Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniek

dance monkey

Polecane posty

Gość Gość

1) Co najbardziej podoba ci się w Bogósi? Białko jej oczu.

2) Przy*eba*ie się do obchodów rocznicy wybuchu PW.

3) Ru c h a nie Brzózki oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Moja ulubiona akcja to pijany Bartek tańczący w Sand Hotelu i zalotnie mizdrzący się na swoim story. Pokazywał też jak kąie się w jacuzzi. A Buka w tym czasie jeździła zapłakana po molo. 

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moja ulubiona akcja to pijany Bartek tańczący w Sand Hotelu i zalotnie mizdrzący się na swoim story. Pokazywał też jak kąie się w jacuzzi. A Buka w tym czasie jeździła zapłakana po molo. 

To było na jego story?😱 Czemu tego nie widziałam...?😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fajna akcja, gdy Buka pyta Bełta, co pomyślał, gdy pierwszy raz ją zobaczył. On robi wielkie oczy, ona dodaje, że ma być coś miłego. Ostatecznie musiała zrobić cięcie, bo misjo nie umiał nic miłego wymyślić i trzeba mu było podyktować poza kamerą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Całowanie @żony w @nosek 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wywiad w TeBaby 😂 Najlepsze podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To było na jego story?😱 Czemu tego nie widziałam...?😢

Odkrył swoją seksualność. Tańczył i zaglądał w obiektyw zalotnie. Włosy długie, kręcone na obleśnie otyłym cielsku. A Buka jeździła po molo i bueliowała, że morzu wypłakuje swoje troski😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

3) Ru c h a nie Brzózki oczami.

Ta sama akcja w filmiku z VIP - roomem. Tylko tam obłapiał wzrokiem te dwie z mycityofbeauty 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To było na jego story?😱 Czemu tego nie widziałam...?😢

Tak, w trakcie ich rocznicy w Kołobrzegu 😁 był mega pijany, odstawiał jakieś tańce z nagim torsem, wznosił toasty, takie uwodzicielskie spojrzenia strzelał i pisał z laskami. A Buka zapłakana po koło jeździła. Była zaniedbana i dziękowała za suchy szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Odkrył swoją seksualność. Tańczył i zaglądał w obiektyw zalotnie. Włosy długie, kręcone na obleśnie otyłym cielsku. A Buka jeździła po molo i bueliowała, że morzu wypłakuje swoje troski😂

Jej story pamiętam, ale tego u niego nie widziałam 😶 Pamiętam tylko, że ona w tym momencie tłumaczyła, że on biedny poszedł spać do hotelu, bo przeziębiony 😂 Ale akcja 😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Całowanie @żony w @nosek 👍🏻

Dużo miejsca do całowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Ma. Dzień z nami - Stworzyłam swoją szminkę! / Piękna sobota we dwoje. Od 32:05.

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tyle było sytuacji w której zrobił z niej głupka.... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Odkrył swoją seksualność. Tańczył i zaglądał w obiektyw zalotnie. Włosy długie, kręcone na obleśnie otyłym cielsku. A Buka jeździła po molo i bueliowała, że morzu wypłakuje swoje troski😂

 

7 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak, w trakcie ich rocznicy w Kołobrzegu 😁 był mega pijany, odstawiał jakieś tańce z nagim torsem, wznosił toasty, takie uwodzicielskie spojrzenia strzelał i pisał z laskami. A Buka zapłakana po koło jeździła. Była zaniedbana i dziękowała za suchy szampon.

Ma ktoś to zachowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubka

Ma ktoś kopie tych zalotnych tańców? Proooszę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llmmaa

Bejtus upił się na tej imprezie, gdzie nie wpuścili ich do strefy VIP i rzekomo przebili Buce koła. Siedzieli wtedy przy stoliku z innymi vlogerkami, koleżankami Buki, między innymi była tam Magdalenkowe Frykasy. Bejtuś był już ostro wcięty. Nabrał śmiałości i był nachalny wobec koleżanek Bu, które były zdecydowanie zdezorientowane. Bejtuś zachowywał się komicznie. Po tym incydencie Magdalenkowe Frykasy już się u nich nie pokazała 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tego filmiku w vis roomem już nie ma? Usunęła?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość gość napisał:

Jej story pamiętam, ale tego u niego nie widziałam 😶 Pamiętam tylko, że ona w tym momencie tłumaczyła, że on biedny poszedł spać do hotelu, bo przeziębiony 😂 Ale akcja 😶

Trzeba było śledzić profil Misja. Z alkoholem w jacuzzi, jakieś żenujące tańce, dziwne kręcenie głową i szyją. A Buka dziękowała Bogu za suchy szampon i twierdziła, że siedzi przeziębiony w hotelu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość fun fun napisał:

1 godz. 32 min 44 sec - antykoncepcja

1.34. 52 - macierzyństwo

3.13 - pytanie do Anji

Okrutne widowisko. Boguśka powiedziała co powiedziała, ale można jej wybaczyć, bo jest lekko upośledzona. Ta prowadząca ją ewidentnie prowokowała do takich wynurzeń. Boguśka opisuje swoje pierwsze badanie na leżance jako "niesamowite przeżycie" 🤮 i nikt jej nawet nie szturchnął, nie zasugerował, żeby przystopowała (a koleżanka obok się wręcz podśmiewuje). I jeszcze te pytania o macierzyństwo, kierowane przecież do osoby z otyłością skrajnie olbrzymią, która nie może zajść w ciążę... Fundacji Avalon, masz ty godność i rozum człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuuu

Przecież Buka jest znienawidzona w gronie ON, nie rozumiem właśnie fundacji Avalon, ze ja w ogóle zaprasza na takie eventy. Nie twierdze, ze osoba ON musi być piękna, szczupła i wyglądać jak Monika Kuszynska, bo choroby są różne, ale żeby wybrać takiego głośnego, przekonanego o własnej cudowności i klamiacego w każdym zdaniu potwora zaprosić do rozmowy o seksie - tego nie zrozumiem nigdy. Są jakieś granice. W ogóle celu tych konferencji nie rozumiem, bo jak chcą się bzykać i maja do tego chętnych to niech maja - co mnie to interesuje? Nagabywanie osób zdrowych do seksu z ON - wow, urocze. Nie marze o niczym innym niż o seksie ze zdeformowanym, ciężko chorym człowiekiem, który sam siebie nie oporządzi. A nawet jakbym marzyła, to wiem, gdzie takich szukać - od tego jest internet, ta konferencja była żenująca. Buka tylko dopełniła swoim bajdurzeniem ten żenadometr, ciężko to rozchodzić. 
 

ah no i wisienka na torcie, czyli Buka gadająca o seksie i niesamowitej wizycie u gina, a obok zamiast partnera łóżkowego...ryży ploter 😄 boze ci ludzie wstydu za grosz nie maja. Ja bym się pod ziemie zapadła, tym bardziej, ze rodzina pewnie wie, ze seksu tam żadnego nie ma bo 1. Monsz się brzydzi swojej żony, 2. przez jej kalectwo i otyłość jest to niemożliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale to jest generalnie bardzo smutne. Nawet w pytaniu Buki do Anji Rubik widać, jak bardzo by chciała, żeby chociaż pies z kulawą nogą zainteresował się seksualnością takich osób jak ona.  No dobra - nie pies z kulawą nogą, ale jakakolwiek osoba pełnosprawna. Niestety, nikogo to nie interesuje. Niektórych to wręcz brzydzi, a dla nielicznych to cyrk, rozrywka najniższych lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Buuuuu napisał:

Przecież Buka jest znienawidzona w gronie ON, nie rozumiem właśnie fundacji Avalon, ze ja w ogóle zaprasza na takie eventy. Nie twierdze, ze osoba ON musi być piękna, szczupła i wyglądać jak Monika Kuszynska, bo choroby są różne, ale żeby wybrać takiego głośnego, przekonanego o własnej cudowności i klamiacego w każdym zdaniu potwora zaprosić do rozmowy o seksie - tego nie zrozumiem nigdy. Są jakieś granice. W ogóle celu tych konferencji nie rozumiem, bo jak chcą się bzykać i maja do tego chętnych to niech maja - co mnie to interesuje? Nagabywanie osób zdrowych do seksu z ON - wow, urocze. Nie marze o niczym innym niż o seksie ze zdeformowanym, ciężko chorym człowiekiem, który sam siebie nie oporządzi. A nawet jakbym marzyła, to wiem, gdzie takich szukać - od tego jest internet, ta konferencja była żenująca. Buka tylko dopełniła swoim bajdurzeniem ten żenadometr, ciężko to rozchodzić. 
 

ah no i wisienka na torcie, czyli Buka gadająca o seksie i niesamowitej wizycie u gina, a obok zamiast partnera łóżkowego...ryży ploter 😄 boze ci ludzie wstydu za grosz nie maja. Ja bym się pod ziemie zapadła, tym bardziej, ze rodzina pewnie wie, ze seksu tam żadnego nie ma bo 1. Monsz się brzydzi swojej żony, 2. przez jej kalectwo i otyłość jest to niemożliwe. 

to po co jej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleh

Ten de bi l po prostu nadal nie rozumie tego, ze ludzi nie obchodzi jej życie seksualne, bo po pierwsze - zostalismy stworzeni na jakiś wzór i jeśli ktoś tego wzoru nie przypomina to nas obrzydza, kropka. Po drugie - jej „popularność” polega wyłącznie na tym, ze jest bardzo kaleka, brzydka i zdeformowana, tak jak ostrą, ludzie oglądają ja z ciekawości, bo jest INNA, a nie dlatego, ze ich interesuje w jakich pozycjach dogadza Bełtowi. Ona nadal uważa, ze jest popularna ze względu na swój talent makijażowy i swoją za je bis tosc, ale czego się spodziewacie po człowieku opóźnionym w rozwoju, które przyszło na świat z wodogłowiem? Dajcie żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi

1.luk buki z Gdańska - bełt wieloryb  robił prezentacje stroju, a doo.pa zjadła mu spodenki. 

2. Nabieranie apetytu na mieście w rocznicę ślubu 

3.gotowanie rip*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to po co jej tabletki?

Bo się puszczała 😂😂 twierdziła, że miała liczne przygody 😂😂😂 i wielu chłopaków 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😉😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleh
5 minut temu, Gość gosc napisał:

to po co jej tabletki?

Wiesz, ja tez mogę sobie mówić ze biorę LSD, wieczorami walę spirytus i mam Wacka w gaciach, a do tego co noc wpada do mnie Bradley Cooper. Powiedzieć można wszystko, Buka tyle rzeczy mówi i co z tego okazało się prawda? Nic. Zreszta po tabletki mogła iść, ba, mogła je nawet brać - tabletki anty bierze się nie tylko, by zapobiec ciąży, ale u niej to pewnie było bajdurzenie i udawanie bycia „jak my kobiety”. Jak my kobiety ma okres, jak my kobiety ma jelitówką, jak my kobiety ma cudowny seks z pięknym, przystojnym drwalo-menszem. 
 

Cale jej życie to dmuchany balon - w środku próżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

1. Ślinienie się do blond żony kuzyna z Kanady. Pisanie jej komentarzy łamanym angielskim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiczak
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bo się puszczała 😂😂 twierdziła, że miała liczne przygody 😂😂😂 i wielu chłopaków 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😉😂😂

Puszczać to ona mogła...w pieluchę 😄 Żeby się puszczać to trzeba jakoś wyglądać, poza tym sorry, od niego waliło kupa na uczelni, akademik nie mógł z nią wytrzymać, faceci się jej brzydzili i śmiali się z niej. Chodzenie na imprezy nie równa się chodzeniu do łóżka z przypadkowymi kolesiami, jak zwykle de b il bajdurzy swoje fantazje o życiu zdrowej studentki w wielkim mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Buuuuu napisał:

Przecież Buka jest znienawidzona w gronie ON, nie rozumiem właśnie fundacji Avalon, ze ja w ogóle zaprasza na takie eventy. Nie twierdze, ze osoba ON musi być piękna, szczupła i wyglądać jak Monika Kuszynska, bo choroby są różne, ale żeby wybrać takiego głośnego, przekonanego o własnej cudowności i klamiacego w każdym zdaniu potwora zaprosić do rozmowy o seksie - tego nie zrozumiem nigdy. Są jakieś granice. W ogóle celu tych konferencji nie rozumiem, bo jak chcą się bzykać i maja do tego chętnych to niech maja - co mnie to interesuje? Nagabywanie osób zdrowych do seksu z ON - wow, urocze. Nie marze o niczym innym niż o seksie ze zdeformowanym, ciężko chorym człowiekiem, który sam siebie nie oporządzi. A nawet jakbym marzyła, to wiem, gdzie takich szukać - od tego jest internet, ta konferencja była żenująca. Buka tylko dopełniła swoim bajdurzeniem ten żenadometr, ciężko to rozchodzić. 
 

ah no i wisienka na torcie, czyli Buka gadająca o seksie i niesamowitej wizycie u gina, a obok zamiast partnera łóżkowego...ryży ploter 😄 boze ci ludzie wstydu za grosz nie maja. Ja bym się pod ziemie zapadła, tym bardziej, ze rodzina pewnie wie, ze seksu tam żadnego nie ma bo 1. Monsz się brzydzi swojej żony, 2. przez jej kalectwo i otyłość jest to niemożliwe. 

Tam chyba każdy mógł przyjść. Po wykładach był czas na pytania i ona sama się zgłaszała 😁 widziałam jak był wykład chyba Anglika. I Bu zgłosiła się do pytania. Że nikt nie wierzy, kiedy mówi że jest aktywna seksualnie z partnerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuuuurcmzak
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tam chyba każdy mógł przyjść. Po wykładach był czas na pytania i ona sama się zgłaszała 😁 widziałam jak był wykład chyba Anglika. I Bu zgłosiła się do pytania. Że nikt nie wierzy, kiedy mówi że jest aktywna seksualnie z partnerem. 

To tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, ze jest opóźniona w rozwoju. Kto normalny na konferencje o seksie przychodzi z bratem zamiast z partnerem 😄 bardzo wiarygodne Buka, bardzo, jak całe to twoje żałosne życie na pokaz. Na zewnątrz brokat, samodzielność, cudowne życie, magiczna milosc, w środku syf, ciężkie kalectwo, mąż burak i degenerat opóźniony w rozwoju. 
 

Jest chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie osoba w internecie, serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×