Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniek

dance monkey

Polecane posty

Gość gość
35 minut temu, Gość gosc napisał:

A pamiętacie jak to szło na żywo i pokazywali Bukę jak na chwytaku stuka w telefon i w tym czasie onion i fitolka kłócili się z ludźmi na jej profilu? Haha

ten filmik jest cały czas na fb fundacji 😛 ogromna buka i jej chwytak plus 2 telefony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd

kolejny czub przy lampce herbaty się relaksuje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, onion.hunter napisał:

A ty przy czym?

pewnie przy kubku herbaty zbuczko 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętamy!
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

A pamiętacie jak to szło na żywo i pokazywali Bukę jak na chwytaku stuka w telefon i w tym czasie onion i fitolka kłócili się z ludźmi na jej profilu? Haha

A ona później odpisała, że nie była online i nie mogła kontrolować kłótni na profilu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętamy!
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

A pamiętacie jak to szło na żywo i pokazywali Bukę jak na chwytaku stuka w telefon i w tym czasie onion i fitolka kłócili się z ludźmi na jej profilu? Haha

A ona później odpisała, że nie była online i nie mogła kontrolować kłótni na profilu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość pamiętamy! napisał:

A ona później odpisała, że nie była online i nie mogła kontrolować kłótni na profilu 😂

Hahaha, tak, że niby wróciła w nocy po bankiecie i dopiero zobaczyła co się stało. A na kafe też były wtedy jazdy, ktoś cały czas spamował wątek. A na relacji co chwilę pokazywali jak Buka w  ogóle nie słuchała wykładu, tylko z zaciśniętymi ze złości gąsienicami maltretowała telefon 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, onion.hunter napisał:

Wy za to wiecznie online

pjotłek a ty jesteś aktywny seksualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

pjotłek a ty jesteś aktywny seksualnie?

Prędzej uwierzę, że Pjoter jest, za to że zbuka wcale 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

ten filmik jest cały czas na fb fundacji 😛 ogromna buka i jej chwytak plus 2 telefony 

Mogłabyś podać w jakim momencie filmu ma miejsce ta sytuacja? Znalazłam tylko fragment jak Buka opowiada o pierwszej wizycie u ginekologa i już boję się dalej przeklatkowywać ten film... 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Bubu napisał:

A jak zaczęła opowiadać o technikach które stosują z @mezem to myślałam,  że zwymiotuje.

Udało jej się sięgnąć dna i zapukać od spodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Mogłabyś podać w jakim momencie filmu ma miejsce ta sytuacja? Znalazłam tylko fragment jak Buka opowiada o pierwszej wizycie u ginekologa i już boję się dalej przeklatkowywać ten film... 🤢

nawet na balkon wrzucili wczoraj bunie z tej konfy, to sobie tam obczaj chwytak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ma krótkie ręce, przecież sobie ich nie wydłuży!

A otyłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość pamiętamy! napisał:

A ona później odpisała, że nie była online i nie mogła kontrolować kłótni na profilu 😂

Patologiczny kłamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

nawet na balkon wrzucili wczoraj bunie z tej konfy, to sobie tam obczaj chwytak 

Jaki to jest przykry widok 😞 i ona mówi, że pomoc bejtka jest nieznaczne, a ona sama wpełni sprawna i świadoma swojej seksualności 😞 dramat co ona za brednie wygaduje i jeszcze blokuje ludzi, którzy piszą prawdę.prawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤣🤣🤣

Jabba dZis hołm ofis, więc zaraz onion wleci 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

nawet na balkon wrzucili wczoraj bunie z tej konfy, to sobie tam obczaj chwytak 

Ej no, a jak niby miała inaczej obsługiwać tego smartfona? To wielgachny model, nawet w przypadku zdrowej osoby wymagający obu rąk do obsługi, a ona nawet nie potrafi obecnie złączyć swoich rąk przez zbyt duży brzuszek... 😞 Nie należy wytykać niepełnosprawności, nawet jeśli jest ona zawiniona. Fakt, minęła się z prawdą twierdząc, że była offline, tutaj nie mam argumentów na jej obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Prędzej uwierzę, że Pjoter jest, za to że zbuka wcale 🤣🤣

W końcu ręce ma dłuższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

Ej no, a jak niby miała inaczej obsługiwać tego smartfona? To wielgachny model, nawet w przypadku zdrowej osoby wymagający obu rąk do obsługi, a ona nawet nie potrafi obecnie złączyć swoich rąk przez zbyt duży brzuszek... 😞 Nie należy wytykać niepełnosprawności, nawet jeśli jest ona zawiniona. Fakt, minęła się z prawdą twierdząc, że była offline, tutaj nie mam argumentów na jej obronę.

przecież my nie śmiejemy się z niepełnosprawności, tylko z tego, że została przyłapana przez kamerę na żywo jak zacięcie z dwóch telefonów komentuje na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A babka jakoś daje radę korzystać z telefonu 😉 po prostu nie doprowadziła się do takiej otyłości jak Bu. Bu kiedyś pływała i leżała na plaży, a teraz nie ma o tym mowy przez jej nadwagę. No ale dalej... racuszki popijać ulepkiem, potem dopchać się obiadem i jeszcze przed 17 niedopieczoną szarlotkę wciągnąć, a gdzie jeszcze kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przecież ta dieta to same puste kalorie, biała mąka, cukier, nabiał, itp... prawie zero wartości odżywczych, a dużo kalorii. W dodatku po takich produktach zaraz znowu szybko chce się jeść. Cukier szybko skoczy, szybko spadnie i znowu ciągnie do słodkiego. Dlatego racuszki popiła ulepkiem, a potem jeszcze opasła się obiadem i szarlotki sobie nie odmówiła, a to wszystko w przeciągu kilku godzin. Do wieczora na pewno jeszcze jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🍆🍆🍆

Ko jaki jest każdy widzi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik

Typowy poniedziałek wygrał 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Też tak to odbieram. Weszła w koleinę typową dla osoby uzależnionej. Racjonalizuje kolejną słodką kawę czy ciasto w typowy dla uzależnionego sposób. Kiedyś powiedziała, że nie lubi słodyczy, bleeee. Bartek się zdziwił, bo przecież je ciasta. Na co Buka, że ciasto to nie słodycze. Ona lubi tylko niektóre czekolady i ciasta. To bardzo lubi i bardzo często, ale to nie są słodycze. Mięso je chude, bo to francuski piesek. Tylko kurczak, ewentualnie łosoś. Nie smażą na smalcu, tylko na oliwie z oliwek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka

Nie wiem czy tez tak macie, ale ja ilekroć widzę na insta jej bueliady o cieszeniu się życiem, docenianiu, wdzięczności to ja widzę w jej oczach łzy i uczucie, jakby zaraz miała się rozpłakać. Im więcej o tym gada, im więcej przekonuje sama siebie, ze ma cudowne życie, tym bardziej odnoszę wrażenie, ze wolałaby się nigdy nie urodzić. Naprawdę nie mówię tego złośliwie, wiem, ze to okrutne, ale ja to tak odbieram. Można cieszyc się życiem, jasne, ba, można o tym mówić, ale nie codziennie...są pewne momenty w życiu, pewne osoby, pewne miejsca, czy sytuacje, które skłaniaja do tego, by powiedzieć „kocham życie”, ale u niej to wyglada na desperację i wręcz wołanie o pomoc. 

Wiecie jak to jest, potencjalni samobójcy im więcej mówią o tym, ze się zabija, tym większe prawdodobienstwo tego, ze szukają atencji, a nie faktycznie dążą do samobójstwa, w przypadku buki mechanizm jest podobny - atencja i wołanie o pomoc połączone z pretensja do świata, ze nie może żyć jak inni. Zatraca się kobita w tym wszystkim, traci siebie, swoje ja. Przykre. Ma bardzo nieodpowiednich ludzi wokół siebie, pomimo z pozoru kochającej rodziny - maja ja w tyłkach. Włażenie na Kafe i wyzywanie ludzi nie jest tym, czego bu potrzebuje, nie od własnej rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No ale co mają ludzie wokół Buki do jej wyborów? Jest dorosła. Może zmienić partnera. Od rodziców nie ma sensu wymagać, żeby ją wychowywali po trzydziestce. Nie odnoszę wrażenia, że chce się jej płakać. Raczej to takie wywody pod wpływem chwili, pod wpływem cukru w kawie. Po chwili nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Helka napisał:

Wiecie jak to jest, potencjalni samobójcy im więcej mówią o tym, ze się zabija, tym większe prawdodobienstwo tego, ze szukają atencji, a nie faktycznie dążą do samobójstwa

Nie powielaj tego mitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Gośćcupol napisał:

Oglądałam to i naprawdę widać było uśmieszki na twarzach. Buka nieźle tam odpłynęła. A jak zaczęła opowiadać o technikach które stosują z @mezem to myślałam,  że zwymiotuje. 

W której minucie mówi o technikach z @mezem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×