłam. Podany zarodek z 6 doby. Zero objawow i to mnie martwi, wiem że to wcześnie ale może jakieś uściski coś malutkiego. 

Alo są tu dziewczyny, które nie miały żadnych objawów i były w ciąży. Naprawdę nie ma reguły. Myśl pozytywnie. Trzymam kciuki 😘 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Bounty90 napisał:

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Za rok o tej porze wszystkie mamy siedzieć w pieluchach!! 

 

Odebrałam wyniki z kariotypu małża, to co znalazłam na necie mnie zmroziło, klinika narazie nie odnosi się do wyników, może która z Was słyszała o inwersji chromosomu 9 inv(9)(p12q13) ?

 

Bounty ja niestety nie słyszałam. Jeśli tu nikt nie będzie wiedział, to może daj post na grupie docenta Paśnika, tam dziewczyny naprawdę maja ogromna wiedzę i doświadczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk

Dziewczyny, mialam robiony transfer 5 dniowej blastki 23 grudnia, czy test ciazowy powinnien byc juz miarodajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Mkk napisał:

Dziewczyny, mialam robiony transfer 5 dniowej blastki 23 grudnia, czy test ciazowy powinnien byc juz miarodajny?

Zrób betę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×