Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniek

dance monkey

Polecane posty

Gość gosc
45 minut temu, Elenka1 napisał:

W której minucie mówi o technikach z @mezem? 

podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun fun
43 minuty temu, Gość gosc napisał:

podbijam

1 godz 23 min mniej więcej zaczyna mówić -   seks ON transmisja trwająca 197 minut

Mówi że

- studia doprowadziły ją do depresji, tak mówi - a ostatni posta z tańcami - balowała. Boziu co za dwutorowość!

1 godz. 29 - czuję się spełnioną kobietą

1 godz. 30 - wizyta u ginekologa 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun fun

1 godz. 32 min 44 sec - antykoncepcja

1.34. 52 - macierzyństwo

3.13 - pytanie do Anji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun fun
1 godzinę temu, Elenka1 napisał:

W której minucie mówi o technikach z @mezem? 

no ja nie widziałam, nie słyszałam by o tym mówiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak mogę znaleźć ten filmik o którym piszecie? Co mam wpisać na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak mogę znaleźć ten filmik o którym piszecie? Co mam wpisać na fb?

fundacja avalon, szukaj filmików z 11 i 12.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ona na tej konferencji nic specjalnego nie powiedziała poza właśnie sugestiami, że jest spełniona i aktywna seksualnie i o tym ginekologu. Poza tym tylko jeszcze buliera do Anji, że tak mało w książce miejsca poświęciła na sex ON. P/i/e/r/d/o/ł/y jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mnie też zastanawia, czy @mąż z nią mieszka. Zawsze jakoś tam mignął, a ostatnio zero widu i słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ona na tej konferencji nic specjalnego nie powiedziała poza właśnie sugestiami, że jest spełniona i aktywna seksualnie i o tym ginekologu. Poza tym tylko jeszcze buliera do Anji, że tak mało w książce miejsca poświęciła na sex ON. P/i/e/r/d/o/ł/y jak zawsze.

ona tam gada w kółko- "bałdzo bałdzo bałdzo źle", albo "bałdzo bałdzo dobrze" 😛 no kierowniczka ma ubogi zasób słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A mnie też zastanawia, czy @mąż z nią mieszka. Zawsze jakoś tam mignął, a ostatnio zero widu i słychu.

Mieszka. Ale mówiła na lajwie, że dostał zakaz odżywania się jak Buka coś nagrywa. Ostatnio na lajwie musiał na migi się z nią porozumiewać. Ale czasem go widać na story. Ostatnio był. Plus znajomi widują ich jak razem krążą po Białołęce więc na bank są razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Elenka1 napisał:

Eeee to ściema z tymi technikami 

Był jeszcze fragment, w którym mówiła, że jest aktywna seksualnie a ludzie je nie wierzą. I opowiadała bzduły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Elenka1 napisał:

Eeee to ściema z tymi technikami 

poszukaj wątku wewnętrza doskonałość w kolorze fuksji - dziewczyny na bieżąco komentowały konferencję wtedy. Poza tym na fb nie ma wszystkiego, bo w pewnym momencie im transmisja padła i nie jest to zapisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Mieszka. Ale mówiła na lajwie, że dostał zakaz odżywania się jak Buka coś nagrywa. Ostatnio na lajwie musiał na migi się z nią porozumiewać. Ale czasem go widać na story. Ostatnio był. Plus znajomi widują ich jak razem krążą po Białołęce więc na bank są razem. 

Odzywania nie odżywiania :). Ach ten słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mieszka. Ale mówiła na lajwie, że dostał zakaz odżywania się jak Buka coś nagrywa. Ostatnio na lajwie musiał na migi się z nią porozumiewać. Ale czasem go widać na story. Ostatnio był. Plus znajomi widują ich jak razem krążą po Białołęce więc na bank są razem. 

O, dzięki za odpowiedź. Ale jak zakaz? Ona mu jeszcze jakieś zakazy wstawia? Czy on serio nie nabrał rozumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przyznać się kto tęskni za Bernim 😂 Ja za tym jak ją gasił czasem i za jego "gotowaniem" 👍🏻Niezły gburek był z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

O, dzięki za odpowiedź. Ale jak zakaz? Ona mu jeszcze jakieś zakazy wstawia? Czy on serio nie nabrał rozumu?

Chyba nie... Na ostatnim lajwie Buka co chwilę się obracała i gadała coś do nie go. Chodziło o obiad i w końcu mówi do widzów, że Bartek nie może się odzywać jak ona coś nagrywa dlatego pokazuje jej na migi 😔 to było niedawno. Już całkowicie jak niewolnik jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Przyznać się kto tęskni za Bernim 😂 Ja za tym jak ją gasił czasem i za jego "gotowaniem" 👍🏻Niezły gburek był z niego.

Ja też. A teraz nawet nie może głosu dać, że obiad gotowy. Gorzej jak psa go traktują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dawajcie dla przypomnienia najlepsze Waszym zdaniem akcje Berniego 😂 Dla mnie:

1) Pierożki kelnerki.

2) Happy dance jak widzi jedzenie i alko. Jedna taka akcja była napewno w jakiś knajpie chyba na urodziny któregoś z nich, druga w domu, jak coś gotował. 

3) Fanga w nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba nie... Na ostatnim lajwie Buka co chwilę się obracała i gadała coś do nie go. Chodziło o obiad i w końcu mówi do widzów, że Bartek nie może się odzywać jak ona coś nagrywa dlatego pokazuje jej na migi 😔 to było niedawno. Już całkowicie jak niewolnik jest. 

No masakra. Nowe gniazdko w którym nawet się odezwać nie może 😂 Berni, gdzie Twoje jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boka

1) Napisanie publicznie Buce w rocznicę ślubu, że nabiera apetytu na mieście, żeby ją konsumować.

2) Wypisywanie Amouranth zbereźnych komentarzy, słynne już Amezing boobs.

3) Oglądanie Roksy na filmie o Dewolaju.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Boka napisał:

1) Napisanie publicznie Buce w rocznicę ślubu, że nabiera apetytu na mieście, żeby ją konsumować.

2) Wypisywanie Amouranth zbereźnych komentarzy, słynne już Amezing boobs.

3) Oglądanie Roksy na filmie o Dewolaju.

 

 

Uuuuu... same akcje z grubej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość gość napisał:

Dawajcie dla przypomnienia najlepsze Waszym zdaniem akcje Berniego 😂 Dla mnie:

1) Pierożki kelnerki.

 

Bu ma filmik na yt z akcja pierożki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

1) Ta olewka za każdym razem, kiedy Misja żebrze o uwagę pytając "co robisz?", a Mjisjo akurat ogląda amezing boobs na telefonie.

2) Kiedy Misja mówi, że zjadła 5 pierogów/trochę ciasta itp, a on ją sprzedaje że jednak więcej.

3) Akcja z Małą Mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Bu ma filmik na yt z akcja pierożki?

Ma. Dzień z nami - Stworzyłam swoją szminkę! / Piękna sobota we dwoje. Od 32:05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Bu ma filmik na yt z akcja pierożki?

 

2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ma. Dzień z nami - Stworzyłam swoją szminkę! / Piękna sobota we dwoje. Od 32:05.

Sorry, od 20:18. Dzień z nami - Stworzyłam swoją szminkę! / Piękna sobota we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka

A pamiętacie akcje z najepanym bejtkiem w Podkowie? Siedzieli chyba na tarasie. Bejtek już ledwo kontaktował a Buka i tak go nagrywała. Coś tam chyba zaczął się sądzić do rudego. Ale nie pamiętam dobrze czy tak było. Poszło chyba o to kto ma herbatę czy coś przynieść. Niestety nie pamiętam, który to vlog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość gość napisał:

No masakra. Nowe gniazdko w którym nawet się odezwać nie może 😂 Berni, gdzie Twoje jaja?

Zostały u babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lolka napisał:

A pamiętacie akcje z najepanym bejtkiem w Podkowie? Siedzieli chyba na tarasie. Bejtek już ledwo kontaktował a Buka i tak go nagrywała. Coś tam chyba zaczął się sądzić do rudego. Ale nie pamiętam dobrze czy tak było. Poszło chyba o to kto ma herbatę czy coś przynieść. Niestety nie pamiętam, który to vlog 😞

Urodziny Gandalfa to były. Buka warczała na matkę, że nagrywa i że herbatę miała zrobić, a on wtedy na to, że to jednak Braciak miał. Komedia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja ulubiona akcja to pijany Bartek tańczący w Sand Hotelu i zalotnie mizdrzący się na swoim story. Pokazywał też jak kąie się w jacuzzi. A Buka w tym czasie jeździła zapłakana po molo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×