Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

 

Mysle ,ze jedynym wyjsciem by te transf byly udane to jest wlasnie robienie tego badania genet co Plastka robila.i jak ktoras z dziewczyn pisala to powinno byc zrobione najpierw .i wtedy takie zarodki powinna oferowac klinika.mysle ,ze kiedys tak pewnie bedzie

Moja gadka! Tyle pieniedzy sie placi, to klinika powinna juz to badanie miec w cenie, aby byc fair wobec nas. Bo nie dosc, ze po porazkach wszystkie siadamy psychicznie na jakis czas, to finanse sa tez mega wazne. Malo kto moze sobie ot tak  probowac bez stresu finansowego do skutku .... Ja mam cicha nadzieje, ze kiedys to bedzie norma, ze tylko zdrowe-przebadane genetyczne zarodki beda do transferow. 

Edytowano przez Batidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora dziękuję Ci kochana😘 Proszę Cię, niech chociaż Tobie się uda, zaciskam kciuki bardzo mocno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Batidora dziękuję Ci kochana😘 Proszę Cię, niech chociaż Tobie się uda, zaciskam kciuki bardzo mocno! 

Dziekuje za kciuki. Wierze znowu (jak zawsze przy kazdej probie) do ostatniej sekundy. A pozniej pomysle co dalej jak zderze sie z faktami...

Sywi trzecia weryfikacje masz w piatek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Ściskam Was, ostatnio niewiele się odzywam ale czytam codziennie i trzymam mocno kciuki za Was! Strasznie mi przykro Mają i Sywi 😖 musicie teraz być silne (jak zawsze) i walczyć dalej! Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora tak w piątek, ale nie robię sobie nadziei na to że jeszcze ruszy beta.... 

Odstawiam leki i szukam dawczyni. Postanowiliśmy z mężem jeszcze tą procedurę w Invicta a w razie niepowodzenia będziemy zmieniać klinikę... Już zaczynam oszczędzać.

Wierzę że Tobie się uda!!!😘 

Bounty90 dzięki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Dziewczyny, wracam do gry. Ponieważ nie do końca jestem zadowolona z kliniki Reprofit Ostrava, to którą klinikę w Czechach mi polecacie?

Ja w Brno Reprofit inna bajka niż w Ostrawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny odp proszę na co przepisują ten neoparin przed transferem. i czy nic by nie przeszkadzało gdybym dzis nie wziela.tego zastrzyku. kurcze nie pomyslalam zeby zadzw dzis do kliniki i zapytac.czy gdybyscie musiały wybierac czy  wyrwac ząb dzien przed transferem  czy za tydzien czy dwa to co byscie zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest na rozrzedzenie Krwi, najlepiej zapytaj dentystę,ja nie pomogę bo nie wiem, a nie chcę źle doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Maja12 wspolczuje Tobie rowniez, to jest poprostu za duzo jak na jedna osobe. Ale Ty masz moja droga jeszcze 2 blastki, wiec miej nadzieje. Nie poddawaj sie!

Dzięki kochana, wiem właśnie dlatego się staram nie łamać, no ale zawsze to cios, tym bardziej, że zapowiadało się na powodzenie, no nic trzeba żyć dalej...

 

Dziewczyny! Ściskam Was, ostatnio niewiele się odzywam ale czytam codziennie i trzymam mocno kciuki za Was! Strasznie mi przykro Mają i Sywi 😖 musicie teraz być silne (jak zawsze) i walczyć dalej! Buziaki dla Was.

Dziekujemy, dziewczyny tak naprawdę tylko tutaj można się wygadać, bo wszystkie przechodzimy to samo...

Sylwi ty jeszcze nie wyrokuj, u Ciebie może jest za wcześnie na test... Poczekaj i się nie nakręcaj. Miałaś transferowaną blastkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja12 tak, ale słabiutką, miała na starcie tylko 25% szans na powodzenie. 

Leki oczywiscie biorę dalej, w piątek na trzeciej weryfikacji okaże się czy ruszyła....ale moja gin mówi ze jest na to mniej niż 5% szans.... A nawet jeżeli, to zazwyczaj tak słabe blastki które ruszą tak późno i tak dobrze nie rokują, zazwyczaj i tak dochodzi do poronienia. Nadziei brak. No nic, trzeba się spiąć i działać dalej.

Batidora byłaś już w labiratorium? Daj koniecznie znać jak wyniki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z Was analizowała ostatnio czeskie kliniki?

Np. Reprofit gwarantuje 2 blastocysty. Warunek dobre nasienie. Czy inne kliniki dają jakieś gwarancje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy któraś z Was analizowała ostatnio czeskie kliniki?

Np. Reprofit gwarantuje 2 blastocysty. Warunek dobre nasienie. Czy inne kliniki dają jakieś gwarancje?

Czy któraś z Was, drogie dziewczyny, mogłaby przybliżyć czeskie ceny, oczywiście man na myśli procedurę z komórkami od dawczyni. Z góry dziękuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy któraś z Was, drogie dziewczyny, mogłaby przybliżyć czeskie ceny, oczywiście man na myśli procedurę z komórkami od dawczyni. Z góry dziękuję....

Reprofit około 20 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sywi bylam w labie. Wyniki odbiore ok. 17 bo nie chce na telefon. Przed pol godziny dostalam rozowego plamienia... 😒 Napisze wieczorem. 

Jestem w Unica. Mam cenniki i gwarancje z 8 czeskich klinik. Jak wieczorem bede w stanie po odebraniu wyników, to Wam napisze dziewczyny skrotowo, co gdzie maja. Ja nie kontaktowalam sie po polsku, wiec musze troche potlumaczyc. Klinik w Czechach jest mnostwo, wiec moim zdaniem lepiej najpierw mniej wiecej sobie lokalizacje wybrac i tam patrzec. Ja mam info z Pragi glownie i dwie chyba z Brna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalam wiadomosc przed chwila, ale dali ja do moderacji??? Hmmmm... Moze przepuszcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybki skrot : bylam w labie. Wynik odbiore ok. 17, bo nie chce telefonicznie.

Zaczelam plamic na rozowo 😔😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć niezdecydowana, 

ja podchodziłam w fertimedica polecam dr G z całego serca działa szybko noe traci zbędnego czasu. My przyszliśmy do niej w lutym nie wiedziałam wtedy ze mam aż tak duży problem i będę potrzebować kd a w październiku był transfer aktualnie 25 tc 🙂

w razie pytań pisz odpowiem 

ps. Na cud bym nie liczyła ja leczyłam się kilka lat chodziłam na monitoringi cyklu brałam leki - teraz z perspektywy to była strata czasu i kasy. 

A miałaś komórkę od dawczyni z kliniki czy mrożoną z obobanku. Widziałam ze są te dwie opcje dostępne w fertimedica. Ile czekałaś na komórkę? Czy były robione badania genetyczne zarodka, czy to już jest oddzielna procedura ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A miałaś komórkę od dawczyni z kliniki czy mrożoną z obobanku. Widziałam ze są te dwie opcje dostępne w fertimedica. Ile czekałaś na komórkę? Czy były robione badania genetyczne zarodka, czy to już jest oddzielna procedura ? 

Tak miałam kd z ovobanku mieliśmy pierwsza propozycje ale nie udało się uzyskać jajeczek i w maju mieliśmy kolejna propozycje i się ma nia zdecydowaliśmy udało mam się bo dawczyni była z Ukrainy cechy prawie 1:1 jak moje. Moglibyśmy robic transfer w lipcu ale ja pojechaliśmy na wakacje odpoczelismy i w październiku zrobiliśmy. Nie robiliśmy żadnych badan genetycznych. U nas czynnik męski jest idealny maz ma siper nasienie to trz podobno ważne i dawczyni młoda 23 l. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora, to jeszcze o niczym nie przesądza.

Sylwi i tak trzymam kciuki, do piątku niedługo i może akurat zaskoczy, ale fakt, może lepiej się nie nastawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora kurczę...czekamy w napięciu do tej 17tej... Nie martw się na zapas póki co😘 ściskam Cię mocno!!😘

Maja12 wolę się ew. miło zaskoczyć... A Ty jalie plany teraz? Chwila odpoczynku czy od razu startujesz z kolejnym transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, trzy dni temu zarejestrowalam się na wizytę w klinice, na siodmy dzień od brania estrofemu, żeby szykować się do transferu. Teraz zastanawiam się jak to będzie skoro zamknęli dzisiaj szkoły,czy w tej sytuacji w ogóle podchodzić teraz do transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka niewiadoma...9dpt blastocyty 3AA.  Okaze sie na dniach co z tego bedzie. Na 9 dzien jest nisko + dzisiejsze krwawienie/plamienie. Ale przynajmniej pierwszy raz cos jest! 

bHCG: 31

PRG: 89

No nic to. Powtorka w piatek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora wiedziałam że się uda!!!😘 i niskie bety potrafią się rozkręcić! Najważniejszy będzie przyrost teraz. Aż mi serce podskoczyło! Trzynam kciuki mocno za tą betę!!😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Batidora wiedziałam że się uda!!!😘 i niskie bety potrafią się rozkręcić! Najważniejszy będzie przyrost teraz. Aż mi serce podskoczyło! Trzynam kciuki mocno za tą betę!!😘😘😘

Sywi jeszcze sie nie udalo! Pani analityczka byla bardzo konkretna:  powiedziala, ze jak jest 100 to sie udalo, a 30 to jest takie nic, ale jednak cos na zachete. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batidora ale to 30 już napawa nadzieją. Proszę Cię, myśl pozytywnie, w piątek beta pięknie się podwoi😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wielka niewiadoma...9dpt blastocyty 3AA.  Okaze sie na dniach co z tego bedzie. Na 9 dzien jest nisko + dzisiejsze krwawienie/plamienie. Ale przynajmniej pierwszy raz cos jest! 

bHCG: 31

PRG: 89

No nic to. Powtorka w piatek. 

Kurcze, super. Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wielka niewiadoma...9dpt blastocyty 3AA.  Okaze sie na dniach co z tego bedzie. Na 9 dzien jest nisko + dzisiejsze krwawienie/plamienie. Ale przynajmniej pierwszy raz cos jest! 

bHCG: 31

PRG: 89

No nic to. Powtorka w piatek. 

Coś się na pewno dzieje! Oby rosła. No i prog piękny! Oby tak dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wielka niewiadoma...9dpt blastocyty 3AA.  Okaze sie na dniach co z tego bedzie. Na 9 dzien jest nisko + dzisiejsze krwawienie/plamienie. Ale przynajmniej pierwszy raz cos jest! 

bHCG: 31

PRG: 89

No nic to. Powtorka w piatek. 

Batidora- teraz kciuki za prawidłowe przyrosty✊✊✊progesteron masz mega 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wielka niewiadoma...9dpt blastocyty 3AA.  Okaze sie na dniach co z tego bedzie. Na 9 dzien jest nisko + dzisiejsze krwawienie/plamienie. Ale przynajmniej pierwszy raz cos jest! 

bHCG: 31

PRG: 89

No nic to. Powtorka w piatek. 

Super. 

Batidora napisz proszę jak Cie przygotowywali jakie leki bralas i co teraz bierzesz prog piękny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×