Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniek

dance monkey

Polecane posty

Gość Gosc

Bogusia jest super ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ona jest jak dziecko. Sra na cudzą perspektywę, nie wczuwa się. Liczy się tylko ona i dej. Pewnie szokiem dla niej było, że Bełt w wolnym czasie wcale nie czyta książek w telefonie. No jak to? Cały świat nie żyje sprawami Bogulinki? Jeżeli ona ogłasza, że ma biegunkę i uważa, że to dla ludzi ciekawe, to znaczy, że nawet nie przypuszczała, kim jest Bartek, poza tym, że jej sługą.

 

xxx

bardzo dobrze napisane 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

1. luk buki z Gdańska - bełt wieloryb  robił prezentacje stroju, a doo.pa zjadła mu spodenki. 

Looki Buki 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

JuliuszSz utworzył temat w: Dziś pytanie, dziś odpowiedź

12 Listopad

Związek z kaleką mnie przerasta

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gifa
11 godzin temu, niewinna czarodziejka napisał:

Obejrzałam dzień z nami i słynne pierożki. Czuję zażenowanie tym jak on ją totalnie olewa. A Buka niestrudzona pieprzy dalej 5 przez 10. Czy ona nie odczuwa żenady umieszczając coś takiego w sieci? Wiadomo, że różnie się w związkach układa, jednak mało kto umieszcza w sieci film, który dokładnie pokazuje jak partner ma Ciebie w dupie. 
 

Co do tłumaczenia wybryków Bartka przez fanki to weźcie poprawkę na to, że jej fanki w większości podobnie jak ona mają bardzo wąskie horyzontY i intelekt. Marzą jak ona o facecie, bo to według ich karynkowego myślenia podnosi ich status, więc nawet ...ie nie się w domu by wybaczyły. Tak jak zresztą zrobiła to Buczka. Jaką ma szanse na znalezienie innego opiekuna? Trzeba przełknąć honor i udawać, że razem lepiej 😉 

Który to film? Datę mogłabyś podać albo tytuł. Jestem nową "fanka" nie będę wszystkiego oglądać bo zejdę z tego świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gifa napisał:

Który to film? Datę mogłabyś podać albo tytuł. Jestem nową "fanka" nie będę wszystkiego oglądać bo zejdę z tego świata 

Już ktoś podawał, stronę albo dwie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gifa napisał:

Który to film? Datę mogłabyś podać albo tytuł. Jestem nową "fanka" nie będę wszystkiego oglądać bo zejdę z tego świata 

A co to kogo obchodzi. Do kogo pretensje? Może by tak "proszę" powiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

Już ktoś podawał, stronę albo dwie wcześniej.


strona 5: "od 20:18. Dzień z nami - Stworzyłam swoją szminkę! / Piękna sobota we dwoje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

z komentarzy:

Roksia R1 rok temu

Niesympatyczny ten Twój mąż i widać, że znudzony Tobą.

35

ODPOWIEDZ

Ukryj odpowiedzi

AniolNaResorach

1 rok temu

yeah! 😄 to każdemu życzę takiego znudzenia swoją partnerką / partnerem 🙂

2

ODPOWIEDZ

Angelika ochmańska11 miesięcy temu

@AniolNaResorach XDDD nie życz drugiemu co tobie nie miłe

16

ODPOWIEDZ

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx
24 minuty temu, Gość hahaha napisał:

z komentarzy:

Roksia R1 rok temu

Niesympatyczny ten Twój mąż i widać, że znudzony Tobą.

35

ODPOWIEDZ

Ukryj odpowiedzi

AniolNaResorach

1 rok temu

yeah! 😄 to każdemu życzę takiego znudzenia swoją partnerką / partnerem 🙂

2

ODPOWIEDZ

Angelika ochmańska11 miesięcy temu

@AniolNaResorach XDDD nie życz drugiemu co tobie nie miłe

16

ODPOWIEDZ

 

Ale ja zaorala xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooość

Czy tylko ja widzę,że ona ma zeza rozbieżnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gooość napisał:

Czy tylko ja widzę,że ona ma zeza rozbieżnego ?

nie tylko. Ma zeza, wodogłowie, wielki ozór itd.  Jest po prostu jabbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabba🐽🐽🐽
7 minut temu, Gość gość napisał:

nie tylko. Ma zeza, wodogłowie, wielki ozór itd.  Jest po prostu jabbą

🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luke s.

jabba z racicą i chwytakiem xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eghm

Wysmiewanie czyjegos wygladu jest bardzo slabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
23 minuty temu, Gość Eghm napisał:

Wysmiewanie czyjegos wygladu jest bardzo slabe...

Słabe to są jej przechwałki, że jest zaczepiana na ulicy i ludzie jej mowią jaka jest piękna 😂 Taka piękna jak mąż wierny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezo

Chyba była odurzona cukrem, gdy bredzila o tych komplementach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Haha napisał:

Słabe to są jej przechwałki, że jest zaczepiana na ulicy i ludzie jej mowią jaka jest piękna 😂 Taka piękna jak mąż wierny 

Oj już bez przesady nie mowila w ostatnim czasie nic takiego. Chlapnela pewnie to 3 lata temu w jakimś filmiki czy coś i przezywacie jakby co chwila to powtarzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tu bym mogła polemizować. Pamiętam, jak mówiła, że stopy ją brzydzą, są obleśne, fuuuuj. Po czym zarzuciła swoje zdeformowane na plecy męża. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby otyłość Bartka ją obrzydzała. Jednak wycieranie jej kału z tyłka już jej ok. To bardzo źle o niej świadczy. Jeżeli mnie coś brzydzi, to i zakładam, że druga strona może mieć podobnie. A Bunia uważa, że jej biegunka i wycieranie tyłka są spoko, ale stopy męża wywołują odruch wymiotny. Zatem wcale się nie zdziwię, jeśli Otrę i inne zdeformowane osoby uważa za aseksualne, obleśne (zresztą mówiła, że jej podobają się tylko pełnosprawni i wysocy). Jednocześnie sama pomaluje rzęsy i ma się za sexy laskę, co widać po tym, jak tańczy, mizdrzy się na IG. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 19.11.2019 o 09:39, niewinna czarodziejka napisał:

 Czuję zażenowanie tym jak on ją totalnie olewa. A Buka niestrudzona pieprzy dalej 5 przez 10. Czy ona nie odczuwa żenady umieszczając coś takiego w sieci? Wiadomo, że różnie się w związkach układa, jednak mało kto umieszcza w sieci film, który dokładnie pokazuje jak partner ma Ciebie w dupie. 

To jest podstawowa cecha potrzebna, żeby miarę skutecznie funkcjonować na YT. Jak masz poczucie obciachu to nie ma darmoch i ruchu widzów kręcących bekę (jedno wynika z drugiego). 

Mało która jutuberka się tej tendencji opiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja uważam, że ma bardzo niską inteligencję emocjonalną. Gdy byłam dzieckiem, takie ich gaworzenie mogłabym odebrać jako miłość. Bu wrzucając ten fragment, gdzie żebrze o uwagę, a mąż ma na nią wywalone, pewnie była przekonana, że publikuje słodziusią konwersację i że takim otrom pójdzie w pięty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezo

Przebierajac się za otyłe niemowle w opasce OMG (Ig) też pewnie myśli, że jest uroczą lolitką a wygląda jak niespełna rozumu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Mezo napisał:

Przebierajac się za otyłe niemowle w opasce OMG (Ig) też pewnie myśli, że jest uroczą lolitką a wygląda jak niespełna rozumu. 

Taaaak. A gdyby jej pokazać tak przebraną otrę czy kolesia z jej chorobą, to by stwierdziła, że to obleśne, wstrętne, fuj. To się nazywa brak empatii. Ta jej ostatnia czapeczka pokazuje, że w jej głowie ma się za sexy jesieniarę, fajną d u p ę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurtrrka

Przecież obiektywnie mówiąc, ona z tym zezem rozbieżnym, nalaną, tłusta twarzą, ohydnymi wręcz ustami bez zębów i z za dużym językiem wyglada obrzydliwie. Naprawdę to jest obleśne, tak jak nie widzę nic ładnego w twarzy tłustej zaniedbanej bezzębnej alkoholiczce, tak nie widzę w buce i nikt normalny nie zobaczy. Nie obrażam tu nikogo, chodzi o to, ze abstra...ąc od tego, ze jeden lubi blondynki, a drugi wole panie o krągłych kształtach, to są jakieś granice - nikomu nie spodoba się otyła, zdeformowana, sepleniąca jabba. Serio pokażcie jej zdjęcie albo filmik komukolwiek - reakcja zawsze będzie podobna, tylko jeden się wzdrygnie jawnie, a drugi z litości dla nie jedynie zrobi minę smutnej żaby. 
 

ja nie wiem jak w ogóle w jej chorym umyśle może kiedykolwiek zakiełkowac myśl, ze jest sexy i piękna. Te story z minami do kamery są żenujące, ja się za nią wstydzę gdy to oglądam, jeszcze ten uśmieszek bezzębny z jęzorem jak u starej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Taaaak. A gdyby jej pokazać tak przebraną otrę czy kolesia z jej chorobą, to by stwierdziła, że to obleśne, wstrętne, fuj. To się nazywa brak empatii. Ta jej ostatnia czapeczka pokazuje, że w jej głowie ma się za sexy jesieniarę, fajną d u p ę. 

Co to jesieniara? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość Kurtrrka napisał:

Przecież obiektywnie mówiąc, ona z tym zezem rozbieżnym, nalaną, tłusta twarzą, ohydnymi wręcz ustami bez zębów i z za dużym językiem wyglada obrzydliwie. Naprawdę to jest obleśne, tak jak nie widzę nic ładnego w twarzy tłustej zaniedbanej bezzębnej alkoholiczce, tak nie widzę w buce i nikt normalny nie zobaczy. Nie obrażam tu nikogo, chodzi o to, ze abstra...ąc od tego, ze jeden lubi blondynki, a drugi wole panie o krągłych kształtach, to są jakieś granice - nikomu nie spodoba się otyła, zdeformowana, sepleniąca jabba. Serio pokażcie jej zdjęcie albo filmik komukolwiek - reakcja zawsze będzie podobna, tylko jeden się wzdrygnie jawnie, a drugi z litości dla nie jedynie zrobi minę smutnej żaby. 
 

ja nie wiem jak w ogóle w jej chorym umyśle może kiedykolwiek zakiełkowac myśl, ze jest sexy i piękna. Te story z minami do kamery są żenujące, ja się za nią wstydzę gdy to oglądam, jeszcze ten uśmieszek bezzębny z jęzorem jak u starej babci.

Ja wiem, że ona ma niby zęby, ale serio, może lepiej byłoby wyrwać te resztki i pomyśleć o sztucznych? Nawet takich wyjmowanych ze względu na jej chorobę. Naprawdę nigdy na to nie wpadła? Nawet najpiękniejszy makijaż nie sprawi, że bezzębne usta staną się pociągające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość Kurtrrka napisał:

Przecież obiektywnie mówiąc, ona z tym zezem rozbieżnym, nalaną, tłusta twarzą, ohydnymi wręcz ustami bez zębów i z za dużym językiem wyglada obrzydliwie. Naprawdę to jest obleśne, tak jak nie widzę nic ładnego w twarzy tłustej zaniedbanej bezzębnej alkoholiczce, tak nie widzę w buce i nikt normalny nie zobaczy. Nie obrażam tu nikogo, chodzi o to, ze abstra...ąc od tego, ze jeden lubi blondynki, a drugi wole panie o krągłych kształtach, to są jakieś granice - nikomu nie spodoba się otyła, zdeformowana, sepleniąca jabba. Serio pokażcie jej zdjęcie albo filmik komukolwiek - reakcja zawsze będzie podobna, tylko jeden się wzdrygnie jawnie, a drugi z litości dla nie jedynie zrobi minę smutnej żaby. 
 

ja nie wiem jak w ogóle w jej chorym umyśle może kiedykolwiek zakiełkowac myśl, ze jest sexy i piękna. Te story z minami do kamery są żenujące, ja się za nią wstydzę gdy to oglądam, jeszcze ten uśmieszek bezzębny z jęzorem jak u starej babci.

"Nie obrażam tu nikogo" po czym następuje 😀:

-"ohydnymi wręcz ustami bez zębów"

-"zdeformowana, sepleniąca jabba."

-"story z minami do kamery są żenujące, ja się za nią wstydzę gdy to oglądam, jeszcze ten uśmieszek bezzębny z jęzorem jak u starej babci."

Idź wstydź się gdzieś indziej 😀

Co ma wstawić sobie implanty? Uciąć język? Naprostowac kości? Urosnąć? Zebys nie musiała się za nią wstydzić?

Buka jest jaka jest ale na pewne rzeczy związane z jej choroba- nie ma wpływu. Choć niewiadomo jak bardzo byś tego chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość Kurtrrka napisał:

Przecież obiektywnie mówiąc, ona z tym zezem rozbieżnym, nalaną, tłusta twarzą, ohydnymi wręcz ustami bez zębów i z za dużym językiem wyglada obrzydliwie. Naprawdę to jest obleśne, tak jak nie widzę nic ładnego w twarzy tłustej zaniedbanej bezzębnej alkoholiczce, tak nie widzę w buce i nikt normalny nie zobaczy. Nie obrażam tu nikogo, chodzi o to, ze abstra...ąc od tego, ze jeden lubi blondynki, a drugi wole panie o krągłych kształtach, to są jakieś granice - nikomu nie spodoba się otyła, zdeformowana, sepleniąca jabba. Serio pokażcie jej zdjęcie albo filmik komukolwiek - reakcja zawsze będzie podobna, tylko jeden się wzdrygnie jawnie, a drugi z litości dla nie jedynie zrobi minę smutnej żaby. 
 

ja nie wiem jak w ogóle w jej chorym umyśle może kiedykolwiek zakiełkowac myśl, ze jest sexy i piękna. Te story z minami do kamery są żenujące, ja się za nią wstydzę gdy to oglądam, jeszcze ten uśmieszek bezzębny z jęzorem jak u starej babci.

"Nie obrażam tu nikogo" po czym następuje 😀:

-"ohydnymi wręcz ustami bez zębów"

-"zdeformowana, sepleniąca jabba."

-"story z minami do kamery są żenujące, ja się za nią wstydzę gdy to oglądam, jeszcze ten uśmieszek bezzębny z jęzorem jak u starej babci."

Idź wstydź się gdzieś indziej 😀

Co ma wstawić sobie implanty? Uciąć język? Naprostowac kości? Urosnąć? Zebys nie musiała się za nią wstydzić?

Buka jest jaka jest ale na pewne rzeczy związane z jej choroba- nie ma wpływu. Choć niewiadomo jak bardzo byś tego chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gufu
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

"Nie obrażam tu nikogo" po czym następuje 😀:

-"ohydnymi wręcz ustami bez zębów"

-"zdeformowana, sepleniąca jabba."

-"story z minami do kamery są żenujące, ja się za nią wstydzę gdy to oglądam, jeszcze ten uśmieszek bezzębny z jęzorem jak u starej babci."

Idź wstydź się gdzieś indziej 😀

Co ma wstawić sobie implanty? Uciąć język? Naprostowac kości? Urosnąć? Zebys nie musiała się za nią wstydzić?

Buka jest jaka jest ale na pewne rzeczy związane z jej choroba- nie ma wpływu. Choć niewiadomo jak bardzo byś tego chciała:)

Większość z tych rzeczy jest do ogarnięcia, zeby można wstawić, jest ogrom technik i nie wierze, ze akurat u niej się nie da. Można tez schudnąć, dzięki czemu nie będzie wyglądać jak monstrum. Przypominam, ze u niej deformacje i ogólna niepełnosprawność jest dużo bardziej widoczne właśnie przez jej ogromna otyłość. Jakoś u szczuplejszych dziewczyn z ta sama choroba aż tak się to wszystko nie rzuca w oczy, a ta sama dobie dokłada.

 

poza tym sorry, ale istnieje pewien mechanizm, który polega na tym, ze jeśli zaczynasz o czyms mówić, to ludzie zaczynaja to zauważać i komentować - np. jeśli zaczniesz mówić o tym, ze masz jedno ucho mniejsze niż drugie to ludzie nagle zaczną to zauważać, jak zaczniesz mówić o tym, ze jesteś piękna i panowie się za tobą oglądają, to ludzie zaczną doszukiwać się tego, co ci faceci w tobie widza. Tak to działa, dlatego im więcej Buka twiedzi, ze jest piękna i sexy, a faceci się za nią oglądają na ulicy, tym większe zdziwienie i załamywanie rak wywołuje. Nikt by tego nie komentował gdyby sama nie dawała powodów. Podobnie z jej małżeństwem, wstawia najpeorw film „Piękny dzień z ukochanym”, na którym ewidentnie mąż ja olewa, a jak ludzie jej to wytykają, to zaczyna go bronic i mówić, ze przecież to tylko 30 minut z życia, co my tam wiemy. Nie myśli w ogóle przyczynowo-skutkowo tylko bulgocze, co jej ślina na język przyniesie, byle robić z siebie kielowniczke z kochającym mężem. Jest akcja jest reakcja, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry

Bjuti guru powinna wyglądać, a nie straszyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×